Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#10221 Hozzászólás Szerző: mateja »

GereZsolt írta: Sarcasm!!! Épp ezt mondom én is, hogy nevetséges volt a kijelentés h gyűlölni fogja Costát, mert 8asban fog játszni, ha igazak a hírek. Ennyire buta nem lehet senki.
általában pont az ilyenek nyalják a legfényesebbre az illető seggét miután lő 1-2 fontos gólt. ugyanez volt Eto'o-val is

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#10222 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

rafanadal írta:
Dante írta:
istvan írta:Nem értem miért kell rohadéknak nevezni bárkit aki felveszi egykori focistánk mezét.
Úgy látszik az iróniát sem érted.
Lehet, hogy az iróniát nem találta el, de abban igaza van amit mond.
Sarcasm!!! Épp ezt mondom én is, hogy nevetséges volt a kijelentés h gyűlölni fogja Costát, mert 8asban fog játszni, ha igazak a hírek. Ennyire buta nem lehet senki.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#10223 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Dante írta:
istvan írta:Nem értem miért kell rohadéknak nevezni bárkit aki felveszi egykori focistánk mezét.
Úgy látszik az iróniát sem érted.
Lehet, hogy az iróniát nem találta el, de abban igaza van amit mond.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6492
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#10224 Hozzászólás Szerző: Dante »

istvan írta:Nem értem miért kell rohadéknak nevezni bárkit aki felveszi egykori focistánk mezét.
Úgy látszik az iróniát sem érted.

istvan
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2009. november 6., péntek 21:17
Kedvenc játékos: Oscar
Kedvenc exjátékos: dan petrescu
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolások

#10225 Hozzászólás Szerző: istvan »

GereZsolt írta:
almos írta:
Tomi26 írta:4-es lesz fabregas mezszama. costa meg 8
Ha véletlen igy alakulna és Costa a 8-as lenne, akkor én szivből gyűlölni fogom, lőheti tonnaszámra a gólokat, akkor is!
Valóban, a rohadék, hogy meri felvenni a 8ast... Ésszerű dolog és szimpatikus is.
Nem értem miért kell rohadéknak nevezni bárkit aki felveszi egykori focistánk mezét.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#10226 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

mateja írta:
ChesterB írta: 149 meccsen 32 gól és 41 gólpassz tényleg csak egyszezonos teljesítményre utal. Nem mondtam sose hogy Fabregas gyenge igazolás lenne, és nyilván jobb játékos a horvátnál, de én jobban szeretnék egy olyan embert Matic mellé aki védekezni is tud, ebben meg jobb a horvát. A pofádból meg kicsit visszavehetnél, normálisan is lehet indokolni, ahogy általában egy fórumon szokás.
csak előre meg 20x olyan jó de sebaj.. persze ha meg megint 0-0-ra megyünk rangadón mert nincsenek értelmes támadóink akkor meg neked lesz legnagyobb a pofád.
amúgy meg elég sötét lehetsz a focihoz ha azt hiszed az csak gólból és közvetlen gólpasszból áll(lásd modric is ebben a 2 statban 0 mégis minden támadás rajta megy keresztül és a jó passzaiból ziccerek alakulnak ki)
Na idefigyelj te újdonsült megmondó ember. Fel dugod ide a pofádat 6 nappal ezelőtt és már te vagy itt a kis herceg? Mire van ekkora pofád? A fórum nem arról szól, hogy a szavak erősségével győzzük meg a másikat, hanem a minőségével és míg ő értelmesen megindokolt valamit és érvelt valami mellett, addig te az érveid helyett a nagy pofádat használtad. Szerintem itt senki nem kíváncsi az ehhez hasonló megnyilvánulásokra. A vélemények különböznek, el kell fogadni őket, lehet ellenérveket felhozni, de semmiképp sem elkezdeni jártatni azt a nagy székely kapu méretű pofádat amivel itt bemutatkoztál.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10227 Hozzászólás Szerző: Chester »

mateja írta:amúgy meg elég sötét lehetsz a focihoz ha azt hiszed az csak gólból és közvetlen gólpasszból áll
Nem csak azokból áll, hanem védekezésből is. Mi lenne a jobb, hozni még egy támadó szellemű játékost akinek ugyan úgy védekeznie kéne mint a többinek mikor nem tud, vagy hozni egy védekező embert hogy a maradék kreatív figura tudjon támadni? Én utóbbira szavaznék.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#10228 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:
mateja írta:míg rakiticet kivágták a Schalkéból, eddig nem nyújtott semmit a spanyoloknál sem csak idén amikor az egész csapatnak jól ment. a gondolkodásoddal neked van baj nem is kicsi ha ezt az egyszezonos nímandot hoznád fabregas helyett. de szerencsére nem ül ilyen agyatlan a vezetőségben
149 meccsen 32 gól és 41 gólpassz tényleg csak egyszezonos teljesítményre utal. Nem mondtam sose hogy Fabregas gyenge igazolás lenne, és nyilván jobb játékos a horvátnál, de én jobban szeretnék egy olyan embert Matic mellé aki védekezni is tud, ebben meg jobb a horvát. A pofádból meg kicsit visszavehetnél, normálisan is lehet indokolni, ahogy általában egy fórumon szokás.
csak előre meg 20x olyan jó de sebaj.. persze ha meg megint 0-0-ra megyünk rangadón mert nincsenek értelmes támadóink akkor meg neked lesz legnagyobb a pofád.
amúgy meg elég sötét lehetsz a focihoz ha azt hiszed az csak gólból és közvetlen gólpasszból áll(lásd modric is ebben a 2 statban 0 mégis minden támadás rajta megy keresztül és a jó passzaiból ziccerek alakulnak ki)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10229 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az a baj hogy én is sok mindent és mindenkit szeretnék a csapatban látni, de úgy is Mourinho dönt, ami talán jobb is. :D Ha elküldött egy Mata-t akkor 100% hogy nem hoz egy hozzá hasonló irányítót, Fabregas is az Arsenalos helyén kaphat szerepet a középpályán, Matic mellett. Willian jobban tudja kihasználni a képességeit középen mint szélen, nem egy olyan cselgép mint Hazard vagy Ronaldo, vagy nem olyan gyors mint Salah, arra viszont pont elég hogy középen megverje azt az 1-2 embert egy testcsellel vagy hirtelen gyorsulással, a szélen nem mindig tudja ezt megcsinálni ahol általában a gyorsabb játékosok vannak az ellenfélnél.

Costa meg csak most van orvosin, nem hetek óta. :D Eddig csak arról szóltak a hírek hogy a megállapodás megszületett a két klub között [nem volt nehéz, hiszen kipengették a kivásárlási árat], orvosin azért csak most volt mert gondolom egyrészt sérült is volt, másrészt vagy a válogatottal volt vagy kicsit kipihente magát családi körben. Most már én is elhiszem hogy jönni fog, pedig nagyon kételkedő vagyok ilyen téren. Még a VB előtt bejelentik vélhetően, ha mellé megteszik ezt Fabregas-szal is, akkor nagyon komolyan kezdjük a nyarat [Luiz 50M out, Costa, Fabregas ~ 60M in]

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#10230 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

ChesterB írta:
andrewm93 írta:Félek, hogy ha Sanchezt leigazoljuk, akkor a kettes számú agysebész(Dr.Willian) állandósul tkp poszton, az pedig nem lenne valami jó...
Sánchez érkezése hozzánk eddig pletyka szinten sem merült fel, csak pár fórumozó szeretné őt itt látni. :) Ha megy valahova az a Juventus lesz, más csapatról nem hallani aki érdeklődne felőle, de a barca sem lehet ennyire ostoba hogy Fabregas meg Sanchez kaliberű játékosokat árusít ki az így is sok és komoly távozó mellett.

Willian meg jó középen, hidd el, ő sem egy Mata típusú 10-es, nem várható el tőle az olyan szintű játék ezen a poszton. Nem tartom még mindig rossz igazolásnak, én meg vagyok vele elégedve, de az is igaz, hogy messze elmarad a Sahtaros mutatóitól, az Anzsiban is egy híján azonos számú gólpasszt osztott mint itt - harmad annyi meccsen. Jövőre remélem abból a szempontból stabilizálódik Mourinho taktikája, hogy a kreatív embereknek kevesebbet kell a védekezéssel törődni - nem lesz*rni teljesen, csak kevesebbet.
Én annak a híve vagyok, hogy középen játsszon egy kreatív játékos, akinek vannak jó meglátásai, mint Mata, vagy előtte LAMPARD, Willian viszont kegyetlen gyors és kiszámíthatatlan, éppen ezért szélen nagy hasznát vehetnénk ott. Oscar remélem augusztustól tud állandósítani egy jó formát, illetve Hazard is koncentrálhatna jobban, mert sokkal több van benne. Úgyhogy remélem, hogy ez a Sanchez téma tényleg csak pletyka szintű, mert ha valahol, akkor a széleken megvagyunk.
Mellesleg az is nagyon tetszik, hogy a sajtó szerint Costa már hónapok óta orvosi vizsgálaton van nálunk :D A végén úgy járunk, mint az Arsenalosok Higuainnal :D

G11
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014. május 30., péntek 10:12
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#10231 Hozzászólás Szerző: G11 »

Transfer news: Jose Mourinho admits he is looking at Cesc Fabregas' situation

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10232 Hozzászólás Szerző: Chester »

andrewm93 írta:Félek, hogy ha Sanchezt leigazoljuk, akkor a kettes számú agysebész(Dr.Willian) állandósul tkp poszton, az pedig nem lenne valami jó...
Sánchez érkezése hozzánk eddig pletyka szinten sem merült fel, csak pár fórumozó szeretné őt itt látni. :) Ha megy valahova az a Juventus lesz, más csapatról nem hallani aki érdeklődne felőle, de a barca sem lehet ennyire ostoba hogy Fabregas meg Sanchez kaliberű játékosokat árusít ki az így is sok és komoly távozó mellett.

Willian meg jó középen, hidd el, ő sem egy Mata típusú 10-es, nem várható el tőle az olyan szintű játék ezen a poszton. Nem tartom még mindig rossz igazolásnak, én meg vagyok vele elégedve, de az is igaz, hogy messze elmarad a Sahtaros mutatóitól, az Anzsiban is egy híján azonos számú gólpasszt osztott mint itt - harmad annyi meccsen. Jövőre remélem abból a szempontból stabilizálódik Mourinho taktikája, hogy a kreatív embereknek kevesebbet kell a védekezéssel törődni - nem lesz*rni teljesen, csak kevesebbet.

G11
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014. május 30., péntek 10:12
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#10233 Hozzászólás Szerző: G11 »

andrewm93 írta:Félek, hogy ha Sanchezt leigazoljuk, akkor a kettes számú agysebész(Dr.Willian) állandósul tkp poszton, az pedig nem lenne valami jó...

Hát szerintem megnyugodhatsz...én nem látok esélyt rá hogy leigazoljuk.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#10234 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Félek, hogy ha Sanchezt leigazoljuk, akkor a kettes számú agysebész(Dr.Willian) állandósul tkp poszton, az pedig nem lenne valami jó...

G11
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014. május 30., péntek 10:12
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#10235 Hozzászólás Szerző: G11 »

Bubi írta:Fabregas? Pöpec, de remélem, hogy nem irányítót játszik majd, inkább kp, btb poszton. Kiváncsi vagyok, mit akarunk vele.

Gerával egyetértve én is hoznám Sanchezt. Sokkal sokkal több van abban az emberben mint amire tartják a katalánok. Vicc, hogy ez még ott is látszik a játékán, csak a messi / neymar szopó bandában nem tud kibontakozni... Megoldaná a jobboldalt.
Fabregas tökéletes megoldás szerintem is..pont kell egy ilyen játékos nekünk középre Lampard helyére.Sánchezt én kicsit feleslegesnek találom..Igaz hogy nincs vérbeli jobbszélsőnk, de én nem tartom top játékosnak.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10236 Hozzászólás Szerző: Chester »

mateja írta:míg rakiticet kivágták a Schalkéból, eddig nem nyújtott semmit a spanyoloknál sem csak idén amikor az egész csapatnak jól ment. a gondolkodásoddal neked van baj nem is kicsi ha ezt az egyszezonos nímandot hoznád fabregas helyett. de szerencsére nem ül ilyen agyatlan a vezetőségben
149 meccsen 32 gól és 41 gólpassz tényleg csak egyszezonos teljesítményre utal. Nem mondtam sose hogy Fabregas gyenge igazolás lenne, és nyilván jobb játékos a horvátnál, de én jobban szeretnék egy olyan embert Matic mellé aki védekezni is tud, ebben meg jobb a horvát. A pofádból meg kicsit visszavehetnél, normálisan is lehet indokolni, ahogy általában egy fórumon szokás.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#10237 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:
mateja írta:nyilván egy középcsapatból jobb játékost szerezhetünk, aki első értékelhető évét teljesítette......
de égesd csak magad tovább
Cahill? Dave? Willian? Schürrle? Oscar? Hazard? Csak ajánlani tudok egy szót, amit érdemes gyakran ismételni mielőtt leütöd az "Elküld" gombot, és másokat fikáznál: gondolkodj.
Hazard egy szupertehetség volt a kezdetektől a Lille-ben és 2 jó éve is volt már mielőtt jött, Willian szintén évek óta magasan teljesített a BL-ben és még sorolhatnám. míg rakiticet kivágták a Schalkéból, eddig nem nyújtott semmit a spanyoloknál sem csak idén amikor az egész csapatnak jól ment. a gondolkodásoddal neked van baj nem is kicsi ha ezt az egyszezonos nímandot hoznád fabregas helyett. de szerencsére nem ül ilyen agyatlan a vezetőségben

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9435
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#10238 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Fabregas? Pöpec, de remélem, hogy nem irányítót játszik majd, inkább kp, btb poszton. Kiváncsi vagyok, mit akarunk vele.

Gerával egyetértve én is hoznám Sanchezt. Sokkal sokkal több van abban az emberben mint amire tartják a katalánok. Vicc, hogy ez még ott is látszik a játékán, csak a messi / neymar szopó bandában nem tud kibontakozni... Megoldaná a jobboldalt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

G11
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014. május 30., péntek 10:12
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#10239 Hozzászólás Szerző: G11 »

GereZsolt írta:
almos írta:
Tomi26 írta:4-es lesz fabregas mezszama. costa meg 8
Ha véletlen igy alakulna és Costa a 8-as lenne, akkor én szivből gyűlölni fogom, lőheti tonnaszámra a gólokat, akkor is!
Valóban, a rohadék, hogy meri felvenni a 8ast... Ésszerű dolog és szimpatikus is.

Biztos gyűlölni fogja akárki is ha lőni fogja a gólokat,és végre lesz egy jó csatárunk :D ennyi erővel utálnunk kellene Oscart is, mert a szemét felvette Drogba mezét..igy nem lehet gondolkozni..ha annyira nagy bűn lenne felvenni a mezét, akkor vissza vonultatnák...de semmi értelme..irjon valaki más is történelmet abban a mezben ;)

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#10240 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

almos írta:
Tomi26 írta:4-es lesz fabregas mezszama. costa meg 8
Ha véletlen igy alakulna és Costa a 8-as lenne, akkor én szivből gyűlölni fogom, lőheti tonnaszámra a gólokat, akkor is!
Valóban, a rohadék, hogy meri felvenni a 8ast... Ésszerű dolog és szimpatikus is.

Válasz küldése