Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4021 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta:
fst200 írta:Nah lehet Kepa megy kölcsönbe, szerintem ez lenne a legjobb, itt már nagyon görcsöl, új környezetben feltudna magát építeni újra :)! Azért durva hogy pár éve Courtois és Cech volt egyszerre a kapusunk, nem gondoltuk volna hogy kapus gondunk lesz egy darabig..

Nah lehoztak egy ilyen cikket is hogy Rlc menne mivel nem játszott a liga Kupa meccsen, tényleg nem szeretnek minket az újságok
Ha Jorgi is megy, akkor viszont muszáj lesz négy embert megtartani, Kante - Kova lesz a tuti kezdő, Barkley RLC pedig lehetne a tehermentesito
Sajnos mindenki RLC elött van a sorban. Ezzel meg kell barátkoznia. Kanté vkp ez ugye nem az ő szerepköre, viszont Kovacic bravúrosan játszik, mellé pedig elöbb utóbb vagy Mount (mivek ő nem szélső) vagy Havertz kerül. Timo, havertz, pulisic, (ziyech), mount, kanté, kovacic. Így néznénk ki, ráadásul Barkley is jó mostanában. Jorginhot mondjuk nem lenne tudas szint alapján nehéz kiszorítani, de sajnos ő lampard kedvence szóval ez bukta.
Szerintem Jorginho egyedül azért szerepel rendszeresen mert vezéregyéniség. Ez rohadt nagy hiánycikk a csapatnál. Többek közt ezért akarta Silvát, a debut meccse után azt emelte ki tőle, hogy már az első perctől szervezte a védelmet és irányított, pontosan ezt várja tőle. Egyébként hagyta ki Jorginhot párszor, szerintem idén perememberré fog válni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4022 Hozzászólás Szerző: Pityee »

fst200 írta:Nah lehet Kepa megy kölcsönbe, szerintem ez lenne a legjobb, itt már nagyon görcsöl, új környezetben feltudna magát építeni újra :)! Azért durva hogy pár éve Courtois és Cech volt egyszerre a kapusunk, nem gondoltuk volna hogy kapus gondunk lesz egy darabig..

Nah lehoztak egy ilyen cikket is hogy Rlc menne mivel nem játszott a liga Kupa meccsen, tényleg nem szeretnek minket az újságok
Ha Jorgi is megy, akkor viszont muszáj lesz négy embert megtartani, Kante - Kova lesz a tuti kezdő, Barkley RLC pedig lehetne a tehermentesito
Valahogy nem tudom elhinni, hogy a 80 milliós kapusunkat kölcsönbe adjuk. Szerintem az idei szezont még itt tölti, aztán el lesz adva.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4023 Hozzászólás Szerző: Dízel »

fst200 írta:Nah lehet Kepa megy kölcsönbe, szerintem ez lenne a legjobb, itt már nagyon görcsöl, új környezetben feltudna magát építeni újra :)! Azért durva hogy pár éve Courtois és Cech volt egyszerre a kapusunk, nem gondoltuk volna hogy kapus gondunk lesz egy darabig..

Nah lehoztak egy ilyen cikket is hogy Rlc menne mivel nem játszott a liga Kupa meccsen, tényleg nem szeretnek minket az újságok
Ha Jorgi is megy, akkor viszont muszáj lesz négy embert megtartani, Kante - Kova lesz a tuti kezdő, Barkley RLC pedig lehetne a tehermentesito
Sajnos mindenki RLC elött van a sorban. Ezzel meg kell barátkoznia. Kanté vkp ez ugye nem az ő szerepköre, viszont Kovacic bravúrosan játszik, mellé pedig elöbb utóbb vagy Mount (mivek ő nem szélső) vagy Havertz kerül. Timo, havertz, pulisic, (ziyech), mount, kanté, kovacic. Így néznénk ki, ráadásul Barkley is jó mostanában. Jorginhot mondjuk nem lenne tudas szint alapján nehéz kiszorítani, de sajnos ő lampard kedvence szóval ez bukta.

fst200
Hozzászólások: 904
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#4024 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Nah lehet Kepa megy kölcsönbe, szerintem ez lenne a legjobb, itt már nagyon görcsöl, új környezetben feltudna magát építeni újra :)! Azért durva hogy pár éve Courtois és Cech volt egyszerre a kapusunk, nem gondoltuk volna hogy kapus gondunk lesz egy darabig..

Nah lehoztak egy ilyen cikket is hogy Rlc menne mivel nem játszott a liga Kupa meccsen, tényleg nem szeretnek minket az újságok
Ha Jorgi is megy, akkor viszont muszáj lesz négy embert megtartani, Kante - Kova lesz a tuti kezdő, Barkley RLC pedig lehetne a tehermentesito

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#4025 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Thiago Silva felesége mondta,hogy Thiago minél hamarabb szeretne Angolul megtanulni,mert a profi pályafutása után, nagyon hasznos lesz az edzői szakmában!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4026 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Edouard Mendy has been unemployed twice in his career at age 23 and 25, he’s now 28 and been scouted by Petr Cech.

Mendy played for a whole year without wages at Le Havre, then was 3rd choice for Marseille.

Kalandos karrierje volt eddig, ez alapján egy eltökélt, mentálisan erős emberről lehet szó. Pont ilyenre van szükségünk a kapuban.
És afrikaiként elég nagy chelsea drukker is volt már kis korában is. Hátha számít ez hogy nem szarik bele a dolgokba.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4027 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Edouard Mendy has been unemployed twice in his career at age 23 and 25, he’s now 28 and been scouted by Petr Cech.

Mendy played for a whole year without wages at Le Havre, then was 3rd choice for Marseille.

Kalandos karrierje volt eddig, ez alapján egy eltökélt, mentálisan erős emberről lehet szó. Pont ilyenre van szükségünk a kapuban.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4028 Hozzászólás Szerző: James Lee »

cech19960320 írta:
James Lee írta:
emsanya írta:Mendy, Silva es Zouma francia nyelven szerencsere tudnak kommunikalni azert az jo dolog. De reméljuk rafekudnek az angolra is.
Miért, Zouma sem beszél angolul? :D Hány éve is játszik Angliában? :D
Beszél.. Csak a védelem tengelyére gondolt, hogy tudnak kommunikálni egymással.. De am Lamps említette, hogy Silva is ezerrel tanul és már alap dolgok mennek neki
Vagy úgy.
A legfontosabb szót tuti gyorsan megtanulja majd (KEPAAAAAA KEPAAAAA) :D

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4029 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

James Lee írta:
emsanya írta:Mendy, Silva es Zouma francia nyelven szerencsere tudnak kommunikalni azert az jo dolog. De reméljuk rafekudnek az angolra is.
Miért, Zouma sem beszél angolul? :D Hány éve is játszik Angliában? :D
Beszél.. Csak a védelem tengelyére gondolt, hogy tudnak kommunikálni egymással.. De am Lamps említette, hogy Silva is ezerrel tanul és már alap dolgok mennek neki

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4030 Hozzászólás Szerző: James Lee »

emsanya írta:Mendy, Silva es Zouma francia nyelven szerencsere tudnak kommunikalni azert az jo dolog. De reméljuk rafekudnek az angolra is.
Miért, Zouma sem beszél angolul? :D Hány éve is játszik Angliában? :D

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4031 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Norbertoo írta:Meghallgatva Kai interjúját a meccs után, azt kell mondjam, hogy kifejezetten örülök, hogy egy-két korábbi játékosunkkal ellentétben a német srácoknak nincsenek nyelvi problémái, így a beilleszkedés is lényegesen egyszerűbb lesz.

Nem tudom Mendy és Silva hányad lábon állnak ilyen téren, reméljük a legjobbakat.
Silva kb semmit nem beszel angolul az atigazolasa utan kapta is az ivet rendesen a korabbi csapattarsaitol hogy mostmar meg kell tanulnia :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4032 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Norbertoo írta:Meghallgatva Kai interjúját a meccs után, azt kell mondjam, hogy kifejezetten örülök, hogy egy-két korábbi játékosunkkal ellentétben a német srácoknak nincsenek nyelvi problémái, így a beilleszkedés is lényegesen egyszerűbb lesz.

Nem tudom Mendy és Silva hányad lábon állnak ilyen téren, reméljük a legjobbakat.
Mendy, Silva es Zouma francia nyelven szerencsere tudnak kommunikalni azert az jo dolog. De reméljuk rafekudnek az angolra is.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#4033 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Meghallgatva Kai interjúját a meccs után, azt kell mondjam, hogy kifejezetten örülök, hogy egy-két korábbi játékosunkkal ellentétben a német srácoknak nincsenek nyelvi problémái, így a beilleszkedés is lényegesen egyszerűbb lesz.

Nem tudom Mendy és Silva hányad lábon állnak ilyen téren, reméljük a legjobbakat.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4034 Hozzászólás Szerző: Dízel »

edeskeves írta:
Dízel írta:Én is kilennék bukva a helyébe, hogy amíg az elsőszámú szélső (Pulisic) nem játszik, akkor nem a masodikszamu jatszik (Hudson) hanem berakja Lampard Mountot. És nem 1-2 meccsre hanem állandóan. Most komolyan, ha nem bizik benne lampard akkor tényleg adjuk kölcsön. Ő játszatja a fiatalokat, mert tudja, hogy a sok-sok játékperc meghozza a gyümölcsét. Hát Odoi vonatkozásában ezt nem teszi meg. Remélem ma kezdő lesz, mert kicsit unalmas már, hogy egy középpályás játszik szélsőt akinek nincs meg a kellő sebessége hozzá. Ha ma megkapja a 90percet Hudson és nem bizonyít akkor megint kikerül fél évre a keretből? Elég nonszensz.
Ezt mind ugy mondom, hogy imadom Lampardot, ellenben kétségeim vannak CHO felé, de még így is azt mondom, hogy rendszeresen játszani kell, mert egy hatalmas nagy kuka lesz a csávó.
Lampard nyilatkozta, hogy jatszani fog es meg kell mutatnia mit tud, mert most megkapja a lehetoseget.
Ezzel nem arra celzott, hogy vakon vezetgesse a vedokbe a labdat, hanem tobbek kozott dolgozzon a csapatert, ugy mint Mount teszi es amiert helyette o kap szerepet a szelen..
Kiváncsi leszek, megfogom nézni a meccset és rá fogok fókuszálni. Ha tényleg elönzőzi a labdát és beleszarom stilusa lesz akkor tényleg gondok lehetnek vele, de kicsit ugy jött le Lampard mondandója, hogy jó oké, berakja CHO-t, de ma kell bizonyítania mert ha ma nem akkor megint jegelem fél évig. Hát nem tudom, volt már gyengébb meccse a kis kedvencének Jorginhonak is, meg a többieknek is bőven, mégis megkapták az időt. Hudsonnal ezt nem érzem.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4035 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:Én is kilennék bukva a helyébe, hogy amíg az elsőszámú szélső (Pulisic) nem játszik, akkor nem a masodikszamu jatszik (Hudson) hanem berakja Lampard Mountot. És nem 1-2 meccsre hanem állandóan. Most komolyan, ha nem bizik benne lampard akkor tényleg adjuk kölcsön. Ő játszatja a fiatalokat, mert tudja, hogy a sok-sok játékperc meghozza a gyümölcsét. Hát Odoi vonatkozásában ezt nem teszi meg. Remélem ma kezdő lesz, mert kicsit unalmas már, hogy egy középpályás játszik szélsőt akinek nincs meg a kellő sebessége hozzá. Ha ma megkapja a 90percet Hudson és nem bizonyít akkor megint kikerül fél évre a keretből? Elég nonszensz.
Ezt mind ugy mondom, hogy imadom Lampardot, ellenben kétségeim vannak CHO felé, de még így is azt mondom, hogy rendszeresen játszani kell, mert egy hatalmas nagy kuka lesz a csávó.
Lampard nyilatkozta, hogy jatszani fog es meg kell mutatnia mit tud, mert most megkapja a lehetoseget.
Ezzel nem arra celzott, hogy vakon vezetgesse a vedokbe a labdat, hanem tobbek kozott dolgozzon a csapatert, ugy mint Mount teszi es amiert helyette o kap szerepet a szelen..

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4036 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Én is kilennék bukva a helyébe, hogy amíg az elsőszámú szélső (Pulisic) nem játszik, akkor nem a masodikszamu jatszik (Hudson) hanem berakja Lampard Mountot. És nem 1-2 meccsre hanem állandóan. Most komolyan, ha nem bizik benne lampard akkor tényleg adjuk kölcsön. Ő játszatja a fiatalokat, mert tudja, hogy a sok-sok játékperc meghozza a gyümölcsét. Hát Odoi vonatkozásában ezt nem teszi meg. Remélem ma kezdő lesz, mert kicsit unalmas már, hogy egy középpályás játszik szélsőt akinek nincs meg a kellő sebessége hozzá. Ha ma megkapja a 90percet Hudson és nem bizonyít akkor megint kikerül fél évre a keretből? Elég nonszensz.
Ezt mind ugy mondom, hogy imadom Lampardot, ellenben kétségeim vannak CHO felé, de még így is azt mondom, hogy rendszeresen játszani kell, mert egy hatalmas nagy kuka lesz a csávó.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4037 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Mindenképp jót tenne neki ha játszana, viszont véleményem szerint elképesztően önző és bután játszik. Akkor meg lehet akármilyen tehetség.
Szerintem valahol ez lehet az oka, hogy Mount játszik a szélen, mivel sokkal érettebb felfogású, viszont ez rövidebb távon sem kifizetődő. CHO problémáit nyilván játékidővel és lebaszással lehet kiküszöbölni. Valahol megértem, hogy ezt nem a szezon nyitómeccsén, aztán meg a pool ellen akarta kikísérletezni Lamps, de ebben az esetben ez a húzás nem jött be és többet ártott, mint használt.
Ha viszont ma este sem bukkan fel a pályán 10 percnél többet, akkor valami komolyabb dolog van a háttérben. A kölcsönnek sem látnám értelmét, amíg ez nem tisztázódik.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4038 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Már régen rossz ha egy játékosrol ennyit kell dilemmázni. Menjen el kölcsönbe egy werder bremenbe vagy tudom is én és ha rúgja golokat meg megy a játék jöjjön vissza. Unalmas már ez a szarakodás, ha meg pályán van görcsölés/miért nem járszik többet buzulás.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4039 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na, hát ha ez ilyen egyszerű, akkor mehet isten hírével (úgyis magas a fizetése) és hozzunk egy szélsőt. Btw azóta már olvastam egy olyat, hogy ma este játszani fog.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#4040 Hozzászólás Szerző: almos »

Pityee írta:
kazomester írta:
fst200 írta: Két mecs ment le, a második ráadásul a ki***szett pool ellen, ha nem jön a sérülés cho is beall tuti, de mivel tavaly semmit se tett érdemben így nem ő lett volna a megvalto, edzeniuk kell keményebben és nem sírni hogy jött rivális a posztra
De hisz 1 ember jött a posztjára és 2 elment. A felháborodás azért van a szurkolók részéről, mert inkább játszunk szélsők nélkül, mintsem beállítanánk az 1 szem ép játékosunkat akinek játszania kéne, hogy formába kerülhessen. Komolyabb forrás pedig még nem hozta le, hogy CHO el akarna menni. A baj részemről azzal van (és sztem CHO is ezt érezheti), hogy a sérültek visszatértével még ennyi esélye sem lesz játszani. Nem tudom, hogy edzésen mit kellene mutatni, talán kézen állva beszlalomozni a kapuba, de azért ne vegyük már le a komplett felelősséget Lampard válláról, hogy hát ő biztos tudja mi meg edzésen és tuti CHO hibája, hogy nem játszik, mert lusta stb. (tudom ezt nem te írtad, de megemlítem). Ha nem játszik, biztosan nem fog fejlődni, adjuk akkor kölcsön a faszba, jöjjön vmi csere szélső és nézzük meg mit alkot ha rendszeres játéklehetőséget kap.
Egyetértek. Az egyszeri ember azt gondolná, hogy mivel két ember lelépett a posztjáról, ezért jóval többet fog játszani idén. Most ott tartunk, hogy a Brighton ellen kapott 10 percet a pool ellen pedig be sem cserélték, a posztján pedig Mount van játszatva kényszer szélsőként.
Ha elég jó lenne, akkor játszana. Ennyi.
LAMPARD#8

Válasz küldése