Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#26341 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Az előző hozzászólásomat azért kezdtem azzal, amivel (te szent szar), mert ilyen gyatra fogalmazású, a helyesírás szabályait ilyen szinten áthágó hozzászólással én még nemigen találkoztam ezen a fórumon. Azt a hozzászólást nem te írtad, javaslom olvasd el azt is, mert csak így lesz érthető az az irónia, amellyel próbáltam visszaadni azt az érzést, amit az RQ rajongók okoznak nekem(és még másoknak is) hozzászólásikkal, erőltetett logikai láncsoraikkal, amelyekkel Quaresma mellőzésének az okait próbálják magyarázni.

Avatar
rq7
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 10:25

Re: Játékosok

#26342 Hozzászólás Szerző: rq7 »

szekelyla írta:
Quaresma írta:Te szent szar :D :D :D :D :D :D
Amúgy meg ebből csak az derül ki, hogy RQ gyengébb játékos, mint Marc Overmars, Luis Garcia és Luis Enrique akik mögött csere volt, valamint utálja Rijkaard így nem fért be a Barca-ba, Inter JM hazaküldte pihenni(mert utálja) :D , így gyorsan összeállhatott a csapat, ja és Figo jobb játékos, mint Quaresma valamint, még úgy sem kellett JM-nek, hogy az ugyanazon a poszton szereplő Jimenezt is elküldték. Nálunk utálja Hiddink. A portugál válogatottban utálta Scolari ezért csak elvétve játszott.
Senki nem szereti, és tök véletlenül kapta meg Olaszországban a 2008-as év legrosszabb labdarúgója címet. Az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy Portugáliában megy neki nem értem miért nem marad ott. :mrgreen:
Szia!

Olvasd el, hogy miért is kellett eljönnie a Barca-ból, utaltam rá, itt a játékoskeret menüben - én írtam és "wisey" tette fel!

Az Interbe simán beférne, ha szabadabban játszatta volna Mourinho, nem pedig kötött poszton, de azért vitte magával, mert játékosa volt és ha elolvasod a Porto története könyvet, akkor abban a részben ahol Őt is megemlítik, na ott szinte minden sikerben "aktív" szerepet játszott, ami gólokban is megmutatkozott.

Scolari: egyértelmű volt, hogy ez a 2 játékos, mármint CR7 és RQ nem játszhat egyszerre a pályán, ne kérdezd miért, majd kitalálod! (egy hasonlatot írok, Batistuta-Crespo esetében is így volt)

Visszamehet Portoba ez igaz, és az is hogy legnagyobb sikereit ott érte el, elég ha emlékszel, hogy csinált "hülyét" a Chelsea és az Arsenal védőiből - elnézést a kifejezésért!:-)
Ricardo Quaresma - „trivela és rabona” király!

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#26343 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Quaresma írta:nah akk vágjunk bele.. :)
RQ a barcában nem volt rossz csak eltört a lába nem jácott sokat R10 helyén(simán megértem) és raijkardal sem volt a legjobb viszonya.Inter..Az első meccseken jó volt..Aztán jött egy közepes meccs.Csere volt 2 hétig utána Jm viszatette a kezdőbe.Szar volt nem bizonyított semit .hazaküldte portugáliába pihenni.Viszajött összeállt már jm nél is a csapat és nála se volt benne RQ.Utána beállt szintén 10 percekre.Utána a Cagliarri ellen (asszem cagliarri) jáccot egy félidőt..Szezonbeli legjobb formája volt..Utána megint pár hétig csere torino ellen (hát inkább nem részletezem)...
Itt várjuk tőle tíz percek alatt a csodát..
Edzésen ténleg nem tudjuk mi történik..Éehet h ténleg gyenge lehet h csak hiddinkel sincs jóba mint rajikardal.

U.I
MInden edző elmondta eddig h quaresma tehetcséges csak a hozzáállás a gond...És ugye így már a kondi is+ edző bizalom is nagyon fontos
Te szent szar :D :D :D :D :D :D
Amúgy meg ebből csak az derül ki, hogy RQ gyengébb játékos, mint Marc Overmars, Luis Garcia és Luis Enrique akik mögött csere volt, valamint utálja Rijkaard így nem fért be a Barca-ba, Inter JM hazaküldte pihenni(mert utálja) :D , így gyorsan összeállhatott a csapat, ja és Figo jobb játékos, mint Quaresma valamint, még úgy sem kellett JM-nek, hogy az ugyanazon a poszton szereplő Jimenezt is elküldték. Nálunk utálja Hiddink. A portugál válogatottban utálta Scolari ezért csak elvétve játszott.
Senki nem szereti, és tök véletlenül kapta meg Olaszországban a 2008-as év legrosszabb labdarúgója címet. Az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy Portugáliában megy neki nem értem miért nem marad ott. :mrgreen:

Avatar
rq7
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 10:25

Re: Játékosok

#26344 Hozzászólás Szerző: rq7 »

emsanya írta:
-Ba7u- írta:Bekapcsolódva a vitába, szerintem Quaresma mellőzésének egyetlen ésszerű oka van, az, hogy az Inter nem fogja nekünk eladni a nyáron, illetve nem nekünk fogja.
Máskülönben miért ne lenne még a padon se, mikor papíron ő legjobb szélsőnk?
Valahol itt lehet az igazság, hogy nyáron nem tudjuk átvenni.

Elolvastam az összes hozzászólást, a tény március 21 óta nem játszik, sőt még padon sincs!

"EMSANYA" nagyon érthetően összefoglalta a dolgokat, persze a többi Quaresma hívők hozzászólásait is figyelembevéve!
Több lapot is megnéztem (külföldi) és ott is foglalkoznak a Hiddink-Quaresma "kapcsolat/nem játszhatóságával"!

Nincs baj az edzéssel, az ott végzett munkával, itt egyszerűen hasonló a helyzet, mint pl. Tévez-Ferguson esetében, aki lát és ismeri a játékost és gondolom ZENZO is így van vele, az tudja a kvalitását, persze ez nem mentség a stílusára, ahogy fogalmaz...
Ricardo Quaresma - „trivela és rabona” király!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26345 Hozzászólás Szerző: Daniel »

kiskacsa08 írta:
Dani1905 írta:Aki tudja, valaki mondja már meg, mert még mindig nem sikerült rá váalszt kapnom se találnom, hogy Sheva szerződés a nyáron nem lejár, nem 3 évre szerződtettük, mert én úgy emlékszem, Ballacké is lejár, akkor az övé is, mér folyik a csapból is hogy nyáron visszatér, szabadúszó lesz, nem?
Elvileg még van 2 év a szerződéséből nálunk.
Tehát 5 évre kötöttünk vele ezek szerint, értem, habár nem hiszem hogy szükség lenne rá.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#26346 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Dani1905 írta:Aki tudja, valaki mondja már meg, mert még mindig nem sikerült rá váalszt kapnom se találnom, hogy Sheva szerződés a nyáron nem lejár, nem 3 évre szerződtettük, mert én úgy emlékszem, Ballacké is lejár, akkor az övé is, mér folyik a csapból is hogy nyáron visszatér, szabadúszó lesz, nem?
Elvileg még van 2 év a szerződéséből nálunk.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26347 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Aki tudja, valaki mondja már meg, mert még mindig nem sikerült rá váalszt kapnom se találnom, hogy Sheva szerződés a nyáron nem lejár, nem 3 évre szerződtettük, mert én úgy emlékszem, Ballacké is lejár, akkor az övé is, mér folyik a csapból is hogy nyáron visszatér, szabadúszó lesz, nem?
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26348 Hozzászólás Szerző: emsanya »

-Ba7u- írta:Bekapcsolódva a vitába, szerintem Quaresma mellőzésének egyetlen ésszerű oka van, az, hogy az Inter nem fogja nekünk eladni a nyáron, illetve nem nekünk fogja.
Máskülönben miért ne lenne még a padon se, mikor papíron ő legjobb szélsőnk?
Valahol itt lehet az igazság, hogy nyáron nem tudjuk átvenni.

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

Re: Játékosok

#26349 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

Bekapcsolódva a vitába, szerintem Quaresma mellőzésének egyetlen ésszerű oka van, az, hogy az Inter nem fogja nekünk eladni a nyáron, illetve nem nekünk fogja.
Máskülönben miért ne lenne még a padon se, mikor papíron ő legjobb szélsőnk?

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#26350 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

http://www.chelseafc.hu/index.php?p=showarticle&id=1866" onclick="window.open(this.href);return false;
most vettem észre ezt a cikket és nagyon felháborodtam.
mi a szarért az öreg róka ryan giggs a legjobb játékos? mit csinált? lehet hogy régen jó volt de ebben az évben annyit se csinált mint óvodás gyerek az egyetemen.
olyan idióták mostanában az emberek.
meg Vidics miért lenne jobb Terrynél? vagy akár Ferdinand mért lenne jobb?
és mért nincs ott Lampard? :roll: :shock: :shock: :?: :?: WTF?

Avatar
Quaresma
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. február 5., csütörtök 19:28
Kedvenc játékos: Ricardo Quaresma
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#26351 Hozzászólás Szerző: Quaresma »

nah akk vágjunk bele.. :)
RQ a barcában nem volt rossz csak eltört a lába nem jácott sokat R10 helyén(simán megértem) és raijkardal sem volt a legjobb viszonya.Inter..Az első meccseken jó volt..Aztán jött egy közepes meccs.Csere volt 2 hétig utána Jm viszatette a kezdőbe.Szar volt nem bizonyított semit .hazaküldte portugáliába pihenni.Viszajött összeállt már jm nél is a csapat és nála se volt benne RQ.Utána beállt szintén 10 percekre.Utána a Cagliarri ellen (asszem cagliarri) jáccot egy félidőt..Szezonbeli legjobb formája volt..Utána megint pár hétig csere torino ellen (hát inkább nem részletezem)...
Itt várjuk tőle tíz percek alatt a csodát..
Edzésen ténleg nem tudjuk mi történik..Éehet h ténleg gyenge lehet h csak hiddinkel sincs jóba mint rajikardal.

U.I
MInden edző elmondta eddig h quaresma tehetcséges csak a hozzáállás a gond...És ugye így már a kondi is+ edző bizalom is nagyon fontos
"This is Quaresma man is score the porto''

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Játékosok

#26352 Hozzászólás Szerző: Hege »

Heh ez nevetséges..nem tudom mi igaz belőle mert ez egy "pletyka lap" de ha igaz akk bunkóság..!!Az egyik Rádiós hapi Lampsot sziggya a rádióban..
http://focitipp.hu/?content=cikkek&id=3432" onclick="window.open(this.href);return false;
We love you Chelsea^^

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26353 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:
Zsoca87 írta:Én egyébként simán elfogadnám ezt a cserét(Deco - RQ). RQ egyelőre szinte semmi esélyt nem kapott...
Mondj erre egy jó okot nekem. Mondj egyet, ami alapvetően zárja ki azt, hogy nem azért nem kezd, mert nem megy neki nálunk (sem). Szekelyla és én úgy látszik egy véleményen vagyunk, és nekem ez meg is fog még maradni addig, amíg ez a felállás.
Húú, álljunk meg. :) Én nem mondtam egy szóval sem, hogy RQ nagyon jó edzésen, csak szegénnyel mindenki ki akar cseszni és a gonosz Guus nem játszatja. :D Nem. Én azt mondom, hogy nálam még semmit sem mutatott. Semmi igazán jót, de semmi rosszat sem. Nem láttam tőle azt, mint Malouda-nal, hogy fél szezonon át tud szarul játszani.
Azért mondtam, hogy simán elfogadnám a cserét, mert RQ-val ellentétben Deco már szintén megmutatta mit tud, nem győzött meg. Volt 2 jó meccse oszt' jó napot. Quaresma-ban hatalmas potenciál van, amit ki kell(kéne) belőle hozni valahogy. Egyáltalán nem biztos, hogy sikerül. De az ő itt tartásának van értelme, mert talán egy új edzővel, hatalmas motivációval meg tudna újulni. Ám Malouda vagy Deco esetében nem látom azt, hogy hol,hova tudnának fejlődni. Ők megkapták a sanszot, RQ nem. És nem tudhatjuk, hogy miért nem.
Nyilván, aláírom, edzésen sem lehet valami fenomenális. De mi itt csak találgatunk. Én egy teljes szezont adnék neki, ha akkor sem tud bekerülni, akkor bukott ügy a gyerek. Addig fekete ló, akinek bizonyítania kell.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26354 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta:
Zsoca87 írta:Én egyébként simán elfogadnám ezt a cserét(Deco - RQ). RQ egyelőre szinte semmi esélyt nem kapott...
Mondj erre egy jó okot nekem. Mondj egyet, ami alapvetően zárja ki azt, hogy nem azért nem kezd, mert nem megy neki nálunk (sem). Szekelyla és én úgy látszik egy véleményen vagyunk, és nekem ez meg is fog még maradni addig, amíg ez a felállás.

Én nem állítottam, hogy RQ képességeit illetően rossz/gyenge játékos lenne. Csupán azt, hogy nem feltétlenül van helye egy nagy csapatban. Persze minden edzőnek megvan, hogy kivel szemben kit favorizál, és sokszor az is, miért, de Hiddinkben én megbízom, s ha nála Q nem játszik, akkor az úgy van rendjén. Taktika, BL, antipátia vagy bármi, jelenleg semmi szükség nincs rá. Ha Malouda megy, talán. De nem vagyok meggyőződve róla, hogy ő jelenti a megoldást.
Azért nem megy neki nálunk, mert NEM játszik :D Ennyire egyszerű. Deco kapta a lehetőséget, láttuk mire képes, mehet ahova akar. Abból nem lehet eldönteni milyen játékos, hogy beállt 3 meccsen 20 percre. Ezek szerint Van der Vaart-nak sincs helye nagy csapatban, lényegébe ugyanez játszódik le vele...
Mióta mondjuk, hogy kell egy szélső. Lényegébe itt a fórumon is mindenki azzal indít igazolásnál, hogy kell egy szélső. Itt van Quaresma, tessék, jött egy szélső. Akkor ezek szerint még sincs szükség szélsőre, mert nem is játszik...

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Játékosok

#26355 Hozzászólás Szerző: Hege »

Patrikblues írta:
Hege írta:
Sindu írta:Hege:
Attól, hogy most megy Maloudának a játék, simán lehet, hogy megint lehúz egy szezont semmittevéssel. Ezt akarta Dani kifejezni. Tanulj meg szöveget értelmezni, mielőtt leoltasz valakit!
Nah Dani én nem forgattam ki a szavaidat de ugy lehetett érteni (vagy sak én értettem úgy )hogy azt akarod hogy Maloudának ne mennyen a játék és aggyuk el..!!Am meg JM alatt is ment neki a játék csak kevés ideig volt együtt vele..!De kituggya jövőre egy másik edzővel hogy menne neki ??Lehet hogy visszaesne de az is lehet hogy javulna..ez az edzőtöl fog fügni..!!
De am meg ha Maloudának megy a játék akkor logikusan nem foglyuk eladni sztem..!!De lehet ho majd a köv edzőnek nem kell és akkor mehet amerre lát..!!

Ennyi erővel ugyan ez a helyzet Drogbával is. Neki csak JM ill most GH-érában megy a játék.
Azért Grant alatt sem volt rossz..!!
We love you Chelsea^^

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26356 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Hege írta:
Sindu írta:Hege:
Attól, hogy most megy Maloudának a játék, simán lehet, hogy megint lehúz egy szezont semmittevéssel. Ezt akarta Dani kifejezni. Tanulj meg szöveget értelmezni, mielőtt leoltasz valakit!
Nah Dani én nem forgattam ki a szavaidat de ugy lehetett érteni (vagy sak én értettem úgy )hogy azt akarod hogy Maloudának ne mennyen a játék és aggyuk el..!!Am meg JM alatt is ment neki a játék csak kevés ideig volt együtt vele..!De kituggya jövőre egy másik edzővel hogy menne neki ??Lehet hogy visszaesne de az is lehet hogy javulna..ez az edzőtöl fog fügni..!!
De am meg ha Maloudának megy a játék akkor logikusan nem foglyuk eladni sztem..!!De lehet ho majd a köv edzőnek nem kell és akkor mehet amerre lát..!!

Ennyi erővel ugyan ez a helyzet Drogbával is. Neki csak JM ill most GH-érában megy a játék.
I'm Chelsea till I die

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26357 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

ZenZo írta:
Zsoca87 írta:Én egyébként simán elfogadnám ezt a cserét(Deco - RQ). RQ egyelőre szinte semmi esélyt nem kapott...
Mondj erre egy jó okot nekem. Mondj egyet, ami alapvetően zárja ki azt, hogy nem azért nem kezd, mert nem megy neki nálunk (sem). Szekelyla és én úgy látszik egy véleményen vagyunk, és nekem ez meg is fog még maradni addig, amíg ez a felállás.

Én nem állítottam, hogy RQ képességeit illetően rossz/gyenge játékos lenne. Csupán azt, hogy nem feltétlenül van helye egy nagy csapatban. Persze minden edzőnek megvan, hogy kivel szemben kit favorizál, és sokszor az is, miért, de Hiddinkben én megbízom, s ha nála Q nem játszik, akkor az úgy van rendjén. Taktika, BL, antipátia vagy bármi, jelenleg semmi szükség nincs rá. Ha Malouda megy, talán. De nem vagyok meggyőződve róla, hogy ő jelenti a megoldást.
Én viszont biztos vagyok benne, hogy nem Quaresma a megoldás a szélső problémáinkra. Az én vélemyény szerint erre a posztra A.Young lenne a megoldás. Hálistennek 1 év elteltével nem csak én hanem Abra is észrevette a tehetségét és azt hiszem ezt az év fiatal játékosa díja is alátámasztja. Nem lenne olcsó húzás a transfermarkt.co.uk 15 millió fontra becsüli az árát ami nem kis summa de egy fiatal nagyon jó játékosért akit ráadásul (vélemyényem szerint) hiányposztra igazolnánk megéri ennyi pénzt kiadni.
I'm Chelsea till I die

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Játékosok

#26358 Hozzászólás Szerző: Hege »

Sindu írta:Hege:
Attól, hogy most megy Maloudának a játék, simán lehet, hogy megint lehúz egy szezont semmittevéssel. Ezt akarta Dani kifejezni. Tanulj meg szöveget értelmezni, mielőtt leoltasz valakit!
Nah Dani én nem forgattam ki a szavaidat de ugy lehetett érteni (vagy sak én értettem úgy )hogy azt akarod hogy Maloudának ne mennyen a játék és aggyuk el..!!Am meg JM alatt is ment neki a játék csak kevés ideig volt együtt vele..!De kituggya jövőre egy másik edzővel hogy menne neki ??Lehet hogy visszaesne de az is lehet hogy javulna..ez az edzőtöl fog fügni..!!
De am meg ha Maloudának megy a játék akkor logikusan nem foglyuk eladni sztem..!!De lehet ho majd a köv edzőnek nem kell és akkor mehet amerre lát..!!
We love you Chelsea^^

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26359 Hozzászólás Szerző: kdako »

A középső védők közül egy várhatóan megy, sztem Carvalho lehet az, elég sokan vannak azon a poszton. Ha veszünk egy normális csatárt, akkor Anelka maradására sincs biztosíték, mivel csak 3. számú lenne. Deco vagy Ballack távozása is sanszos. A Quaresma-Deco cserére sztem nincs sok esély, ha most nem játszik, nyártól miért játszana.
Minden attól függ, kiket igazolunk, mert olyanok is feleslegessé válhatnak, akikre most nem gondolunk.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26360 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Én egyébként simán elfogadnám ezt a cserét(Deco - RQ). RQ egyelőre szinte semmi esélyt nem kapott...
Mondj erre egy jó okot nekem. Mondj egyet, ami alapvetően zárja ki azt, hogy nem azért nem kezd, mert nem megy neki nálunk (sem). Szekelyla és én úgy látszik egy véleményen vagyunk, és nekem ez meg is fog még maradni addig, amíg ez a felállás.

Én nem állítottam, hogy RQ képességeit illetően rossz/gyenge játékos lenne. Csupán azt, hogy nem feltétlenül van helye egy nagy csapatban. Persze minden edzőnek megvan, hogy kivel szemben kit favorizál, és sokszor az is, miért, de Hiddinkben én megbízom, s ha nála Q nem játszik, akkor az úgy van rendjén. Taktika, BL, antipátia vagy bármi, jelenleg semmi szükség nincs rá. Ha Malouda megy, talán. De nem vagyok meggyőződve róla, hogy ő jelenti a megoldást.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése