Graham Potter

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#381 Hozzászólás Szerző: Pityee »

A hónap gólja szavazást vajon mikor írják ki a hivatalos oldalra? Valszeg Félix nyeri egyébként a díjat, hiszen 1darab gólt lőttünk februárban :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#382 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Izland írta: 2023. február 20., hétfő 22:43 Ennek a szezonnak úgyis annyi. A bajnokságban a Top4-re nincs reális esélyünk, a BL győzelem pedig még nehezebb lenne.

Ebből kifolyólag én a tavaszt már hagynám Potternek, hogy bizonyítson. Ha nincs fejlődés, akkor nyáron van idő új edzőt keresni. Komolyabb edzők (Luis Enrique, Zinedine Zidane) nem hiszem, hogy február környékén leülnének a padra. Úgy pedig nincs értelme meneszteni.
Hogyne lenne. Az új edzőnek annyival is több ideje lenne a kerettel dolgozni+nem èpülnènek le mèg jobban az új igazolások.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Graham Potter

#383 Hozzászólás Szerző: Izland »

Ennek a szezonnak úgyis annyi. A bajnokságban a Top4-re nincs reális esélyünk, a BL győzelem pedig még nehezebb lenne.

Ebből kifolyólag én a tavaszt már hagynám Potternek, hogy bizonyítson. Ha nincs fejlődés, akkor nyáron van idő új edzőt keresni. Komolyabb edzők (Luis Enrique, Zinedine Zidane) nem hiszem, hogy február környékén leülnének a padra. Úgy pedig nincs értelme meneszteni.

Avatar
bNc
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Graham Potter

#384 Hozzászólás Szerző: bNc »

Bubi írta: 2023. február 20., hétfő 21:30
vigh92 írta: 2023. február 20., hétfő 20:33
BlueBlood1993 írta: 2023. február 20., hétfő 20:19

Szarul hangzik. Ezek után végképp nem értem mit akarnak az amcsik, ebből már nem lehet kijönni sehogy sem.
Egyszerűen nem veszik komolyan, nem olyan nagy név, akire fel lehet nézni.
Lehet, hogy végre se hajtják a pályán, amit Potter kér......innen már valszeg nincs visszaút.
Valaki karakteres, neves edző kéne, aki főnök tud lenni.
Szerintem is ez van. Persze helyén kell kezelni ezeket az értesüléseket, de én pont ezt gondolom.

Nanehogymár gyerekek.... ezért mondja Potter, hogy idő kell mert idővel belátják, hogy nem fognak mindenkit elküldeni aki nem szimpi nekik. Lehet, hogy kamu az egész, de a jó k.va anyjukat, előlegbe.
Ha ez így van akkor valóban jogos, hogy nem küldik el Pottert. Ha ez valóban igaz és engednek a játékosoknak akkor a jövőben bármikor ha úgy dönt kedvük fellázadnak az edző ellen és az repül? Nekem ez ismerős, nektek nem? Na erről a módszerről már biztosan tudjuk, hogy hosszabb távon nem működik. Mindenki hosszabb távú projektet vizionált régebben is csak hát az úgy nem működik, hogy az első bukkanónál repül az edző.
A legutóbbi kezdőben 5 új igazolás, 2 sérülésből jön vissza. Nem mondom, hogy ez feltétlen magyarázat de ha valamikor megtörténhet ilyen súlyos baki az kb még most van. Új minden jelenleg.
Sajnos így kívülállóként fogalmunk sincs mi történik a csapatnál és mivel lehet a probléma. Az viszont biztos, hogy a tulajdonosi kör sok pénzt ölt ebbe a csapatba és ezt nem azért tette, hogy középcsapat legyünk. Ők ebből profitàlni akarnak azt meg csak úgy lehet a nyerünk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#385 Hozzászólás Szerző: Bubi »

vigh92 írta: 2023. február 20., hétfő 20:33
BlueBlood1993 írta: 2023. február 20., hétfő 20:19
Gaba írta: 2023. február 20., hétfő 20:07 Multiple reliable, well-connected sources have told us that sections of Chelsea’s dressing room are “disinterested” in life under Graham Potter.

They also revealed that some players are particularly disinterested in team meetings held by Potter.

#CFC

(@CFC365Official)
Szarul hangzik. Ezek után végképp nem értem mit akarnak az amcsik, ebből már nem lehet kijönni sehogy sem.
Egyszerűen nem veszik komolyan, nem olyan nagy név, akire fel lehet nézni.
Lehet, hogy végre se hajtják a pályán, amit Potter kér......innen már valszeg nincs visszaút.
Valaki karakteres, neves edző kéne, aki főnök tud lenni.
Szerintem is ez van. Persze helyén kell kezelni ezeket az értesüléseket, de én pont ezt gondolom.

Nanehogymár gyerekek.... ezért mondja Potter, hogy idő kell mert idővel belátják, hogy nem fognak mindenkit elküldeni aki nem szimpi nekik. Lehet, hogy kamu az egész, de a jó k.va anyjukat, előlegbe.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Graham Potter

#386 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

11 pontra vagyunk a kieso zonatol, ami elsore soknak tunik, de a potter erat elnezve, par meccs es realitas lesz. Vasarnap megyunk a csirkekhez, csoda lenne a pontszerzes...

Bandi
Hozzászólások: 2755
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#387 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Gaba írta: 2023. február 20., hétfő 20:42
BlueBlood1993 írta: 2023. február 20., hétfő 20:19
Szarul hangzik. Ezek után végképp nem értem mit akarnak az amcsik, ebből már nem lehet kijönni sehogy sem.
https://chelseafc365.com/sources-chelse ... am-potter/

A teljes cikk! Érdemes elolvasni!
Igazából ez talán a legnagyobb gond vele. Tegyük fel hogy taktikailag nagyon felkészült (bár ezt se hiszem, vagy csak nagyon jól titkolja), viszont full érdektelen a csávó, 0 karizmával. Érdemes lenne megnézni a sajtótájékoztatón az újságírók fejét, szerintem küzdenek hogy ébren maradjanak, a kérdés feltétele után tudni lehet mit fog mondani, olyan sablon szövegei vannak :D Hogy fog ő így hatni bármelyik játékosra? Ki fogja megmozdítani akár csak a kisujját érte?

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Graham Potter

#388 Hozzászólás Szerző: Gaba »

BlueBlood1993 írta: 2023. február 20., hétfő 20:19
Gaba írta: 2023. február 20., hétfő 20:07 Multiple reliable, well-connected sources have told us that sections of Chelsea’s dressing room are “disinterested” in life under Graham Potter.

They also revealed that some players are particularly disinterested in team meetings held by Potter.

#CFC

(@CFC365Official)
Szarul hangzik. Ezek után végképp nem értem mit akarnak az amcsik, ebből már nem lehet kijönni sehogy sem.
https://chelseafc365.com/sources-chelse ... am-potter/

A teljes cikk! Érdemes elolvasni!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Graham Potter

#389 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A senior source: "The message to Graham Potter has been to put on his tin hat and fight through it."

Todd Boehly is due to be at the Tottenham game on Sunday.

#CFC

(@Matt_Law_DT)

Preferred plan is to allow Graham Potter to complete the season and then have a full campaign in charge before making any further evaluations. Todd Boehly and Behdad Eghbali are hopeful opinion can be changed by performances and wins.

#CFC

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Graham Potter

#390 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

BlueBlood1993 írta: 2023. február 20., hétfő 20:19
Gaba írta: 2023. február 20., hétfő 20:07 Multiple reliable, well-connected sources have told us that sections of Chelsea’s dressing room are “disinterested” in life under Graham Potter.

They also revealed that some players are particularly disinterested in team meetings held by Potter.

#CFC

(@CFC365Official)
Szarul hangzik. Ezek után végképp nem értem mit akarnak az amcsik, ebből már nem lehet kijönni sehogy sem.
Egyszerűen nem veszik komolyan, nem olyan nagy név, akire fel lehet nézni.
Lehet, hogy végre se hajtják a pályán, amit Potter kér......innen már valszeg nincs visszaút.
Valaki karakteres, neves edző kéne, aki főnök tud lenni.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#391 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Gaba írta: 2023. február 20., hétfő 20:07 Multiple reliable, well-connected sources have told us that sections of Chelsea’s dressing room are “disinterested” in life under Graham Potter.

They also revealed that some players are particularly disinterested in team meetings held by Potter.

#CFC

(@CFC365Official)
Szarul hangzik. Ezek után végképp nem értem mit akarnak az amcsik, ebből már nem lehet kijönni sehogy sem.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Graham Potter

#392 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Multiple reliable, well-connected sources have told us that sections of Chelsea’s dressing room are “disinterested” in life under Graham Potter.

They also revealed that some players are particularly disinterested in team meetings held by Potter.

#CFC

(@CFC365Official)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#393 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. február 20., hétfő 17:47
edeskeves írta: 2023. február 20., hétfő 16:22
emsanya írta: 2023. február 20., hétfő 16:15 A 2 honapot csak ugy altalanossagban írtam, annyi boven eleg lenne egy uj edzőnek is rossz eredmenyek utan, hogy ujra itt tartsunk es kukazzuk az edzőt.

Amugy meg teljesen mindegy milyen vonal van, ki a tulaj, ugyanez vegig fog menni ujra es ujra ha most kirugjak. Tuchel-nel ugyanez volt, de korabbiaknal is. Örultetek anno Potter-nek is, majd örülnetek Zidane-nak is aztan kuka.

Inkabb legyen 2 ev szenvedes es hosszutavon siker, mint par hetes gyors siker aztan megint a szarakodas.

Azota a tulajok belefektettek egy csomo penzt es semmi elorelepes nem tortent azon kivul, hogy mindenkitol kikapunk meg golt loni se tudunk.
3 hete ért véget az átigazolási szezon. Ezek az új játékosok kb, ha 10 edzésen vettek együtt részt és nem ismerik a másikat(Ez főleg Mudryk esetében látszik).Egyébként advanced statokban kb minden meccset nyernünk kellett volna. Mi voltunk a támadóbb csapat csak balfaszok a kapu előtt a játékosok. De erről nem Potter tehet.
Nyilván király lett volna, ha jön most egy Flick és szétverünk mindenkit tavasszal, de valahol szimpatikus, hogy nem egyből kirúgás van, ha nem jönnek az eredmények.
Szabi itt a valasz, tessek. Minden statban jobbak voltunk a dortmund meg a soton ellen is. Golvonalrol rugdostak ki a labdat mindket meccsen, kapufa, kapusok eletuk formajaban, blokkok, ezzel szemben kaptunk egy szabadrugas golt meg egy szoglet-kontrat, ellenfelek meg bekkeltek vegig, siman lehetett volna forditva is.

Meg neked ugyse lesz soha senki jo, Tuchelt is leszóltad allandoan, most Pottert, mit valaszoljak ugyis szar lesz aki van.

Kecske is vegre belatja a dolgokat, koszonom.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Graham Potter

#394 Hozzászólás Szerző: kazomester »

White írta: 2023. február 20., hétfő 19:37 Egyébként kinek melyik edző lenne a potenciális Potter utód ? Nekem így elsőre Amorim
Sokszor leirtam már, de Zidane.

Avatar
White
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Graham Potter

#395 Hozzászólás Szerző: White »

Egyébként kinek melyik edző lenne a potenciális Potter utód ? Nekem így elsőre Amorim
#OnceABlueAlwaysABlue

dacultras
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Graham Potter

#396 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Tegnap és ma sem volt edzés?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Graham Potter

#397 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. február 20., hétfő 16:15 A 2 honapot csak ugy altalanossagban írtam, annyi boven eleg lenne egy uj edzőnek is rossz eredmenyek utan, hogy ujra itt tartsunk es kukazzuk az edzőt.

Amugy meg teljesen mindegy milyen vonal van, ki a tulaj, ugyanez vegig fog menni ujra es ujra ha most kirugjak. Tuchel-nel ugyanez volt, de korabbiaknal is. Örultetek anno Potter-nek is, majd örülnetek Zidane-nak is aztan kuka.

Inkabb legyen 2 ev szenvedes es hosszutavon siker, mint par hetes gyors siker aztan megint a szarakodas.
Te mindig mindent általánosságban írsz, de a tegnapi konkrét kérdésemre - miszerint mi is az, amit akarunk játszani - csak nem tudtál odahányni semmit.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7045
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#398 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta: 2023. február 20., hétfő 16:22
emsanya írta: 2023. február 20., hétfő 16:15 A 2 honapot csak ugy altalanossagban írtam, annyi boven eleg lenne egy uj edzőnek is rossz eredmenyek utan, hogy ujra itt tartsunk es kukazzuk az edzőt.

Amugy meg teljesen mindegy milyen vonal van, ki a tulaj, ugyanez vegig fog menni ujra es ujra ha most kirugjak. Tuchel-nel ugyanez volt, de korabbiaknal is. Örultetek anno Potter-nek is, majd örülnetek Zidane-nak is aztan kuka.

Inkabb legyen 2 ev szenvedes es hosszutavon siker, mint par hetes gyors siker aztan megint a szarakodas.

Azota a tulajok belefektettek egy csomo penzt es semmi elorelepes nem tortent azon kivul, hogy mindenkitol kikapunk meg golt loni se tudunk.
3 hete ért véget az átigazolási szezon. Ezek az új játékosok kb, ha 10 edzésen vettek együtt részt és nem ismerik a másikat(Ez főleg Mudryk esetében látszik).Egyébként advanced statokban kb minden meccset nyernünk kellett volna. Mi voltunk a támadóbb csapat csak balfaszok a kapu előtt a játékosok. De erről nem Potter tehet.
Nyilván király lett volna, ha jön most egy Flick és szétverünk mindenkit tavasszal, de valahol szimpatikus, hogy nem egyből kirúgás van, ha nem jönnek az eredmények.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#399 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: 2023. február 20., hétfő 17:04 Amugy jo pelda lehet Ten Hag esete is az elejen o is szarul kezdett meg nem jottek az eredmenyek de nem tapsolt mindenert hanem kemenyen fellepett meg leorditotta a jatekosok fejet. Azota erdekes modon latszik, hogy mit akarnak jatszani meg vannak eredmenyek is. Nem kellett neki se 2 se 3 ev, hogy osszekapja a csapatat, pedig a MU kerete messze van a mienktol. Kirakta a picsaba CR-t is es igaza lett. Csak osszehasonlitaskepp ilyen erzese Potterrel szerintem csak emsanyanak van a tobbiek nagyjabol belatjak, hogy erre annyi esely van, minthogy en palyara lepjek a Bridgen.
Voltak már nálunk kemény edzők nagy pofával, hosszútávon ők se voltak sikeresek. A leglátványosabb szezonunk Ancsával volt akiről köztudott, hogy egy bárány.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3141
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Graham Potter

#400 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Amugy jo pelda lehet Ten Hag esete is az elejen o is szarul kezdett meg nem jottek az eredmenyek de nem tapsolt mindenert hanem kemenyen fellepett meg leorditotta a jatekosok fejet. Azota erdekes modon latszik, hogy mit akarnak jatszani meg vannak eredmenyek is. Nem kellett neki se 2 se 3 ev, hogy osszekapja a csapatat, pedig a MU kerete messze van a mienktol. Kirakta a picsaba CR-t is es igaza lett. Csak osszehasonlitaskepp ilyen erzese Potterrel szerintem csak emsanyanak van a tobbiek nagyjabol belatjak, hogy erre annyi esely van, minthogy en palyara lepjek a Bridgen.

Válasz küldése