Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#9481 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hazard már Madrid felé tekintget némileg úgy tűnik... (és ez mai)

https://twitter.com/samwhite6363/status ... _src=twsrc" onclick="window.open(this.href);return false;^tfw
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
matecska
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 21:14
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Miroslav Stoch

Re: Játékosok

#9482 Hozzászólás Szerző: matecska »

Mr Robot írta:Valamelyest idekapcsolódik, itt találkoztam először Alli nevével.

https://www.youtube.com/watch?v=ehnVg8yWilI" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát nem ügyetlen. :D Utólag lehet, hogy sok dolog a klub döntését igazolja (McEachran például), de ki tudja hány floptól lettek volna szegényebbek, ha bíznak kicsit a fiataljaikban. Azt pláne nem értem, hogy a mai elb*szott angol árak mellett miért nem fekszenek rá erre, helyette kiküldenek három 10-est a Vitesse-hez, gratulálok, a Chelsea-nél meg Ramires volt a jobbszélső... Én nem mondom, hogy RLC valami űbertalentum, de a fizikai adottságaival kimagasló lehet CM poszton, és nem futballhülye, jó képzést kapott az akadémián, csak a lelkét kéne valahogy megerősíteni, és nem úgy, hogy félidőben lehozzák... :roll:
Kicsit off, de én meg itt...nem kicsit finom: https://www.youtube.com/watch?v=JcR6lTmQDYs" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#9483 Hozzászólás Szerző: béla »

andrewm93 írta:
Mr Robot írta:Valamelyest idekapcsolódik, itt találkoztam először Alli nevével.

https://www.youtube.com/watch?v=ehnVg8yWilI" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát nem ügyetlen. :D Utólag lehet, hogy sok dolog a klub döntését igazolja (McEachran például), de ki tudja hány floptól lettek volna szegényebbek, ha bíznak kicsit a fiataljaikban. Azt pláne nem értem, hogy a mai elb*szott angol árak mellett miért nem fekszenek rá erre, helyette kiküldenek három 10-est a Vitesse-hez, gratulálok, a Chelsea-nél meg Ramires volt a jobbszélső... Én nem mondom, hogy RLC valami űbertalentum, de a fizikai adottságaival kimagasló lehet CM poszton, és nem futballhülye, jó képzést kapott az akadémián, csak a lelkét kéne valahogy megerősíteni, és nem úgy, hogy félidőben lehozzák... :roll:
Egyelőre az is elég, hogy játszik, ez a szezon úgy is kuka, 4. hely a cél, így ez az év jó lesz arra, hogy a fiatalokat beépítsük a csapatba. Sok meccsünk lesz, remélhetőleg BL meccsek is, sok lehetősége lesz még RLC-nek bizonyítani, remélem él vele, kéne egy új szimpatikus angol a csapatba Lampard után, és sajna Terry is már egyre kifelé megy a csapatból.
egyéb: mi van azzal a Baker gyerekkel, úgy hallottam ő is nagyon jó volt az ifik közül, vele most mi van, kölcsönbe adtuk, vagy még mindig az akadémián van?
Baker nem egy igazi őstehetség, de a hozzáállásával meg kemény munkával ezt ellensúlyozza.A Vitesse-ben rendszeresen kezdő,de olyan nagyon nagy extrát nem nyújt. Nem nagyon valószínű,hogy lesz még nálunk valaki belőle.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#9484 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Tegnap kint voltam a meccsen. Én ezt láttam:
A védelem szerintem rendben volt tegnap, de ezzel nem állnék ki egy erősseb csapat ellen. Nekem picit úgy tűnt mintha Azpi kicsit idegenül mozogna a jobb oldalon. Baba pedig nem tűnt teljesen magabiztosnak, de elég jól játszott.
Loftus-Cheek szerintem nem játszott annyira jól, gondoltam, hogy szünetben le fogja hozni. Bár nagy potenciál van benne, remélem sokszor látjuk még.
Pedró elég gyenge volt. Willian és Costa nagyon jól játszottak.
Hazard pedig az alatt az 5 perc alatt nem mutathatott sokat, de nem is mutatott.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#9485 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Baker a Vitesseben van kölcsönbe, és játszik is rendszeresen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok

#9486 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Mr Robot írta:Valamelyest idekapcsolódik, itt találkoztam először Alli nevével.

https://www.youtube.com/watch?v=ehnVg8yWilI" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát nem ügyetlen. :D Utólag lehet, hogy sok dolog a klub döntését igazolja (McEachran például), de ki tudja hány floptól lettek volna szegényebbek, ha bíznak kicsit a fiataljaikban. Azt pláne nem értem, hogy a mai elb*szott angol árak mellett miért nem fekszenek rá erre, helyette kiküldenek három 10-est a Vitesse-hez, gratulálok, a Chelsea-nél meg Ramires volt a jobbszélső... Én nem mondom, hogy RLC valami űbertalentum, de a fizikai adottságaival kimagasló lehet CM poszton, és nem futballhülye, jó képzést kapott az akadémián, csak a lelkét kéne valahogy megerősíteni, és nem úgy, hogy félidőben lehozzák... :roll:
Egyelőre az is elég, hogy játszik, ez a szezon úgy is kuka, 4. hely a cél, így ez az év jó lesz arra, hogy a fiatalokat beépítsük a csapatba. Sok meccsünk lesz, remélhetőleg BL meccsek is, sok lehetősége lesz még RLC-nek bizonyítani, remélem él vele, kéne egy új szimpatikus angol a csapatba Lampard után, és sajna Terry is már egyre kifelé megy a csapatból.
egyéb: mi van azzal a Baker gyerekkel, úgy hallottam ő is nagyon jó volt az ifik közül, vele most mi van, kölcsönbe adtuk, vagy még mindig az akadémián van?

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Játékosok

#9487 Hozzászólás Szerző: petr »

Azert pedro ilyen gyenge jatekkal csoda,h szinte vegig jatszotta az egesz meccset

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#9488 Hozzászólás Szerző: Chester »

Valamelyest idekapcsolódik, itt találkoztam először Alli nevével.

https://www.youtube.com/watch?v=ehnVg8yWilI" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát nem ügyetlen. :D Utólag lehet, hogy sok dolog a klub döntését igazolja (McEachran például), de ki tudja hány floptól lettek volna szegényebbek, ha bíznak kicsit a fiataljaikban. Azt pláne nem értem, hogy a mai elb*szott angol árak mellett miért nem fekszenek rá erre, helyette kiküldenek három 10-est a Vitesse-hez, gratulálok, a Chelsea-nél meg Ramires volt a jobbszélső... Én nem mondom, hogy RLC valami űbertalentum, de a fizikai adottságaival kimagasló lehet CM poszton, és nem futballhülye, jó képzést kapott az akadémián, csak a lelkét kéne valahogy megerősíteni, és nem úgy, hogy félidőben lehozzák... :roll:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#9489 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egyetértek, mondjuk azt még hozzá kell tennem a pontosság érdekében az általam leírtakhoz, hogy Alli már 17 évesen alapembere volt a MK Donsnak, és 19 éves kora ellenére van már 100 felnőtt meccse (nagy része League1), ami nyilván nem mellékes, illetve fizetett érte a Sp*rs 6 millió eurót, de ami miatt Alli már válogatottnak mondhatja magát, az a bizalom, semmi más, merthogy szorult belé játéktudás, azt a vak is látja. Hasonlóan tehetséges Ruben és Alli is, nekem mindkettejük játéka nagyon tetszik, csak míg a Sp*rs kihasználja az értékeit, addig mi nem, még ilyen ínséges időkben sem...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#9490 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mondjuk Sp*rsről ilyet nem illik, de az utóbbi időben tetszett, hogy a k*rvadrága flopjaik helyett inkább a saját és/vagy angol játékosaikat kezdték el nyomni. Oké, nekik kisebb a tét, meg nincs olyan habzsi-dőzsi sem keretileg, sem anyagilag mint a Chelsea-nél, és ott sem mindegyik játékos "top", de csak így ismerte meg a világ tavaly Harry Kane-t, idén Dele Allit például, és akkor ott van még Mason, Bentaleb vagy Dier, nem világverő névsor, de csak szimpatikusabb mint a sok "zsoldos", akik semmivel sem raknak le jobb teljesítményt az asztalra.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#9491 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Aki nekünk RLC, az a Tottenhamnek Dele Alli (még ha ő nem is saját nevelés, de egyidősek), mindkettő baromi tehetséges, csak míg előbbiben nem bíznak és lecserélik, addig utóbbit hagyják kibontakozni, és közben már be is mutatkozott az angol nagy válogatottban, úgy, hogy egyébként a PL-ben van eddig összesen 500 perce. Ennyi a különbség, a bizalom...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok

#9492 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

béla írta:
Dante írta:
tibi71 írta:Pár éve még mindenki a megváltót láttaSinclairbe és Mc EaekeEachran és szép lassan már mind2 kuka !! Sinclertől azért többet vártam
Azóta történt egy kisebb minőségi javulás az utánpótlásnál. Nem véletlen sorozzák szét a La Masia-t, Ajax, Roma, Porto, Sporting stb híres akadémiákat. Ráadásul RLC-ről nem csak mi vagyunk ennyire pozitív véleménnyel, hanem az angolok is (Neville-ék pl) ezzel szemben a földön jár a srác.
Egyébként McEachran alkalmas lett volna megváltónak, nála csak simán nem jöttek össze a dolgok. Más kategória,mint Sinclair.
Passz, McEachran totál leszarta a karrierjét már a végén. Összejött azzal az angol szappanoperás celebbel, és onnantól lefele ment a teljesítménye. Szerintem mindegyikőjük ugyanaz a kategória, nagyjából mint itthon. Tehetség, pénz, egó van, de akarat, alázat, és kemény munka nincsen. Kakuta is mekkora tehetség volt, de fejben gyenge volt mindegyik. A mai futballban sokkal többet ér az akarat, a legjobb példa erre a Dortmund, ahol a játékosok többsége nem ér fel a többi élvonalbeli csapattal, mégis hajtanak, küzdenek, ugyan nem tudnak a fejükön egyszerre 2 labdát megtartani, nem tudnak világszínvonalú cseleket csinálni, de elvégzik a feladatukat. McEachran ezt nem tudta bizonyítani, ez van, helyette majd lesz másik 10 angol a helyére, hátha ezek közül majd egy bizonyít.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#9493 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:
tibi71 írta:Pár éve még mindenki a megváltót láttaSinclairbe és Mc EaekeEachran és szép lassan már mind2 kuka !! Sinclertől azért többet vártam
Azóta történt egy kisebb minőségi javulás az utánpótlásnál. Nem véletlen sorozzák szét a La Masia-t, Ajax, Roma, Porto, Sporting stb híres akadémiákat. Ráadásul RLC-ről nem csak mi vagyunk ennyire pozitív véleménnyel, hanem az angolok is (Neville-ék pl) ezzel szemben a földön jár a srác.
Egyébként McEachran alkalmas lett volna megváltónak, nála csak simán nem jöttek össze a dolgok. Más kategória,mint Sinclair.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#9494 Hozzászólás Szerző: Dante »

tibi71 írta:Pár éve még mindenki a megváltót láttaSinclairbe és Mc EaekeEachran és szép lassan már mind2 kuka !! Sinclertől azért többet vártam
Azóta történt egy kisebb minőségi javulás az utánpótlásnál. Nem véletlen sorozzák szét a La Masia-t, Ajax, Roma, Porto, Sporting stb híres akadémiákat. Ráadásul RLC-ről nem csak mi vagyunk ennyire pozitív véleménnyel, hanem az angolok is (Neville-ék pl) ezzel szemben a földön jár a srác.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#9495 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Végre nem volt akkora szenvedés a meccsünket. Kikerültek a gyengén startoló játékosok(Hazard, Matic, Iva), és bekerültek a bíztató teljesítményt nyújtók(Ruben, Willian, Ramires). Döbbenet!

Azpi: baromi jó volt ma.
Baba: gyengén kezdett, a végére viszont belejött. Nem lesz ez rossz, csak nem havonta kéne pályára lépnie.
Ramires: szenzációs volt, ezer fokon égett. Jelenleg a kezdőben a helye.
Ruben: nem volt tökéletes, de sokkal jobban játszott mint Fábregas vagy Matic az elmúlt pár hétben.
Willian: nagyon összekapta magát, bravó.
Costa: végre ő is jól játszott, de azért a balhé nem maradhatott el.

fst200
Hozzászólások: 910
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#9496 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Szabi írta:Amit a válogatott meccsen művelt hét közben Matic, onnan is látszik, hogy fejben nála sincs rendben valami (ahogy jó pár embernél még...), amellett, hogy tavalyhoz képest minősíthetetlenül sz*r, amit nyújt meccsről meccsre. Mondjuk akkor sajnáltam, mikor Mourinho begőzölt a Palace ellen és csereként beállva lecserélte, azért ezt nem érdemli még ilyenkor sem...
szerintem ezért osztotta fel a mecset RLC és közte, hogy picit formába jöjjön

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Játékosok

#9497 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Pár éve még mindenki a megváltót láttaSinclairbe és Mc EaekeEachran és szép lassan már mind2 kuka !! Sinclertől azért többet vártam
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibi71 2015. október 17., szombat 18:45-kor.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#9498 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Amit a válogatott meccsen művelt hét közben Matic, onnan is látszik, hogy fejben nála sincs rendben valami (ahogy jó pár embernél még...), amellett, hogy tavalyhoz képest minősíthetetlenül sz*r, amit nyújt meccsről meccsre. Mondjuk akkor sajnáltam, mikor Mourinho begőzölt a Palace ellen és csereként beállva lecserélte, azért ezt nem érdemli még ilyenkor sem...
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3139
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#9499 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szerintem Ruben meg egyaltalan nem "tanar" meg stb. ahogy itt sok ember hivja. En egyaltalan nem lepodtem meg, hogy lehozta, szerintem eleg sokat hibazott es neha ugy tunt, hogy kicsit lusta futni is. (Ezt mar regebben mondta Jose, hogy egyszer azert cserelte le talan nyaron, mert lusta volt) Foleg akkor hibazott, amikor az a bizonyos plusz kellett volna, kulcspasszoknal. Egyenlore meg sokat kell fejlodnie, talan csak azert van itt igy felfujva, mert sajat neveles. Vegyetek le a fejem, viszont most jon egy DE...
ahogy beallt Matic, az minosithetetlen volt, egybol adott az ellenfelnek 2 olyan passzt, hogy hihetetlen, fogtam a fejem, hiszen ez tole eddig nagyon tavol allt, de az utobbi idoben o sincs elete formajaban. ES itt jon az, hogy emiatt nem volna baj, ha gyakrabban hasznalna Rubent helyette, foleg amig ossze nem szedi magat a szerb, mert nem vallalnank nagy kockazatot ezzel, igy Ruben is jatszhatna es fejlodhetne tovabb.
Valljuk be oszinten, a jelenlegi helyzetben a leheto legbiztosabbra kell mennunk, ez lehetett az oka a cserenek is a felidoben, bar igy utolag maradhatott volna meg siman. Ugyhogy, Kijevben is Ruben legyen a kezdo inkabb, majd ha elfarad johet Matic, jelenleg jobb valasztas.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#9500 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Rlc szokas szerint tanar, Costanak vegre jo meccse lett. Azpi egy allat, imadom egyszeruen. Fabre is javult..Willian meg kb vezer lett. Baba izgult kicsit de jo lesz ez a vedo negyes, szerintem ez maradjon a vegleges. Pedro kilogott nagyon, remelem vissza nyeri a formajat. Hazard-t sajnaltam, de szedje ossze magat. Nem volt a legjobb de azert lokest adhat nekik, minden ilyen "apro" siker.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése