Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#17981 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Bubi írta:Ki látott már olyat, hogy a fix kezdő kapust lehozzák a 11esek elött? Max ha megsérül. Ilyen taktikai döntés még nem született. Persze hogy kepa begőzölt. Ott, akkor nagy szükség volt rá, jöttek a tizik, ő pedig teljes mellszélességgel, elszántsággal és önbizalommal várta. Valszeg hitte hogy most kifogja a szemüket.
Hollandok vbn, be is jött nekik.
Kivétel ami erősíti a szabályt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17982 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Ki látott már olyat, hogy a fix kezdő kapust lehozzák a 11esek elött? Max ha megsérül. Ilyen taktikai döntés még nem született. Persze hogy kepa begőzölt. Ott, akkor nagy szükség volt rá, jöttek a tizik, ő pedig teljes mellszélességgel, elszántsággal és önbizalommal várta. Valszeg hitte hogy most kifogja a szemüket.
Hollandok vbn, be is jött nekik.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17983 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Egyébként nem lehet, hogy Sarri azért is akarhatta a cserét, mert féltette ezt a kis majmot a nagyobb sérüléstől? Másrészt nem vagyok tőle elájulva.
Még egy ehhez a csere dologhoz: előtte meg meg akart halni a pályán. Akkor lett elküldve Willi melegíteni. Mit meg nem enged magának, leszarom én mennyibe került, kb. semmit nem tett még le az asztalra. Aguero tizije is egy vicc volt. Ott megmutathatta volna.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#17984 Hozzászólás Szerző: kazomester »

fst200 írta:Azpi egyebként azt nyilatkozta a mecs után, hogy nem látta szitut mivel a pálya másik végén volt és így nem tud róla mit mondani
Aludt egyet, netán kómába esett percekre? :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#17985 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Őszintén, aki élőben látta először a helyzetet (én csak videón később), mire gondolt? Értem én a meccs után 2 órával későbbi twitter posztokat, meg magyarazátokat, hogy nem is úgy volt, meg "Kepa látta, hogy Sarri mondta" és társai.
Ott állt az oldalvonalon egy cserekapus, az edző cserélni akart, a táblán szerepelt a száma. A hülye gyerek meg bentről integet, ahelyett, és igen, itt jönnek a csk+ nagy öregjeink (Luiz), akiknek ezt segíteni kellett volna megoldani. Amiatt nem hibáztatom Kepát, hogy játszani akart, becsülendő, de a közel 3× idősebb főnököm/vezetőm, a csapatom edzője, kéri, hogy menjek le. Válasz: "a-a"
Johny Terry, a Chelsea korábbi csapatkapitánya: “Ha meglátod a számodat a táblán, akkor mutatsz némi tiszteletet és lejössz a pályáról. A többit meg majd utána megbeszélitek.”
Őszintén nem értem, hogy lehet ezt másképp gondolni...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#17986 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

fst200 írta:Azpi egyebként azt nyilatkozta a mecs után, hogy nem látta szitut mivel a pálya másik végén volt és így nem tud róla mit mondani
:lol:

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17987 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Azpi egyebként azt nyilatkozta a mecs után, hogy nem látta szitut mivel a pálya másik végén volt és így nem tud róla mit mondani

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#17988 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Egyébként könnyen lehet, hogy ez a mizéria most megmentette Sarri állását. Ugye szó volt róla, ha bukjuk a döntőt akkor elküldik. Na most egyrészt a játék alapján egálban voltunk, másrészt nem tudom, hogy a klub renoméja elviselné-e, hogy ilyen példátlan jelenetek után elküldjék az edzőt. Mármint lehet, ők így gondolkoznak majd. De persze ez is csak ideig-óráig tarthat, ha pl. szerdán kikapunk... Meglátjuk.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17989 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Norbertooval értek egyet, miszerint itt mindenki hibás. Egy ÉRTELMES stábnál így nézett volna ki a szitu:
1; Ápolni kell a kapust. 2; Cserekapust elküldöm melegíteni. 3; Várok, hogy mi az orvosi visszajelzés 4; Megtörténik az orvosi visszajelzés 5; Ha minden oké, akkor nem szólok a sporinak

Igen, van összeköttetés a kispad és a doki között. Lehet itt technikai probléma, vagy emberi mulasztás (baszott pofázni). Nem véletlen, hogy kézzel is jelzik a pad felé, hogy csere lesz, vagy minden oké.

Az meg netto hülyeség, hogy taktikai csere lett volna. Ha azt szerette volna Sarri, akkor már rég elküldte volna melegíteni, nem a hosszabbítás hosszabbításában. Kepa nyakába varrni a vereséget, meg még nagyobb baromság. Igen, megint rajtunk röhög az egész Univerzum, de ne aggódjatok. Nem tart sokáig. Egy csapaton való röhögést is meglehet unni. És mivel már ezt csinálják jó ideje.....

Attól függetlenül Kepa meg jöjjön le, ha az edző azt mondja. Vagy beszéljék meg és hozzon az edző döntést, ami végleges. Ennyi.

Szerk. Az lemaradt, hogy Azpi is hibás! Legalább közvetítő lett volna, ha már felelősséget nem mer vállalni. De ha nem mer vállalni, akkor mit keres rajta a csk szalag?

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17990 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Norbertoo írta:
Pityee írta:Kepa egyébként nyilvános bocsánatkérő levelet írt az instájára: (angol tudók előnyben)

"Upset and sad for not being able to take the title, we fought until the end against a great team. We will continue working to be stronger.

I would also like to clarify some facts of today's match:

First of all I regret how the end of the match has been portrayed. At no time has it been my intention to disobey the coach or any of his decisions. I think everything has been misunderstood in the heat of the final part of a match for a title. The coach thought I was not in a position to play on and my intention was to express that I was in good condition to continue helping the team, while the docs that had treated me arrived at the bench to give the message. I feel the image that has been portrayed was not my intention. I have full respect for the coach and his authority."

De lényegében annyi az egész, hogy tiszteli Sarrit és nem vonja kétségbe egyik döntését sem, csak a meccs és a döntő hevében cselekedett így.
Elgondolkoztam azon, hogy én vajon hogyan cselekedtem volna az ő helyében - ha már csak kb. 1,3 év van köztünk az ő javára - és el tudom képzelni, hogy hasonlóan reagálok a szituációra. Valószínűleg neki sem volt semmiféle fogalma arról, hogy mit akar Sarri, és eléggé hülyén jött ki az ő oldaláról, hogy megbeszélte az orvosokkal, hogy minden fasza és marad a pályán, erre lecserélik. Az vesse rá az utolsó követ, aki soha nem csinált még hülyeséget egy adrenalinnal feltüzelt, éles szituációban. Mi könnyen tudunk teljes nyugalomban a karosszékben verdiktet hozni, hogy "hát ez hülyeség volt". Aki meg azt kívánja, hogy törjön derékba a karrierje - találkoztam ilyen véleménnyel -, annak hasonlót tudok én is kívánni. Ja meg, hogy fulladjon meg egy rizsszemtől.
az vesse rá az utolsó követ dolog már csak azért is érdekes, mert nem nagyon történt ilyen profi szinten mostanában, szóval eléggé egyedi eset , olyanok vannak hogy nagy sztárok idegrohamot kapnak csere után , de hogy nem jött le .. olyan nem nagyon..
engem is teljesen kiakasztott, azt hittem mélyponton vagyunk és már nincs hová süllyedni , de van.. nah ez most a mélypont.. Sarrit nagyon sajnáltam , legalább ment volna ki a szélére és edzőbá jól vagyok, maradni szeretnék, vagy akármi

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#17991 Hozzászólás Szerző: laczze »

Persze kicsit túltolja ez a sajtó is meg mi is, de igazából teljesen mind1 az, hogy Sarri tudta e Kepáról hogy tudja folytatni vagy sem, illetve hogy akart e cserélni vagy nem, mert annyi esze nem volt odamenjen aztán megmondja mivan csak mutogat. Lehet akkor nem lenne most miről beszélni ha egy kicsit magábaszáll és nem hiszi azt hogy a grundon focizgat éppen aztán odahúzza a belét a pálya szélére.... minimum megkérdezni most mivan.
Mert ha Sarri mégis majd egyszer leakarja cserélni akkor nemlehet mert Mr Kepa folytatni akarja.
Remélem megkapja a nevelés.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#17992 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Valljuk be, tudta, hogy Jorginho kihagyja a tizenegyest és nem akarta, hogy megint rajta verjék le a szurkolók elsősorban a balhét :lol:

Imádom egyébként, hogy egyesek szerint a Chelsea Kepa miatt bukta el ezt a kupát. :| :?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#17993 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ki látott már olyat, hogy a fix kezdő kapust lehozzák a 11esek elött? Max ha megsérül. Ilyen taktikai döntés még nem született. Persze hogy kepa begőzölt. Ott, akkor nagy szükség volt rá, jöttek a tizik, ő pedig teljes mellszélességgel, elszántsággal és önbizalommal várta. Valszeg hitte hogy most kifogja a szemüket.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17994 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hagyjátok már ezt a faszságot, nem volt szó semmiféle taktikai döntésről, nem tervezte behozni Caballero-t, elmondta a meccs után is. Azt hitte berörcsölt Kepa, kizárólag emiatt akart változtatni. Ne terjesszük már a hülyeséget, mielőtt valaki még elhiszi. Ha be akarta volna cserélni, annak láttuk volna jelét az oldalvonal mellett a hosszabbítás kezdetétől.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17995 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Norbertoo írta:Ezek szerint nem egészen ment át, amit írtam, laczee és edeskeves. Egy pillanatig nem állítottam, hogy nem csinált faszságot. Ellenben azt sem mondhatjuk el, hogy a kispadnál mindenki a legjobb, legprofibb módon járt el. Ilyen amatőr bandát régen láttam bármely kispad környékén. Faszságot csinált Kepa, majd megbüntetik, lehet el is tiltják, de keresztre feszíteni nem kell. És Sarri sem kisangyal, hogy istápolni kelljen.

Amit értettem az alatt, hogy valószínűleg fogalma sem volt arról, hogy mit akar Sarri, az az, hogy Kepa 100%-ig biztos, hogy megbeszélte az orvosokkal, akik a verdiktet mondják ilyen esetekben, hogy tovább játszhat és tovább fog játszani, majd kapja az infót, hogy lecserélik. Ő annyit tud, hogy játszhat, erre a távolban kiabálnak, hogy márpedig lejössz. Nem azt nem tudta, hogy le akarják cserélni, hanem, hogy mi a szarért. Hiszen az előbb beszélte meg az orvosokkal, hogy minden rendben. Erre lecserélik. És a társak sem éppen azon voltak, hogy leküldjék, hasonló meglepettséget véltem felfedezni rajtuk.
Es ha ez egy taktikai dontes akart lenni, mivel Caballero jobb a tizikben? Nem szamit, mivel nem serult nem megy le? Az, hogy Sarri nem angyal ebben az esetben lenyegtelen, mivel o adja az utasitast, a jatekos vegrehajtja, ergo mennie kellett volna lefele es nem a kapubol dumalni meg integetni. Mivel Sarrimeg Zola nem mehet be a palyara, viszont o ki tud szaladni az oldalvonal melle, hogy ott elmondja nem serult, az lett volna a minimum, hogy legalabb ezt megteszi. Aztan ott eldonti a vezetoedzo, hogy marad vagy Caballero jon a tizik miatt.
De ez ahogy “megoldotta” nem melto a profi sporthoz se szakmailag se emberileg. Legkozelebb majd Willian atinteget a tuloldalrol mikor jonne Pedro hogy meg nem faradt nem megy le? Nalam egy idore elasta magat kepa, nagyon extrat kell hoznia a jovoben, hogy valamennyire megkedveljem.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#17996 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Ezek szerint nem egészen ment át, amit írtam, laczee és edeskeves. Egy pillanatig nem állítottam, hogy nem csinált faszságot. Ellenben azt sem mondhatjuk el, hogy a kispadnál mindenki a legjobb, legprofibb módon járt el. Ilyen amatőr bandát régen láttam bármely kispad környékén. Faszságot csinált Kepa, majd megbüntetik, lehet el is tiltják, de keresztre feszíteni nem kell. És Sarri sem kisangyal, hogy istápolni kelljen.

Amit értettem az alatt, hogy valószínűleg fogalma sem volt arról, hogy mit akar Sarri, az az, hogy Kepa 100%-ig biztos, hogy megbeszélte az orvosokkal, akik a verdiktet mondják ilyen esetekben, hogy tovább játszhat és tovább fog játszani, majd kapja az infót, hogy lecserélik. Ő annyit tud, hogy játszhat, erre a távolban kiabálnak, hogy márpedig lejössz. Nem azt nem tudta, hogy le akarják cserélni, hanem, hogy mi a szarért. Hiszen az előbb beszélte meg az orvosokkal, hogy minden rendben. Erre lecserélik. És a társak sem éppen azon voltak, hogy leküldjék, hasonló meglepettséget véltem felfedezni rajtuk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17997 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Norbertoo írta:
Pityee írta:Kepa egyébként nyilvános bocsánatkérő levelet írt az instájára: (angol tudók előnyben)

"Upset and sad for not being able to take the title, we fought until the end against a great team. We will continue working to be stronger.

I would also like to clarify some facts of today's match:

First of all I regret how the end of the match has been portrayed. At no time has it been my intention to disobey the coach or any of his decisions. I think everything has been misunderstood in the heat of the final part of a match for a title. The coach thought I was not in a position to play on and my intention was to express that I was in good condition to continue helping the team, while the docs that had treated me arrived at the bench to give the message. I feel the image that has been portrayed was not my intention. I have full respect for the coach and his authority."

De lényegében annyi az egész, hogy tiszteli Sarrit és nem vonja kétségbe egyik döntését sem, csak a meccs és a döntő hevében cselekedett így.
Elgondolkoztam azon, hogy én vajon hogyan cselekedtem volna az ő helyében - ha már csak kb. 1,3 év van köztünk az ő javára - és el tudom képzelni, hogy hasonlóan reagálok a szituációra. Valószínűleg neki sem volt semmiféle fogalma arról, hogy mit akar Sarri, és eléggé hülyén jött ki az ő oldaláról, hogy megbeszélte az orvosokkal, hogy minden fasza és marad a pályán, erre lecserélik. Az vesse rá az utolsó követ, aki soha nem csinált még hülyeséget egy adrenalinnal feltüzelt, éles szituációban. Mi könnyen tudunk teljes nyugalomban a karosszékben verdiktet hozni, hogy "hát ez hülyeség volt". Aki meg azt kívánja, hogy törjön derékba a karrierje - találkoztam ilyen véleménnyel -, annak hasonlót tudok én is kívánni. Ja meg, hogy fulladjon meg egy rizsszemtől.
Szerintem aki valaha focizott vagy sportolt bármit és játszott már egy számára fontos meccset, az tudja mit érezhetett és abszolút megérti őt. Másrészről viszont igen, ott van az hogy általában egy csapatnál az edző a főnök, mint egy munkahelyen és ha a főnök azt mondja gyere le, akkor dühösen is de le jössz. Egy munkahelyen sem nézik jó szemmel szerintem ha visszapofázol a főnöknek majd leinted őt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17998 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Norbertoo írta:
Pityee írta:Kepa egyébként nyilvános bocsánatkérő levelet írt az instájára: (angol tudók előnyben)

"Upset and sad for not being able to take the title, we fought until the end against a great team. We will continue working to be stronger.

I would also like to clarify some facts of today's match:

First of all I regret how the end of the match has been portrayed. At no time has it been my intention to disobey the coach or any of his decisions. I think everything has been misunderstood in the heat of the final part of a match for a title. The coach thought I was not in a position to play on and my intention was to express that I was in good condition to continue helping the team, while the docs that had treated me arrived at the bench to give the message. I feel the image that has been portrayed was not my intention. I have full respect for the coach and his authority."

De lényegében annyi az egész, hogy tiszteli Sarrit és nem vonja kétségbe egyik döntését sem, csak a meccs és a döntő hevében cselekedett így.
Elgondolkoztam azon, hogy én vajon hogyan cselekedtem volna az ő helyében - ha már csak kb. 1,3 év van köztünk az ő javára - és el tudom képzelni, hogy hasonlóan reagálok a szituációra. Valószínűleg neki sem volt semmiféle fogalma arról, hogy mit akar Sarri, és eléggé hülyén jött ki az ő oldaláról, hogy megbeszélte az orvosokkal, hogy minden fasza és marad a pályán, erre lecserélik. Az vesse rá az utolsó követ, aki soha nem csinált még hülyeséget egy adrenalinnal feltüzelt, éles szituációban. Mi könnyen tudunk teljes nyugalomban a karosszékben verdiktet hozni, hogy "hát ez hülyeség volt". Aki meg azt kívánja, hogy törjön derékba a karrierje - találkoztam ilyen véleménnyel -, annak hasonlót tudok én is kívánni. Ja meg, hogy fulladjon meg egy rizsszemtől.
Eleg lenne egy par hetre jegelni, hogy gondolkozzon egy kicsit, hogy itt egy klubot kepvisel es ennel a klubnal ilyet meg nem nagyon csinaltak, de mashol se nagyon. Persze mindenki csinal hulyeseget, de itt nem egy pillanat volt hogy hevesen reagalt, hanem konkretan percekig ment a huzavona, hogy mi van.
Tisztelet a szo, amit a kedves uriember meg nem ismer. Egyebkent Zola is szolt neki, mindkettonek csak integetett meg dumalt hiaba szoltak neki, hogy menjen.
Nem okoskodas ez meg hogy nekunk konnyu innen a fotelbol, ha egy jatekost tobbszor is hiv az edzoje majd a masodedzoje is, legalabb annyi legyen benne hogy odamegy es mondja hogy jol vagyok, ha nem ertik. Ha meg lecserelik akkor ez van, sertodjon meg inkabb o, mint az egesz klub le legyen jaratva. Mert jelenleg ez van.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#17999 Hozzászólás Szerző: laczze »

Norbertoo írta:
Pityee írta:Kepa egyébként nyilvános bocsánatkérő levelet írt az instájára: (angol tudók előnyben)

"Upset and sad for not being able to take the title, we fought until the end against a great team. We will continue working to be stronger.

I would also like to clarify some facts of today's match:

First of all I regret how the end of the match has been portrayed. At no time has it been my intention to disobey the coach or any of his decisions. I think everything has been misunderstood in the heat of the final part of a match for a title. The coach thought I was not in a position to play on and my intention was to express that I was in good condition to continue helping the team, while the docs that had treated me arrived at the bench to give the message. I feel the image that has been portrayed was not my intention. I have full respect for the coach and his authority."

De lényegében annyi az egész, hogy tiszteli Sarrit és nem vonja kétségbe egyik döntését sem, csak a meccs és a döntő hevében cselekedett így.
Elgondolkoztam azon, hogy én vajon hogyan cselekedtem volna az ő helyében - ha már csak kb. 1,3 év van köztünk az ő javára - és el tudom képzelni, hogy hasonlóan reagálok a szituációra. Valószínűleg neki sem volt semmiféle fogalma arról, hogy mit akar Sarri, és eléggé hülyén jött ki az ő oldaláról, hogy megbeszélte az orvosokkal, hogy minden fasza és marad a pályán, erre lecserélik. Az vesse rá az utolsó követ, aki soha nem csinált még hülyeséget egy adrenalinnal feltüzelt, éles szituációban. Mi könnyen tudunk teljes nyugalomban a karosszékben verdiktet hozni, hogy "hát ez hülyeség volt". Aki meg azt kívánja, hogy törjön derékba a karrierje - találkoztam ilyen véleménnyel -, annak hasonlót tudok én is kívánni. Ja meg, hogy fulladjon meg egy rizsszemtől.
Azért ez rossz vicc.
Hát látta hogy, Caballero odamegy melegít, ott van Zola, felemelik a táblát, Sarri kiabál, és nem esett le neki mivan, hogy odamenjen megkérdezni?
Akkor nem feltüzelt hanem egy aberált már bocs. De ilyen kifogás nincs, nem vette észre, még Luiz is szólt neki :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#18000 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

laczze írta:...nem hiába tèpte szét a pulcsiát, dobálta az üveget meg indult el befelé.
Na ezzel aztán nem ártott még inkább a renoméjának. :roll: :D

Válasz küldése