Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6261 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Remélem elmegy végre, de a legjobb lenne 1 évig jegelni és inkább bukni rajta. Soha többet remélem nem igazol a klub olyan játékost akinek az egész családja ott marad ahonnan jött. Legnagyobb öngól amk létezik, persze nekünk ez is összejött.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#6262 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Christophe Henrotay, Courtois ügynöke: "Mindenhol azt olvasom, hogy Thibaut-n múlik mi lesz, de ő már világossá tette, hogy a legjobb opció számára, ha Madridba megy. Ez egy nagy döntés számára, mert közel akar lenni a családjához, és a Chelsea asztalán már van egy ajánlat, ami elfogadásra vár. A vásárló klub egy méltányos összeget ajánlott egy olyan játékosért akinek 1 év múlva lejár a szerződése, és tudják, hogy 12 hónap múlva ingyen is elhozhatják. A Chelsea egy fair ajánlatot kapott érte, amit felhasználhatnak a pótlására, vagy pedig jövőre ingyen távozik és akkor a befolyt összeg nélkül lesznek kénytelenek ezt megtenni. Érthető, hogy sokakat ez frusztrál, ezt elfogadjuk, de ez egy sokat mérlegelt döntés egy olyan embertől aki közel akar lenni a szeretteihez."

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#6263 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Na ne mar megint elmegy 3 honap amig hazard lefogy es formaba lendul?! Egyebkent meg nem tudtam hogy a forumon ennyi a spiritualis hivo. Mar ami a mezszamok miszteriumat illeti :D Szimplan szar jatekosokat vettunk, legyen az sulyos serules utan labadozokat pl torres falcao, vagy motivalatlansagbol fakado gyenge teljesitmenyu jatekosokat.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6264 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ahh ez az ember :D Nem baj, így szeretjük. :oops:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6265 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.facebook.com/csakachelsea.h ... 47/?type=3" onclick="window.open(this.href);return false; Hazard semmit nem érez, ő nagyban készül az új szezonra és amint látható a hambit sem veti meg :D Hihetetlen amúgy hogy valaki ilyen testfelépítéssel profisportoló lehet és top5 játékos a világon :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#6266 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Hazardra azért kíváncsi lennék hogy mit érezhet most.Kijelentete hogy csak akkor marad ha jó játékosokat hoznak a csapathoz,erre paff :) Jött Jorginho aki zseniális igazolás volt,de van jó pár poszt ahová elférne az erősítés... Időközben a Realnak is benyalt rendesen,csak hát abból valószínűleg nem lesz semmi.Biztosan nagy lelkesedéssel tér majd vissza a csapathoz :)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#6267 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta:Batsu-nak jó lenne a 9-es, ha marad.
Elátkozott az a rohadt 9-es. Azonnali hatállyal vissza kellene vonultatni. Ha Batsu marad, akkor válasszon másik számot.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6268 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Batsu-nak jó lenne a 9-es, ha marad.

Avatar
White
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#6269 Hozzászólás Szerző: White »

Hasselbaink után kellet volna kivonni a forgalomból a kilences mezt
#OnceABlueAlwaysABlue

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#6270 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Николаевич írta:A 9-es mezt el lehetne felejteni egy időre. Nem sírt eleget ez a szàm Torres, Kezman, Boulahrouz, Di Santo meg Sidwell hátán?
Ne hagyjuk ki Falcao-t sem a klub meghatározó #9 csatárai névsorából.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6271 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A 9-es mezt el lehetne felejteni egy időre. Nem sírt eleget ez a szàm Torres, Kezman, Boulahrouz, Di Santo meg Sidwell hátán?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6272 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gallion írta:https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... to-wear-29

Morata 29-esre cserélte a mezszámát, mivel július 29-én születtek az ikrei. Hátha ezzel megszabadul a 9-es mez átkától.
És akkor az új hiperszupercsúcs atomállat szélsőnk/csatárunk kapja meg a 9est? :o

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#6273 Hozzászólás Szerző: Gallion »

https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... to-wear-29" onclick="window.open(this.href);return false;

Morata 29-esre cserélte a mezszámát, mivel július 29-én születtek az ikrei. Hátha ezzel megszabadul a 9-es mez átkától.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6274 Hozzászólás Szerző: Szabi »

SMS azért bőven több egy ütköző embernél, 35 bajnokin 12 gólja volt az előző idényben. Ütközőből lehet nincs hiány, de olyanból aki magas és erős is, kezdőcsapatba alkalmas, na abból már nem tudsz túl sokat mutatni, ha tudsz egyáltalán...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#6275 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Kicsit gondolkodtam, milyen alapcsapatra számíthatunk Sarri érkezésével. Ugye Sarri a Napoliban 4-3-3-at játszatott, egy viszonylag stabil kezdővel, a védelemben Hysaj-Koulibaly-Albiol-Ghoulam, előttük a Jorginho-Allan-Hamsik hármas, legelől pedig Insigne-Mertens-Callejón. A védelemben szerintem a Luiz-Rüdiger duó lehet a Sarri-rendszer nagy nyertese, mindketten a lábbal is ügyesebb, építkezésre is alkamas középhátvédek közé tartoznak, főleg a brazil. Azpi helye ugye adott a jobb oldalon, a balhátvéd poszt viszont érdekes lehet, nem biztos, hogy Alonso megfelel majd Sarrinak, Emerson akár ki is szorítjhatja, ő viszont egyelőre egy hatalmas kérdőjel, lehet, hogy okosabb lett volna/lenne kölcsönbe adni, és egy biztosabb balhátvédet a helyére igazolni. A középpályán Kanté és Jorginho helye adott, a harmadik ember, ahogy Nápolyban Hamsik volt, itt lehetne Fábregas, bár nem vagyok benne biztos, hogy a hullámzó teljesítményű spanyol alkalmas-e még alapembernek. Ha a középpályára érkezne valaki, én egy kreaív, támadó szellemű embernek jobban örülnék, mint egy SMS-félének, ütközőből amúgy sincs hiány a keretben. Elől Hazard, ha marad, adott, a jobb szélen viszont újabb kérdések merülnek fel, szeirntem nem véletlen, hogy hosszabbítottunk Pedroval, jobban beleillik a rendszerbe, mint Willian. A brazilt viszont szerintem ez esetben el kellene engedni, jobb ő annál, minthogy utolsó párperces ember legyen, és még pénzt is kapnánk érte. A csatár posztja külön történet, elképzelhető, hogy Batshuayi lesz a befutó, hiszen Sarri nem gondolom, hogy Contéhoz hasonlóan csípné az erőcsatárokat, ezért szerintem Giroud-t és talán Moratát is el kellene engedni, és a kezdőbe igazolni egy komoly nevet. Röviden ennyi... :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6276 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ruben Loftus-Cheek wants a loan move abroad this month if Maurizio Sarri doesn't give him much playing time early in the season. (Source: The Times) :| Hát nem tudom Sarri-nak ez hogy jut a fülébe, mindenesetre 31-ig még el tud menni, ha nem számol vele. 4 tétmeccs (szuperkupával együtt) és 1 barátságos meccs lesz a hónapban. Nem tudom, kapni fog-e elég lehetőséget, tartok tőle, hogy a szezon előrehaladtával kapna csak több lehetőséget :(

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#6277 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Nyugi srácok!

Odoi - Hazard - Pedro
Willian - Kante
Jorginho

Megállíthatatlan Sarriball.

Sima bajnoki cím. Jó lesz az. :mrgreen:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#6278 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Megyó írta:
adrian1989 írta:tényleg azt hiszik, hogy jön egy új edző és akkor minden rendben lesz, nem kellenek új játékosok vagy mi a faszt gondolnak ezek a kibaszott okos emberek akiknek az lenne a feladatuk, hogy a csapat újra sikeres legyen.
Nem így gondolkodnak. Leegyszerűsíted és csak szurkolói oldalról nézed a dolgot. Egyáltalán nem gondolsz bele, hogy mi lehet a vezetőség motivációja. Azzal sem vagyunk tisztában, hogy Abramovic milyen szerepet tölt be, mekkora a szava. Nem tudjuk ki dönti el pontosan ki jön és ki marad és azt meg főleg nem, hogy mi az üzleti tervük. Mivel nincs Bl szereplés idén, lehet nem akarnak beruházni, hanem úgy vannak vele, hogy ezzel a csapattal (meg aki még jön) a top 4 meglesz.
Én értem, hogy minderre az a reakció, hogy "jöjjön már Griezmann!44!!!", amivel nincs is baj, de azzal igen, ha egyetlen gondolat erejéig sem próbálsz meg belegondolni mi miért lehet. Őszintén, így kb ez arról szól, hogy feljössz a fórumra, meg a Skyra, stb, megnézed vettünk-e valakit, vagy eladtunk-e valakit és ezt értékeled pozitívan, vagy negatívan. Amint nem történik semmi, vagy az igazolás nem jó, akkor pedig jön egy "100% hogy nem jön már senki" mondat.
Ez neked jó? Komolyan kérdezem. Nem rossz ilyen negatív mentális állapotban lenni folyton?
Nem a 2005 és 2010 közötti átigazolási politikát folytatjuk ez oké, de próbálj már kicsit cizelláltabban gondolkodni, mert ez így nagyon egysíkú és olyan dolgok miatt mérgezed az elméd, amire nem vagyunk ráhatással közvetlenül.
Ez a feltétel nélküli pozitiv komment a régi Megyó-s időket idézte.. :)

Én még bízom ebben a 6 napban, de igencsak úgy tűnik, hogy pedro annyira meggyőzte sarrit, hogy nem csereként, hanem első szamú emberként számít rá jobb oldalt. Ez így hogy tetszene?
A gond csak az, hogy egy két felkészülési meccs nem egyenlő egy Premier lige sorozattal, ahol a kiscsapatok is úgy mennek a labdára mint a veszett egér. Akkor ne is említsük a rajtunk kívül a top5öt. Azt hiszitek egy edzőcserével most meglesz a top 4? Nem lesz meg. A 4.helyre maximum odaérhetünk ha minden jól sikerül, de egy forintot nem mernék rátenni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6279 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Látatlanban megmondom, hogy Pedro jobban illik a rendszerbe, mint Willian, szóval érthető.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Játékosok

#6280 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Még van 6 nap a piacból addig még a vezetés kényelmesen az utolsó előtti pillanatban benyomhatja a PÁNIK gombot....
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Válasz küldése