Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2661 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Away sok mindenre valaszt adott, amit hasonloan gondolok. Persze h Jose is hibas a szezon elejeben, csak egyszer mar bizonyitott valamilyem szinten a kerettel, erthetetlen miert nem sikerult ujra. Es nem csak Jose név miatt, Scolarival is fura lenne.

Az igazolasok rejtrely. Jose szeret klasszisokkal dolgozni, mindenhol fullos kerettel dolgozott. Amikor bomba csapatunk volt, akkor is jott Ballack es Sheva. Szerintem vissza lett veve az igazolasra szant penz. Legalabbis az amik tortennek erre utalnak.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2662 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

rafanadal írta: 1)... Az, hogy mennyire az ő hibája, mennyire a vezetőségé, mert nem hozták azokat akiket kért és mennyire a játékosoké az egy változó TALÁLGATÁS szerintem, mert senki sem tudja a konkrétumokat, de az egyszer tuti, hogy az ő hibája is az ahol álltunk egy adott ponton.

2) Ki volt az aki egyik bajnokságban össze tudtak rakni a védelmet (habár a 14-15-ös szezon második felében ingadozott azért már ez is) és egy másikban nem?

3) Ki baszta szét a csapatot?
1) Iva nyilatkozta le valamikor az utóbbi 1-2 hétben, hogy azért lett elküldve JM, mert Abra nem b*szhatott ki 25 játékost, de ha csak Roman-on múlt volna, akkor megtette volna (Így utólag egy könnyem se hullott volna). Ez nekem elég konkrétum.

2) Szerintem épp, hogy a 14/15 szezon második felére állt össze a védelmünk, ősszel elég sokat kaptunk. Abban egyetértek veled, hogy nem próbálta meg tartósan mellőzni Iva-t és megfelelő szélsővédőkkel játszani és ezért ő a hibás, DE nem a hátsó 4 ember a probléma, már a középpálya egy nagy 0.

A PSG elleni meccsen is volt egy pillanat ami megmaradt tisztán, hogy Cahill kirohant az emberére és előrepattant róla a laszti. Normális esetben ott van a pivot, begyújti és lehet indítani a támadást, csakhogy Mikel és Fabre is már Cahill MÖGÖTT járt, így a párizsiak középpályásához ajándékoztuk vissza a játékszert. Ilyen alapvető f*szságokat szerintem még az Aston Villa se művel...

3) A csapat saját magát... Ha részletesebben nézzük, akkor Mata JM-nek nem kellett, Lukaku egyből játszani akart, KdB ugyanez, csak érte kaptunk egy jó ajánlatot, amit állítólag Mourinho ellenzett, mármint, hogy távozzon a belga. Schürrle mögött nem tudom mi állt, de eléggé leépült a vb után és kb. 1-1ben cseréltük a használhatatlan kvadránsra, aki hozzáállásra nem igazán egy Mourinho player, szóval nem hiszem, hogy ő akarta volna.

Akik maradtak: Hazard elvileg apa-fia kapcsolatban volt Joséval, valami mégis egyik pillanatról a másikra eltűnt, Fabregas egy évre eltűnt, Matics jobban imitál egy bólyát, mint egy focistát, Azpi képességei is megkoppantak, Oscar használhatatlan hulladékká vált, Costa nem a játékkal törődött és gólképtelen lett. Willian és Zouma pedig fejlődött.

Akik azóta feljavultak: Fabre(de az asszisztkirály is csak szökőévente jön elő belőle), Costa(rá egyértelműen jó hatással volt Hiddink) és kb. ennyi, a többiek ugyanaz a garbage.

Mikelt azért nem hoztam fel, mert anno amikor CA Chelsea-je találkozott JM Interével, akkor mondta Mou, hogy a Mikel-Ballack duó sebességével halálra vagyunk ítélve, és Mikel most is ugyanaz a szint nemzetközi porondon. A PL-t és a jelenlegi játékosaink képességeit/hozzáállását minősíti, hogy ebből a mezőnyből képes kiemelkedni.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#2663 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:
Chester írta:
emsanya írta:Igaz, a BL mervado, a bajnoksag nem, az jott magátol...

Egy valami nem valtozott, a jatekosok. Ez inkabb elgondolkodtadto. Es tok mindegy h Jose, felolem Scolari is lehetett volna az edzo tavaly meg iden, ez akkor is vicc...
Itt arról vitázunk elméletileg, hogy szerinted a tavalyi egy jó, stabil csapat volt (védekezésben mindenképp), én meg azt mondom erre, hogy nem, nem volt az, védekezésben sem.

És ha ugyanazokkal a játékosokkal valaki bajnok lesz, fél évvel később meg 17., akkor ott szerintem nem a játékosokkal van a gond... Nem egy bombaerős ez a Chelsea keret, főleg a 2013/14-es csapathoz képest (ki is b*szta szét azt a csapatot?), na de nem is a 10. helyen kéne állnia márciusban...

Az meg minek vagy kinek a kritikája, hogy a bajnokságot utcahosszal nyertük tavaly, annyival voltunk jobbak a többi csapatnál, a BL-ből meg rögtön kiesünk emberelőnyben játszva nyert állásról?
Ordogi kor ez, maskepp latjuk. En sztem ha egy kerettel megnyer vmit akkor nem hulye az ember, az nem veletlen. Es egy bajnoksagban a legkevesebb golt kapta azokkal az emberekkkel akik fikazva vannak.

A tavaly PL ev jatekosa iden meg 0 golos es tok mindegy ki az edzo. Hogy ne csak a vedelemrol legyen szo. Ez szinten megtortent, megtortenik es mar edzovaltas is volt...

Egy bl meccsrol beszelsz. A BL-t mikor nyertuk meg? Gyakorlatilag edzonk se volt, a bajnoksagban se top 3. Egy meccsre levetiteni a munkajat, nem ertem.

Ki baszta szet a csapatot? Ezt meg sztem ugyse tudjuk meg...

Rohadt sok minden kiderul a nyaron es varom az ajanlatokat hogy bérkommemtelesért mennyi jár :D
Szerintem kicsit elbeszéltek egymás mellett, de legalább vannak értelmes érvek amit már értékelni tudok.

Én úgy gondolom, hogy míg te (emsanya) inkább a játékosokat tartod a hibásnak, addig Chester mindkét felet. Ő sem mondta, hogy csak Mourinho volt a hibás, ő is fikázta más hozzászólásokban a játékosokat, de szerintem amellett elmenni amit Mourinho itt a 2015-ös naptári évben leművelt nem lehet. Vannak jogos kérdéseid amelyek nem az ő hibái voltak (főleg Hazard esetében, mocskos kis patkány ...), DE:
1) te szerinted ha egy kerettel megnyer valamit nem hülye és ez így is van, tényleg nem az. De ha egy ilyen kerettel 17. helyen van akkor olyan a világon nincs, hogy neki ne legyen hibája ebben. Az, hogy mennyire az ő hibája, mennyire a vezetőségé, mert nem hozták azokat akiket kért és mennyire a játékosoké az egy változó TALÁLGATÁS szerintem, mert senki sem tudja a konkrétumokat, de az egyszer tuti, hogy az ő hibája is az ahol álltunk egy adott ponton.

2) Lehet, hogy egy bajnokságban a legkevesebb gólt kapta azokkal az emberekkel, de egy azt követőben meg Sunderland és Aston Villa szintű gólmennyiségeket kapott. Igen, ugyan azokkal az emberekkel, tehát az ő hibájuk nagy mértékben, de ki ült a padon? Ki volt az aki ugyan azokat az embereket betette a kezdőbe? Gondolok itt főleg Ivanovicra, mert felét róla kaptuk. Ki volt az aki egyik bajnokságban össze tudtak rakni a védelmet (habár a 14-15-ös szezon második felében ingadozott azért már ez is) és egy másikban nem? Ezek azért az ő felelősségei, tehát ez is kétoldalú, egyrészt a játékosok siralmas teljesítménye, másrészt az ő döntései.

3) Ki baszta szét a csapatot? Itt gondolom többnyire a vezetőségre hárítanád a terhet, de konkrétan volt néhány játékos akit ő maga küldött el. Matat szerintem egy Chelsea szurkoló sem fogja megbocsájtani neki, de akár Schürrle kiegészítő munkája is jól jönne vagy egy De Bruyne középpályára. Ezeket a játékosokat márpedig ő baszta el és ez már több, mint nyílt titok, ez tény.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#2664 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ezt viszont adom, sok játékos óriásit esett a szememben ebben a szezonban. Tegnap Azpi is nagyon vakon volt, mint ahogy az összes védőnk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2665 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nem is az edzőkre akartam kitérni kezdésnél, hanem a játékosokra, én bennük nagyobbat csalódtam., akár tegnap is. Cahill, egy rutinos játékos, miért engedte Ibrát el féltávon?? Óvodás hiba. Bosszantó, mindegy...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#2666 Hozzászólás Szerző: Chester »

fst200 írta:Én azért haragszom kevésbé Mou ra , mivel a bajnokság megnyerésekor egyből mondta hogy kell 3 játékos, hogy továbbra is domináljunk, amit sajnos nem kapott meg , jól elcsesződtek a dolgok sajnos :/
Ez nem az ő sara (nem is őt hibáztatom ezért), de ettől még nem kellett volna a kiesőzóna közelében lennünk decemberben, főleg hogy ugyanezzel a csapattal bajnok lett, 15 csapat meg nem lett jobb egy nyár alatt a Chelsea-nél.

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2667 Hozzászólás Szerző: fst200 »

emsanya írta:Ki baszta szet a csapatot? Ezt meg sztem ugyse tudjuk meg...
Hát te vagy én biztos nem, sőt, bátran állítom, hogy innen a fórumról senki nem felelős érte. Le lehet szűkíteni a kört a Chelsea stábjára, azon belül Mourinhora és Emenalora. Előbbi a saját, mint kiderült, sz*r filozófiája szerint alakította át a csapatot, ezáltal elég jó (csapat)játékosokat elengedve, vagy rotációt nem ismerve tönkretéve, utóbbi meg a nyáron a f*szát verte az igazolások helyett, és augusztus végéig semmit nem erősödött a keret, e mellett egy Lamparddal és Terry-vel nem tudott zöld ágra vergődni. Ezeket az indokokat figyelembe véve inkább Mourinho b*szta szét a csapatot mint Emenalo, de neki is vesznie kell, ez nem kérdés.
Én azért haragszom kevésbé Mou ra , mivel a bajnokság megnyerésekor egyből mondta hogy kell 3 játékos, hogy továbbra is domináljunk, amit sajnos nem kapott meg , jól elcsesződtek a dolgok sajnos :/

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2668 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sok mindenben igazad van es vannak atfedések. Meglatjuk mit hoz a jovo...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#2669 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Ordogi kor ez, maskepp latjuk. En sztem ha egy kerettel megnyer vmit akkor nem hulye az ember, az nem veletlen. Es egy bajnoksagban a legkevesebb golt kapta azokkal az emberekkkel akik fikazva vannak.
Ácsi, én egy szóval nem mondtam hogy véletlen meg szerencse volt a bajnoki cím. Tavaly abszolút jobb csapatunk volt mint a többi angol klubnak, de ettől még nem voltunk "jó" csapat európai viszonylatban, ezt bizonyítja a BL párharcunk, beleértve a párizsi meccset is.
emsanya írta:A tavaly PL ev jatekosa iden meg 0 golos es tok mindegy ki az edzo. Hogy ne csak a vedelemrol legyen szo. Ez szinten megtortent, megtortenik es mar edzovaltas is volt...
A PL Év Játékosa fejben már átigazolt a Real Madridhoz, már Mourinho első szezonjában kritizálta az edzőjét, és már másodjára kezdi el úgy a felkészülést mint egy koca. Ennyit róla. (Egyébként egy támadó csapatban sokkal jobb lenne, de Hiddinkkel sem lettünk támadó csapat)
emsanya írta:Egy bl meccsrol beszelsz. A BL-t mikor nyertuk meg? Gyakorlatilag edzonk se volt, a bajnoksagban se top 3. Egy meccsre levetiteni a munkajat, nem ertem.
Írhattam volna az Atletico elleni meccseket is, mert ugyanaz a szitu volt, nyert állásból hazai pályán nem tudtunk továbbjutni, csak a tavalyi volt a bajnok csapat, nem a 2014-es. Kiemeltem volna több meccset is, csak már az első adandó alkalommal kiestünk a BL-ben, egy olyan bohóc csoportból meg kötelező volt elsőként továbbjutni. Angliát meg nem hozom példának, mert mint mondtam, toronymagasan kiemelkedtünk a többi csapat közül, így a bajnoksággal vagy a kupákkal érvelni fölösleges.
emsanya írta:Ki baszta szet a csapatot? Ezt meg sztem ugyse tudjuk meg...
Hát te vagy én biztos nem, sőt, bátran állítom, hogy innen a fórumról senki nem felelős érte. Le lehet szűkíteni a kört a Chelsea stábjára, azon belül Mourinhora és Emenalora. Előbbi a saját, mint kiderült, sz*r filozófiája szerint alakította át a csapatot, ezáltal elég jó (csapat)játékosokat elengedve, vagy rotációt nem ismerve tönkretéve, utóbbi meg a nyáron a f*szát verte az igazolások helyett, és augusztus végéig semmit nem erősödött a keret, e mellett egy Lamparddal és Terry-vel nem tudott zöld ágra vergődni. Ezeket az indokokat figyelembe véve inkább Mourinho b*szta szét a csapatot mint Emenalo, de neki is vesznie kell, ez nem kérdés.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2670 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chester írta:
emsanya írta:Igaz, a BL mervado, a bajnoksag nem, az jott magátol...

Egy valami nem valtozott, a jatekosok. Ez inkabb elgondolkodtadto. Es tok mindegy h Jose, felolem Scolari is lehetett volna az edzo tavaly meg iden, ez akkor is vicc...
Itt arról vitázunk elméletileg, hogy szerinted a tavalyi egy jó, stabil csapat volt (védekezésben mindenképp), én meg azt mondom erre, hogy nem, nem volt az, védekezésben sem.

És ha ugyanazokkal a játékosokkal valaki bajnok lesz, fél évvel később meg 17., akkor ott szerintem nem a játékosokkal van a gond... Nem egy bombaerős ez a Chelsea keret, főleg a 2013/14-es csapathoz képest (ki is b*szta szét azt a csapatot?), na de nem is a 10. helyen kéne állnia márciusban...

Az meg minek vagy kinek a kritikája, hogy a bajnokságot utcahosszal nyertük tavaly, annyival voltunk jobbak a többi csapatnál, a BL-ből meg rögtön kiesünk emberelőnyben játszva nyert állásról?
Ordogi kor ez, maskepp latjuk. En sztem ha egy kerettel megnyer vmit akkor nem hulye az ember, az nem veletlen. Es egy bajnoksagban a legkevesebb golt kapta azokkal az emberekkkel akik fikazva vannak.

A tavaly PL ev jatekosa iden meg 0 golos es tok mindegy ki az edzo. Hogy ne csak a vedelemrol legyen szo. Ez szinten megtortent, megtortenik es mar edzovaltas is volt...

Egy bl meccsrol beszelsz. A BL-t mikor nyertuk meg? Gyakorlatilag edzonk se volt, a bajnoksagban se top 3. Egy meccsre levetiteni a munkajat, nem ertem.

Ki baszta szet a csapatot? Ezt meg sztem ugyse tudjuk meg...

Rohadt sok minden kiderul a nyaron es varom az ajanlatokat hogy bérkommemtelesért mennyi jár :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#2671 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Igaz, a BL mervado, a bajnoksag nem, az jott magátol...

Egy valami nem valtozott, a jatekosok. Ez inkabb elgondolkodtadto. Es tok mindegy h Jose, felolem Scolari is lehetett volna az edzo tavaly meg iden, ez akkor is vicc...
Itt arról vitázunk elméletileg, hogy szerinted a tavalyi egy jó, stabil csapat volt (védekezésben mindenképp), én meg azt mondom erre, hogy nem, nem volt az, védekezésben sem.

És ha ugyanazokkal a játékosokkal valaki bajnok lesz, fél évvel később meg 17., akkor ott szerintem nem a játékosokkal van a gond... Nem egy bombaerős ez a Chelsea keret, főleg a 2013/14-es csapathoz képest (ki is b*szta szét azt a csapatot?), na de nem is a 10. helyen kéne állnia márciusban...

Az meg minek vagy kinek a kritikája, hogy a bajnokságot utcahosszal nyertük tavaly, annyival voltunk jobbak a többi csapatnál, a BL-ből meg rögtön kiesünk emberelőnyben játszva nyert állásról?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#2672 Hozzászólás Szerző: béla »

emsanya írta:
Chester írta:
emsanya írta:Ti gunyolodtok hogy mester, zseni meg hasonlok, mikozben ugyanezzel a vedelemmel a legkevesebb golt kapta. Tavaly amig itt volt, akkor meg legtobb pontot szerezte, remlik? De biztos veletlen volt meg gyongek voltak a tobbiek...
Idén meg ugyanazzal a csapattal amivel bajnok lett a 17. helyen volt decemberben, de biztos véletlen volt. Körülbelül ennyit érnek ezek az összehasonlítások. A bajnokcsapata sem volt jó csapat, elég ránézni a BL-re, ahol emberelőnyben sem tudtuk lehozni a meccset nyert állásból a PSG ellen otthon, néhány bérkommentelő még azért emlékszik erre is.
Igaz, a BL mervado, a bajnoksag nem, az jott magátol...

Egy valami nem valtozott, a jatekosok. Ez inkabb elgondolkodtadto. Es tok mindegy h Jose, felolem Scolari is lehetett volna az edzo tavaly meg iden, ez akkor is vicc...
Igazából nem is a bajnokság a mérvadó,hanem a Ligakupa! Azt keményen behúztuk

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2673 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chester írta:
emsanya írta:Ti gunyolodtok hogy mester, zseni meg hasonlok, mikozben ugyanezzel a vedelemmel a legkevesebb golt kapta. Tavaly amig itt volt, akkor meg legtobb pontot szerezte, remlik? De biztos veletlen volt meg gyongek voltak a tobbiek...
Idén meg ugyanazzal a csapattal amivel bajnok lett a 17. helyen volt decemberben, de biztos véletlen volt. Körülbelül ennyit érnek ezek az összehasonlítások. A bajnokcsapata sem volt jó csapat, elég ránézni a BL-re, ahol emberelőnyben sem tudtuk lehozni a meccset nyert állásból a PSG ellen otthon, néhány bérkommentelő még azért emlékszik erre is.
Igaz, a BL mervado, a bajnoksag nem, az jott magátol...

Egy valami nem valtozott, a jatekosok. Ez inkabb elgondolkodtadto. Es tok mindegy h Jose, felolem Scolari is lehetett volna az edzo tavaly meg iden, ez akkor is vicc...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#2674 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Ti gunyolodtok hogy mester, zseni meg hasonlok, mikozben ugyanezzel a vedelemmel a legkevesebb golt kapta. Tavaly amig itt volt, akkor meg legtobb pontot szerezte, remlik? De biztos veletlen volt meg gyongek voltak a tobbiek...
Idén meg ugyanazzal a csapattal amivel bajnok lett a 17. helyen volt decemberben, de biztos véletlen volt. Körülbelül ennyit érnek ezek az összehasonlítások. A bajnokcsapata sem volt jó csapat, elég ránézni a BL-re, ahol emberelőnyben sem tudtuk lehozni a meccset nyert állásból a PSG ellen otthon, néhány bérkommentelő még azért emlékszik erre is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2675 Hozzászólás Szerző: emsanya »

rafanadal írta:
emsanya írta:És tavaly ugyanezek a védők (egy Filipe Luis-Baba híján) a liga legjobb védekezését mutatták, a legstabilabb és szervezetebb csapat volt, legkevesebb gólt kapták és hetekkel a bajnokság vége előtt megnyerték a PL-t...Elképesztő.
Es iden meccsenkent ket golt atlagoltak es a 16. helyen alltak ugyan azzal a zsenivel ... Nem ertem minek jossz ide fel fanyalogni amikor kikapunk es Mourinhot isteniteni. Ha jol tudom amiota lelepett a zseni a 2. legtobb pontot szereztuk a bajnoksagban.
Nem fanyalgok, csak nem ertem es errol tettem megjegyzest meg a vedelemrol. Ti gunyolodtok hogy mester, zseni meg hasonlok, mikozben ugyanezzel a vedelemmel a legkevesebb golt kapta. Tavaly amig itt volt, akkor meg legtobb pontot szerezte, remlik? De biztos veletlen volt meg gyongek voltak a tobbiek...

Ahogy irtam ez nem is Jose fuggo, nem is rá akartam kihegyezni a dolgot, inkabb a jatekosokra. De elnezest kerek mindenkitol! Hagyjuk, felreertheto.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2676 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Tomi26 írta:nezzuk akkor a masik oldalat. 45 millio fonttol esik el klub mert nem indul a blbe. a delta es hublot jelezte hogy szezon vegen kilep a tamogatok kozul es meg kovethetik mas cegek is. a fel jatekoskeret lelep es nem lesz minosegi potlas. jovore a realis cel a legjobb 10 kozott vegezni.
Tomi26 forrást is írj a híreidhez, mert az ilyen stadion környékén suttogják exkluzív infóid már párszor vicc tárgyává váltak..

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Bajnokok Ligája

#2677 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Tomi26 írta:a delta es hublot jelezte hogy szezon vegen kilep a tamogatok kozul es meg kovethetik mas cegek is. a fel jatekoskeret lelep es nem lesz minosegi potlas. jovore a realis cel a legjobb 10 kozott vegezni.
Forrás? Még szerencse, hogy ez nem így működik.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2678 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

asderedsa írta:Hazard, nem tudom mit mondjak, mindig várom, hogy na most megmutatja... És nem történik semmi
De történt, és nagyon is megmutatta...
http://bleacherreport.com/articles/2623 ... shirt-swap" onclick="window.open(this.href);return false;

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#2679 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Fájó ez a kiesés,bevallom (elfogult emberként) én hitegettem magam egy 2012-vel :D ,kegyetlen módon besült,persze azért nem a semmiből jött ez a kiesés. Psg labdabiztos csapat nagyon,sokszor percekig nem tudtuk megszerezni a labdát,pedig nekünk nagyon kellett volna nyomni. Második bekapott gól után már egyértelműen eldőlt minden,Costa lecserélése is döntőnek bizonyult sajnos. Costa nagyot hajtott,és kíméletetlenül elküldte a dohányboltba gyufáért Thiago Silvát,felordítottam és ott azt hittem van esély,aztán időről-időre lejjebb apadt ez a hit..

Hazard, nem tudom mit mondjak, mindig várom, hogy na most megmutatja... És nem történik semmi, nem vagyok benne biztos, hogy valós volt a sérülése,de nem tetszett, hogy látta a reménytelenséget és akkor ő már nem küzd, inkább lejön, neki elég volt ennyi. Nekem teljesen így festett a helyzet,és ugye már voltak hasonló cselekedetei korábban is,két éve psg ellen ugyanígy,csak akkor már első félidőben kérte a cserét. Persze, lehet csak én képzelek ebbe túl sokat :D és tényleg ennyire sérülékeny lenne a faszi? Nem tudom,nekem szemet szúrt egyből mindenesetre.
Stone haxleader!

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#2680 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

nezzuk akkor a masik oldalat. 45 millio fonttol esik el klub mert nem indul a blbe. a delta es hublot jelezte hogy szezon vegen kilep a tamogatok kozul es meg kovethetik mas cegek is. a fel jatekoskeret lelep es nem lesz minosegi potlas. jovore a realis cel a legjobb 10 kozott vegezni.

Válasz küldése