Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#2381 Hozzászólás Szerző: Daniel »

makraemil írta:
Megyó írta:
makraemil írta:Lehet a kis Hitler szól belőlem, de egy néger védőért az életbe nem adnák ennyit, meg még ehhez közeli összeget sem.
Te hallod, ez most komoly? 1. tele volt az elmúlt 15 év néger klasszis védőkkel (Gallas, Ashley Cole, csak hogy ne menjek messzire) 2. mi ez a marhaság?
A néger azt jelenti, hogy barna a bőre. Tudod, ilyen Drogbás!? Vagy ilyen Kanteféle. A néger az egy ember típus, olyan mint az európai, vagy távol-keleti.

Minden oké?
Lehet kicsit rosszul fogalmaztam. Inkább afrikait kellett volna írnom, de azon belülis a néger afrikaiakra gondoltam. Cole tejescsoki. Gallas nem rossz, most isjól jönne, de nem nevezném klasszisnak. Ez abból a szteretotípiából indul h a négerek irányító szerepkörben sem nagyon jeleskednek. Most a szakrtők biztos feltudnak majd nekem hozni egy-két Ronaldinhot és társait, de azért valljuk be ha általánosíthatunk, akkor ez így van.

Persze még én is fel tudok hozni magam ellen érveket, mint a Makalele-Kante vonal, de akkor is kitartok az mellett, h Kuli egy nagy anyabaszó, aki jelenleg abból él h nagy és anyabaszó.
:DDDDDDDDDDDDDDD Te nagyon komoly vagy esküszöm, mondjuk lehet most sírnom kéne inkább.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Francesc Fabregas 4
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016. május 11., szerda 12:32
Kedvenc játékos: Fabregas
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#2382 Hozzászólás Szerző: Francesc Fabregas 4 »

https://www.youtube.com/watch?v=TCZXGFkjHE8" onclick="window.open(this.href);return false;

Egyszer láttam játszani csak a srácot, de nem tűnik ügyetlennek.Ha Conte-nak ő kell akkor hajrá :) Hátha úgy járunk vele mint Azpival 8) :D

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Átigazolások

#2383 Hozzászólás Szerző: makraemil »

Megyó írta:
makraemil írta:Lehet a kis Hitler szól belőlem, de egy néger védőért az életbe nem adnák ennyit, meg még ehhez közeli összeget sem.
Te hallod, ez most komoly? 1. tele volt az elmúlt 15 év néger klasszis védőkkel (Gallas, Ashley Cole, csak hogy ne menjek messzire) 2. mi ez a marhaság?
A néger azt jelenti, hogy barna a bőre. Tudod, ilyen Drogbás!? Vagy ilyen Kanteféle. A néger az egy ember típus, olyan mint az európai, vagy távol-keleti.

Minden oké?
Lehet kicsit rosszul fogalmaztam. Inkább afrikait kellett volna írnom, de azon belülis a néger afrikaiakra gondoltam. Cole tejescsoki. Gallas nem rossz, most isjól jönne, de nem nevezném klasszisnak. Ez abból a szteretotípiából indul h a négerek irányító szerepkörben sem nagyon jeleskednek. Most a szakrtők biztos feltudnak majd nekem hozni egy-két Ronaldinhot és társait, de azért valljuk be ha általánosíthatunk, akkor ez így van.

Persze még én is fel tudok hozni magam ellen érveket, mint a Makalele-Kante vonal, de akkor is kitartok az mellett, h Kuli egy nagy anyabaszó, aki jelenleg abból él h nagy és anyabaszó.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#2384 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bandi írta: Többen írták már hogy majd Conte megmutatja, mert ő sokkal tökösebb, de én eddig nem láttam tőle semmi olyat, amiből erre következtethetnék. A szerb különítmény ugyanúgy kezdő nála, Moses helyett Pedro kezdett a Watford ellen, az egyetlen "tökös" húzása eddig Fabregas padoztatása volt, de ezzel nem nagyon lettünk jobbak. Nyilván nem akarom szidni Conte-t, eddig nagyon jó munkát végzett, de félek hogy akkor fog rájönni a hibáira, amikor Sterling, Agüero, Martial vagy Sanchez sz*patja majd orrba-szájba a védőinket (mert valljuk be, eddig nem találkoztunk túl acélos csapatokkal) és akkor már nem fog tudni igazolni. De bízok benne hogy nem lesz igazam...
Nem értek egyet veled. Ő maga nyilatkozta le, hogy a védelmet szeretné megerősíteni és első sorban egy balbekk a célpont. Ebből egyenesen le lehet vonni a következtetést, hogy miért Matic játszik Fabregas helyett: mert nem bízik a védelemben. Ha nem igényelné Fabregas játékát már rég eladtuk volna. Továbbá azt mondod, hogy nem voltak tökös húzásai: mégis mi kellett volna az legyen? Ha Fabregast nem teszi be a védelem stabilizálása érdekében, akkor a 2 csatáros játékot sem fogja meghúzni, más tökös húzást pedig nincs amit elvárni tőle jelen esetben.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#2385 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Most trollkodásból de a mi "kiemelkedő" képességű najó szemöldökű védőnk Bosingwa is Kongói születésű!(Mindenkiben jó emlékeket hagyot!) :D
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#2386 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Megyó írta:
makraemil írta:Lehet a kis Hitler szól belőlem, de egy néger védőért az életbe nem adnák ennyit, meg még ehhez közeli összeget sem.

A Juve 15 éve kifizetett 40 milliót Thuram-ért, nem hisze hogy megbánták.. A Chelsea történetének egy kiemelkedő védője(Marcel Desailly) pedig afrikai.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#2387 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én most komolyan olyan állapotba kerültem ezzel a Zouma-s hírrel, hogy inkább már ne is történjen semmi, mert ezek képesek még jobban szétbarmolni a keretünket és kihozni ezt a nyarat mínuszba...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#2388 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bandi írta:
rafanadal írta:
Bandi írta: Tavaly itt volt Baba, előtte Filipe Luis, volt konkurencia az elmúlt években is, Alonso meg nem nagyobb név (sőt...) náluk. Szépen végigpadozza a szezont, aztán jövőre küldjük kölcsönbe valahova...
Csak annyi a különbség, hogy akkor ez bizonyos portugál ült a kispadon aki pofára rakta össze a kezdőt. Én bízom Conteban, hogy kirakja Ivanovicot a kezdőből ha a bal szélre talál egy nála jobb megoldást és ezzel Azpilicuetat visszateheti jobbra.
Többen írták már hogy majd Conte megmutatja, mert ő sokkal tökösebb, de én eddig nem láttam tőle semmi olyat, amiből erre következtethetnék. A szerb különítmény ugyanúgy kezdő nála, Moses helyett Pedro kezdett a Watford ellen, az egyetlen "tökös" húzása eddig Fabregas padoztatása volt, de ezzel nem nagyon lettünk jobbak. Nyilván nem akarom szidni Conte-t, eddig nagyon jó munkát végzett, de félek hogy akkor fog rájönni a hibáira, amikor Sterling, Agüero, Martial vagy Sanchez sz*patja majd orrba-szájba a védőinket (mert valljuk be, eddig nem találkoztunk túl acélos csapatokkal) és akkor már nem fog tudni igazolni. De bízok benne hogy nem lesz igazam...
Ezeket a játékosokat sajnos Marcos Alonso sem fogja megállítani.
Annyi jó balhátvéd van,de mi nem tudunk egyet sem venni.
de még az az előnyünk is megvan, hogy akár jobbhátvédet is vehetünk mert Azpi bármelyik oldalon bevethető.
Ahányszor láttam M. Alonso-t játszani nekem inkább tűnt támadóbb felfogású védőnek mint védekezőbbnek és ha jól emlékszem Baba ezért lett elküldve kölcsönbe.

Bandi
Hozzászólások: 2756
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#2389 Hozzászólás Szerző: Bandi »

rafanadal írta:
Bandi írta: Tavaly itt volt Baba, előtte Filipe Luis, volt konkurencia az elmúlt években is, Alonso meg nem nagyobb név (sőt...) náluk. Szépen végigpadozza a szezont, aztán jövőre küldjük kölcsönbe valahova...
Csak annyi a különbség, hogy akkor ez bizonyos portugál ült a kispadon aki pofára rakta össze a kezdőt. Én bízom Conteban, hogy kirakja Ivanovicot a kezdőből ha a bal szélre talál egy nála jobb megoldást és ezzel Azpilicuetat visszateheti jobbra.
Többen írták már hogy majd Conte megmutatja, mert ő sokkal tökösebb, de én eddig nem láttam tőle semmi olyat, amiből erre következtethetnék. A szerb különítmény ugyanúgy kezdő nála, Moses helyett Pedro kezdett a Watford ellen, az egyetlen "tökös" húzása eddig Fabregas padoztatása volt, de ezzel nem nagyon lettünk jobbak. Nyilván nem akarom szidni Conte-t, eddig nagyon jó munkát végzett, de félek hogy akkor fog rájönni a hibáira, amikor Sterling, Agüero, Martial vagy Sanchez sz*patja majd orrba-szájba a védőinket (mert valljuk be, eddig nem találkoztunk túl acélos csapatokkal) és akkor már nem fog tudni igazolni. De bízok benne hogy nem lesz igazam...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#2390 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bandi írta: Tavaly itt volt Baba, előtte Filipe Luis, volt konkurencia az elmúlt években is, Alonso meg nem nagyobb név (sőt...) náluk. Szépen végigpadozza a szezont, aztán jövőre küldjük kölcsönbe valahova...
Csak annyi a különbség, hogy akkor ez bizonyos portugál ült a kispadon aki pofára rakta össze a kezdőt. Én bízom Conteban, hogy kirakja Ivanovicot a kezdőből ha a bal szélre talál egy nála jobb megoldást és ezzel Azpilicuetat visszateheti jobbra.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#2391 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

mikel12 írta:BREAKING NEWS

Chelsea striker Loic Remy is set to join Crystal Palace on a season-long loan, according to Sky sources.
miért adunk kölcsönbe egy 28 éves játékost.
ha nem kell akkor adjuk el,de ennek semmi értelme.
zoli0415 írta:Marcos Alonso is close to signing for Chelsea. €25m fee. #CFC (Marca)
http://www.marca.com/en/football/intern ... b4637.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Hát ennél jobb megoldás lett volna ha marad Baba, de ez csak felesleges pénz kidobás, de ezek szerint van szarásig.
25 millió egy ilyen játékosért vicc kategória.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adrian1989 2016. augusztus 28., vasárnap 18:41-kor.

Bandi
Hozzászólások: 2756
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#2392 Hozzászólás Szerző: Bandi »

laczze írta:
Bandi írta: kb ugyanott fogunk tartani mint most, mert Iva-t úgyse fogja kiszorítani, azon a néhány Ligakupa meccsen meg tök mind1 ki játszik.
Az is lehet, hogy elég a konkurencia és Iva teljesítménye feljavul. De ez akkor is vészmegoldás, nehezen hiszem el hogy ilyen töketlenek vagyunk...
Tavaly itt volt Baba, előtte Filipe Luis, volt konkurencia az elmúlt években is, Alonso meg nem nagyobb név (sőt...) náluk. Szépen végigpadozza a szezont, aztán jövőre küldjük kölcsönbe valahova...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#2393 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

BREAKING NEWS

Chelsea striker Loic Remy is set to join Crystal Palace on a season-long loan, according to Sky sources.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#2394 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bandi írta:
andrewm93 írta: James nem probléma. Szerencsétlenkedésnek meg nem mondanám, a tavalyi szezonunk után nem csoda, hogy nem jönne nagyobb játékos jelenleg hozzánk. Stones-t mondjuk elhozhattuk volna, kár érte. Biztosan fog még érkezni valaki, deadline day mindig érdekes szokott lenni :)
kb ugyanott fogunk tartani mint most, mert Iva-t úgyse fogja kiszorítani, azon a néhány Ligakupa meccsen meg tök mind1 ki játszik.
Az is lehet, hogy elég a konkurencia és Iva teljesítménye feljavul. De ez akkor is vészmegoldás, nehezen hiszem el hogy ilyen töketlenek vagyunk...
Drogba,Lampard,Terry <3

Bandi
Hozzászólások: 2756
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#2395 Hozzászólás Szerző: Bandi »

andrewm93 írta: James nem probléma. Szerencsétlenkedésnek meg nem mondanám, a tavalyi szezonunk után nem csoda, hogy nem jönne nagyobb játékos jelenleg hozzánk. Stones-t mondjuk elhozhattuk volna, kár érte. Biztosan fog még érkezni valaki, deadline day mindig érdekes szokott lenni :)
Érkezni szerintem is fog valaki, csak kérdés hogy előrébb leszünk-e vele. Mert tippre én a fiorentina-s Alonso-t mondanám hogy jönni fog, nagyobb neveket már nemigen fogunk tudni hozni, mert nyilván az eladó csapat is pótolni szeretné a játékost, az idő viszont elég szűkös már ehhez. Vele viszont kb ugyanott fogunk tartani mint most, mert Iva-t úgyse fogja kiszorítani, azon a néhány Ligakupa meccsen meg tök mind1 ki játszik.

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#2396 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Marcos Alonso is close to signing for Chelsea. €25m fee. #CFC (Marca)
http://www.marca.com/en/football/intern ... b4637.html" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#2397 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

adrian1989 írta:
AwayRoller írta:A velünk is szóbahozott Joao Mario 35m font körüli összegért ment az Interhez. A többi következtetést mindenki vonja le magának :)
ha mi ennyit kínáltunk volna érte akkor kiröhögnek és 70-et kérnek.
Szerintem nem erre a következtetésre gondolt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#2398 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Amazing24 írta:Ennyit Jamesről:
“James is a Real Madrid player. When I answer these questions, it feels as though I want him to leave.

"But he is a Real player and he is under contract. It's true that he has played less minutes and that can be a problem. I always try to make every player feel important. James is the same as the others.” -Zidane

Elvileg orvosin van a Napolinál Nikola Maksimovic így újra felerősödhetnek a Kulabá pletykák.

Szerintem nem lesz semmi különös a következő 3 napban. Gondolom hétfőn, kedden mindenkiért ajánlatot teszünk és az fog érkezni akiért elfogadják. Bosszantó, hogy más csapatok elég könnyedén nyélbe tudnak ütni egy Stones,Ibra vagy akár egy Pogba üzletet mi meg minden évben szerencsétlenkedünk.
James nem probléma. Szerencsétlenkedésnek meg nem mondanám, a tavalyi szezonunk után nem csoda, hogy nem jönne nagyobb játékos jelenleg hozzánk. Stones-t mondjuk elhozhattuk volna, kár érte. Biztosan fog még érkezni valaki, deadline day mindig érdekes szokott lenni :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#2399 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nekem még ez a mai kedvencem:D

Juventus are still waiting to find out if Chelsea will loan them back winger Juan Cuadrado this season, says La Gazzetta dello Sport.

The Blues are understood to be wanting to sign another wide man before allowing the Colombia international to re-join the Serie A champions, where he spent last season on loan.


Szóval még szélsőt is akarunk venni, vagy itt marad :D. Tehát dolgozik a vezetőség, hogy szerezzen szélsőt, két védőt, meg Lukaku-t, James-t is próbálgatják. Tehát 3 nap alatt veszünk 4 embert :D. Profik vagyunk bazdmeg...

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#2400 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Ennyit Jamesről:
“James is a Real Madrid player. When I answer these questions, it feels as though I want him to leave.

"But he is a Real player and he is under contract. It's true that he has played less minutes and that can be a problem. I always try to make every player feel important. James is the same as the others.” -Zidane

Elvileg orvosin van a Napolinál Nikola Maksimovic így újra felerősödhetnek a Kulabá pletykák.

Szerintem nem lesz semmi különös a következő 3 napban. Gondolom hétfőn, kedden mindenkiért ajánlatot teszünk és az fog érkezni akiért elfogadják. Bosszantó, hogy más csapatok elég könnyedén nyélbe tudnak ütni egy Stones,Ibra vagy akár egy Pogba üzletet mi meg minden évben szerencsétlenkedünk.

Válasz küldése