Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18621 Hozzászólás Szerző: Dante »

Folyamatosan hátráltatnak a bírók, kisegítve a VAR-ral, már meccsek óta. Csóri Ampadu bele is sérült a mentésbe, az kellett volna, ha 11-est ad a bíró a tiszta szerelésre...

Szerencsére most az egyszer normális döntés született és úgy néz ki Nathan is okés.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#18622 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Megyó írta:bocs srácok, de valaki tud adni linket, kerestem esküszöm...
http://ripple.is/football/6736-chelsea- ... -wednesday" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#18623 Hozzászólás Szerző: Megyó »

bocs srácok, de valaki tud adni linket, kerestem esküszöm...

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#18624 Hozzászólás Szerző: becus3 »

adrian1989 írta:Salec mekkora igazságot mondott azzal, hogy Dier egy igazi favágó.
Az élet most igazságot szolgáltatott azzal, hogy Dier kivágta a 11-est a stadionból.
Salec velünk van. Szereti a Chelseat

cech19960320
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#18625 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Николаевич írta:Támadásban tud szép dolgokat csinálni Emerson, voltak baromi pontos beadásai és jó felfutásai, de védekezésben sajnos teljesen fogalmatlan. Nagyon nem érzi a helyezkedést, rossz szerelési kísérletei vannak, fenn ragad.. Tegnap a tartalékos Sp*rs ellen belefért, de sokat kéne fejlődnie még. Persze Alonso sem egy Ashley Cole, de azért ő jobban védekezik.

Szép volt amúgy ez a CC menetelés a Liverpool és a Sp*rs kiütésével, kemény lesz a dö tő, jó lenne behúzni.
jah.. jobban védekezik, 10ből 1x mikor visszaért... védekezésben is minimum egy szinten vannak, de sztem emerson abban is jobb..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#18626 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Támadásban tud szép dolgokat csinálni Emerson, voltak baromi pontos beadásai és jó felfutásai, de védekezésben sajnos teljesen fogalmatlan. Nagyon nem érzi a helyezkedést, rossz szerelési kísérletei vannak, fenn ragad.. Tegnap a tartalékos Sp*rs ellen belefért, de sokat kéne fejlődnie még. Persze Alonso sem egy Ashley Cole, de azért ő jobban védekezik.

Szép volt amúgy ez a CC menetelés a Liverpool és a Sp*rs kiütésével, kemény lesz a dö tő, jó lenne behúzni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4842
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#18627 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Botond9797 írta:Ahogy Sarri is fogalmazott, Alonso preferálásának oka, hogy a spanyol magasabb, fizikálisabb, ha őt is kivennénk és Emerosn játszana, tényleg csak a két kh maradna pontrúgásoknál megjátszhatr embernek. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de ha valóban pusztán ez az oka, én beáldoznám a pontrúgásokat Emerson gyorsaságáért és beadásaiért cserébe.
+1
A pontrúgások már jópár éve nem az erősségeink, nem azon a 13 centin fog múlni. (Ruben Kovacic helyett és máris letudva)

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#18628 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Ahogy Sarri is fogalmazott, Alonso preferálásának oka, hogy a spanyol magasabb, fizikálisabb, ha őt is kivennénk és Emerosn játszana, tényleg csak a két kh maradna pontrúgásoknál megjátszhatr embernek. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de ha valóban pusztán ez az oka, én beáldoznám a pontrúgásokat Emerson gyorsaságáért és beadásaiért cserébe.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18629 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Emerson lehet nem klasszis vagy jo játékos, DE ennek az embernek wingback mozgása van, van sebessége és probál élesen beadni! Nagyon durva Alonsohoz képest. Ha másik oldalon is lenne egy ilyen ember, nem Azpi (aki tényleg becsülendő) már más lenne az egész.

De sztem Emerson kezdetése inkább sajnos a ligakupának szólt, bajnokságban biztos Alonso kezd majd mindig.
A legnagyobb különbség valóban a sebesség volt, Alonsohoz képest villám a csávó. Valamint fura volt látni, hogy végre valaki vissza is ért és nem maradt fent a támadóharmadba.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18630 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Emerson lehet nem klasszis vagy jo játékos, DE ennek az embernek wingback mozgása van, van sebessége és probál élesen beadni! Nagyon durva Alonsohoz képest. Ha másik oldalon is lenne egy ilyen ember, nem Azpi (aki tényleg becsülendő) már más lenne az egész.

De sztem Emerson kezdetése inkább sajnos a ligakupának szólt, bajnokságban biztos Alonso kezd majd mindig.

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Aktuális meccsek

#18631 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Botond9797 írta:Így kell ezt csinálni! :D Tudom, huszadrangú ligakupa stb... De öröm volt nézni, ahogy Sarri feltüzelte a fiúkat, volt pressing, mentek, mint a mérgezett egerek. :D Rüdi, Luiz jól felszívták magukat, egy-két hibától eltekintve. Azpi ő Azpi, a világ legimádnivalóbb harcosa. Emerson jobb, mint Alonso, támadójátékban mindenképpen, nálam bejátszotta magát a kezdőbe. Jorginho ma az egyik legjobbunk volt, ma látszott, miért ragaszkodik hozzá ennyire a mester. Hatalmas játékintelligenciája van. Ha ehhez végre pontosság és gyorsabb helyzetfelismerés is párosulni fog, fontos tagjává válhhat az elkövetkező évek csapatának. Hazard pedig ismét bizonyította, hogy balszélsőként a világ egyik legjobbja. Higuain pedig kellett, mint egy falat kenyér. Egy épkézláb csatárral kiegészülve, Hazard-ral a baloldalon jó lesz ez. Öröm volt nézni, ahogy Pipita együtt élt a meccsel. :D
És akkor most jó lenne ugyanezt látni, de olyan meccseken, amik számítanak is. Kezdődhet a hétvégi "kötelezővel".

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18632 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Alonso ha hétvégén kezd a Sheffield ellen, akkor lehet reménykedni benne, hogy Emerson-t a következő bajnokin számításba veszi Sarri kezdőként, másképp nem igazán. Kicsit gondolkodhatna a spanyol, pár hétre le kéne ültetni, hátha észbe kap, hogy ez a lagymatag, beleszarok stílus a lassúságával és taktikai fegyelmezetlenségével párosulva marha kevés lesz és újra elő kéne vennie - az ugyan más hadrendben, de hasonló feladatkörrel ellátott - Conte alatt nyújtott konzisztens teljesítményét. Védekezésben Emerson sem különb általában, de támadásban ma (is) láthattuk, hogy tud zavart okozni a gyorsaságával, beadásaival, technikai kvalitásával és ütemérzékével.

Jorginho ma valóban az egyik legjobbunk volt, de olyan nagy szavakat kár használni, hogy a jövő csapatának fontos embere lehet. Majd ha nem csak minden 20. meccsen játszik így, hanem nagyjából minden héten - amit én esélytelennek tartok -, akkor lehet róla fantáziálni. Ismeritek a mondást, vak tyúk is talál szemet...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#18633 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Így kell ezt csinálni! :D Tudom, huszadrangú ligakupa stb... De öröm volt nézni, ahogy Sarri feltüzelte a fiúkat, volt pressing, mentek, mint a mérgezett egerek. :D Rüdi, Luiz jól felszívták magukat, egy-két hibától eltekintve. Azpi ő Azpi, a világ legimádnivalóbb harcosa. Emerson jobb, mint Alonso, támadójátékban mindenképpen, nálam bejátszotta magát a kezdőbe. Jorginho ma az egyik legjobbunk volt, ma látszott, miért ragaszkodik hozzá ennyire a mester. Hatalmas játékintelligenciája van. Ha ehhez végre pontosság és gyorsabb helyzetfelismerés is párosulni fog, fontos tagjává válhhat az elkövetkező évek csapatának. Hazard pedig ismét bizonyította, hogy balszélsőként a világ egyik legjobbja. Higuain pedig kellett, mint egy falat kenyér. Egy épkézláb csatárral kiegészülve, Hazard-ral a baloldalon jó lesz ez. Öröm volt nézni, ahogy Pipita együtt élt a meccsel. :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

edeskeves
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18634 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:Jorginho tizijénél beremegtem. :D
Kepa utcalány nagy, tudtam, hogy védeni fog egyet.
Dier meg megérdemelte szarházi kis pöcs.

Végén Higuain tök örült a győzelemnek, játszhat is kapásból egy döntőt. :D
Jorginho mindig igy lovi a tiziket, ebben eleg prima :D
Kepa egyebkent ma is bizonyitotta, hogy nagyon ott van labbal is es siman be lehet venni a jatekba, jobbal-ballal eleg penge.
Giroud viszont azonkivul, hogy mivel erocsatar jobban tartja meg a labdakat, mint Morata, kapura meg annyira sem veszelyes, idohuzonak akarom csak latni a jovoben, vagy ha ivelgetni kell a vegen.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#18635 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Jorginho tizijénél beremegtem. :D
Kepa utcalány nagy, tudtam, hogy védeni fog egyet.
Dier meg megérdemelte szarházi kis pöcs.

Végén Higuain tök örült a győzelemnek, játszhat is kapásból egy döntőt. :D

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#18636 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Emerson 3 assistot kiosztott volna ma ha nem Zsírúr van elől. Jól játszott a srác, bár nekem az ideigazolása óta érthetetlen miért nem játszik.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18637 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tudom hogy csak egy ligakupa de mocskos spuri ellen még egy barátságos meccsen aratott győzelemnek is értéke van! Ui: Zsirut nem akarom többet a kezdőbe látni, Emersont viszont igen!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18638 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Nem érdekel ki hogy játszott (nyilván de....). A lényeg az, hogy szépen fel lett tüzelve a csapat, látszódott a küzdés és az akarás. A kezdő is változott, pont ahogy szerettem volna. Na jó, majdnem úgy....... Pacsi Sarrinak és a csapatnak is! :)

U.i.: Látod Bubi? Én csak ennyit kértem. :wink:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18639 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jorginho nagyon jól játszott ma skacok, remélem mindenki látta. Segítette a támadásokat és többször zárt vissza a védők helyett és utolsó emberként tisztázott. Pengén játszott, szervezte a játékot. Elgondolkodtató a mai teljesítménye, hiszen sokkal mozgékonyabb volt a csapat, sokkal jobban helyezkedtünk, nagyobb kedvvel játszottak a srácok és így Jorginho is sokkal többet tudott mutatni. Szerintem várjuk meg a jövő évet vele.

A tizije óriási volt :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#18640 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Salec mekkora igazságot mondott azzal, hogy Dier egy igazi favágó.
Az élet most igazságot szolgáltatott azzal, hogy Dier kivágta a 11-est a stadionból.

Válasz küldése