Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#13021 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Vrsaljko - Inter - hivatalos.

Velünk is erősen szóbahozták, nem rossz játékos, de Azpi szerintem sokkal jobb, Zappa meg tartaléknak tökéletes.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13022 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Vecino lehet a legreálisabb érkező még. Se nem fiatal, se nem öreg, elég olcsó és senki másnak nem kell. Sztem rajta kivül nem lesz érkező, ha Hazardék maradnak.

Az Inter pedig Vecino eladása után állitolag Vidal-al pótolna, már folynak a tárgyalások. Oriási lesz ha összejön a lélek rombolo torpedo kettös az internél, Nainggolan és Vidal! Mindig is kiváncsi voltam mire mennek ketten egy tengelyben.
Lehet Vidal nem fiatal, de én jobban adnám őt mint Vecino-t.
Pár meccsen láttam játszani, de nem hiszem,hogy előrelépés lenne a kp-n.
Amugy nehezen hiszem el,hogy a klub nem képes behúzni egy nagy nevet vagy egy fiatal játékost akiben hatalmas potenciál van és már bizonyított top szinten is(Bailey, Pulisic, Malcom, Martial).
Ne értsetek félre nem azt várom,hogy egy nyár alatt jöjjön egy Dybala egy Sergej és egy Martial, de nyaranként szetintem simán beleférne 1 100m-os igazolás.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#13023 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Vecino lehet a legreálisabb érkező még. Se nem fiatal, se nem öreg, elég olcsó és senki másnak nem kell. Sztem rajta kivül nem lesz érkező, ha Hazardék maradnak.

Az Inter pedig Vecino eladása után állitolag Vidal-al pótolna, már folynak a tárgyalások. Oriási lesz ha összejön a lélek rombolo torpedo kettös az internél, Nainggolan és Vidal! Mindig is kiváncsi voltam mire mennek ketten egy tengelyben.
Nem tudok túl sokat Vecino-ról, párszor láttam tavaly az Inter-ben meg idén a VB-n, nem mondom hogy álomkategória, de én örülnék a leigazolásának mert ő egyértelműen egy Sarri-signing lenne ahogy Jorginho is az, és az mindenképpen jó hír hogy a board ennyire az edző mögé áll - az meg szintén hogy az exjátékosaihoz hírhedten ragaszkodó Sarri nem Valdefiori-t meg Maggio-t hozza magával.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13024 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Vecino lehet a legreálisabb érkező még. Se nem fiatal, se nem öreg, elég olcsó és senki másnak nem kell. Sztem rajta kivül nem lesz érkező, ha Hazardék maradnak.

Az Inter pedig Vecino eladása után állitolag Vidal-al pótolna, már folynak a tárgyalások. Oriási lesz ha összejön a lélek rombolo torpedo kettös az internél, Nainggolan és Vidal! Mindig is kiváncsi voltam mire mennek ketten egy tengelyben.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#13025 Hozzászólás Szerző: focimark »

Megyó írta:
Николаевич írta:
focimark írta:Komoly amugy, hogy Leonardot par napja neveztek ki a Milannal, es mar be is huz egy Higuain-Caldara parost. Mi vezetosegunknek erre 2 honap nem volt eleg. :D
Bírom hogy amikor szóba jöttek ezek a játékosok mindenki jajgatott hogy mekkora szar a board hogy ilyen játékosokat akarunk, most hogy nem jönnek meg ez a baj..
Nem is értem ezt... Oké, 9 nap van még, de egyelőre legalább faszságot nem csináltunk. Falra másztam volna egy bomba üzlet 60 milliós 31 éves Hugaintól...
Golovin is fölösleges lett volna, valós erősítés kellene. Várjuk még meg ezt a pár napot, miért kell ennyire fanyarul lemondónak lenni? -.-"
Az a szerencsenk, hogy Sarri most lett kinevezve, es hogy elmondasa szerint nem igazan erdeklik az igazolasok, mert Conte vagy Jose mar minden szarnak elmondta volna a vezetoseget, hogy megint nem sikerul a celpontokat elhozni. Na mindegy, meglatjuk mit hoznak ossze ez alatt a par nap alatt.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13026 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Николаевич írta:
focimark írta:Komoly amugy, hogy Leonardot par napja neveztek ki a Milannal, es mar be is huz egy Higuain-Caldara parost. Mi vezetosegunknek erre 2 honap nem volt eleg. :D
Bírom hogy amikor szóba jöttek ezek a játékosok mindenki jajgatott hogy mekkora szar a board hogy ilyen játékosokat akarunk, most hogy nem jönnek meg ez a baj..
Nem is értem ezt... Oké, 9 nap van még, de egyelőre legalább faszságot nem csináltunk. Falra másztam volna egy bomba üzlet 60 milliós 31 éves Higuaintól...
Golovin is fölösleges lett volna, valós erősítés kellene. Várjuk még meg ezt a pár napot, miért kell ennyire fanyarul lemondónak lenni? -.-"

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#13027 Hozzászólás Szerző: focimark »

Николаевич írta:
focimark írta:Komoly amugy, hogy Leonardot par napja neveztek ki a Milannal, es mar be is huz egy Higuain-Caldara parost. Mi vezetosegunknek erre 2 honap nem volt eleg. :D
Bírom hogy amikor szóba jöttek ezek a játékosok mindenki jajgatott hogy mekkora szar a board hogy ilyen játékosokat akarunk, most hogy nem jönnek meg ez a baj..
En orulok, hogy Higuaint nem sikerult megszerezni, szerintem nem jobb Moratanal. De az, rohejes, hogy keptelenek barkit is elhozni azok kozul akiket akartak. Persze, lehet, hogy ez mind csak pletyka, de Alisson, Golovin, Rugani, Higuain mind komolyabb forrasok szerint lett megerositve, mint olyan, akivel kapcsolatban elkezdtek targyalni az illetekesek.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#13028 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

focimark írta:Komoly amugy, hogy Leonardot par napja neveztek ki a Milannal, es mar be is huz egy Higuain-Caldara parost. Mi vezetosegunknek erre 2 honap nem volt eleg. :D
Bírom hogy amikor szóba jöttek ezek a játékosok mindenki jajgatott hogy mekkora szar a board hogy ilyen játékosokat akarunk, most hogy nem jönnek meg ez a baj..

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#13029 Hozzászólás Szerző: focimark »

Komoly amugy, hogy Leonardot par napja neveztek ki a Milannal, es mar be is huz egy Higuain-Caldara parost. Mi vezetosegunknek erre 2 honap nem volt eleg. :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13030 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Egyébként combos lenne az SMS - Jorginho - Kanté sor, padról meg jöhet a Fabregas, Vecino, RLC, Barkley négyes (Drinkwater és Baka out nyilván). Aztán fölébredtem. :D
Még az, hogy álom, de SMS-en kívül is baromi sokan vagyunk a kp-n. Eddig az volt a módi, hogy előre kibaszkodtuk a játékosokat, majd utána vettük meg a pótlásokat (huh de még milyeneket 8) ). Most fordítva történne? 9 nap maradt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13031 Hozzászólás Szerző: Szabi »

focimark írta:Sky sources: @ChelseaFC are in talks to sign Inter Milan midfielder Matias Vecino
Már a vb ideje alatt is lehozták pletykaszinten, úgy néz ki most komolyabbra fordul az ügy. Az ára mai viszonylatban nem vészes, ugyan nem egy klasszist igazolunk, de amennyit láttam belőle, szerintem nem rossz játékos. Alapvetően semmi extra az ember, egy dinamikus box-to-box kp., feltűnésmentesen teszi a dolgát (vb-t is végigtolta Torreira mellett, mégis utóbbi került a középpontba). Labdakihozataloknál lehet hasznos, magassága és állóképessége megvan, védekezni aránylag jól tud és a kapu elé is odaér. Az Internél alapembernek számított, mondhatjuk a legjobb korban van (27 éves lesz), tapasztalata bőven van és amit fontos kiemelni, hogy ő is Sarri korábbi játékosa volt az Empoliban. Én keretmélyítés szempontjából hoznám, kezdőbe azért nagyobb név kéne.

Drinkwaternél biztosan jobb játékos és Sarri rendszerébe is jobban illik, ha létrejön a transzfer, Green leigazolása miatt mehet is a vizesfiú amerre akar. Azt viszont nem tudom sajnos elképzelni, hogyha meglesz Vecino, akkor még SMS-re is rámegyünk.

Egyébként combos lenne az SMS - Jorginho - Kanté sor, padról meg jöhet a Fabregas, Vecino, RLC, Barkley négyes (Drinkwater és Baka out nyilván). Aztán fölébredtem. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13032 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem hangzik vmi életszerűnek ez a SMS téma, pedig adnám. Ez azt jelentené, hogy végig rendelkezésünkre állt jó 120m, és hagytuk Golovin-t elmenni 30ért meg egy nagyon tehetséges RW-t (értem ezt úgy, hogy vmiért nem bidelünk senkire), hogy inkább megvegyük az utolsó pillanatokban ezt a baromi drága játékost az amúgy is telített kp-ra? Az a vicc, hogy tavaly ilyenkor már eladtuk a fél keretet (akikre nem volt szükség, hogy finanszírozzuk a kiadásokat), most még ez sincs. Mi ez a nagy csend?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9411
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#13033 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sergej érkezése nagy húzás lenne, talán a nyár legnagyobb fogása volna, de egy fecske nem csinál nyarat. Ha Hazard távozik három teljesen impotens támadóval fogunk nekivágni... Ha Eden maradna úgy nem olyan rossz a helyzet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13034 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Amazing24 írta:Reports from Gazzetta dello Sport (via Sky Sports) and Rome’s Il Tempo claim that Chelsea are one of four teams “expected” to make a play on Lazio’s young standout (both physically and skill-wise), Sergej Milinković-Savić. But “in the last few hours, Chelsea have come forward in a concrete way”, which sounds impressive but may not actually mean much (as is the case with most rumors). Both reports agree that Lazio are looking for €150m, but Gazzetta claims that they “would settle” between €110m and €120m. Discount shopping at its finest.
simán kilehetne fizetni azt a 110-120m eurót, mert szerintem simán tud a klub saját bevételeinek köszönhetően költeni 250-300m-ot.
ha nem jön más akkor simán jöhetne, mert Jorginho-val együtt lenne max. 180m euró amit elkölt a klub.
CB szerintem felesleges, mert amennyit Sarri rotál ahhoz elég lesz Luiz ,Christensen, Rudiger Zouma 4-es és ott van még Ampadu és ha muszáj akkor Azpi is eljátszik középen.
Támadó nem fog jönni, mert Higuain akit annyira akart Sarri a Milan-ba megy más mozdítható csatár meg nem nagyon van, inkább ki kell próbálni Batshuayit és ott van még Giroud is.
szélsők maradnak ha minden igaz már csak Hazard a kérdés, de ha ő megy az érte kapott pénzből bárki jöhet.
a kapus poszt amit nem lehet tudni, hogy áll, mert Courtois ha marad akkor jövőre ingyen megy ami azért nagy luxus lenne inkább most menjen el 35-ért és fizessünk rá egy top kapusra.
szerintem nem fog már top játékos érkezni csak megint jönnek majd a C és D tervek.

http://www.skysports.com/football/news/ ... m-juventus" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13035 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta:Reports from Gazzetta dello Sport (via Sky Sports) and Rome’s Il Tempo claim that Chelsea are one of four teams “expected” to make a play on Lazio’s young standout (both physically and skill-wise), Sergej Milinković-Savić. But “in the last few hours, Chelsea have come forward in a concrete way”, which sounds impressive but may not actually mean much (as is the case with most rumors). Both reports agree that Lazio are looking for €150m, but Gazzetta claims that they “would settle” between €110m and €120m. Discount shopping at its finest.
Na ha az utolsó napokban lezsírozzák és elhozzák SMS-t, akkor valahogy megbocsájtom a vezetőségnek hogy nem hoztak senkit a támadószekcióba :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2497
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#13036 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Reports from Gazzetta dello Sport (via Sky Sports) and Rome’s Il Tempo claim that Chelsea are one of four teams “expected” to make a play on Lazio’s young standout (both physically and skill-wise), Sergej Milinković-Savić. But “in the last few hours, Chelsea have come forward in a concrete way”, which sounds impressive but may not actually mean much (as is the case with most rumors). Both reports agree that Lazio are looking for €150m, but Gazzetta claims that they “would settle” between €110m and €120m. Discount shopping at its finest.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#13037 Hozzászólás Szerző: langidave »

amúgy kiváncsi vagyok mostmár tényleg, hogy ki fog érkezni illetve távozni, mert nem nagyon volt olyan botlábú a Földön akivel ne hoztak volna még minket szóba... persze mindenkiről lemaradunk eddig úgy néz ki.... szerintem két középszer fog még érkezni az utolsó napon, de semmiképpen nem a kezdőbe, csak padra.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13038 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Na úgy néz ki a Higany-Rugani-Caldara trióból egyik sem érkezik. Ugyanis az egyik legközelebbi forrás az AC Milanhoz megerősítette, hogy Higany és Caldara megy a Milanhoz, Bonucciért cserébe, aki visszatér a Juvehoz. Ezáltal Rugani ügynöke megerősítette, hogy így nem engedi el őt a Juve. Zappa 2.0 már úton? :lol:
Ugyis már csak néhány nap van az átigazolási ablakból, teljesen mindegy, inkább dolgozzunk azokbol akik vannak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13039 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na úgy néz ki a Higany-Rugani-Caldara trióból egyik sem érkezik. Ugyanis az egyik legközelebbi forrás az AC Milanhoz megerősítette, hogy Higany és Caldara megy a Milanhoz, Bonucciért cserébe, aki visszatér a Juvehoz. Ezáltal Rugani ügynöke megerősítette, hogy így nem engedi el őt a Juve. Zappa 2.0 már úton? :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13040 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:
kazomester írta:Vecino Kanté cseréje lesz...
Drinkwater akkor milyen szerepet tölt be itt?
Ezt attól a retardálttól kérdezd meg inkább, amelyik leigazolta. Reményeim szerint a "hamarosan eligazoló és a történelemben a valaha volt egyik legértelmetlenebb igazolás" szerepe lesz az övé.

Válasz küldése