Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#3941 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szerintem az EB alatt ez kb úgy néz ki, hogy megforgatják a szerencsekereket és ami kipörög arról cikkeznek, hogy legyen mit írniuk. Kötve hiszem bárki tárgyalna most...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6494
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#3942 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ezek a nevek... Addig nincs gond amíg csak pletykák. Akkor lesz baj ha a nagy erősítés Rüdiger-ből, Darmian-ból, Candreva-ból és Lichsteiner-ből áll majd.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#3943 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Néhány pletyka:

- Chelsea are in talks with Marseille 'keeper Steve Mandanda, 31, according to reports in the Guardian. The Blues are understood to want the France international, who will be out of contract at the end of this month, to act as back-up to No. 1 Thibaut Courtois next season. Alapvetően jól állunk kapusügyileg, de ha Mandanda tényleg vállalná a cserekapus szerepet, akkor azt hiszem nála jobb opció nincsen. Rendkívül tapasztalt és baromi jó kis kapus. Begovicot pedig bőven el lehetne adni nagyjából annyiért, amennyiért vettük, nem lenne egy rossz deal...

- Chelsea have been rocked with the news that Roma are planning to hand Radja Nainggolan a bumper new contract (Express)

- Man City have joined Chelsea and PSG in the race for West Ham and France star Dimitri Payet (Sun)

- Chelsea are interested in signing Roma centre-back Antonio Rudiger this summer, according to reports on Repubblica.it. The Germany international recently tore the anterior cruciate ligament in his right knee while training with his country at Euro 2016. However, that has not prevented the Blues from registering their interest in A player they value at €20m. Remélem keresztszalag-szakadással nem akarjuk leigazolni (mondjuk ha nem dőlt volna ki fél évre pár napja, akkor se kéne), bár amilyen balf*szok intézik az átigazolásokat, már semmin se lepődnék meg...

- Chelsea and Man City are both hoping to lure Juventus central defender Leonardo Bonucci to the Premier League next season, says Corriere dello Sport. Juve have placed a whopping €60m price tag on the defender's head. Még mit nem... :D

- Chelsea, Schalke 04 and Man City are all interested in signing Juventus right-back Stephan Lichtsteiner this summer, reports Calciomercato.com

- #Lazio raised the price for #CFC #Atleti target Antonio Candreva from €25m to €30m (football-italia.net)

- Bleacher Report claim Conte has set his sights on a move for Manchester United defender Matteo Darmian ahead of his move to Stamford Bridge.
6+8+5+4+1+1+2+1

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#3944 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

BREAKING: Sky sources: Valencia reject Chelsea bid of £32m for Portugal midfielder Andre Gomes. #SSNHQ https://t.co/DElrhJ8BYP" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Tamás87
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. június 14., kedd 9:26
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Átigazolások

#3945 Hozzászólás Szerző: Tamás87 »

Norbertoo írta:
Tamás87 írta:Talán az lesz a legjobb ha egy lépést hátrébb lépek és csak szemlélek, megfigyelek egy ideig. :)
Akkor jól vigyázz kitől tanulsz... :lol:
:D
Az ingerküszöböt kell belőnöm azt hiszem. ;)
Keep The Blue Flag Flying High

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#3946 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Tamás87 írta:Talán az lesz a legjobb ha egy lépést hátrébb lépek és csak szemlélek, megfigyelek egy ideig. :)
Akkor jól vigyázz kitől tanulsz... :lol:

Avatar
Tamás87
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. június 14., kedd 9:26
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Átigazolások

#3947 Hozzászólás Szerző: Tamás87 »

AwayRoller írta:
Tamás87 írta: Bocs csak telóról pötyögök aztán hosszabb novellákat kicsit nehézkes firkantanom. :)
Hát őszintén szólva Mikel teljesítményét kell magyarázni? 2 meccsenként 1 egyeneset tudott a labdába rúgni..
Lemina egy fiatal, gyors játékos. Labdatartása kiváló, rövid és hosszú keresztpasszokban is nagyon erős. A Juvéban is inkább a védekező kvalitásai miatt tűnt ki. 82%-os passzhatékonyságot hozott az idei szezonban (annyit mint Pogba) Sok Juve meccset láttam az idén úgyhogy engem meggyőzött.
Nem ismerem a srácot, úgyhogy semmi bajom vele, ahogy azzal sem, hogy a csapatban szeretnéd látni. Sőt azt sem vonom kétségbe, hogy jobb Mikelnél. Egyszerűen csak két érvelési hibát is vétettél. Az egyik, hogy az ő szubjektív véleményét arról a játékosról, akit felhoztál, úgy próbálod megcáfolni, hogy egy másik játékost hozol elő(aki benne sem volt a kontextusban). A másik, hogy személyessé tetted az egészet, azzal, hogy a nickjében lévő játékost húzod le. Ez nem ilyen fórumcucc, mint amit Megyó leírt, csak simán következetlen érvelés, ami haszontalan bárhol. Ja és ne vedd bántásnak, távol álljon tőlem.
Semmi gond.
Maga az eszmecsere több résztvevős volt. Az első hsz-ben nem megcáfolni akartam hogy az általa felhozott játékos jó. Csak felhoztam egy általam jónak vélt játékost, akit talán feleannyiért meg lehetne szerezni. Ez csak egy felvetés volt. :) Mikelt, már Obi Mikelt pedig azért hoztam fel mert ugyanazon a poszton játszanak, nem azért hogy személyében támadjak. ;)
Megpróbálok jobban alkalmazkodni a továbbiakban. Talán az lesz a legjobb ha egy lépést hátrébb lépek és csak szemlélek, megfigyelek egy ideig. :)
Keep The Blue Flag Flying High

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#3948 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Tamás87 írta:
AwayRoller írta:érvelés.exe has stopped working :roll:
Bocs csak telóról pötyögök aztán hosszabb novellákat kicsit nehézkes firkantanom. :)
Hát őszintén szólva Mikel teljesítményét kell magyarázni? 2 meccsenként 1 egyeneset tudott a labdába rúgni..
Lemina egy fiatal, gyors játékos. Labdatartása kiváló, rövid és hosszú keresztpasszokban is nagyon erős. A Juvéban is inkább a védekező kvalitásai miatt tűnt ki. 82%-os passzhatékonyságot hozott az idei szezonban (annyit mint Pogba) Sok Juve meccset láttam az idén úgyhogy engem meggyőzött.
Nem ismerem a srácot, úgyhogy semmi bajom vele, ahogy azzal sem, hogy a csapatban szeretnéd látni. Sőt azt sem vonom kétségbe, hogy jobb Mikelnél. Egyszerűen csak két érvelési hibát is vétettél. Az egyik, hogy az ő szubjektív véleményét arról a játékosról, akit felhoztál, úgy próbálod megcáfolni, hogy egy másik játékost hozol elő(aki benne sem volt a kontextusban). A másik, hogy személyessé tetted az egészet, azzal, hogy a nickjében lévő játékost húzod le. Ez nem ilyen fórumcucc, mint amit Megyó leírt, csak simán következetlen érvelés, ami haszontalan bárhol. Ja és ne vedd bántásnak, távol álljon tőlem.

Avatar
Tamás87
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. június 14., kedd 9:26
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Átigazolások

#3949 Hozzászólás Szerző: Tamás87 »

Megyó írta: :) Örülünk, hogy itt vagy. Egy kérés (jó tanács), amit szerintem te is racionálisnak fogsz tartani. Olyan játékosok átigazolásáról kezdjünk el beszélgetni, akiket szóba hoznak velünk. Rengeteg befutott sztár van és "noname" játékos, aki a több száz aktívan fórumozó szívesen látna, de értelmetlen ezekről fantáziálgatni, amíg egy bulvárlap se ír róla, nemhogy egy hihetőbb forrás :)
Ha az általad említett játékost szóba hozzák velünk, akkor kivesézzük, addig szerintem engedjük el ezt a témát.
Minden világos. És köszönöm az intuíciókat. :)
Keep The Blue Flag Flying High

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#3950 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Tamás87 írta:
AwayRoller írta:érvelés.exe has stopped working :roll:
Bocs csak telóról pötyögök aztán hosszabb novellákat kicsit nehézkes firkantanom. :)
Hát őszintén szólva Mikel teljesítményét kell magyarázni? 2 meccsenként 1 egyeneset tudott a labdába rúgni..
Lemina egy fiatal, gyors játékos. Labdatartása kiváló, rövid és hosszú keresztpasszokban is nagyon erős. A Juvéban is inkább a védekező kvalitásai miatt tűnt ki. 82%-os passzhatékonyságot hozott az idei szezonban (annyit mint Pogba) Sok Juve meccset láttam az idén úgyhogy engem meggyőzött.
:) Örülünk, hogy itt vagy. Egy kérés (jó tanács), amit szerintem te is racionálisnak fogsz tartani. Olyan játékosok átigazolásáról kezdjünk el beszélgetni, akiket szóba hoznak velünk. Rengeteg befutott sztár van és "noname" játékos, akit a több száz aktívan fórumozó szívesen látna, de értelmetlen ezekről fantáziálgatni, amíg egy bulvárlap se ír róla, nemhogy egy hihetőbb forrás :)
Ha az általad említett játékost szóba hozzák velünk, akkor kivesézzük, addig szerintem engedjük el ezt a témát.

Avatar
Tamás87
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. június 14., kedd 9:26
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Átigazolások

#3951 Hozzászólás Szerző: Tamás87 »

AwayRoller írta:érvelés.exe has stopped working :roll:
Bocs csak telóról pötyögök aztán hosszabb novellákat kicsit nehézkes firkantanom. :)
Hát őszintén szólva Mikel teljesítményét kell magyarázni? 2 meccsenként 1 egyeneset tudott a labdába rúgni..
Lemina egy fiatal, gyors játékos. Labdatartása kiváló, rövid és hosszú keresztpasszokban is nagyon erős. A Juvéban is inkább a védekező kvalitásai miatt tűnt ki. 82%-os passzhatékonyságot hozott az idei szezonban (annyit mint Pogba) Sok Juve meccset láttam az idén úgyhogy engem meggyőzött.
Keep The Blue Flag Flying High

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#3952 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

érvelés.exe has stopped working :roll:

Avatar
Tamás87
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. június 14., kedd 9:26
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Átigazolások

#3953 Hozzászólás Szerző: Tamás87 »

mikel12 írta:
Ha a tizedik helyet szeretnenk megtartani valoban jo otlet lenne. Nem rossz, de semmi extra.
Nicknévből adódóan bocs hogy ezt mondom, de a jelenlegi Mikel-nél egyértelműen jobb.
Keep The Blue Flag Flying High

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#3954 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Tamás87 írta:
emsanya írta:Jo jatekos, ennyi penzert meg plane. Viszont a kozeppalyas vedekezest ő sem oldaná meg. En is mar Nainggolan fele hajlok, komplexebb jatekos mint Kanté. Remelem behuzzuk a belgat.
Mario Leminát kellene valahogy kiimádkozni a Juventusból. Egy fele annyiért jönne mint Kanté, szerintem. Igen határozott védekező középpályás.
Ha a tizedik helyet szeretnenk megtartani valoban jo otlet lenne. Nem rossz, de semmi extra.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Tamás87
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. június 14., kedd 9:26
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Átigazolások

#3955 Hozzászólás Szerző: Tamás87 »

emsanya írta:Jo jatekos, ennyi penzert meg plane. Viszont a kozeppalyas vedekezest ő sem oldaná meg. En is mar Nainggolan fele hajlok, komplexebb jatekos mint Kanté. Remelem behuzzuk a belgat.
Mario Leminát kellene valahogy kiimádkozni a Juventusból. Egy fele annyiért jönne mint Kanté, szerintem. Igen határozott védekező középpályás.
Keep The Blue Flag Flying High

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#3956 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jo jatekos, ennyi penzert meg plane. Viszont a kozeppalyas vedekezest ő sem oldaná meg. En is mar Nainggolan fele hajlok, komplexebb jatekos mint Kanté. Remelem behuzzuk a belgat.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7045
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#3957 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Николаевич írta:
kecske01 írta:Mkhitaryan wants a BPL move, and Chelsea are one of the clubs willing to meet his £23.8m asking price. #CFC [Bild]
Mi ez a 23.8 m ? :D Legalább még1 20-ast képzelnék el érte.

Jövő nyáron lejár a szerződése és a német lapok szerint visszautasította a Dortmund összes hosszabbítási ajánlatát, úgyhogy reális ár lehet.
Ja, így már oké.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#3958 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kecske01 írta:Mkhitaryan wants a BPL move, and Chelsea are one of the clubs willing to meet his £23.8m asking price. #CFC [Bild]
Mi ez a 23.8 m ? :D Legalább még1 20-ast képzelnék el érte.

Jövő nyáron lejár a szerződése és a német lapok szerint visszautasította a Dortmund összes hosszabbítási ajánlatát, úgyhogy reális ár lehet.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7045
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#3959 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mkhitaryan wants a BPL move, and Chelsea are one of the clubs willing to meet his £23.8m asking price. #CFC [Bild]
Mi ez a 23.8 m ? :D Legalább még1 20-ast képzelnék el érte.

According to La Gazzetta dello Sport, Chelsea are offering €30m for the defender, with a salary of €4m per season for Koulibaly.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#3960 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Szerintem Pogba eligazol es azert kell nekik Pjanic.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése