Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#2241 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Norbertoo írta:Egyébként egy semleges nézőnek kifejezetten élvezhető meccs volt, ennek nagyon örültem - az utóbbi időben kicsit elment a kedvem azoktól a meccsektől, ahol a taktikai harc nagyobb, mint a játék élvezete és élménye, így minden látványosság ki van ölve.

Aki esetleg nem látta volna:
Courtois, amit kötelező volt fogni azt fogta, de egy-két középre adott lapos passz kikotrása kivételével igazán nagyot nem alkotott ma. A védelemből nekem ma Azpi nagyon nem tűnt fel - ez védőként nem feltétlen hátrány -, Christensen szerintem jól teljesített, Cahill pedig - én nem tartozom a gyűlölői vagy folyamatosan kritizálói közé - szimplán fogalmatlan volt sokszor. Tényleg kezdhetne Rüdiger helyette... WB-knél nincs említésre méltó dolog.
Luiz megint hozta a régi önmagát, hullámzó volt, de még így is sokkal jobb volt vele a csapat, mint nélküle. Egyébként nem lehetetlen, hogy valamiféle sérülés miatt hozták le, mert az első félidőben kapott egyet a vádlijára/bokájára. Fabregas megint nem tudott kb. semmit sem hozzátenni a játékunkhoz sajnos, nem tudom miért. Bakayoko főleg az első félidőben volt zseniális, a másodikban sajnos ő is visszaesett a csapattal együtt, de még így is az egyik legjobbunk volt - talán hiányzott mellőle Luiz/Kanté. A bekapott gólt a szabálytalansága után nem írnám a nyakába. Benne van, egy rögzített szituációt meg tudni kéne levédekeznünk.
Hazard és Morata már az első félidőben eldönthették volna a meccset, Moratának az istenért nem akart összejönni egy gól. Voltak jobb és gyengébb próbálkozásai is.
Nagyon egyetertek az elso mondattal. Csak az osszefoglalot lattam sajnos, de mar az elvezhetobb volt, mint sokszor egy egesz meccs. Most nem kifejezetten magunkra gondolok, de rengeteg ocsmany unalmas meccs van mostanaban.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#2242 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Igen, valószínűleg igazad van Dante, én inkább a támadások asszisztálására figyeltem és értettem elsősorban. Talán az a legjobb megfogalmazás, hogy mindkét duo (Zappacosta-Azpi és Alonso-Cahill) csődöt mondott.
Christensent szerintem nem érdemes sárral dobálni. Rutintalan? Igen. Fejlődnie kéne? Igen. Hogyan tudja ezt megtenni? Ha játszik. Legalább nem az van vele, mint Musondával, hogy epizódszerephez, vagy még ahhoz sem jut. Plusz nem sejtet túl sok jót, hogyha van egy rutintalan, meg két vacak a védőhármasban...

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Bajnokok Ligája

#2243 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Minden csapatnál szokott lenni hullámvölgy...ez van, túl kell esni ezen.
Azt viszont nagyon tudom értékelni, hogy Conte magára vállalta a taktikai hibákat. Ő is ember, hibázhat. Biztos, hogy tanul ebből és még 1x nem húz meg ilyen lépéseket.
(u.i. Nem ugrik be, hogy az edzőink közül, melyiknek volt ilyen önkritikája, aki egy vacak meccs után simán belátja, hogy ő hibázott...)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4842
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2244 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ja, Cahill... szerintetek is olyan volt tegnap a kötés után, mint egy brit birodalmi ápolónő? :mrgreen: :cry: :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2245 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chucky írta:
emsanya írta:Az egy jo kérdés, hogy szándékosan álltunk-e ennyire vissza 65 percig vagy egyszerűen nem tudunk mit kezdeni a letámadással. A city után a roma is simán uralta a játékot a mi pályánkon, olyan könnyen jutottak el a kapunktol 30 méteres területre, hogy rossz volt nézni. Hétvégén ha a watfordnál van eszük, feltolják az egész csapatot és jöhet az ujabb szenvedés.

A védelem nagyon gyenge volt, Rüdiger padozása fura, Christensen meg runtintalanul játszik, elég veszélyes h egy ilyen ember az utolsó emberünk, tegnap is kaptunk róla gólt.

És egyébként ez most pont nem a keret mélységén múlt, egy Kanté esett ki meg Moses akinek a helyére igazoltunk is. Ha meg ennyire egy embertől függünk, az gáz...
Pont ez miatt volt gáz. A sérültek miatt kellett felforgatni a csapatot. Kante nem volt. Luiz ment fentebb, de így Chris került a védelembe (aki szerinted rutintalan). A kp védekezést így sem tudták megoldani. Fabre előre 0, de legalább védekezett, de még így is átjöttek rajtunk.... Morata sincs még teljesen jól. Misi ehhh.... Luizt le kellett hoznia, mert ismét kapott egy rúgást és ha ő is kiesne.... akkor nyüszíthetünk! Ez a keret baromira vékony, de ezt tudtuk eddig is! Nem értem miért ennyire meglepő ez az eredmény a fentiek tükrében.... (nem csak Neked szólt)
És akkor Rüdigert miért igazoltuk nem kevés pénzért? Két sérült volt a kezdőből, abból az egyinek van helyettese, szintén igazoltuk, nem kevés pénzért, Zappacosta. Egy kulcsember kiesését meg meg kell oldani egy BL meccsre (Bakayoko szintén érkezett a nyáron arra a posztra). És nem a psg-vel vagy a barcával játszottunk, hanem egy Roma-val hazai pályán. A city keretet vehetjük etalonnak, de az egy álom, mi és még sok más csapat nem vagyunk azon a szinten.

Egyébként engem nem is az eredmény zavart, hanem a mutatott játék, hogy átadtuk a kezdeményezést és nem tudunk a letámadással mit kezdeni. Ahogy Conte mondta a meccs után: "we totally lost our style of football". Na ez az érthetetlen...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2246 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gyakorlatilag már mindent leírtak előttem, amit én is szerettem volna de azért egy valamit nem említett meg senki. Tegnap nem csak a játékunk, de a játékosainkból is (egy-két játékoson kívül) hiányzott a kellő motiváció, csak úgy voltak a pályán. Nem tudom, hogy ez annak szólt h 6 pontunk volt vagy pedig annak, hogyha egy Atletit vertünk idegenben, akk egy Roma bakfitty lesz, de nem tetszett ez a hozzáállás. Végül meg is bosszulta magát ugye...különböző okok miatt. De nem csak ez nem tetszett, mert az még valamilyen szinten megemészthető, hogy a bombaformában lévő city eljön és uralják a meccset az SB-n, na de amikor egy Roma is ezt teszi velünk hazai pályán Kolarov-Dzeko duoval, akkor már eléggé dühítő. Sajnos az látszik, amit nem igazán jó belátni, hogy lassan minden csapat fel tud készülni belőlünk és mi meg nem tudunk újat nyitni ezen a 3 védős rendszeren kívül... De tegyük ezt most félre, Conte... tegnap valami nagyon nem stimmelt vele, én ilyen bénán belenyúlni a meccsbe még nem láttam őt, mióta itt van nálunk. Már magát a tényt sem értettem, hogy nem kezdette azt a Rüdigert, aki vért ivott és valszeg a volt csapata ellen ment volna mint az állat. Ehelyett feldobta azt a tegnapi védőtriót, akik olyan szinten mondott csődött, hogy azt rossz volt nézni, Azpi mintha nem önmaga lett volna, úgy bekajálta a cseleket, Cahill pedig hozta amit mindig szokott, átlagot. Christensen pedig engem egyenlőre abszolút nem győzött meg, tegnap is vastagon benne volt két gólban, rosszul helyezkedett és egyszer sem fogta Dzekot, mindkétszer lemaradt róla. Újra Conte... vágom én, hogy miért tolta fel Luizt és próbáltuk meg ezt az erős kontrajátékot, de azt már nem, hogy miért próbáltuk meg erőltetni a 3-4-3-at, mikor így is láthatta mindenki, hogy úgy átrohantak a kp-n, ahogy akartak. Erre lekapta a kp motorját Luizt (Fabregas helyett) és behozta a totál formánkívül Pedrot, aminek ugye meg is lett az eredménye, mindjárt meg is fordították a meccset. De sajnos ezzel sem telt be a mesteri húzások estéje, ugyanis miután Hazard befejeli az egyenlítő gólt és talán még leginkább benne volt meg, hogy gurít egy mesterhármast is akár, lekapja (Morata helyett, tegnap volt az első alkalom, hogy benne is csalódtam, mert eléggé nudli volt) és beküldi a teljesen motiválatlan Williant, aki tegnap egy normális keresztlabdára nem volt képes. Azthittem kidobom a TV-t az ablakon... Ezért a meccsért, abszolút jár a fekete pont a csapatnak és Contenak is. Ne fogjunk már mindnet Kanté hiányára, 2-0-ról egy hazai BL meccset egy motivált Chelseanek illett volna akár a szívvel is behúzni. Egy szerencsénk van, hogy az Atleti bukott, de még az sem kizárt, hogy mi is bukunk ott majd... Ja és Knézy beveheti keresztbe, rég hallottam ennyire elfogult kommentátort, nem tudom miért kellett ennyire reklámoznia, hogy nem bírja a csapatunkat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2017. október 19., csütörtök 11:05-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2247 Hozzászólás Szerző: Chucky »

emsanya írta:Az egy jo kérdés, hogy szándékosan álltunk-e ennyire vissza 65 percig vagy egyszerűen nem tudunk mit kezdeni a letámadással. A city után a roma is simán uralta a játékot a mi pályánkon, olyan könnyen jutottak el a kapunktol 30 méteres területre, hogy rossz volt nézni. Hétvégén ha a watfordnál van eszük, feltolják az egész csapatot és jöhet az ujabb szenvedés.

A védelem nagyon gyenge volt, Rüdiger padozása fura, Christensen meg runtintalanul játszik, elég veszélyes h egy ilyen ember az utolsó emberünk, tegnap is kaptunk róla gólt.

És egyébként ez most pont nem a keret mélységén múlt, egy Kanté esett ki meg Moses akinek a helyére igazoltunk is. Ha meg ennyire egy embertől függünk, az gáz...
Pont ez miatt volt gáz. A sérültek miatt kellett felforgatni a csapatot. Kante nem volt. Luiz ment fentebb, de így Chris került a védelembe (aki szerinted rutintalan). A kp védekezést így sem tudták megoldani. Fabre előre 0, de legalább védekezett, de még így is átjöttek rajtunk.... Morata sincs még teljesen jól. Misi ehhh.... Luizt le kellett hoznia, mert ismét kapott egy rúgást és ha ő is kiesne.... akkor nyüszíthetünk! Ez a keret baromira vékony, de ezt tudtuk eddig is! Nem értem miért ennyire meglepő ez az eredmény a fentiek tükrében.... (nem csak Neked szólt)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2248 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az egy jo kérdés, hogy szándékosan álltunk-e ennyire vissza 65 percig vagy egyszerűen nem tudunk mit kezdeni a letámadással. A city után a roma is simán uralta a játékot a mi pályánkon, olyan könnyen jutottak el a kapunktol 30 méteres területre, hogy rossz volt nézni. Hétvégén ha a watfordnál van eszük, feltolják az egész csapatot és jöhet az ujabb szenvedés.

A védelem nagyon gyenge volt, Rüdiger padozása fura, Christensen meg runtintalanul játszik, elég veszélyes h egy ilyen ember az utolsó emberünk, tegnap is kaptunk róla gólt.

És egyébként ez most pont nem a keret mélységén múlt, egy Kanté esett ki meg Moses akinek a helyére igazoltunk is. Ha meg ennyire egy embertől függünk, az gáz...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2249 Hozzászólás Szerző: Dante »

A tegnapi meccs pozitívumai közé lehet sorolni az első félidőben egész jól működő 532/352-t. Luiz jól szűrt, Bakayoko jól gyűjtötte be a labdákat (ő egyébként minden elvárásomnak megfelel eddig, már a nyáron is örültem neki, most, hogy jól megy, még jobban) Fabregas pedig osztogathatott volna a segítség miatt, tegnap inkább szűrt és robotolt. Hazard a másik pozitívum, kezdi visszanyerni a formáját, adogatja a gólpasszokat és most már egyre élesebb a kapu előtt is.

Ami nem volt jó: Az egyéni hibákat nem bírta el a csapat, ami teljesen logikus, de ezt Conte megspékelte a szar cseréivel és a 343-ra váltással. A középpályán alapból nagy volt a nyomás - és bár a hátulpasszolgatás szerintem taktikai elem, hogy az ellenfél védelme a lehető legmagasabb legyen - ez a csapat nem alkalmas ilyen mértékű nyomás elviselésére, koncentrációra, ez már az Atletico ellen is jól látszott.

Norbertoo írta hogy a wb poszton nem volt semmi, szerintem rajtuk ment el a meccs leginkább. Azpi két gólnál is lemaradt, de ehhez nagyon jól asszisztált Zappacosta, akit a Kraz tempójával azonosan gyorsuló Kolarov úgy futott meg, hogy füle volt, a két védőnk pedig csak nézte. Alonso is lemaradt párszor, Cahill meg csak hátrált mikor 1:1-ben maradt a védőjével. Luiz lejövetelével pedig teljesen szétestünk.
Christensen szerintem bőven lehetne kezdő, de nem a középső cb poszton, oda gyenge egy erőcsatár legyűréséhez.
Ideális esetben én a Courtois;Christensen-DL-Rüdiger;Dave-Kante-Bakayoko-Alonso;Moses-Morata-Hazard kezdővel próbálkoznék, Cahillt, Pedrot és Williant jó lenne elfelejteni

Ui.: Courtois-nak jó a kozmetikusa... Kár hogy tegnap nem nagyon szedett ki mást a szemöldökén kívül.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Bajnokok Ligája

#2250 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Conte a meccs után egyből bement az öltözőbe, gondolom nem esti mesét olvasott fel a srácoknak... Milyen meglepő, hogy azok a témák jönnek elő amikről egész nyáron papoltunk többed magammal, aztán most imádkozhatunk, hogy a 2 jómadár intézzen majd vmit januárban. :roll: Conte sem véletlenül célozgat már-már zavaróan sokszor a keret vékonyságára (a héten mondta, hogy ha nem tudsz rotálni, akkor kockáztatnod kell, és ez sérülésekkel járhat, ergo senkit nem szívesen dob be a fix kb. 13 ember helyére). Nem vitatom Conte hibáit tegnapról sem, vmi most nem kóser nála, de a board megbaszhatja magát. Annyiszor átéltük már ezt, remélem a mester talál ki újabb megoldásokat és felrázza a csapatot, mert most nagyon rossz formában vagyunk. Engem az sem zavar, ha nem jönnek úgy az eredmények, de ha valaki nem teljesít, meg kell próbálni mást a helyére.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4842
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2251 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nyilván a végeredmény nem lett olyan szörnyű az Atleti botlásának köszönhetően, de szerintem a teljesítmény miatt bőven van mit szégyenkezni. Jóideje piszkálja az agyam a kérdés, és valószínűnek tartom, hogy nem vagyok egyedül vele: az én hozzáállásom változott a sporthoz/csapathoz, a játékosok mentalitása változott, a sport alakult át vagy mind3 egyszerre?

Az este nemhogy 2 gólos előnyt dobtunk le, sőt a végén mi örülhettünk az iksznek, hanem két szitiselejt intézett el minket!!! Ezek az emberek a feltörni kívánó, de rendre elbukó sziteh mintapéldányai voltak, sőt Dzeko egész PL karrierje során nem tudott betalálni ellenünk...

A védelmi bakikat és Conte taktikai hibáit félretéve(Azpi hibája belelkesítette őket, a Luiz-Pedro csere teret is adott nekik) a BL és a többfrontos terhelés kihozza a csapat gyengéit, remélem legkésőbb nyáron orvosolva lesznek, de egy gyors foltozás télen se ártana. Mellesleg jól látszott, hogy miért is egy Morata típusú csatárra van szükségünk. Bats a nyomába se érhet annak a dinamizmusnak amit a spanyol produkál, ő egyszerűen túl statikus ehhez a játékfelfogáshoz. De gondolom Lukaku is hasonlóan teljesítene, mint a belga.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#2252 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ilyen hatással van ránk a feltolt védekezés és a letámadás. A karcsú labdabirtoklás ellenére is szépen látszott a tetemes minőségbeli különbség amikor nálunk volt a labda. Nagyon tetszetős ahogy 3 mp alatt a kapu elött vagyunk egy labdaszerzés után.

Nem így festett volna a meccs ha játszik Kanté, vele szerintem letaroltuk volna a romát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#2253 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Egyébként egy semleges nézőnek kifejezetten élvezhető meccs volt, ennek nagyon örültem - az utóbbi időben kicsit elment a kedvem azoktól a meccsektől, ahol a taktikai harc nagyobb, mint a játék élvezete és élménye, így minden látványosság ki van ölve.

Aki esetleg nem látta volna:
Courtois, amit kötelező volt fogni azt fogta, de egy-két középre adott lapos passz kikotrása kivételével igazán nagyot nem alkotott ma. A védelemből nekem ma Azpi nagyon nem tűnt fel - ez védőként nem feltétlen hátrány -, Christensen szerintem jól teljesített, Cahill pedig - én nem tartozom a gyűlölői vagy folyamatosan kritizálói közé - szimplán fogalmatlan volt sokszor. Tényleg kezdhetne Rüdiger helyette... WB-knél nincs említésre méltó dolog.
Luiz megint hozta a régi önmagát, hullámzó volt, de még így is sokkal jobb volt vele a csapat, mint nélküle. Egyébként nem lehetetlen, hogy valamiféle sérülés miatt hozták le, mert az első félidőben kapott egyet a vádlijára/bokájára. Fabregas megint nem tudott kb. semmit sem hozzátenni a játékunkhoz sajnos, nem tudom miért. Bakayoko főleg az első félidőben volt zseniális, a másodikban sajnos ő is visszaesett a csapattal együtt, de még így is az egyik legjobbunk volt - talán hiányzott mellőle Luiz/Kanté. A bekapott gólt a szabálytalansága után nem írnám a nyakába. Benne van, egy rögzített szituációt meg tudni kéne levédekeznünk.
Hazard és Morata már az első félidőben eldönthették volna a meccset, Moratának az istenért nem akart összejönni egy gól. Voltak jobb és gyengébb próbálkozásai is.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2254 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ez valami egészen kiábrándítóan pocsék teljesítmény volt ismét, nagyon szomorú, hogy Kanté nélkül ennyire vagyunk képesek. Ez a Roma nagy jóindulattal is nagyjából a negyedik olasz erő jelenleg (Juve, Napoli egyértelműen előttük van, de szerintem az idei Inter is), simán kellett volna őket verni, ehhez képest még az x-nek is örülhetünk. Conte is jó sokáig nézze majd a tükröt holnap, ezek a mai húzásai kritikán aluliak voltak. Már azt se értettem, hogy Rüdiger miért nem kezd, mikor egyrészt a fejjátéka nem ártott volna Dzeko ellen, másrészt testközelből ismeri az ellenfelet, DL levételét se tudtam mire vélni 2-1-nél (vagy ha már variál, visszaküldhette volna hátra rendet tenni), a hab a tortán meg a faszpöcsű Willian behozatala volt (a kétgólos Hazard helyett !), akinél már lassan szerintem Caballero is hasznosabb lenne mezőnyben.

Atletico betlije nem jött rosszul, de ha komoly céljaink vannak, ezt a közepes Roma-t ütni kell az Olimpico-ban. A Napoli és az Inter is megtette ezt nemrég, nem egy óriási feladat.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2255 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: Arról pedig még szó sem esett, hogy bevethető a középpályán is, láthatóan Conte gondolataiban is megvan ez az opció állástól függően. Nagy érvágás, hogy hétvégén még nem lesz, de remélhetőleg Christensen tud úgy játszani, ahogy azt kékben láttuk tőle eddig.
Bezony, a Kanté-Bakayoko-Luiz belsőkp trió felérne a kínai nagy fallal, Christensen meg nyugisan mehetne be hátra 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2256 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dízel írta:
GereZsolt írta:Luiz módszeresen kezd visszavedleni a régi önmagává...
Volt 2 meccse ahol volt 2 hibája, ennek ellenére amit védekezés címszóval nyújt az világklasszis. Én régen is imádtam és most is. Néha csinal baromságokat, de ő legalább odateszi magát, nem úgy, mint matic és willian paros.
Egyetértek. És ez a két hiba is olyan, amibe azért bele lehet kötni, ha nagyon akarunk. A piros teljesen jogos volt az Arsenal ellen, eldurrant az agya, de előtte nyugodtan kaphattunk volna szabadrúgást, mert Sanchez kedvére rángathatta, tulajdonképpen le nem fújt egyértelmű szabálytalanság(ok) volt(ak) ennek a durva belépőnek a kiváltó oka. A tegnapi lerántás pedig szintén adható volt, de láttam már nem egyszer olyat, hogy ilyenért nem ítéltek semmit.

Arról pedig még szó sem esett, hogy bevethető a középpályán is, láthatóan Conte gondolataiban is megvan ez az opció állástól függően. Nagy érvágás, hogy hétvégén még nem lesz, de remélhetőleg Christensen tud úgy játszani, ahogy azt kékben láttuk tőle eddig.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#2257 Hozzászólás Szerző: Dízel »

GereZsolt írta:Luiz módszeresen kezd visszavedleni a régi önmagává...
Volt 2 meccse ahol volt 2 hibája, ennek ellenére amit védekezés címszóval nyújt az világklasszis. Én régen is imádtam és most is. Néha csinal baromságokat, de ő legalább odateszi magát, nem úgy, mint matic és willian paros.

Avatar
Beni17
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 22:07
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#2258 Hozzászólás Szerző: Beni17 »

Srácok valaki tudna adni linket (ha már van) a tegnapi Atleti elleni teljes meccsről?

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#2259 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Luiz módszeresen kezd visszavedleni a régi önmagává...

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2260 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Most néztem, a Roma csak 2-1-re nyert. Biztos izzadtak érte.

Válasz küldése