Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#12241 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Jó a legenda a háznál Drogbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! 8)

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#12242 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

és a nagy öreg!!!! zseniàlis fejes :3

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#12243 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Izgulunk, ezt Josénak kell rendbe tennie most a fejekben. Ugyanúgy megvannak a kontráink és a lehetőségek az összjátékra, ahogy eddig végig a szezonban, de nem elég higgadtak a fiúk, hogy ezt végig is csinálják.

Többet mutatott a MU, veszélyesebbek voltak, Dowd viszont nem tudom mit nézett, amikor Smalling elföldelte Ivanovicot.
They do now.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#12244 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nem tetszik ez a mai játék, ideges, szervezetlen, nincs összhang egy-egy kontra során és kreativitás nulla. Eddig a MU a jobb. Ivanovic vagy szabálytalankodik vagy elmennek mellette, Hazard rendre rossz megoldásokat választ, Drogba pedig egyszerűen már nem való a PL-be. Mondjuk az egyetlen értelmes lövésünket így is ő hozta le, de az is lehetett volna sokkal jobb.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#12245 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Talmaszabi írta:Herrera sokat nem oszt, nem szoroz, szerintem nem egy nagy durranás...
Fellaini kezd helyette, aki támadásban gyengébb Herreránál, védekezésben is csak a favágásban jobb, szóval jól jártunk hogy Herrera nem játszhat. Falcao helyett pedig Januzaj, azt hiszem ezzel sem lettek erősebbek. :D
Why always me?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7003
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#12246 Hozzászólás Szerző: kecske01 »


alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#12247 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

:) valaki legyen annyira jofej, hogy linkeljen be ide par jo streamet :D
-=Kék vér=-

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#12248 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Zala0821 írta:Nem az esti meccshez kapcsolódik de az Everton eddigi 2 gólját két tőlünk igazolt csatár szerezte Eto'o és Lukaku. Pont ilyenkor szerez mindkét ex-csatárunk gólt amikor nálunk pedig kérdéses, hogy egyáltalán lesz-e bevethető játékos elől.
De akkor is a 3 pontért kell menni akár van Costa akár nincs nem 1 emberre épül a csapat, elég fontos játékos de nélküle is meglehet verni jelen pillanatban a MU-t.
Nem látom az összefüggést. Most akkor vágtunk volna neki öt csatárral a szezonnak?
Why always me?

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#12249 Hozzászólás Szerző: easy »

#OhShit

Gary Neville ‏@GNev2
Costa NOT arrived at OT with the team!

Drogba kezd.

Zalán

Re: Premier League

#12250 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Nem az esti meccshez kapcsolódik de az Everton eddigi 2 gólját két tőlünk igazolt csatár szerezte Eto'o és Lukaku. Pont ilyenkor szerez mindkét ex-csatárunk gólt amikor nálunk pedig kérdéses, hogy egyáltalán lesz-e bevethető játékos elől.
De akkor is a 3 pontért kell menni akár van Costa akár nincs nem 1 emberre épül a csapat, elég fontos játékos de nélküle is meglehet verni jelen pillanatban a MU-t.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#12251 Hozzászólás Szerző: Szabi »

bolnud írta: Csak a hét elején még Schürrle is sérült volt. Tud valaki róla valamit, esetleg, hogy felépült-e?
Én úgy tudom, hogy beteg volt, de vélhetően ma már bevethető lesz. Egyébként tavaly pont Schürrlével kezdtünk a 0-0-ra végződő idegenbeli meccsen, KDB és Cole is játszott még...

szerk.: látom megelőztek :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12252 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

bolnud írta:
White írta: Costa játszani fog szerintem,viszont ha nem akkor André legyen a center és ne ma probálkozzunk Solanke-val.Bár JM biztos tudja mit csinál.
Csak a hét elején még Schürrle is sérült volt. Tud valaki róla valamit, esetleg, hogy felépült-e?
Nagyon kíváncsi vagyok, kit fog Mourinho játszatni, lehet, hogy hülyített mindenkit és Costa vagy Remy kezdő lesz.

Schürrle nem sérült volt hanem beteg. Elvileg jól van már de két hete nem játszott egy percet sem. Szerintem Rami, Obi és ő majd a Shrewsbury ellen térnek vissza, ma maximum a padon lesznek.

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Premier League

#12253 Hozzászólás Szerző: Ricco »

White írta:Szlovák iskolába jártam,soha nem tanultam magyarul írni,az nekem elég ha értitek mit akarok.


Meccshez : Costa játszani fog szerintem,viszont ha nem akkor André legyen a center és ne ma probálkozzunk Solanke-val.Bár JM biztos tudja mit csinál.
Szerintem Sheenka nem rossz indulatból írta. Remélem. A lényeg, hogy most már tudod. :)

De jó lenne, ha tudna játszani Costa.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Premier League

#12254 Hozzászólás Szerző: bolnud »

White írta: Costa játszani fog szerintem,viszont ha nem akkor André legyen a center és ne ma probálkozzunk Solanke-val.Bár JM biztos tudja mit csinál.
Csak a hét elején még Schürrle is sérült volt. Tud valaki róla valamit, esetleg, hogy felépült-e?
Nagyon kíváncsi vagyok, kit fog Mourinho játszatni, lehet, hogy hülyített mindenkit és Costa vagy Remy kezdő lesz.

Avatar
White
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#12255 Hozzászólás Szerző: White »

Szlovák iskolába jártam,soha nem tanultam magyarul írni,az nekem elég ha értitek mit akarok.


Meccshez : Costa játszani fog szerintem,viszont ha nem akkor André legyen a center és ne ma probálkozzunk Solanke-val.Bár JM biztos tudja mit csinál.
#OnceABlueAlwaysABlue

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Premier League

#12256 Hozzászólás Szerző: Ricco »

koni0725 írta:
Sheenka írta:
White írta: alagzatát
Az alagzat szónak az alag a szótöve. Jól mondom?
Ez a hozzászólás meg rohadtul kellett ide, ugye?
Igen. Nagyon jól tette, hogy kijavította.
___

Ahogy előttem is írták, akár lesz Costa, akár nem, akár Drogba, akár nem, ezt a MU-t kontrákkal ki kell végezni. Schürrle, Ramires, Mikel? Velük mi van? Mikor térnek vissza?

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#12257 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Kicsit eltérve a témától, kíváncsi vagyok, hogy meddig fog szárnyalni a Southampton.
3 pont csak a különbség. Persze nem ők a fő riválisaink, de azért lehet, hogy több van bennük mint 1-2 jó meccs.

Legyen már 5 óra.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Zalán

Re: Premier League

#12258 Hozzászólás Szerző: Zalán »

A támadó alakzatuk tényleg nagyon jó de még nem állt össze. Állítólag nem lesz Falcao mert rásérült a lábára. Mourinho pedig ismeri di Máriát így biztos tudja, hogy hogy kell hatástalanítani vagy legalábbis annyira megfogni, hogy momentuma se legyen. RVP pedig az utóbbi időben mintha nem találná önmagát és azt látom rajta, hogy nem akar játszani ami mondjuk érthető, mert ha Rooney nincs eltiltva és Falcao is rendben van akkor RVP csak 3. számú csatár és ez biztos kicsit demoralizáló de elég nagy klasszis ahhoz, hogy rossz formában is villan egyet. A védelmük sem az igazi.
A mi részünkről viszont csak a csatár kiléte a kérdés, örülnék ha valamelyik fiatal kapna lehetőséget csatárként, viszont bárki kezdhet ott, Mou tudja mit csinál és meg lesz az oka, hogy miért az a játékos kezd.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12259 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

cfclegend2 írta:Elől sem olyan erős ez a MU. A nevek jók, de egyelőre a teljesítmény messze elmarad a klasszistól (ha már a másik topikban pont erről megy a vita) Di Maria viszont már kezdetektől fogva pörög, őt különösképp fogni kell.

Nem működnek jól csapatként, de Falcao, van Persie vagy Di María van akkora klasszis hogy bármikor villan egyet egyedül is, úgyhogy észnél kell lenni.

Én nagyon nyugodt vagyok a meccsel kapcsolatban, mert nem jöhetünk ki rosszul a fordulóból. Mourinho tegnapi nyilatkozata szerint Costa és Drogba sem teljesen egészéges, Remy a padon se lesz. Óriási lenne Solanke-val kezdeni :D

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#12260 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Elől sem olyan erős ez a MU. A nevek jók, de egyelőre a teljesítmény messze elmarad a klasszistól (ha már a másik topikban pont erről megy a vita) Di Maria viszont már kezdetektől fogva pörög, őt különösképp fogni kell.
Why always me?

Válasz küldése