Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#2701 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Matuidi-nek sajnos nagyon adja magát a Juve amúgy, de remélhetőleg meggyőzhető valahogy. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#2702 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ugyanakkor ez a szélsőhátvéd-nem-igazolósdi csak erősíti bennem azt a kételyt, hogy itt előbb-utóbb 3 védő lesz. Mert hiába nincs BL-lel járó terhelést, nem hiszem, hogy ez a négyes + Zouma le tudná tolni a teljes szezont, vagy ha igen, akkor Conte nagyon optimista.

Egy Matuidi-Oscar/Fabregas-Kante középpályára meg felállna, bár akkor is Ruben az isten. :(

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#2703 Hozzászólás Szerző: Szabi »

#Chelsea target Blaise Matuidi is ready to tell PSG he wants out before the transfer window closes at the end of the month. [Sky Italia]

Ő tökéletes lenne Matic helyett, amúgy is szeretem a játékát, vele meg lenne oldva a védekezés és a labdakihozatal egyben. Baromira passzolna a középpályánkra Kanté és Oscar/Cesc mellé. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#2704 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szabi írta:Mondjuk ezek közül Ghoulam szerintem elég középkategóriás, de én már azzal is megelégednék, ha bármilyen szélsővédő jönne, mert akkor végre nem kéne Iva-t nézni hétről hétre. Nyilván a balbekk lenne az ideális, reméljük érkezik valaki.

RicRod és Hector a két leginkább pletykált személy, előbbinek jobban örülnék egy fokkal, de a német se lenne rossz opció.
A játéktudás itt most lényegtelen volt, a fő szempont, hogy azonnal bevethető balbekk legyen. :D

Hectort én nem tartom valami sokra, bár én még mindig nem értem, miért nem próbáltunk babával kezdeni valamit.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#2705 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chester írta: Egy balhátvéd tényleg jól jönne, lehetőleg olyan, aki azonnali erősítést hoz, Ricardo Rodriguez, Gaya, Ghoulam, nekem mindegy, de jelenleg Aina az első számú cserénk... :roll:
Mondjuk ezek közül Ghoulam szerintem elég középkategóriás, de én már azzal is megelégednék, ha bármilyen szélsővédő jönne, mert akkor végre nem kéne Iva-t nézni hétről hétre. Nyilván a balbekk lenne az ideális, reméljük érkezik valaki.

RicRod és Hector a két leginkább pletykált személy, előbbinek jobban örülnék egy fokkal, de a német se lenne rossz opció.
6+8+5+4+1+1+2+1

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#2706 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Pityee írta:
Daniel írta:
Pityee írta:Egyébként azt sem értem, hogy miért olyan biztos Christensen jövöbeli helye a csapatban. Oké nagy tehetség meg minden, de hány nagy tehetség ment már a süllyesztőbe. Abszolút nem biztos, hogy befér majd nálunk a csapatba.
Nézz Bundesliga meccseket.
De Bruyne, Lukaku... csak a legnagyobb nevek a sok közül. Akik hiába voltak tehetségesek de nem szerepeltek az aktuális edzönk terveiben. Szval hiába nagy tehetség ö is, ha az aktuális edzönk más tipusu középhátvédet akar, akkor nem lesz helye a csapatban. Biztos vagyok benne, hogy Conte követte az olasz ligát és pontosan tudja, hogy Koulibaly mire képes. Ha akarja öt, úgyis megszerzi.
Aktuális edzőt úgy hívták, hogy Mourinho. Az a három játékos akit elkótyavetyélt itt lenne, már csak a védelemről kellene beszélnünk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2707 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

En Fabret kepzelnem el ilyennek azert amit tavaly csinalt. O hajtotta a sracokat szinte csak. Kante a 167 cm-el nem veheto komolyan . :D

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#2708 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

GereZsolt írta:
Bandi írta:
GereZsolt írta:
Az én meglátásom szerint:
Azpi - Zouma - Kuli - balbekk (Terry, Iva, Cahill pad).
Ezzel egyetértenék, de ha Terry nem lesz botrányosan szar, akkor biztos kezdő. Tehát Koulibaly vagy Zouma közül valaki padozna és félek hogy utóbbi lenne a szerencsétlen kiválasztott...
Zouma bőven jobban játszott tavaly mint bárki más a védelemből. Ha megvesszük Kulit akit egyértelműen nem Conte feje felett intéz Emenalo, akkor kizárt, hogy ne kezdjen. Conténál nem fog kezdeni Terry a neve és múltja miatt. És ha a keretünkben van egészségesen a két néger mindenki beláthatja, hogy nincs is helye a kezdőben.
Neki ha tetszik ha nem, fokozatosan vissza kell vonulnia a háttérbe. Még legalább 4 évig itt tartanám a mentalitás meg a személye miatt, mint az Interben anno Materazzi. Utána egy segédedzői kinevezés és tegye szögre a cipőt. De 35 évesen ne legyen kezdő, valamint ha bajnokok akarunk lenni szimplán nem is lehet kezdő.
Terry nem a neve és múltja miatt kezdő, hanem mert vezéregyéniség és erre szüksége van a csapatnak, mióta Lampard ,Drogba és Cech is távozott ő maradt egyedül aki hátulról irányítja a csapatot.
Talán még Iva is azért van a csapatban mert határozott és biztos van szava a pályán semmi mást nem tudok elképzelni az elmúlt évek játékát látva...
Ezeket nem szabad alábecsülni mert egy edző számára ezek meghatározóak.
Nincs jelenleg senki más a csapatban aki vezérfeladatokat látna el, talán Zouma ilyen lehet a jövőben és remélhetőleg Kanté is!!!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#2709 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:
Pityee írta:Chelsea eye £22million move for Wolfsburg's Ricardo Rodriguez, according to the Mirror. Nem tudom mennyire lehet igaz hír.
Érte bármikor mehetne az a 60 millio font...
Én azt olvastam,hogy már közölte a vezetőséggel,hogy távozni akar.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#2710 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Chelsea eye £22million move for Wolfsburg's Ricardo Rodriguez, according to the Mirror. Nem tudom mennyire lehet igaz hír.
Érte bármikor mehetne az a 60 millio font...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#2711 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta:Chelsea eye £22million move for Wolfsburg's Ricardo Rodriguez, according to the Mirror. Nem tudom mennyire lehet igaz hír.
Legyen már ebből valami könyörgöm!!! Pláne ennyiért! :cry:
Pityee írta: De Bruyne, Lukaku... csak a legnagyobb nevek a sok közül. Akik hiába voltak tehetségesek de nem szerepeltek az aktuális edzönk terveiben. Szval hiába nagy tehetség ö is, ha az aktuális edzönk más tipusu középhátvédet akar, akkor nem lesz helye a csapatban. Biztos vagyok benne, hogy Conte követte az olasz ligát és pontosan tudja, hogy Koulibaly mire képes. Ha akarja öt, úgyis megszerzi.
Ezek épp azok a nevek, akikért most a fórum 80%-a az egyik veséje mellé még odadobná a lábát is bónuszba... Azt akarod látni, hogy 3-4 év múlva próbáljuk 80-100 milláért visszahozni a csávót? Mert én nem.

Aké, Aina, Christensen, JCS - hogy csak a legtehetségesebbeket említsem, akik 0 fontért beépíthetőek és hosszútávú befektetésnek minősülhetnek. Előlük elvennétek a lehetőséget, csak azért, hogy egy szezonban 'tutira'(ami ugye nem is olyan tuti - értem ezalatt, hogy ha Koulibaly nélkül nincs meg, akkor vele se lesz) meglegyen a BL.

A Pool épp így kezdte. Pánikigazolt jobbra-balra, Hendersonokra, Adamokra, Lallanakra dobáltak ki milliókat. Nekem nem kell egy olyan csapatépítés.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#2712 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nehogy azt hidd, hogy RR olyan olcsó lenne, a Wolfsburgnál sem hülyék dolgoznak. Tudják, hogy jelenleg alig van elérhető balbekk a piacon, biztos nem adnák olcsón. Olyan világot élünk, hogyha egy Chelseanek kell valaki, tök mindegy ki, azért bankot kell robbantani, hála a fociba áramló pénzeknek. Csak mi nem húzunk le senkit, nem tudom, abban bízik Emenalo, hogy lesz még egy hülye mind David Luiznál? Mert arra várhat egy darabig... :roll:

Ja, hogy volt még egy oldalnyi komment, sorry, ez a következő odlalra válasz. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2713 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chelsea eye £22million move for Wolfsburg's Ricardo Rodriguez, according to the Mirror. Nem tudom mennyire lehet igaz hír.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2714 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Pityee írta:
Daniel írta:
Pityee írta:Egyébként azt sem értem, hogy miért olyan biztos Christensen jövöbeli helye a csapatban. Oké nagy tehetség meg minden, de hány nagy tehetség ment már a süllyesztőbe. Abszolút nem biztos, hogy befér majd nálunk a csapatba.
Nézz Bundesliga meccseket.
De Bruyne, Lukaku... csak a legnagyobb nevek a sok közül. Akik hiába voltak tehetségesek de nem szerepeltek az aktuális edzönk terveiben. Szval hiába nagy tehetség ö is, ha az aktuális edzönk más tipusu középhátvédet akar, akkor nem lesz helye a csapatban. Biztos vagyok benne, hogy Conte követte az olasz ligát és pontosan tudja, hogy Koulibaly mire képes. Ha akarja öt, úgyis megszerzi.
José terveiben nem szerepeltek. AZ azért más.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#2715 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

andrewm93 írta:Olvasgatom, hogy jó pár oldal emlegeti ezt a Koulibaly gyereket KH posztra. Tényleg ilyen jó hogy 60-70 milliós ajánlatokról beszélnek, vagy csak ennyire elkeseredetten keresünk valakit erre a posztra? Mert akkor inkább hozzuk vissza Kalast vagy Christensent, Zouma úgyis felépül nemsokára... :roll:
Kalas soha az életében nem fog már pályára lépni nálunk, Christensenre még van esély, de mint előttem említették azért közel sem biztos. Ha annyira kiugróan jó lenne akkor nem cigánykodnánk 60 millákért négerekért, hanem simán visszahívjuk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2716 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Daniel írta:
Pityee írta:Egyébként azt sem értem, hogy miért olyan biztos Christensen jövöbeli helye a csapatban. Oké nagy tehetség meg minden, de hány nagy tehetség ment már a süllyesztőbe. Abszolút nem biztos, hogy befér majd nálunk a csapatba.
Nézz Bundesliga meccseket.
De Bruyne, Lukaku... csak a legnagyobb nevek a sok közül. Akik hiába voltak tehetségesek de nem szerepeltek az aktuális edzönk terveiben. Szval hiába nagy tehetség ö is, ha az aktuális edzönk más tipusu középhátvédet akar, akkor nem lesz helye a csapatban. Biztos vagyok benne, hogy Conte követte az olasz ligát és pontosan tudja, hogy Koulibaly mire képes. Ha akarja öt, úgyis megszerzi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#2717 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Pityee írta:Egyébként azt sem értem, hogy miért olyan biztos Christensen jövöbeli helye a csapatban. Oké nagy tehetség meg minden, de hány nagy tehetség ment már a süllyesztőbe. Abszolút nem biztos, hogy befér majd nálunk a csapatba.
Nézz Bundesliga meccseket.
*knock, and it shall be opened unto you*

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#2718 Hozzászólás Szerző: Daniel »

GereZsolt írta: Zouma bőven jobban játszott tavaly mint bárki más a védelemből. Ha megvesszük Kulit akit egyértelműen nem Conte feje felett intéz Emenalo, akkor kizárt, hogy ne kezdjen. Conténál nem fog kezdeni Terry a neve és múltja miatt. És ha a keretünkben van egészségesen a két néger mindenki beláthatja, hogy nincs is helye a kezdőben.
Neki ha tetszik ha nem, fokozatosan vissza kell vonulnia a háttérbe. Még legalább 4 évig itt tartanám a mentalitás meg a személye miatt, mint az Interben anno Materazzi. Utána egy segédedzői kinevezés és tegye szögre a cipőt. De 35 évesen ne legyen kezdő, valamint ha bajnokok akarunk lenni szimplán nem is lehet kezdő.
Az a baj, hogy azt nem érted, hogy Terry nem azért fog kezdeni, mert szar vagy jó vagy a neve miatt, hanem azért a kisugárzásért és karizmáért, ami ha nem lenne a kétagysejtű droidok még ennyire se küzdenének, mint amennyire szoktak.

Sajnos jelenleg többet bukunk azzal, hogy nem játszik, mint azzal, hogy szarul játszik (amúgy kiugróan szar nem szokott lenni). Innentől kezdve marad egy CB poszt, ahova ide akarunk hozni egy srácot 60 millióért, akit Mészöly Kalibá ostorral kergetne vissza kókuszt törni vagy gyapotot szedni, nemhogy pénzt adjon érte.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2719 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként azt sem értem, hogy miért olyan biztos Christensen jövöbeli helye a csapatban. Oké nagy tehetség meg minden, de hány nagy tehetség ment már a süllyesztőbe. Abszolút nem biztos, hogy befér majd nálunk a csapatba. Simán lehet nála jobb Koulibaly.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2016. augusztus 18., csütörtök 18:01-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2754
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#2720 Hozzászólás Szerző: Bandi »

GereZsolt írta: Zouma bőven jobban játszott tavaly mint bárki más a védelemből. Ha megvesszük Kulit akit egyértelműen nem Conte feje felett intéz Emenalo, akkor kizárt, hogy ne kezdjen. Conténál nem fog kezdeni Terry a neve és múltja miatt. És ha a keretünkben van egészségesen a két néger mindenki beláthatja, hogy nincs is helye a kezdőben.
Neki ha tetszik ha nem, fokozatosan vissza kell vonulnia a háttérbe. Még legalább 4 évig itt tartanám a mentalitás meg a személye miatt, mint az Interben anno Materazzi. Utána egy segédedzői kinevezés és tegye szögre a cipőt. De 35 évesen ne legyen kezdő, valamint ha bajnokok akarunk lenni szimplán nem is lehet kezdő.
Ezzel nem értek egyet, ha nem számítanának a nevek, akkor már igazoltunk volna rég egy szélső hátvédet hogy Iva-nak ne kelljen játszania. Sőt Baba-t is itt tarthattuk volna, biztos nem lenne rosszabb mint a tavaly Iva. Eddig semmi olyat nem csinált Conte, amiből arra lehetne következtetni hogy nála nem számítanak a nevek. Ugyanúgy kezdett Matic, Iva és Oscar, mint Mourinho-nál, szóval Terry tekintélye és neve a kezdőben fogja tartani.
andrewm93 írta:Olvasgatom, hogy jó pár oldal emlegeti ezt a Koulibaly gyereket KH posztra. Tényleg ilyen jó hogy 60-70 milliós ajánlatokról beszélnek, vagy csak ennyire elkeseredetten keresünk valakit erre a posztra? Mert akkor inkább hozzuk vissza Kalast vagy Christensent, Zouma úgyis felépül nemsokára... :roll:
Néha a fórumon is olvasgass vissza, ezen az oldalon kb csak erről volt szó :D

Válasz küldése