Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42321 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Kíváncsi leszek milyen teljesítményt fog nyújtani Quaresma.Ha jó teljesítményt fog nyújtani,akkor nem bánnám,ha a nyáron a kölcsönből átigazolást csinálnánk.Szerintem bőven van helye a kezdőben....

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#42322 Hozzászólás Szerző: Hege »

sztem jól jártunk quaresmával...láttam a chelsea elleni meccsen mit tud....nagy szükség volt rá pont egy ien gyors technikás játékos kellett.....kalouval a két szélen életveszélyesek lehetnek!!!!


sok szerencsét neki
We love you Chelsea^^

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Átigazolások

#42323 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:[
? Hö? Neked is felteszem azt a kérdést, amit mindenkinek, aki ilyet ír: idén láttál már Chelsea meccset? Mert idén Mikel K I V Á L Ó teljesítményt hoz eddig. Ritkán ő a csapat legjobbja (ez a pozícióból is adódik), de messze ő nyújtja a sztenderden legjobb teljesítményt.

Kettő. Szerinted a szűrőnek mi a feladata? Make szerinted klasszis volt? Szerintem igen. Ő sem csinált mást, megakasztotta a támadást, megszerezte a labdát, és passzolt Lampsnak. Mikel dettó. Nem mondom, hogy Mikel klasszis, de hogy remek szűrő, azt igen.
Hát ezt megse hallottam Zenzo :)
Azért Make nem csak Lampardnak passzolt ott volt előre passz, hosszú indítás is ,Mikel sokkal kevesebbet mozog és kevesebbet indít(kevesebbet szervez hátulról)általában védőnek passzol és nem támadónak.
Birom Mikelt(és tény h az idei hurkalé csapatban ő a legjobb) ,de énse említeném 1lapon Makelelével. :wink:

Talán Pool meccsen 94percben volt egy megindulása amikor kényszerítő visszakapta szopatott kapuig(talán ez lenne az ő játéka) én nagyobb szabadságot adnék neki ígyis átjáróház a csapat legalább ő is támadna néha!amugy kb. ez volt az egyetlen sikeres kényszerítőnk a meccsen:) amik ugyancsak hiányoznak a játékunkból...
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3484
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#42324 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ricardo nem a kedvencem, de csak azért mert nem ismerem eléggé.
Istenigazából nagy szükségünk van a technikás gyors játékosokra. Mivel ebből szenvedünk hiányt.
az interbe nem vált be, nálunk bevállhat, nagyon kell ő ide, remélem beválik!
Inkább egy balszélső kellett volna, de j. cole sérülése miatt tökéletes pótlás. Kalou meg tökéletes tükörképe lehet baloldalon Quaresma-nak :)

Úgy latszik quaresma lett a gyümölcse a crespo üzlet eredményeképp :) (mivel asszem semmi pénzt nem lattunk crespoból)

thomeee08
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009. február 2., hétfő 18:01
Kedvenc játékos: terry
Kedvenc exjátékos: makelele

Re: Átigazolások

#42325 Hozzászólás Szerző: thomeee08 »

Mikelnek akkor is kell még 2-3 év h normális legyen továbbra is fenntartom ezt. Ügyes gyerek de sok hibával játszik még. Meg az embernek nyilván a rossz sok hamarabb feltűnik egy vesztes kilátástalan meccs után mint amilyen volt a vasárnapi volt. Egyetértek nem az ő feladata h lövöldözzön távolról, akiknek kellene ők nem teszik, de akkor is el kéne a kaput párszor találni, nem mentség h másnak kellene. Ballackal nem kell szerződést hosszabítani évenként van 3-4 jo meccse és annyi, sztem bármelyik fiatal tud ennyit csinálni ( bár remélem rámcáfol és innentől kezdve olyan formába játszik mint tette a Leverkusenbe).
Nagy baj még h nem birtunk Bosingwán kivül egyetlen normális játékost se igazolni utobbi 2 évben ( Anelka oké idén vert 14 et, de tavaly idényben no comment formába játszott és utobbi 2 hónapba sajnos azt a formáját hozza meginnt, jo lenne ha Didier visszatérne a normális kerékvágásába :) )

True Blues

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#42326 Hozzászólás Szerző: Spring »

Na ez a baj az egész csapattal... :) Hogy egy VKP-től várjuk a gólokat... (én is azt mondom, hogy egy kicsit lőhetne jobban és pontosabban, de ő nem tud, csak annyit nem értek, hogy akkor minek próbálkozik?)

Ezért kéne egy normális Lampard és Ballack, aki mer lőni és nem olyan beszari, hogy szabadul a labdától (mert mindketten ezt csinálják...) Hol vannak Lampard-tól a 25-30 méterről (szabadrúgáson kívül) szerzett góljai? :?: Ballack is inkább továbbpasszolja, minthogy rálőjje.

És a csatársor befejezőaránya sem a legjobb...

De ez már OFF
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42327 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Tök egyetértek mindenkivel aki Mikelt megvédtek, kajak nem értem azokat az embereket akik szidják...Makalelében is szar volt mert nem támadott? :roll: Amióta itt van megállja a helyét és idén tényleg a legjobb Chelsea játékos kétség kívül
*knock, and it shall be opened unto you*

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#42328 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

thomeee08 írta:Azért Makelelét ne hasonlitsd már össze Mikellel... ég és föld a kettő szerintem... Nekem nem jön be a játéka mert semmit nem csinál, nem is szerezz annyi labdát amennyit anno szerzett Essien meg Makelele. Nem mondom h vannak jo meccsei de máskor meg bűnrosszul játszik,sok labdát elad amiből golokat kapunk pl Roma ellen. Támadásba meg képtelen hozzátenni a játékhoz... ha eljutt lövéshez sajnos 12 méterrel fölé mellé majd figyeld meg. Jo játékos lesz de még nem képes arra h elbirja a terhet, nem tom figyelted e h miért engedték el Makelelét nyáron.... ha nem akkor elmondom Mikel képes arra h pár meccsen tudja Essien-t pótolni, ezért nyugodt szivvel engedjük el őt... vmi ilyesmit mondtak... Senki nem számitott rá h Essien kidől ennyi időre... Szerintem védekezőközéppályás poszt a legfontosabb a mai fociba, amit Mikel nem tud Chelsea szinten megoldani ( talán a boro-ban jo lenne de itt ez sajnos nem elég.) Nagyon várom h felépüljön, sztem megoldódnának a gondok! De sztem a porto-i formában lévő Quaresmával is már fejlödni fogunk!

Go Kékek!!! Mi vagyunk a legnagyobbak!!!
mar az elobb Zenzo kollega mar kifejtette neked hogy o nem azert van hogy lojon kapura golt szerezzen hanem hogy a jatekot szervezze a tamadast megallitsa megszurje es adogassa a jobbnal jobb passzokat.ezt a feladatott o nagyon jol megoldja. sot az ev jatekosa. ne a CFC gombfoci csapatat nezzed mert ott aztan nem vloszinu hogy a valosagot latod. en kb kijutok a merkozesek 80% -ra es elmondanam lehet hogy ugy latszik hogy nem csinal semmit de azt latnod kellene ahogy helyezkedik erkezik es lat a palyan.ezt te a tv-bol nem lehet latni.szoval mielott az iskolai uzsonna szunetben beirsz valami irdatlan nagy okorseget gondold at.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42329 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Megyó írta:Azt bírom, hogy mindenki Arshavinnal van elfoglalva. Az nso még mostanáig említést sem tett arról, hogy Quaresma a mienk vagy egyáltalán, hogy bejelentkeztünk érte ma...
Az nso természetesen az agyon sztárolt felkapott játékosokkal van elfoglalva, hisz aki látta az eb-t az el van ájulva Arshavintól egekig magasztalják...Jó hogy vele foglalkoznak, sporthoz sok köze nincs szégyen hogy ennyiből áll a magyar sport újságírás és ez a tetőpontja hogy Nemzeti Sport....
*knock, and it shall be opened unto you*

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42330 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Zsoca87 írta: Te miről beszélsz? :) A kölcsön nyilván lejár, de az Interes szerződése nem. Arról van szó, hogy ha beválik, akkor nyáron végleg megvesszük.

Állítólag, ha beválik és megfelel a csapat számára nyáron Drogbáért cserébe maradhat.
*knock, and it shall be opened unto you*

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42331 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Mikor mutatják be Quaresmat? Vagy már bemutatták?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#42332 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

thomeee08 írta:Azért Makelelét ne hasonlitsd már össze Mikellel... ég és föld a kettő szerintem... Nekem nem jön be a játéka mert semmit nem csinál, nem is szerezz annyi labdát amennyit anno szerzett Essien meg Makelele. Nem mondom h vannak jo meccsei de máskor meg bűnrosszul játszik,sok labdát elad amiből golokat kapunk pl Roma ellen. Támadásba meg képtelen hozzátenni a játékhoz... ha eljutt lövéshez sajnos 12 méterrel fölé mellé majd figyeld meg. Jo játékos lesz de még nem képes arra h elbirja a terhet, nem tom figyelted e h miért engedték el Makelelét nyáron.... ha nem akkor elmondom Mikel képes arra h pár meccsen tudja Essien-t pótolni, ezért nyugodt szivvel engedjük el őt... vmi ilyesmit mondtak... Senki nem számitott rá h Essien kidől ennyi időre... Szerintem védekezőközéppályás poszt a legfontosabb a mai fociba, amit Mikel nem tud Chelsea szinten megoldani ( talán a boro-ban jo lenne de itt ez sajnos nem elég.) Nagyon várom h felépüljön, sztem megoldódnának a gondok!
No akkor sorban.
1. Nem mondtam, hogy Mikel Makelele szintjén van. Csak azt, hogy remek szűrő :wink:
2. Nem tudom, még sosem számoltam össze, hogy hány labdát szerzett Make és Essien, és mennyit szerez most Mikel - szerintem a szűrő feladatokat többnyire tökéletesen ellátja
3. Ha még egyszer valaki felhozza ezt a Roma elleni gólt... áhhh. Szóval: Mikel labdát veszít az ellenfél térfelén. Ez ne legyen már hiba, mikor az egész Chelsea kitámad... elvileg van mögötte négy védő és egy kapus. Ilyen labdavesztésből Lampard, Ballack, Joe Cole meg bárki a középpályán csinál ezret egy meccsen. Egy gyors kontrából kaptunk egy gólt. Mikel kétszer vétett hibát: ha felhozod a Fulham elleni meccset, azt mondom, jó. A Roma ellen nem.
4. 12 méterrel fölé lövi? Igen. De ő legalább lő távolról. (nem úgy, mint akinek kéne: Lampard, Ballack, JC, Drogba, stb) Make sem volt az a nagy gólvágó :wink:
5. Igen, figyeltem, hogy miért engedik el Makelelet. Azért, mert egyrészt kérte, had térjen haza, másrészt mert az már sajnos jól látszott a kis öregen, hogy bár még mindig posztja legjobbja, a sorozatos terhelést már nem bírja el, heti 3 meccs sok neki. Senki nem számított rá, hogy Essien kidől ennyi időre, én sem, ritkán terveznek sérüléssel. De ez nehogymár Mikel hibája legyen...
6. A védekező kp poszt az egyik legfontosabb a mai futballban. Csakúgy, mint a kapus, a védő, középpályás és a csatár. (állhatott volna Makelele most a pályán Mikel helyett a Pool ellen, akkor is 2-0 a vége. Lampardot ugyanúgy kiállítják, Alex ugyanúgy lemarad, AC ugyanúgy hibázik, az első sor meg ugyanúgy nem lő gólt. A focit nem véletlenül játszák 11-en) Mikel kiváló ebben a szezonban. Pont. Ettől a "nem Chelsea szinttől" meg agyfaszt kapok. Ki a Chelsea szintű és mikor? Drogba Chelsea szintű csatár, mikor 30+ gólt lő, és most? PF Chelsea szintű védő az első bajnoki szezonban, most meg? Nemár.
7. Kicsit erős dolog egy ember felépülésétől várni a csodát. Essien nagy kedvencem, jobban szeretem a játékát, mint Mikelnek. De attól, hogy ő egy gépállat, még nem lesz jobb a védelmünk, meg a támadósorunk sem lényegesen. Én is nagyon várom, hogy felépüljön, s ugyanazt a szintet hozza, mint a sérülés előtt, de hogy ezzel varázsütésre megoldódnának a gondjaink, azt kötve hiszem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
gab91
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 19:31
Tartózkodási hely: Sajóvámos
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42333 Hozzászólás Szerző: gab91 »

Először is : Üdv Ricardo !
Másodszor: nem tudja vki hanyas mezszámot fogja viselni?
Harmadszor: sok sikert és gólokat, teljesits jól hogy megvegyünk :)

thomeee08
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009. február 2., hétfő 18:01
Kedvenc játékos: terry
Kedvenc exjátékos: makelele

Re: Átigazolások

#42334 Hozzászólás Szerző: thomeee08 »

Azért Makelelét ne hasonlitsd már össze Mikellel... ég és föld a kettő szerintem... Nekem nem jön be a játéka mert semmit nem csinál, nem is szerezz annyi labdát amennyit anno szerzett Essien meg Makelele. Nem mondom h vannak jo meccsei de máskor meg bűnrosszul játszik,sok labdát elad amiből golokat kapunk pl Roma ellen. Támadásba meg képtelen hozzátenni a játékhoz... ha eljutt lövéshez sajnos 12 méterrel fölé mellé majd figyeld meg. Jo játékos lesz de még nem képes arra h elbirja a terhet, nem tom figyelted e h miért engedték el Makelelét nyáron.... ha nem akkor elmondom Mikel képes arra h pár meccsen tudja Essien-t pótolni, ezért nyugodt szivvel engedjük el őt... vmi ilyesmit mondtak... Senki nem számitott rá h Essien kidől ennyi időre... Szerintem védekezőközéppályás poszt a legfontosabb a mai fociba, amit Mikel nem tud Chelsea szinten megoldani ( talán a boro-ban jo lenne de itt ez sajnos nem elég.) Nagyon várom h felépüljön, sztem megoldódnának a gondok! De sztem a porto-i formában lévő Quaresmával is már fejlödni fogunk!

Go Kékek!!! Mi vagyunk a legnagyobbak!!!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#42335 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Sokan azt mondjátok, hogy Quaresma önzően játszik. Szerintem a mai Chelsea-nek jól jönne egy önző játékos, aki menne előre a szerencsétlen visszapasszok helyett! Ő és Kalou is gyors játékos, ha együtt játszanának( amit nagyon remélek) végre lenne élet a pály szélén is. Quaresma Malouda helyére, ha a Portói formájában játszik a probléma meg van oldva.
211! NEW RECORD!

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Átigazolások

#42336 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Csak nehogy Essien is úgy megkopjon, mint az összes sérülésből visszajött játékosunk (J.Cole, Carvalho, Drogba).
Jajjj miket beszélek, inkább a számra csapok!
Kámoncselszí!

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42337 Hozzászólás Szerző: Japep »

Hát Mikel szerintem is az év egyik legjobbja, stabilan jó teljesítményt nyújt - sok meccsen mondható a legjobbnak, méltó pótlója Essiennek... :)
Sajnálni fogom, ha padozásra kényszerül!
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#42338 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

flatley09 írta:Szerintem Joey lévén ez meg is volt, viszont ami Kalou-t és Malouda-t illeti...van mit fejlődni...
JC sosem a gyorsaságáról volt híres, a sérülések óta pedig az is megkopott. Ellenben Kalou? Na ha valaki gyors a mostani csapatban, akkor az ő. A többivel egyetértek.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#42339 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

thomeee08 írta: Mikel képtelen normálisan szürni, támadásba meg azon kivül h a legközelebbinek leadja a labdát semmit nem csinál.
? Hö? Neked is felteszem azt a kérdést, amit mindenkinek, aki ilyet ír: idén láttál már Chelsea meccset? Mert idén Mikel K I V Á L Ó teljesítményt hoz eddig. Ritkán ő a csapat legjobbja (ez a pozícióból is adódik), de messze ő nyújtja a sztenderden legjobb teljesítményt.

Kettő. Szerinted a szűrőnek mi a feladata? Make szerinted klasszis volt? Szerintem igen. Ő sem csinált mást, megakasztotta a támadást, megszerezte a labdát, és passzolt Lampsnak. Mikel dettó. Nem mondom, hogy Mikel klasszis, de hogy remek szűrő, azt igen.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Átigazolások

#42340 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Drogba
Quaresma Kalou
Deco Lampard
Mikel
A. Cole Alex Terry Bosingwa
Cech
/______/

Csak pályára lépés előtt kamuznék Drogba-nak, hogy nem válogatták be az elefántcsontparti válogatottba, és ezen a meccsen megtekintik élőben! :lol:
Kámoncselszí!

Válasz küldése