Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6834
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4661 Hozzászólás Szerző: Pityee »

almos írta: 2023. április 13., csütörtök 10:51 Az is nevetséges volt, hogy a mérkőzés 2. percében Joao Félixet 4 méteres hátrányból befutja a védő. Alapból az egész szituáció röhejes volt, hogy képtelen volt egy normális helyzetet onnan összehozni. 3 haverommal néztem a meccset és a meccs végéig egyikőjük sem jött rá, hogy azt hogy nem rúgta be Félix, én csak mondtam neki, hogy már megszoktam, ennyit sem vártam tőle.
Sterlingnek meg kb. volt 2 jó passza/labdaérintése/elmozgása.
Ennyire fos támadójátékkal (és támadó játékosokkal) nehéz lesz bármi sikert is elérnie a csapatunknak.
Ezt írtam én is, hogy Felix helyzete egyáltalán nem volt kicsi. De hát megkaptam, hogy a hiperszuper xg alapján gólhelyzetünk sem volt, így hát ilyen helyzetekből ne várjunk egyáltalán gólt se a csapatunktól.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#4662 Hozzászólás Szerző: almos »

Az is nevetséges volt, hogy a mérkőzés 2. percében Joao Félixet 4 méteres hátrányból befutja a védő. Alapból az egész szituáció röhejes volt, hogy képtelen volt egy normális helyzetet onnan összehozni. 3 haverommal néztem a meccset és a meccs végéig egyikőjük sem jött rá, hogy azt hogy nem rúgta be Félix, én csak mondtam neki, hogy már megszoktam, ennyit sem vártam tőle.
Sterlingnek meg kb. volt 2 jó passza/labdaérintése/elmozgása.
Ennyire fos támadójátékkal (és támadó játékosokkal) nehéz lesz bármi sikert is elérnie a csapatunknak.
LAMPARD#8

zs198
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#4663 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Az a baj, hogy a tegnapi meccsen látottak alapján ( meg úgy a szezonbeli formánkat nézve) , szombaton a Brighton is hülyére ver minket hazai pályán!😩
Nem a Madridhoz kell mérni magunkat… sajnos önmagunkhoz képest is szarok vagyunk! 10 eszetlen, hit és elképzelés nélkül szaladgál a pályán! Jött Lampard és jött vissza Mount is… Mudryknak így reszeltek…
GO BLUES

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7058
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#4664 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea 1993 decembere óta először nem szerzett gólt négy egymást követő mérkőzésen.

[via @Squawka ]

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9443
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#4665 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem nem a hozzáállásukkal volt a legnagyobb gond. Általában igen, csapatszinten nem melóznak eleget, de tegnap inkább a felismerés lehetett nagyon demoralizáló, hogy a Real szintekkel jobb CSAPAT. Azok a védelem mögé betett labdák, mintha 3 Enzo lett volna a középpályájukon. Vinit pedig egy rémálom fogni, James és fofana se lassú és megszokták ezeket oldani, de most mindkettő szenvedett.

Ráadásul megtanultak letámadni és nem gyengén nyomják.

Lampard is beszélt az önbizalomról, komoly gondok vannak ilyen téren a csapattal. Nyáron kell egy komoly alapozás és pár jó felkészülési meccs. Nem kell őket kímélni, alig lesz meccse a csapatnak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Izland
Hozzászólások: 496
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4666 Hozzászólás Szerző: Izland »

Pityee írta: 2023. április 13., csütörtök 8:45 Mondom teljesen úgy néz ki, mintha nálunk nem kapnának fizetést a játékosok vagy ennél a klubnál nem lenne elvárás a győzelem. Szerintem abszolút nincs egy-egy ilyen szív nélküli letolt meccs után a fejükre koppintva. Viszont ebben az esetben tényleg feleslegesen nézzük a meccseket, mert ha ők képesek beleszarni egy ilyen tétmeccsbe, akkor a szurkoló is hiába erőlteti magát. Na mindegy, kedden véget ér számunkra a BL és kitudja mikor kerülünk újra oda. Mert ezzel a hozzáállással egyáltalán nem reális jövőre sem a Top 4.
Én attól félek, hogy mivel nem lesz BL jövőre, nehezebben fogunk tudni igazolni, a vezetőség biztonsági játékot fog játszani, és a sokak által várt nagytakarítás elmarad. Pedig 15 ember minimum van a csapatban, akit gondolkodás nélkül el kellene küldeni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6834
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4667 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mondom teljesen úgy néz ki, mintha nálunk nem kapnának fizetést a játékosok vagy ennél a klubnál nem lenne elvárás a győzelem. Szerintem abszolút nincs egy-egy ilyen szív nélküli letolt meccs után a fejükre koppintva. Viszont ebben az esetben tényleg feleslegesen nézzük a meccseket, mert ha ők képesek beleszarni egy ilyen tétmeccsbe, akkor a szurkoló is hiába erőlteti magát. Na mindegy, kedden véget ér számunkra a BL és kitudja mikor kerülünk újra oda. Mert ezzel a hozzáállással egyáltalán nem reális jövőre sem a Top 4.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3485
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#4668 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2023. április 13., csütörtök 7:54 Félix utolsó meccseken jól be van már szürkülve a többiek szintjére :D 2 hónap kellett mire elment neki is a kedve ettől az egésztől.
Sterlingnel is kb ennyi ido kellett, na meg sokmindenkinel.
Varom Enzo mikor unja meg. O az egyetlen jatekosunk az uj igazolasokbol aki vilagklasszis lehet.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7058
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#4669 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Félix utolsó meccseken jól be van már szürkülve a többiek szintjére :D 2 hónap kellett mire elment neki is a kedve ettől az egésztől.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#4670 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

emsanya írta: 2023. április 12., szerda 23:04 Tisztessegesen lehoztuk 3-0 alatt mar ez is valami.

Barmelyik jatekost full folosleges egy ilyen meccs utan megitelni. Egy beseggelt vedekezessel, nehany kontraval jatszottunk, ennyi volt a cél. Atmeneti edzovel, még labdakihozatalokat se volt idő gyakorolni, teljesen mindegy.

A real-ban ez a Vini-Benzema osszjatekok elkepesztoek. De a tobbiek is azokkal a kis passzokkal, latszik becsukott szemmel is tudjak mi fog torteni. Mi nyomoztuk csak őket sajnos.

Gólt ha meggebedünk se rugunk, a minnel kevesebb kapott golnak kell örülni.
A nyaron kell egy klasszis csatar... Osimhen, a Lille-bol David vagy a benficabol Ramos. Mert agyrem ami itt folyik. A gaboni hetente felveszi a fizut es ul a padon es Fofanat pedig nem meri egy edzo sem a kezdobe rakni, pedig elmeletileg csatar...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3485
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#4671 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta: 2023. április 12., szerda 22:03
Crap írta: 2023. április 12., szerda 22:00
Ez van sajnos. A taktika oké lenne, de minőségben nagyon gyengék a játékosaink.
Nagyon nagyon korai ezt kijelenteni, figyelembevéve azokat a jelentős dolgokat amiken keresztül mentünk.

Ezekben a játékosokban sokkal több van.
Igen, csak kerdem en, mi a turos loszarra varnak??’
Az tiszta sor, hogy maga a real ugy ossze van rakva, hogy mi ehhez kepest sehol sem vagyunk. Ancsa egy brutalis edzo, tudja mik a csapat gyengesegei. ( nekunk eleg sok) :D es ki is hasznalja oket konyortelenul.
Kaptunk egy piros lapot is a bernabeuba, innen meg gondolom nem kell ecsetelnem hogy nulla eselyunk volt.

De az, hogy semmi sziv es semmi lelek nem volt ezekbe a felkegyelmuekben mar nincs mentseg. Szivesen hozzajuk basztam volna egy stopplist vagy valamit ami eszhez teriti oket.
Ennyi maradt meg bennuk a Lampard BL motivacios beszedebol? Hat ezek nem csak balfaszok de az erzelmi intelligencia szintjuk is nulla.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7058
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#4672 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Én lehet idei szezonra végeztem a bajnokikkal. Pedig még sosem csináltam ilyet.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#4673 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Lampard kinevezese a leheto legrosszabb pillanatban tortent, szerintem ezt a tobbseg erezte. Pottert nem lett volna szabad elkuldeni a szezon vegeig. Annyi lehetoseg lett volna a menesztesere ebben a szezonban, de Boehley ezt (is) a leheto legrosszabbkor tette meg.

Nem Tuchel,Potter,Lampard vagy eppen a keret a hibas. Hullamvolgyek voltak,vannak es lesznek, de itt tobbrol van szo. Boehleynak be kell latnia, hogy nem ert ehhez a sportaghoz, es nem iranyithat mindent egymaga. Szakemberek kellennek, minden egyes posztra es hagyni oket dolgozni, kulonben semmi javulas nem lesz. Van remeny erre?

Crap
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#4674 Hozzászólás Szerző: Crap »

broduer írta: 2023. április 12., szerda 23:14
Pityee írta: 2023. április 12., szerda 23:05
White írta: 2023. április 12., szerda 23:04

0,89 xG-re azért ne mondjuk rá hogy ki hagytunk mindent
Felix, sztörling es mount helyzete sem volt kicsi. Hagyjuk mar ezt az xgt, kiborit teljesen miota betettek az eredmenyek applikacioba is.
Mert a szemed élesebb mint egy jól kidolgozott, statisztikai modellen alapuló, 21.századi, minden valamirevaló szaktekintély által használt xgfaszság, ugye? :roll:
Én úgy tudom, hogy az XG csak az elloves/kapura lövés helyet meri és számol adatokkal.
Azt nem mutatja, hogy Felix egyedül sprintelhetett a kapusra majd baszott cselezni ha már nem elég gyors és szar helyzetből ellőtte végül.

Ilyen szempontból igaza van valamilyen szinten Pityenek.
Ha egy Varga Kevin megtudott oldani egy ilyet, akkor az egy 100 milliós Felixtol is legyen már elvárható vsgy legalább az hogy ne a kapus kezébe passzolja

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#4675 Hozzászólás Szerző: focimark »

Erdekes lett volna ezt a meccset ugy megnezni, hogy Sterling a Real csatara Benzema pedig a mienk. Szerintem teljesen mas eredmenyt hozott volna a meccs.
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet, nem fel keretet kellene kibaszni, hanem eleg lehetne 1-2 vilagklasszis is, hogy elkezdjunk eredmenyesen focizni.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#4676 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2023. április 12., szerda 23:05
White írta: 2023. április 12., szerda 23:04
Pityee írta: 2023. április 12., szerda 23:02

Minden ott kezdödik, hogy illene berugnunk már a helyzeteinket.
0,89 xG-re azért ne mondjuk rá hogy ki hagytunk mindent
Felix, sztörling es mount helyzete sem volt kicsi. Hagyjuk mar ezt az xgt, kiborit teljesen miota betettek az eredmenyek applikacioba is.
Mert a szemed élesebb mint egy jól kidolgozott, statisztikai modellen alapuló, 21.századi, minden valamirevaló szaktekintély által használt xgfaszság, ugye? :roll:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6834
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4677 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2023. április 12., szerda 23:11 Hatalmas csalodas ez a meccs, es nem az eredmeny miatt. Full motivalatlan volt a csapat.

A city ennek a realnak ma vagott volna also hangon 4et. Jobb is, ha most kiesunk, mint egy hatalmas zako az elodontoben. Hitevesztett lettem, ez a Chelsea nem az akit annyira szeretek...
Egyetertek. Szamomra is az a legfajobb pont, hogy total beleszarok uzemmodban toljak a jatekosaink. Mivan Boehlyek nem adnak fizut a jatekosainknak?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3635
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4678 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

broduer írta: 2023. április 12., szerda 22:41
kecske01 írta: 2023. április 12., szerda 22:38
broduer írta: 2023. április 12., szerda 22:37 Az igazság az, hogy Potter alatt a két dortmund meccsre jobban felpörögtek, mint erre a meccsre.
Egyértelmű volt, hogy Bl-ben így szopás lesz, de mindegy úgyis City kivert volna.
Nem ez a lényeg, hanem hogy sokféleképpen ki lehet esni. Ez nem a méltó...
Örüljünk hogy nincs 4-5 közte, legalább a 0-2 pláne emberhátrányban legyintès, sőt említésre se méltó amekkora szar a klub. Ha kaptunk volna 4-5 gólt akkor ismét rohoghetne Európa rajtunk.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#4679 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Hatalmas csalodas ez a meccs, es nem az eredmeny miatt. Full motivalatlan volt a csapat.

A city ennek a realnak ma vagott volna also hangon 4et. Jobb is, ha most kiesunk, mint egy hatalmas zako az elodontoben. Hitevesztett lettem, ez a Chelsea nem az akit annyira szeretek...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9443
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#4680 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az, hogy Kovacic és Kanté felel a szervezésért mint RCM és LCM, konkrétan a támadójátékunk halála. Kanté teljesen haszontalan volt leszámítva 1-2 jó elfutást, de a meccs elején ha Sterlingnek passzol az gól. Kovacic egy borzalom, egy merénylet. Nulla kreativitás, nulla kockázat a passzaiban, nem tud lőni és átlagosan védekezik. Félix egy szar volt ma, de volt sok megindulása amit le sem szartak a társai. Így, hogy 2 támadó van elöl nincs aki széthúzza a védelmet, nem volt területe.

Ide kevesek vagyunk, sajnos ez várható volt, de sosem szabad leírni egy Chelsea - Real meccset, hoztuk már vissza szarabb helyzetből is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése