Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14741 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bubi írta:Áh, lószart. Igazuk van. 6 olyan játékossal ami nekik van / lesz 3 posztra kizárt, hogy ne szarják a gólokat. Védelmet kéne még megerősíteniük. Ha sok pénzt költessz és okosan annak meg lesz az eredménye, ahogy a PSGnél és a Citynél is. Minden topcsapat így csinálja, kell a konkurencia a keretbe mert egyébként azt csinálnak amit akarnak. Ha meg 4-2-3-1ben játszanak egyszerre tud 4 játékos pályán lenni ebből a 6ból.
Matic - Pogba
Rashford - Dybala - Sanchez
Lukaku

Veretes...
inkább legyen két jó játékosunk egy posztra , mint ami most van.. van egy csatárunk aki ha nicns formában akkor nincs semmi alternatíva, a 2015 bajnoki győzelem után kellett volna venni kb 3-4 játékost ,és hasítottunk volna

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14742 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Áh, lószart. Igazuk van. 6 olyan játékossal ami nekik van / lesz 3 posztra kizárt, hogy ne szarják a gólokat. Védelmet kéne még megerősíteniük. Ha sok pénzt költessz és okosan annak meg lesz az eredménye, ahogy a PSGnél és a Citynél is. Minden topcsapat így csinálja, kell a konkurencia a keretbe mert egyébként azt csinálnak amit akarnak. Ha meg 4-2-3-1ben játszanak egyszerre tud 4 játékos pályán lenni ebből a 6ból.
Matic - Pogba
Rashford - Dybala - Sanchez
Lukaku

Veretes...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14743 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:
emsanya írta:Argentina striker Paulo Dybala, 24, will have to submit a transfer request to have any chance of joining Manchester United, says Juventus chief executive Beppe Marotta. (Forrás: La Gazetta Dello Sport)

Dybala-MU is összejöhet hamarosan.
Ez már túlzás tényleg. Rashford hol fog szerepelni? Mer az még oké, hogy Martial és Mata megy a levesbe, de gondolom Rashfordot nem akarják jegelni.
José-nál nincs lehetetlen, majd berakja lb-be :wink:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14744 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Argentina striker Paulo Dybala, 24, will have to submit a transfer request to have any chance of joining Manchester United, says Juventus chief executive Beppe Marotta. (Forrás: La Gazetta Dello Sport)

Dybala-MU is összejöhet hamarosan.
Ez már túlzás tényleg. Rashford hol fog szerepelni? Mer az még oké, hogy Martial és Mata megy a levesbe, de gondolom Rashfordot nem akarják jegelni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#14745 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta:Argentina striker Paulo Dybala, 24, will have to submit a transfer request to have any chance of joining Manchester United, says Juventus chief executive Beppe Marotta. (Forrás: La Gazetta Dello Sport)

Dybala-MU is összejöhet hamarosan.
Jó persze, kifelejtették még Messit meg ronaldot. Padra meg elhozzák Neymart.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14746 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Argentina striker Paulo Dybala, 24, will have to submit a transfer request to have any chance of joining Manchester United, says Juventus chief executive Beppe Marotta. (Forrás: La Gazetta Dello Sport)

Dybala-MU is összejöhet hamarosan.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14747 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egyébként ha már ennyire Sessegnon a téma: szerintem nagyon hasonlít a játéka Sterling-éhez, azt is meg merem kockáztatni hogy van pár olyan srác az akadémiánkon aki máshol, megfelelő elbánásban részesülve hasonló tehetségként lenne számon tartva.
Jó lenne ha az emlegetett identitás keresés ott végződne, hogy az időket használnánk a keret foltozására, feltöltésére.

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Átigazolási pletykák

#14748 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Egy nagy Roma-drukker ismerősömnél utána érdeklődtem milyen gyerek ez az Emerson, szerinte a 3-5-2-be pont jó lesz és a sérülése előtt nagyon jó volt, ennyi pénzt bőven megért. Nyilván elfogult, de ő is olyan, hogy aki nem jó a csapatában arra megmondja. Meglátjuk. Mindenesetre így látatlanban jobb, mint Sandro 60-ért.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14749 Hozzászólás Szerző: Bubi »

béla írta:
Bubi írta:Szerintem jó sanszunk van Sessegnonra. A 3 védős rendszert neki tervezték, ránk pedig manapság jellemző, hogy nagyobb "pedofilok" vagyunk mint Wenger fénykorában, halmozzuk az elit wonderkideket.
Ez igaz, de miután leigazoljuk őket/kikerülnek az utánpótlásból, pont leszarjuk őket. Elnyomjuk őket kölcsönbe valahova, azt majd lesz valami.
Jó dolog a kölcsön, hasznos lehet számunkra, de egészen máshogy fejlődik egy játékos saját csapatában (ahol bíznak benne, ahol nem basszák ki az első vereség után, ahol hosszútávra terveznek vele),mint egy egyéves kölcsön alatt.
Nem mindig. Vannak esetek amikor hiába erőszakolják az adott fiatalt, hiába van a lábában évi 20 - 30 meccs, egyszerűen akkor és ott nem tud beérni. Sok példa van erre, pl Coutinho, Bertrand Traoré, Thauvin, Alexis Sanchez vagy pl anno Henry. Az öreg Thierry asszem a juvéból igazolt át az Arsenalba mint örök ígéret aki megtorpant a fejlődésben, majd angliában szárnyra kapott. Sanchez csak szenvedett a Barcában, majd Wenger őt is kimaxolta. Coutinho is örök ígéret volt, már 17 évesen bemutatkozott az Interben, ott még se lett belőle klasszis, csak késöbb a Poolban.
Lukaku vagy De Bruyne se rossz példa, mindkettejüknek kellett az alacsonyabb besorolású csapat amelyben önbizalomra tettek szert és kitudtak teljesedni.

Gondolom ezt embere válogatja. Valakit húz a versenyhelyzet és a folyamatos teljesítménykényszer, valakinek pedig inkább a fokozatosság, nyugalom és bizalom az ami jót tesz. Saját példámból, nekem pl nem tenne jót ha 17-19 évesen azt kellene néznem nap mint nap hogy mennyivel jobbak a körülöttem játszó világsztárok, klasszisok, nekem szükségem van a sikerélményre ahhoz hogy jól teljesítsek bármiben is. Ellenpéldának a nővéremet tudnám felhozni, aki egy törtető alkat, hiszi hogy bármire képes és nincs amit ne érhetne el.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2018. január 19., péntek 18:23-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#14750 Hozzászólás Szerző: béla »

Bubi írta:Szerintem jó sanszunk van Sessegnonra. A 3 védős rendszert neki tervezték, ránk pedig manapság jellemző, hogy nagyobb "pedofilok" vagyunk mint Wenger fénykorában, halmozzuk az elit wonderkideket.
Ez igaz, de miután leigazoljuk őket/kikerülnek az utánpótlásból, pont leszarjuk őket. Elnyomjuk őket kölcsönbe valahova, azt majd lesz valami.
Jó dolog a kölcsön, hasznos lehet számunkra, de egészen máshogy fejlődik egy játékos saját csapatában (ahol bíznak benne, ahol nem basszák ki az első vereség után, ahol hosszútávra terveznek vele),mint egy egyéves kölcsön alatt.
Bubi írta:
Ramires most a középpályán is hasznunkra lenne, kár volt elküldeni, főlag úgy, hogy az érte kapott rakat pénzt nem használjuk.
Hát az biztos,hogy nem lenne rossz, ha a 3 tüdejű Kanté cseréje Ramires lenne. Vagy akár Baka helyén, btb-ként. Baka helyzeteiből idén Ramiresnek lenne vagy 6-8 gólja.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14751 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem jó sanszunk van Sessegnonra. A 3 védős rendszert neki tervezték, ránk pedig manapság jellemző, hogy nagyobb "pedofilok" vagyunk mint Wenger fénykorában, halmozzuk az elit wonderkideket.

De van abban valami amit Sanya ír. Nyáron még csak egy tehetséges angol balhátvéd volt aki bemutatkozott 16 évesen a fulhambe, idén viszont a csapata legjobbja és szarja a gólokat. Aki megveszi annak 15 évre meg van oldva a baloldala, az pedig nagyon súlyos pénz annak tükrében, hogy még nem mutatkozott be az élvonalban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14752 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Norbertoo írta:Időközben eldőlt Goretzka sorsa is: Július 1-től a Bayernt fogja erősíteni (2022-ig írt alá)

- via fcbayern.de

Egyrészt ez nekik hatalmas erősítés - főleg ingyen -, másrészt pedig azt jelentheti, hogy Vidal dobbant, ami ugye Conte személye miatt fontos számunkra. Egyébként szerintem Tolissoval sem feltétlen elégedettek Münchenben, lehet ő sem lesz ott sokáig.
nagyon jól járt vele a Bayern, de szerintem Vidal-t nyáron felesleges lenne leigazolni, mert addigra már 31 éves lesz és 2 évre felesleges lenne megvenni rengeteg pénzért plusz a fizuja is gondolom elég magas lenne.
Tolisso már egy sokkal jobb opció lehetne.
amúgy akit írtok itt Sessegnon-t őt miért nem veszi észre tényleg a board angol fiatal irtó tehetséges és nem hiszem hogy többe kerülne mint Emerson és ha beválik akkor hosszú időre megvan oldva az a poszt.
A.Cole óta nem láttam értelmes balhátvédet de erről a srácról rengeteg videót megnéztem és engem nagyon meggyőzött (nagy csodálója lettem).

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14753 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:
emsanya írta:És ez az Emerson Palmeri egészséges jelenleg? Vagy lábadozik? Miért csak 1 meccse van idén?
Már egészséges igen, keresztszalag-szakadásból tért vissza november környékén. Csak Kolarov az első számú balbekk a Roma-ban, így limitáltak a lehetőségei.
Értem, köszi! Kár h a létező legszarabb sérülése volt, ki tudja milyen állapotban lesz, meg 0 meccs rutinja van jelenleg.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14754 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:És ez az Emerson Palmeri egészséges jelenleg? Vagy lábadozik? Miért csak 1 meccse van idén?
Már egészséges igen, keresztszalag-szakadásból tért vissza november környékén. Csak Kolarov az első számú balbekk a Roma-ban, így limitáltak a lehetőségei.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14755 Hozzászólás Szerző: emsanya »

És ez az Emerson Palmeri egészséges jelenleg? Vagy lábadozik? Miért csak 1 meccse van idén?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14756 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Roma defender Emerson Palmieri is reportedly on standby to fly out to London to seal a move to Chelsea.

The clubs are believed to have agreed on a €25m price for the Brazilian, and are now just trying to work out the structure of the deal.

According to calciomercato.com though, both sides of the negotiation expect the talks to be successful, and the player himself is on standby.

Emerson is ready to fly to London in the next 48 hours, but the Chelsea offer does not include Edin Dzeko, whose agent says he wants to stay in Italy.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14757 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Remek lehetőséget nyújt a 3 védős rendszerekben felálló csapatoknak a szárny, hisz azok a vonalszélsők akik manapság egyre kegyvesztettebbé válnak így újra fontos részei lehetnek a labdarúgásnak. 15 éve jellemző, hogy jobboldalt ballábas, baloldalt jobblábas támadó szélső játszik akik befelé cseleznek, így az olyan játékosok akik nem cseleznek átlagon felülien, nem nagy lövők és nem precíz befejezők, de mindenhez értenek egy kicsit, gyorsak, jó a fizikumuk, jól adnak be és viszonylag türhetően védekeznek, azok remek megoldást jelenthetnek szárnynak.

Ramires most a középpályán is hasznunkra lenne, kár volt elküldeni, főlag úgy, hogy az érte kapott rakat pénzt nem használjuk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#14758 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Bubi írta:Szabi, látom Én is, stabilan hoz egy felső-középszer szintet. Elégedettek vagyunk vele, mert a másik kettő szárnyunk egy rakás szar. Viszont abban biztos vagyok, hogy ha Marcos annyi gólt lő amennyit a mi szárnyunkon, akkor egy Sandro vagy Marcelo kétszer ennyit verne. Nagyon hálás poszt a 3 védős rendszer széle, ha van hozzá tüdőd. Rengeteg területed van, sokszor tudsz szabadon érkezni.
Hát ide kell tüdő. Mit kaptam en itt a fórumon 3-4 éve, amikor Ramirest tettem volna egy ilyen posztra. Nem is csak Ramiressel volt a bajuk, hanem a felállással.
Abba igazad van, hogy nagyon felértékelődött ez a poszt.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14759 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi, látom Én is, stabilan hoz egy felső-középszer szintet. Elégedettek vagyunk vele, mert a másik kettő szárnyunk egy rakás szar. Viszont abban biztos vagyok, hogy ha Marcos annyi gólt lő amennyit a mi szárnyunkon, akkor egy Sandro vagy Marcelo kétszer ennyit verne. Nagyon hálás poszt a 3 védős rendszer széle, ha van hozzá tüdőd. Rengeteg területed van, sokszor tudsz szabadon érkezni.

Nincs bajom Alonsoval, engem is meggyőzött arról, hogy megérdemli a kék mezt, csupán nem tartom sokra.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14760 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Emersonnal együtt lesz a keretben összesen 5 középszerű szárnyhátvéd, ebből Marcos stabil kezdő, Mosesre úgy lett rákiabálva a 23. kölcsöne után hogy jobbhátvéd, mert még életében nem játszott ott. Erre hoztunk egy Zappacostát, totál középszer, most meg hozunk egy Palmerit aki még a Róma kezdőjébe se fér be, cseresznye a hab csúcsán Baba Rahman.

Meddig fogunk még szerintetek totálisan középszerű, használhatatlan játékosokat igazolni a szélre?
Marcos szeretnéd, hogy középszerű státuszban maradjon, de azért most már másfél éve bizonyítja egy-két gyengébb időszakát leszámítva - amely a fáradtságból is adódhatott -, hogy ennél azért jócskán több.
Norbertoo írta:Időközben eldőlt Goretzka sorsa is: Július 1-től a Bayernt fogja erősíteni (2022-ig írt alá)

- via fcbayern.de

Egyrészt ez nekik hatalmas erősítés - főleg ingyen -, másrészt pedig azt jelentheti, hogy Vidal dobbant, ami ugye Conte személye miatt fontos számunkra. Egyébként szerintem Tolissoval sem feltétlen elégedettek Münchenben, lehet ő sem lesz ott sokáig.
Legalább nem a 'Pool vitte, Naby Keita-val párban érkezve azért odavertek volna rendesen. Úgy nagyjából hatszor jobb játékos Goretzka, mint a távozófélben lévő Can.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése