Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4521 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Willian says negotiations to renew his contract with Chelsea are stuck, he wants a 3-year contract while Chelsea offer a 2-year deal. So he thins he may not stay at the club. Mit akar még ez a bánat? :| Remélem ajtót mutatunk neki.
De étterme van Londonban!!! Kell még idő hogy ne menjen tönkre a csárdája.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4522 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Willian says negotiations to renew his contract with Chelsea are stuck, he wants a 3-year contract while Chelsea offer a 2-year deal. So he thins he may not stay at the club. Mit akar még ez a bánat? :| Remélem ajtót mutatunk neki.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4523 Hozzászólás Szerző: emsanya »

És ha Lamps nem számol vele? Egyszerűen más tipusu kapust szeretne? Szerintem joga van hozzá és lehet nyáron váltás lesz kapus fronton.

edeskeves
Hozzászólások: 3139
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4524 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:
Pityee írta:Értem én, hogy bünti meg gyengébb teljesítmény stb., na de vajon meddig lehet ezt a szitut csinálni Kepával? Azért eléggé unfair dolog lenne ha egyedül ő rá lenne ráhúzva a vizeslepedő. Vajon a Bayern ellen se kerül vissza? Mert azér Caballero nem egy életbiztosítás valljuk be :roll:
Szerintem simán játszhatna Caballero a Bayern ellen. Kiérdemelte. Kepanak ez nem bünti, nem csinalt semmi rosszat, csak nincs jó passzban, fejlődnie kell.
Kapusoknal ez a kor amiben ő van még semmi. Siman lehet belőle top 3 kapus a kesöbbiekben. Minden adottsága megvan hozzá. Kis pihi, rendeződjenek a dolgai, aztan mindent bele! Küzdjön ő is a helyért mint mindenki mas. Raadásul ha willian és társai a rutinjuk miatt játszanak akkor ez egy kapusra hatványozottan igaznak kell lennie. Bizom kepában, küzdő jellem, nem fog beleszarni.
Caballero minden meccsen hozott 1-2 bravurt unfair dolog lenne most kivenni, megerdemli hogy o kezdjen. Kepa visszakerul hosszutavon, de meg nem most. Terjen eszhez es hozzon o is bravurokat, aztan lehet “reklamalni” hogy miert nem o ved.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4525 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:Értem én, hogy bünti meg gyengébb teljesítmény stb., na de vajon meddig lehet ezt a szitut csinálni Kepával? Azért eléggé unfair dolog lenne ha egyedül ő rá lenne ráhúzva a vizeslepedő. Vajon a Bayern ellen se kerül vissza? Mert azér Caballero nem egy életbiztosítás valljuk be :roll:
Szerintem simán játszhatna Caballero a Bayern ellen. Kiérdemelte. Kepanak ez nem bünti, nem csinalt semmi rosszat, csak nincs jó passzban, fejlődnie kell.
Kapusoknal ez a kor amiben ő van még semmi. Siman lehet belőle top 3 kapus a kesöbbiekben. Minden adottsága megvan hozzá. Kis pihi, rendeződjenek a dolgai, aztan mindent bele! Küzdjön ő is a helyért mint mindenki mas. Raadásul ha willian és társai a rutinjuk miatt játszanak akkor ez egy kapusra hatványozottan igaznak kell lennie. Bizom kepában, küzdő jellem, nem fog beleszarni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6809
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4526 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Értem én, hogy bünti meg gyengébb teljesítmény stb., na de vajon meddig lehet ezt a szitut csinálni Kepával? Azért eléggé unfair dolog lenne ha egyedül ő rá lenne ráhúzva a vizeslepedő. Vajon a Bayern ellen se kerül vissza? Mert azér Caballero nem egy életbiztosítás valljuk be :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4527 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:A december végi sérülése óta került ki. Nem akarok okoskodni, de szerintem simán csak a sérülések megelőzése, tartalékolás a rotáció oka. Nyilván vannak olyan játékosok, akik akár mehettek is volna a télen, gondolok itt az egyik balhátvédre, Giroud-ra. Van Kepa, akiről biztosra vehető, hogy a teljesítménye miatt került ki a kezdőből. Sokan pedig akkor tűnnek el, mikor összeszednek valamilyen kisebb sérülést, Jorginho, Kovacic, Tomori, CHO, Pilisic, meg a selejt is járt már így a szezonban.
Igen, de az említettek mind visszafoglalták a helyüket a kezdőben, míg Tomori nemhogy a pályára nem futhat ki, de a kispadra is csak elvétve ülhet le. Miközben a konkurencia minősége finoman fogalmazva véleményes. Szóval valami lehet van a háttérben, mindenesetre érdekes, hogy tavaly a Derby-ban Mounttal egyetemben a legjobb játékosai voltak csapatuknak, Tomori lett az Év játékosa, ebből nálunk pedig csak annyit látunk vissza, hogy Mount átlagos teljesítménnyel rendre kezd, míg Tomori egy stabil, magabiztos őszi játék után csak akkor kap szerepet, ha sérülés történik hátul.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6489
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4528 Hozzászólás Szerző: Dante »

A december végi sérülése óta került ki. Nem akarok okoskodni, de szerintem simán csak a sérülések megelőzése, tartalékolás a rotáció oka. Nyilván vannak olyan játékosok, akik akár mehettek is volna a télen, gondolok itt az egyik balhátvédre, Giroud-ra. Van Kepa, akiről biztosra vehető, hogy a teljesítménye miatt került ki a kezdőből. Sokan pedig akkor tűnnek el, mikor összeszednek valamilyen kisebb sérülést, Jorginho, Kovacic, Tomori, CHO, Pilisic, meg a selejt is járt már így a szezonban.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4529 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:Egyébként Tomori miért került ennyire látványosan parkolópályára? Azthittem Lamps elégedett vele, de ennek ellenére a Zouma-Chris duó mindig hamarabb kap esélyt.
Edzésmunka, személyes ellentét, ezekre tudok gondolni, kiugróan rossz meccsére nem emlékszem, 1x kikerült és azóta ez van.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6809
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4530 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként Tomori miért került ennyire látványosan parkolópályára? Azthittem Lamps elégedett vele, de ennek ellenére a Zouma-Chris duó mindig hamarabb kap esélyt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9414
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4531 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem védett jól, még is játszott egészen idáig, meccsről-meccsre. Nem lett az első hibája után mellőzve, sok időt kapott, de nem élt vele. Most kap időt Caballero is bizonyítani. Ha nem vagy elég jó akkor padra kerülsz, aztán el, máshova. Ennek így kell működnie, örülök, hogy Lampard is így gondolja.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4532 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Remelem Giroud lesz mostantol Tammy csereje, vagy ha serult, akkor kezdo. Hihetetlen profin tolta le a szezont, fokent a januart, nem nyavajgott, pedig megtehette volna. Balfasz vezetoseg miatt kenytelen itt maradni. Reszben nem banom, mert Batshuayi egy foshalmaz, es nala azert jobb a francia, mar csak a rutin miatt is, meg amugy is megerdemelne a lehetoseget, azert TA sem fossa a golokat mostansag.

A vezetoseg nem tudon mit szol hozza, de valoszinuleg holnap is Caballero ved. Azt mondta ma Frank, hogy ez az o dontese, hogy az argentin ved, de ez a dontes nem vegleges. En nem tudom mi tortenik Kepaval, amiket olvasok, hogy a maganeleteben sincs minden rendben, de szerintem a Leicester ellen meg jol jott ki, hogy padozott, volt ket hete ossze szedni magat, de a United ellen mar vissza kellett volna allitani. Ez csak az en velemenyem, aztan lehet nagyon ramaty allapotban van, ez miatt nem hibaztatom Lampardot, o latja. Tartom annyira intelligensnek, hogyha minden rendben lenne vissza allitana. Csak azert valljuk be, nem nez ki jol, hogy a vilag legdragabb kapusa mar ket bajnoki ota padozik. Tudom, hibazott parat, de Caba egy kesz eletveszely, minden egyes megmozdulasa.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9414
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4533 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Heti 150-300 ezer fontos fizetésnél mit kell még dolgozni a karrier után? :D Ha valaki nem alkolohista, idiota, droggfüggő akkor olyan nagy dolgokba már nem kell belevágni.

Ha már megtapasztaltad akkor tudod, hogy ha sokat keresel megváltozik az általános életszínvonalad. Nem a ferrarikra meg a milliárdos ingatlanokra gondolok, hanem az egyszerűbb dolgokra, pl nem párizsit veszel a szendvicsedbe hanem pármai sonkát, nem kapcsolod vissza a kocsit ecoboostba akkor sem ha dugóban ülsz, a legjobb éttermekben eszel, a legjobb ruhákat hordod, sok a barátod (ez jellemző) és az ilyen barátok pénzbe kerülnek. Ezek olyan dolgok amiket én megéltem. Ezektől nem érzed magad jobban, teljesen megszokott dolgok, csak akkor jössz rá mit csináltál amikor már nem engedheted meg magadnak ezeket.

Rengeteg pénz elmegy önmagában az életre. Lehet nyaralni egy hetet törökben 300 ezerért repjeggyel, és lehet nyaralni 10-20-100 milliókért ugyan ennyi ideig egyéb helyeken. Biztos vagyok benne, hogy mindegyiknek van kertésze, cselédje, gondnoka stb. Nem gondolkodik egyik sem, hogy beüljön e a salt bae-be egy aranysteakre ha megkívánja.. Nem tudok példálózni azzal, hogy ők mire verik el a lóvét, mert el se tudom képzelni, sose voltam még abban az anyagi helyzetben, hogy tudhassam, de biztos vagyok benne, hogy felfoghatatlan pénzeket költenek el csak arra hogy élnek, a megszokott, számukra egyszerű dolgokra.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4534 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Én most nem arra gondoltam, hogy ki mit csinál a focista karrierje után, hanem hogy amig itt van addig mit ad nekünk szurkolóknak és a klubnak.
Tudom bennem van a hiba, de úgy érzem a mai focisták fordítva ülnek a lovon.
Én azt vallom, hogy ha van valami hivatásom, el vagyok kötelezve valami sportág irtánt, sportoló vagyok és van egy klub ami foglalkoztat, annak van egy hatalmas szurkoló tábora, akkor nekem nekik kell megfelelni. Illetve kéne, mert mint már mondtam, sok jatékosnak ez csak másodlagos, ha nem játszik jól pff nagy kaland, a hónap végén ugyis bekaszalja a szallodajaból a zsetont. Nem Ronaldorol beszélek, mert ő minden utcalány nap 120%ot tesz le az asztalra és minden játékosnak ő lenne a követendő példa.
Sőt, tovább megyek. Nem is engedném, hogy mással foglalkozzanak, ugyan úgy ahogy elveszik a játékosok telefonját edzés közbe, vagy volt anno egy NBA edző aki megtiltotta, hogy nincs szex meccsnap elött (megtörtént eset, nem én találtam ki.) stb, ugy simán lekorlátoznám a lehetőségeiket.
Hivhattok miattam diktátornak vagy seggfejnek, de ha én edző lennék én tényleg a 120%ot hajtanám ki a játékosokból, nincs másodállás meg kisfaszom mindenféle elfoglaltság. Foci van basszatok meg azzal kell foglalkozni. Ezért is kapják azt a felfoghatatlan pénzmennyiséget.
Anno 10-20 évvel ezelött én ezért láttam annyira sok szenvedélyt a focistákon, mert tényleg 120%ban ott voltak a pályán és az volt az életük. Most meg...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4535 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:#Breaking: Ruben Loftus-Cheek is in the Chelsea's squad for tomorrow's game against Tottenham. #CFC

Igeeeeeeeeen! 8)
Kép

Bandi
Hozzászólások: 2744
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4536 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta:Heti 150-300 ezer fontos fizetésnél mit kell még dolgozni a karrier után? :D Ha valaki nem alkolohista, idiota, droggfüggő akkor olyan nagy dolgokba már nem kell belevágni.
Vannak olyanok, akik a visszavonulás után nem csak otthon akarnak ülni a töküket vakarva, hanem mondjuk saját vállalkozásokkal foglalkozni. Plusz ha gondolnak a gyerekeikre, esetleg unokáikra is, akkor nem árt ha van néhány pénz kereseti forrásuk idősebb korukra.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4537 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Heti 150-300 ezer fontos fizetésnél mit kell még dolgozni a karrier után? :D Ha valaki nem alkolohista, idiota, droggfüggő akkor olyan nagy dolgokba már nem kell belevágni.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#4538 Hozzászólás Szerző: Gaba »

#Breaking: Ruben Loftus-Cheek is in the Chelsea's squad for tomorrow's game against Tottenham. #CFC

Igeeeeeeeeen! 8)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#4539 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Dízel írta:Nyilatkozta hogy itt a csaladja etterme temploma, itt akar maradni. Milyen jo hogy nem azt mondja, hogy szeretne sikerre vinni a klubbot es szeretne jobb lenni es tobbet adni a szurkoloknak. Koszonjuk willian ezt a nagylelku onzetlen hozzaallast. Neha ugy erzem neki meg meg par jatekosnak a foci csak olyan masodallas. Mindegyiknek etterme meg vallalkozasa van. Mintha szukseguk lenne ra. Mondjuk ez meg is magyarazza neha a beleszarom viselkedest. Regen is ennyi labon alltak a focistak?

Jól mondja Bubi.. Az élelmesebbek mindig is oda figyeltek arra, hogy megalapozzák a foci utáni életét..A legtöbbjük már jóval a 30as éveik előtt belefektetnek üzletekbe.... Ott van a volt Arsenalos Flamini.. Pár éve nyilatkozta hogy már nem a pénz miatt focizik, hanem mert imádja... Olyan szinten gazdag már, hogy nincs rászorulva.. Óriási biznisz e fektetett bele.. Ott van az ellenpélda is.. Eboué pl.. Annyira csúszott le szegény, hogy már az egyik barátjának kellett befogadnia.. Adriano is a Brazil maffiában éli a mindennapjait..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9414
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4540 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta:Nyilatkozta hogy itt a csaladja etterme temploma, itt akar maradni. Milyen jo hogy nem azt mondja, hogy szeretne sikerre vinni a klubbot es szeretne jobb lenni es tobbet adni a szurkoloknak. Koszonjuk willian ezt a nagylelku onzetlen hozzaallast. Neha ugy erzem neki meg meg par jatekosnak a foci csak olyan masodallas. Mindegyiknek etterme meg vallalkozasa van. Mintha szukseguk lenne ra. Mondjuk ez meg is magyarazza neha a beleszarom viselkedest. Regen is ennyi labon alltak a focistak?
Az élelmesebbek, akik gondoltak a jövőre is azok igen. Akinek van esze az a 10-15 éves profi pályafutása alatt keresett pénzének az elnyomó részét belerakja valamibe. Ennek mintapéldája Beckham vagy Cristiano Ronaldo. Beckham önmagában egy brand, világmárka, Ronaldonak meg azthiszem van több luxus szállodája meg még ezaz amaz.

Ebben a korban egy focistának már kizárólag csak saját magára szabad gondolnia.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése