Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#3181 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

De egyébként nem tudom mi a sírás tárgya... direkt kiemelte Conte hogy ezen a meccsen MÉG nem fog kezdeni egyik sem.. de ne higgyetek h sokáig kell ivát néznetek :)

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#3182 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Miert nem takarodik mar el ez a ket szerb? Hihetetlen eskuszom..

Szerk.: Montero csere a Swansea-nal.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#3183 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Akkor innentől esélytelen, hogy Chalobah, vagy akár csak RLC is lehetőséget kapjon bajnokin... :cry:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Keret, kezdőcsapat

#3184 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Hawaii írta:Chelsea team v Swansea: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Kante; Willian, Oscar, Matic, Hazard; Diego Costa. #CFC
Chelsea subs today: Begovic, David Luiz, Alonso, Fabregas, Moses, Pedro, Batshuayi. #CFC
nem variálta meg Conte ez majd kiderül mennyire lesz jó, de azért Iva kaphatott volna egy kis pihenőt. :D
remélem Luiz, Batshuayi és Fabregas is fog ma játszani.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7038
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3185 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hawaii írta:Chelsea team v Swansea: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Kante; Willian, Oscar, Matic, Hazard; Diego Costa. #CFC
Chelsea subs today: Begovic, David Luiz, Alonso, Fabregas, Moses, Pedro, Batshuayi. #CFC
Azert titkon remenykedtem, hogy luiz kezd.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#3186 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pont most akartam írni, hogy same shit. Megmondom őszintén b.szottul nincs kedvem a két szerbet nézni, csak azért fogom, mert nem stream előtt kell görnyedni, illetve reménykedek a lecserélésükben, meg hogy esetleg Ruben/Chalobah/Michy beáll.

Szerk.: Akkor csak Michy...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2016. szeptember 11., vasárnap 16:04-kor.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#3187 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chelsea team v Swansea: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Kante; Willian, Oscar, Matic, Hazard; Diego Costa. #CFC
Chelsea subs today: Begovic, David Luiz, Alonso, Fabregas, Moses, Pedro, Batshuayi. #CFC

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#3188 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kép

Úgy látszik védőt fogj átszani Luiz.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#3189 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ha 2-3 meccs alatt eltünteti a kezdőből Maticsot és Ivát, az első Nike mezem 'Ti amo, Antonio' lesz :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#3190 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Talán ide iliik a leginkább:

Ivanovic must fight for his place as Conte alters his defensive plans for Chelsea. According to telegraph, Conte had originally told the Chelsea board he wanted a CB to strengthen the defence, but that changed after he trained with the squad. The Chelsea boss' long term plan is to return Azpilicueta to RB, thus allowing new signing Alonso to play on the left. Ivanovic will face a tough task to convince Conte that he is worthy of a contract extension at the end of the season, as the telegraph also reports that Conte wants Christensen back at the end of the season.

Úgy-úgy Antonio. :!:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#3191 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem egyikük sem fog még kezdeni, max a Leicester elleni Ligakupa meccsen. Bár remélem nem lesz igazam, mit nem adnék azért, hogy végre két normális szélsőhátvéddel játszunk... :roll:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#3192 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pedig a Swansea ellen kéne Alonso a kezdőbe, mert emlékszünk Montero mit csinált Iva-ból az elmúlt meccseken. A bohóc enyhe kifejezés. Erre utaztak múltkor is, berakták a szerb oldalára a szélvész gyors ecuadorit, nem volt mit tenni, folyamatosan ott támadtak. Pedig egyébként nem alapkezdő Montero, de ellenünk mindig beteszik a sebességbeli különbség miatt. Utána pedig jön a 'Pool és az Arsenal, majd nem sokkal utána a Leicester és az MU, valamikor meg kell húzni a cserét. Oké, hogy közte van egy Ligakupa meccs, ahol nyilván szerephez jutna, de nem kéne novemberig várni a cserével a PL-ben sem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Keret, kezdőcsapat

#3193 Hozzászólás Szerző: almos »

Meglepődnék, ha Alonso stabil kezdő lenne ebben a fél évben. Inkább Luizről tudnám elképzelni ezt. Gondolom Azpi marad a balon, Iva pedig a jobbon. Eddig Matic helye is betonbiztos volt, meglepődnék, ha kikerülne.
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Keret, kezdőcsapat

#3194 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:Mit gondoltok, menyniben fog változni az alap kezdőnk? Megszabadulunk végre a szerb csodaduónktól? Én egy ilyenre számítok: Curti - M. ALonso, Terry, D. Luiz, Azpi - Kanté - Hazard, Fabregas, Oscar, Willian - Costa.
Na most, ez ugye amit szeretnék, de hogy vajon megmeri-e lépni Conte, hogy végre kiteszi Matityot (feladva a 2 védekezős taktikát), az jó kérdés... Meg, hogy mennyit kell várni, hogy Azpi visszakerüljön jobbra.

Kizártnak tartom hogy rögtön két helyen megváltozzon a védelem. Alonso nem hiszem hogy kezdeni fog. A legtöbb játékos válogatott, úgy fognak beesni a Swansea-meccs előtt pár nappal, alig fog edzeni a csapattal. Luiz sokat játszott Cahil-lel és Terry-vel is együtt, őt el tudom képzelni hogy berakja Conte, főleg utóbbi helyett, így két pihent középhátvédünk lenne.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Keret, kezdőcsapat

#3195 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Szerintem is eltelik pár hét, mire az újak bekerülnek, főleg 3 győzelem után.
szerintem Luiz bekerül Cahill helyére a Swansea ellen és Marcos Alonso is befog állni csereként szerintem.
De én nem bánnám ha így állnánk fel:
Courtois M.Alonso Luiz Terry Azpi Kante Fabregas Willian Hazard Batshuayi Costa.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#3196 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem is eltelik pár hét, mire az újak bekerülnek, főleg 3 győzelem után.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7038
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3197 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta:Mit gondoltok, menyniben fog változni az alap kezdőnk? Megszabadulunk végre a szerb csodaduónktól? Én egy ilyenre számítok: Curti - M. ALonso, Terry, D. Luiz, Azpi - Kanté - Hazard, Fabregas, Oscar, Willian - Costa.
Na most, ez ugye amit szeretnék, de hogy vajon megmeri-e lépni Conte, hogy végre kiteszi Matityot (feladva a 2 védekezős taktikát), az jó kérdés... Meg, hogy mennyit kell várni, hogy Azpi visszakerüljön jobbra.
Swansea ellen kétlem, hogy kezdők lesznek az újak szal marad 2 vkp utána jön a pool ott sajna szintén marad a 2 vkp mert nagy csapat ellen játszunk.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#3198 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Mit gondoltok, menyniben fog változni az alap kezdőnk? Megszabadulunk végre a szerb csodaduónktól? Én egy ilyenre számítok: Curti - M. ALonso, Terry, D. Luiz, Azpi - Kanté - Hazard, Fabregas, Oscar, Willian - Costa.
Na most, ez ugye amit szeretnék, de hogy vajon megmeri-e lépni Conte, hogy végre kiteszi Matityot (feladva a 2 védekezős taktikát), az jó kérdés... Meg, hogy mennyit kell várni, hogy Azpi visszakerüljön jobbra.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#3199 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Bandi írta:
Sheenka írta:Szerintem védhető, ezt a Burnleyt így is meg kell verni, meglátjuk mi lesz elsejéig, és utána kell megítélni a dolgokat. Ezen a három meccsen a három győzelem a legfontosabb, most jön két hét pihi, majd utána meglátjuk. Ma muszáj viszont nyerni.
Nem látom az összefüggést a kötelező győzelem és mondjuk Matic kezdetése között...
Pedig van, szerintem Conte gondolkodása szerint egy Burnley szintű csapat ellen biztos h lövünk gólt Fabregas nélkül is, viszont ezzel a védelemmel nagyon veszélyes, hogy kapunk, ezért inkább egy sokkal védekezőbb csapatot rak ki. Így, hogy gyakorlatilag letámadás nélkül játszunk két eredetileg cdm szerű középpályással valószínű, hogy nullán lehet tartani őket.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7038
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3200 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Edinho visszatert

Válasz küldése