Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6493
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4361 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:17 Paul Pogba 90,00 Mill. €
47 N'Golo Kanté 60,00 Mill. €

Komolytalan lista.
Vedd úgy, hogy Pogba marketing értéke plusz 30 millió.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4362 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:https://www.transfermarkt.com/spieler-s ... ktwertetop

Nyomtak nem régiben egy updatet a piaci árakra a transfermarkton.
Top 25-ben van 3 City, 3 Sp*rs, 2 MU és 2 Lpool játékos és Hazard tőlünk.
17 Paul Pogba 90,00 Mill. €
47 N'Golo Kanté 60,00 Mill. €

Komolytalan lista.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#4363 Hozzászólás Szerző: béla »

Megyó írta:https://www.transfermarkt.com/spieler-s ... ktwertetop

Nyomtak nem régiben egy updatet a piaci árakra a transfermarkton.
Top 25-ben van 3 City, 3 Sp*rs, 2 MU és 2 Lpool játékos és Hazard tőlünk.
Sosem értettem,hogy Lemart miért fújják fel ennyire.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Premier League

#4364 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

BREAKING: Bayer Leverkusen have announced that German goalkeeper Bernd Leno has left the club for Arsenal. Official announcement from Arsenal expected soon.
Fasza... :(
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4365 Hozzászólás Szerző: Megyó »

https://www.transfermarkt.com/spieler-s ... ktwertetop" onclick="window.open(this.href);return false;

Nyomtak nem régiben egy updatet a piaci árakra a transfermarkton.
Top 25-ben van 3 City, 3 Sp*rs, 2 MU és 2 Lpool játékos és Hazard tőlünk.

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#4366 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Dante írta:
Николаевич írta:
chaoskid18 írta:OFFICIAL: Wolves have signed Portugal goalkeeper Rui Patricio from Sporting CP on a four-year contract.
Most ő szabadon igazolható volt vagy vették?

Piszok jó kis csapat lesz a Wolverhampton, tele fiatal luzitán játékossal. Cavaleiro, Ruben Neves, Jota.. Érdekes lesz.
Vele is szerződést bontottak, ahogy több csapattársával.

https://www.bbc.com/sport/football/44489158" onclick="window.open(this.href);return false;

Érthető a döntés, de azért ez jó pár száz tíz millió euró kiesés.
Pontosabban a játékosok bontottak szerződést. Hatalmas a kavarodás ott, az elnök egy állat, és ez volt az utolsó csepp nekik.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6493
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4367 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:
chaoskid18 írta:OFFICIAL: Wolves have signed Portugal goalkeeper Rui Patricio from Sporting CP on a four-year contract.
Most ő szabadon igazolható volt vagy vették?

Piszok jó kis csapat lesz a Wolverhampton, tele fiatal luzitán játékossal. Cavaleiro, Ruben Neves, Jota.. Érdekes lesz.
Vele is szerződést bontottak, ahogy több csapattársával.

https://www.bbc.com/sport/football/44489158" onclick="window.open(this.href);return false;

Érthető a döntés, de azért ez jó pár száz tíz millió euró kiesés.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#4368 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

chaoskid18 írta:OFFICIAL: Wolves have signed Portugal goalkeeper Rui Patricio from Sporting CP on a four-year contract.
Most ő szabadon igazolható volt vagy vették?

Piszok jó kis csapat lesz a Wolverhampton, tele fiatal luzitán játékossal. Cavaleiro, Ruben Neves, Jota.. Érdekes lesz.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Premier League

#4369 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

OFFICIAL: Wolves have signed Portugal goalkeeper Rui Patricio from Sporting CP on a four-year contract.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#4370 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Teljesen vállalható szezon, nincs BL, jó a sorsolás, most már csak megint minden a boardon múlik. hajrá. fogy az idő.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4371 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Kép

Igen barátságos sorsolást kaptunk a következő szezonra. Talán az egyetlen kivetni való az, hogy tavasszal végig idegenbe játszunk a top csapatok ellen, de így is jól el vannak osztva, rá lehet pihenni a rangadókra.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#4372 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Kép

Azért Crouch 0.73-ma is befigyel :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4373 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pat326 írta:Hát ránk nem jellemző a korai igazolás. Tavaly is július közepén volt meg az első igazolás. Idén se várok előbbi hírt (dacára annak, hogy majd egy hónappal korábban lesz lezárva az átigazolási szezon).
Engem is meglepne, ha maradna Conte (bár én azok táborát erősítem, akik maradása mellett vannak - veszíteni nem veszítenénk vele semmit, lehet egy bl nélküli szezon megint a bajnokság kimaxolásával járna, kérdés csupán az, hogy mennyire rossz a viszony a vezetősséggel, játékosokkal szemben), de jobban meglepne ha Abra eladná a klubot.

Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből az egészből, de valami azt súgja, hogy vb alatt nem fogunk nagy "szenzációt" kelteni, utána meg már késő a dolog, kezdődnek a felkészülések.
Nem jellemző, de nem is törvényszerű, hogy így legyen. A hátrányunk egyre csak nő, nem hiszem, hogy megengedhetnénk ezt magunknak. De persze évről-évre ezt történik már, úgyhogy egy percig sem csodálkozom semmin. Conte maradása csak akkor lehet opció, ha hirtelen kinyílik a pénzcsap és kielégítjük Conte legbizarrabb igényeit, de még akkor is kérdés lenne, hogy ki akarna tovább dolgozni vele. Hazard nem fog még 1 évet ilyen játékrendszerben, ilyen csapattársakkal végig szenvedni.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4374 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

kazomester írta:
Pat326 írta:Ahogy telnek-múlnak a napok, egyre jobban el tudom azt is képzelni, hogy azért van kuss, mert marad Conte. Azt miért kommunikálnák le, hogy minden marad ahogy volt? Lehet szóltak Conte-nak, hogy részükről maradhat, ne törődjön a pletyka lapokkal és kész. Igazolásokat meg szintén csak hivatalosan bejelenteni szoktuk. Most, hogy holnap elkezdődik a vb, sztem további egy hónapig ne számítsunk semmire.
Viszont ha maradna Conte, akkor egész nyugodtan elkezdhetnének már igazolni is nem? Hisz ismerik az igényeit. Bár könnyen lehet, hogy ő is nyaralni van még ahogy Marina kisasszony, így még nem tudtak konzultálni :) Már mindenki igazolt a top 6-ból (a zsidók nem, de az edzőjük új szerződést írt alá), vki nem is 1 játékost, csak mi nem. Nem tudom egyébként, annyi helyen, annyi ember lehozta már ezt az edzőváltást, hogy számomra nagy meglepetés lenne, ha mégis maradna. A következmények pedig beláthatatlanok lennének, de ezt már sokszor ecseteltem.
Hát ránk nem jellemző a korai igazolás. Tavaly is július közepén volt meg az első igazolás. Idén se várok előbbi hírt (dacára annak, hogy majd egy hónappal korábban lesz lezárva az átigazolási szezon).
Engem is meglepne, ha maradna Conte (bár én azok táborát erősítem, akik maradása mellett vannak - veszíteni nem veszítenénk vele semmit, lehet egy bl nélküli szezon megint a bajnokság kimaxolásával járna, kérdés csupán az, hogy mennyire rossz a viszony a vezetősséggel, játékosokkal szemben), de jobban meglepne ha Abra eladná a klubot.

Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből az egészből, de valami azt súgja, hogy vb alatt nem fogunk nagy "szenzációt" kelteni, utána meg már késő a dolog, kezdődnek a felkészülések.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4375 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pat326 írta:Ahogy telnek-múlnak a napok, egyre jobban el tudom azt is képzelni, hogy azért van kuss, mert marad Conte. Azt miért kommunikálnák le, hogy minden marad ahogy volt? Lehet szóltak Conte-nak, hogy részükről maradhat, ne törődjön a pletyka lapokkal és kész. Igazolásokat meg szintén csak hivatalosan bejelenteni szoktuk. Most, hogy holnap elkezdődik a vb, sztem további egy hónapig ne számítsunk semmire.
Viszont ha maradna Conte, akkor egész nyugodtan elkezdhetnének már igazolni is nem? Hisz ismerik az igényeit. Bár könnyen lehet, hogy ő is nyaralni van még ahogy Marina kisasszony, így még nem tudtak konzultálni :) Már mindenki igazolt a top 6-ból (a zsidók nem, de az edzőjük új szerződést írt alá), vki nem is 1 játékost, csak mi nem. Nem tudom egyébként, annyi helyen, annyi ember lehozta már ezt az edzőváltást, hogy számomra nagy meglepetés lenne, ha mégis maradna. A következmények pedig beláthatatlanok lennének, de ezt már sokszor ecseteltem.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4376 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Gaba írta:
Megyó írta:Mondjuk az biztos, hogy legalább az edzőt látnánk már ki az... Annak, hogy még mindig nincs meg, szerintetek bármi más magyarázata lehet, minthogy a klub tulajt vált?

Azt hittem hogy csak bennem merült fel ez a kérdés,de ezek szerint nem.Óriási kuss van a csapat körül.Semmi hír az edzőröl,se az új sportigazgatóról,se az igazolásokról..Teljes hírzárlat,és ez lehet az új tulaj érkezése miatt.Aztán lehet hogy csak túl sok filmet nézek,és kombinálok,és a vezetőség bénább a szokásosnál is :)
Ahogy telnek-múlnak a napok, egyre jobban el tudom azt is képzelni, hogy azért van kuss, mert marad Conte. Azt miért kommunikálnák le, hogy minden marad ahogy volt? Lehet szóltak Conte-nak, hogy részükről maradhat, ne törődjön a pletyka lapokkal és kész. Igazolásokat meg szintén csak hivatalosan bejelenteni szoktuk. Most, hogy holnap elkezdődik a vb, sztem további egy hónapig ne számítsunk semmire.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4377 Hozzászólás Szerző: Pityee »

mikel12 írta:BREAKING: Sky sources: @Arsenal are in advanced talks with @bayer04_en over the signing of goalkeeper Bernd Leno.

Sky sources: @Arsenal have also agreed a deal with @BVB for defender Sokratis Papastathopoulos. #SSN


BREAKING: Sky sources: @Arsenal one of a number of clubs interested in @selecaoportugal international Gelson Martins. #SSN

Lehetne itt igazolni, csak mi vagyunk a balfaszok. Minthogy adnank egy evet meg Contenak, vagx kifizetnenk azt az osszeget Sarriert, pancserkodunk ossze vissza. Lehet itt irni emsanyara, hogy depresszios meg ilyenek, de sajnos meg mindig o all a kegkozelebb a realitasokhoz. Nem nagy jatekosokat vesz az Arsenal amugy, de Gelson Martinst Pedro helyett barmikor elneznem, mert aki latta jatszani az tudja, hogy nagy focista lesz belole. Meg hat a kapus volt nekik a hianyposzt mert Cech se vedett olyan jol, Ospinaban meg nem nagyon biztak, Lenoval szerintem szerintem sikerul betomni a lyukat. Jah, Torreira meg meg szoba sem kerult..
Azért ha ebből a 3 névből sikerül nekik behúzni vkiket, akkor sajnos a pool mellett a szarzi kerete is igencsak alakul pozitív irányba :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#4378 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Megyó írta:Mondjuk az biztos, hogy legalább az edzőt látnánk már ki az... Annak, hogy még mindig nincs meg, szerintetek bármi más magyarázata lehet, minthogy a klub tulajt vált?

Azt hittem hogy csak bennem merült fel ez a kérdés,de ezek szerint nem.Óriási kuss van a csapat körül.Semmi hír az edzőröl,se az új sportigazgatóról,se az igazolásokról..Teljes hírzárlat,és ez lehet az új tulaj érkezése miatt.Aztán lehet hogy csak túl sok filmet nézek,és kombinálok,és a vezetőség bénább a szokásosnál is :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4379 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Mondjuk az biztos, hogy legalább az edzőt látnánk már ki az... Annak, hogy még mindig nincs meg, szerintetek bármi más magyarázata lehet, minthogy a klub tulajt vált?

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4380 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

BREAKING: Sky sources: @Arsenal are in advanced talks with @bayer04_en over the signing of goalkeeper Bernd Leno.

Sky sources: @Arsenal have also agreed a deal with @BVB for defender Sokratis Papastathopoulos. #SSN


BREAKING: Sky sources: @Arsenal one of a number of clubs interested in @selecaoportugal international Gelson Martins. #SSN

Lehetne itt igazolni, csak mi vagyunk a balfaszok. Minthogy adnank egy evet meg Contenak, vagx kifizetnenk azt az osszeget Sarriert, pancserkodunk ossze vissza. Lehet itt irni emsanyara, hogy depresszios meg ilyenek, de sajnos meg mindig o all a kegkozelebb a realitasokhoz. Nem nagy jatekosokat vesz az Arsenal amugy, de Gelson Martinst Pedro helyett barmikor elneznem, mert aki latta jatszani az tudja, hogy nagy focista lesz belole. Meg hat a kapus volt nekik a hianyposzt mert Cech se vedett olyan jol, Ospinaban meg nem nagyon biztak, Lenoval szerintem szerintem sikerul betomni a lyukat. Jah, Torreira meg meg szoba sem kerult..
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése