Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#12761 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Tényleg lehozzuk a 2. félidőt kapura rúgás nélkül? 1 újonc ellen?

asd14asd
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2011. május 22., vasárnap 21:05

Re: Premier League

#12762 Hozzászólás Szerző: asd14asd »

Gyerekek, ez már igen.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#12763 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Jose felkuldte a legjobb 11et vegre
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#12764 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Ez a kezdő egyszerűen elképesztő erre tényleg azt mondom minden poszton világklasszis amit a 2. gólnál műveltek a fiúk az szenzációs így kell kinéznie egy gólnak egyérintős gyors passzok és hatékony befejezés csak maradjanak ilyen motiváltak a fiúk és mindenki egészséges!!!

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#12765 Hozzászólás Szerző: easy »

Kép

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12766 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Erőlködés nélkül 16 perc alatt több gólt lőttünk, mint bárki más a Premier League-ben 90 alatt. Ezt a Burnley-t meg kell tömni mint a libát, nem tudhatjuk hogy számít-e majd a gólkülönbség.

Fabregas fantasztikus gólpasszt adott, respekt. Schürrle a góljával odapiszkált Vilmosnak, akiről kicsit nehéz elképzelni, hogy ilyen gólt lőjön. Össze kell kapnia magát a brazilnak.

Nagyon örülök, hogy Costa gólt szerzett, de nem kéne dobálnia magát... Lehet, hogy egy picit hozzáért a kapus, de simán továbbmehetett volna.

Be kéne vágni még egyet gyorsan, aztán hadd debütáljon Drogba, Zouma és Kasmirski.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12767 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egyelőre egyik nagy sem volt meggyőző, egy szót nem szólhattak volna, ha nem nyernek. Remélem mi nem fogunk holnap szenvedni a Burnley ellen, jó lenne 3 góllal nyerni, és akkor vezethetnénk a tabellát. :)

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#12768 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Úgyis az fog dönteni, hogy melyik csapat lesz ott jobban fejben, ezen a szinten bármelyik csapatból ki lehet hozni egy remek szezont, ha megfelelő a stratégia ésa mentális felkészítés.
One ball to rule them all!

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Premier League

#12769 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Николаевич írta:
Hunor96 írta: Szerintem mindegy hogy mennyire szenvedve, de megnyerték a meccseket és azértelnézve a Pool,Arsenal és főleg a City játékát (bár utóbbiak meccsét nem láttam, de a tavalyi teljesítményükből lehet következtetni) az biztos hogy folyamatos győzelmi kényszerben leszünk, ez egy olyan szezon lesz ahol ha egyet botlik (vagy csúszik :D ) valaki akkor annak súlyosabb következményei lehetnek mint bármikor.

Persze, a lényeg a három pont, de valahogy mégis furcsa hogy sehol nem látni azt a szezon eleji kiugróan jó formát.

A Liverpool szerintem idén nem fogja tudni megszorongatni City-t és minket. Tavaly jóval-jóval kevesebb meccset játszottak, mint mi(vagy a többi, BL-ben szereplő angol csapat, az utazásról nem is beszélve), így is eléggé elfogytak a végére. Suarez nagyon vitte őket a hátán, az érte kapott pénzből viszont nem egy másik extraklasszis, hanem egy csomó tehetséges játékos jött feltölteni az üres helyeket. Kísértetiesen hasonló a helyzet mint tavaly a Sp*rs-nél Bale eladása után.

Hiába bővült a keretük, azért a Sterling-Assaidi-Markovic-Coutinho-Suso tkp/szélső-sort nem lehet egy lapon említeni a miénkkel, ugyanez igaz középen vagy hátul is. Egyszerűen nincs náluk elég minőségi futballista, hogy bírják a kettős/hármas terhelést. Idén ősszel lesz +6 kemény meccsük, és nagyon sokat érhet hogy nálunk egy Schürrle meg egy Filipe Luis ücsörög a padon, nem Assaidi meg José Enrique.

A Manchester United nagyon jó csapat lesz egy-két év múlva, ha hagynak időt van Gaal-nak, most még egyértelműen nincs kész. Egy (sérült) balhátvédük van a keretben, egy igazi jobbhátvéd, három ócska középhátvéd(Jones, Evans, Smalling, pedig 3 CB-s rendszerhez 5-6 jó ember kéne). Nem kell velük foglalkozni, építkezni fognak szépen csendben, 4-5. helyre lesznek jók szvsz.

Az Arsenal-lal ugyanaz a helyzet mint tavaly.. Baromi jó az alapcsapatuk, de még mindig nem elég hosszú a kispad ahhoz hogy végig bírják a szezont. Tavaly is(meg kb minden évben) sokáig vezettek aztán kipukkantak. Ospina a padra jött, Chambers túl fiatal még, Debuchy meg nem előrelépés Sagna-hoz képest, egyedül Sanchez az aki nagyon jó igazolás nekik, de még mindig fájóan sok a Rosicky-féle hulladék.

A City cefet erős lesz idén is.. Mangala ha beválik nagyon jó párost alkothat Kompany-val.. Demichelis és Nastasic nem tudtak igazán jó teljesítményt nyújtani, de a francia nagyon bika. Sagna, Fernando és Lampard nem jelentenek túl nagy erősítést, de minőségi, rutinos játékosok akik magas szintet képviselnek, hosszabb lett velük a kispad. Tavaly Agüero és Jovetic a szezon nagy részét a kórházban töltötte, ha idén szerencsésebbek lesznek nehéz lesz velük felvenni a versenyt.

Szerintem a nyáron mi erősödtünk a legtöbbet. Diego Costa, Fabregas, Kurti és Filipe is előrelépést jelent az elődjéhez képest. Matic idén már játszhat a BL-ben, ezt sem szabad elfelejteni, Aké és Zouma pedig bizonyították az előszezonban hogy lehet rájuk számítani, megbízható kiegészítőembernek kiválóak (egyelőre).
Abszolút egyetértek,a keret jobb mint a többié,a Citynek talán erősebb a támadó egysége,de a védelme gyengébb,mi nem vagyunk az a hengerlő csapat,de a kontráink gyorsak és a védelem beton,az európai foci boom légiója. Ráadásul a lélektani fölény is a mienk,a szarsenl tavaly 6ot a muh 3at kapott tőlünk és egyik riválisnak sem termett babér ellenünk. Ráadásul az edző tekintetében is miénk a fölény,tehát minden adott idén a sikerre. Óriási kudarc lenne ha így sem sikerülne behúzni a kupát.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12770 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hunor96 írta: Szerintem mindegy hogy mennyire szenvedve, de megnyerték a meccseket és azértelnézve a Pool,Arsenal és főleg a City játékát (bár utóbbiak meccsét nem láttam, de a tavalyi teljesítményükből lehet következtetni) az biztos hogy folyamatos győzelmi kényszerben leszünk, ez egy olyan szezon lesz ahol ha egyet botlik (vagy csúszik :D ) valaki akkor annak súlyosabb következményei lehetnek mint bármikor.

Persze, a lényeg a három pont, de valahogy mégis furcsa hogy sehol nem látni azt a szezon eleji kiugróan jó formát.

A Liverpool szerintem idén nem fogja tudni megszorongatni City-t és minket. Tavaly jóval-jóval kevesebb meccset játszottak, mint mi(vagy a többi, BL-ben szereplő angol csapat, az utazásról nem is beszélve), így is eléggé elfogytak a végére. Suarez nagyon vitte őket a hátán, az érte kapott pénzből viszont nem egy másik extraklasszis, hanem egy csomó tehetséges játékos jött feltölteni az üres helyeket. Kísértetiesen hasonló a helyzet mint tavaly a Sp*rs-nél Bale eladása után.

Hiába bővült a keretük, azért a Sterling-Assaidi-Markovic-Coutinho-Suso tkp/szélső-sort nem lehet egy lapon említeni a miénkkel, ugyanez igaz középen vagy hátul is. Egyszerűen nincs náluk elég minőségi futballista, hogy bírják a kettős/hármas terhelést. Idén ősszel lesz +6 kemény meccsük, és nagyon sokat érhet hogy nálunk egy Schürrle meg egy Filipe Luis ücsörög a padon, nem Assaidi meg José Enrique.

A Manchester United nagyon jó csapat lesz egy-két év múlva, ha hagynak időt van Gaal-nak, most még egyértelműen nincs kész. Egy (sérült) balhátvédük van a keretben, egy igazi jobbhátvéd, három ócska középhátvéd(Jones, Evans, Smalling, pedig 3 CB-s rendszerhez 5-6 jó ember kéne). Nem kell velük foglalkozni, építkezni fognak szépen csendben, 4-5. helyre lesznek jók szvsz.

Az Arsenal-lal ugyanaz a helyzet mint tavaly.. Baromi jó az alapcsapatuk, de még mindig nem elég hosszú a kispad ahhoz hogy végig bírják a szezont. Tavaly is(meg kb minden évben) sokáig vezettek aztán kipukkantak. Ospina a padra jött, Chambers túl fiatal még, Debuchy meg nem előrelépés Sagna-hoz képest, egyedül Sanchez az aki nagyon jó igazolás nekik, de még mindig fájóan sok a Rosicky-féle hulladék.

A City cefet erős lesz idén is.. Mangala ha beválik nagyon jó párost alkothat Kompany-val.. Demichelis és Nastasic nem tudtak igazán jó teljesítményt nyújtani, de a francia nagyon bika. Sagna, Fernando és Lampard nem jelentenek túl nagy erősítést, de minőségi, rutinos játékosok akik magas szintet képviselnek, hosszabb lett velük a kispad. Tavaly Agüero és Jovetic a szezon nagy részét a kórházban töltötte, ha idén szerencsésebbek lesznek nehéz lesz velük felvenni a versenyt.

Szerintem a nyáron mi erősödtünk a legtöbbet. Diego Costa, Fabregas, Kurti és Filipe is előrelépést jelent az elődjéhez képest. Matic idén már játszhat a BL-ben, ezt sem szabad elfelejteni, Aké és Zouma pedig bizonyították az előszezonban hogy lehet rájuk számítani, megbízható kiegészítőembernek kiválóak (egyelőre).

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#12771 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Szerintem az idei szezonunk könnyebb lesz, mint az előző. Értem ezalatt azt, hogy a közvetlen riválisaink ellen nagyon jól szerepeltünk. Most adott a keret ahhoz, hogy a kisebb csapatok ellen is tűzben tudja tartani a srácokat Mourinho.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#12772 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Николаевич írta:
Nem láttam a meccset, de ahogy olvasom azért nem volt egy sétagalopp a City-nek ez a győzelem.

Eddig egy riválisunk sem volt igazán meggyőző: a Liverpool és az Arsenal a meccs végén tudtak csak legyűrni otthon egy kiscsapatot, a Tottenham is nagyon nehezen nyert, a City sem hengerelt.

Kíváncsi vagyok, milyen lesz ez a Burnley. A három újonc közül egyértelműen nekik a leggyengébb a keretük, de ez a Palace-ra is igaz volt tavaly, mégis simán benn maradtak. Tele vannak PL-szinten is rutinos játékosokkal(Reid, Ward, Taylor, Kightly, Jones). Danny Ings-re kíváncsi leszek: angol U21-es válogatott csatár, tavaly 21 bajnoki gólt szerzett.
Szerintem mindegy hogy mennyire szenvedve, de megnyerték a meccseket és azértelnézve a Pool,Arsenal és főleg a City játékát (bár utóbbiak meccsét nem láttam, de a tavalyi teljesítményükből lehet következtetni) az biztos hogy folyamatos győzelmi kényszerben leszünk, ez egy olyan szezon lesz ahol ha egyet botlik (vagy csúszik :D ) valaki akkor annak súlyosabb következményei lehetnek mint bármikor.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12773 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

easy írta:Vmiért a Citynek mindig lefekszik a Castle, ellenünk meg a szezon meccsét nyomják. :D

Nem láttam a meccset, de ahogy olvasom azért nem volt egy sétagalopp a City-nek ez a győzelem.

Eddig egy riválisunk sem volt igazán meggyőző: a Liverpool és az Arsenal a meccs végén tudtak csak legyűrni otthon egy kiscsapatot, a Tottenham is nagyon nehezen nyert, a City sem hengerelt.

Kíváncsi vagyok, milyen lesz ez a Burnley. A három újonc közül egyértelműen nekik a leggyengébb a keretük, de ez a Palace-ra is igaz volt tavaly, mégis simán benn maradtak. Tele vannak PL-szinten is rutinos játékosokkal(Reid, Ward, Taylor, Kightly, Jones). Danny Ings-re kíváncsi leszek: angol U21-es válogatott csatár, tavaly 21 bajnoki gólt szerzett.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#12774 Hozzászólás Szerző: easy »

Vmiért a Citynek mindig lefekszik a Castle, ellenünk meg a szezon meccsét nyomják. :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#12775 Hozzászólás Szerző: béla »

Na a City meccse is odavert,meleg volt nagyon a vége nekik,de jött Agüero. Tipikusan az a meccs volt,amit mi a végén elbalfaszkodtunk volna :DD

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12776 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

béla írta:Mit játszik a Pool meg a Soton. Igazi angol bajnoki

Kellemes meglepetés a Southampton.. Őszintén szólva én azt hittem hogy teljesen szét lesznek esve, ehhez képest nagyon komolyan megszorongatták a Liverpool-t. Tadic és Pellé nagyon jól játszottak az újak közül, Bertrand is rendben volt. Long-ért a 15 milliót nagyon nagy túlzásnak érzem, ma is hatalmas ziccert hibázott, meglátjuk majd.

A Liverpool védelme ma sem volt a toppon. A Skrtel-Lovren páros jó lehet, de össze kell még szokniuk. Ez a Manquillo gyerek viszont nagyon komolyan szopórollerezett Tadic ellen. Egy jó formában lévő Hazard megeszi reggelire. Fiatal még ez a srác, de az Atletico-ban sem volt kezdő, meglepő lenne ha a Pool-ban az lenne.

Markovic-ra leszek nagyon kíváncsi, ugye opciós jogunk volt a megvételére. A Benfica szurkolók szerint hatalmas spíler. Én csak egyszer-kétszer láttam, akkor tényleg ígéretesnek tűnt.

Amúgy Lampard a padon sincs a City-ben.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#12777 Hozzászólás Szerző: béla »

Mit játszik a Pool meg a Soton. Igazi angol bajnoki

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#12778 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

ChesterB írta:Remélem mi nem ilyen döcögősen fogunk játszani, eddig egyik pályára lépett riválisunk sem győzött meg. Holnap azért már a City-től és Liverpooltól is gólfesztivált várok.
Azért a Southampton és a Newcastle is egy erős középcsapat, úgyhogy max 1-2 gól lesz közte.
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12779 Hozzászólás Szerző: Chester »

Remélem mi nem ilyen döcögősen fogunk játszani, eddig egyik pályára lépett riválisunk sem győzött meg. Holnap azért már a City-től és Liverpooltól is gólfesztivált várok.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#12780 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Jó nagy mákkal kezdenek a londoni csapatok Sp*rs és arsenal is hossz. nyer...

Válasz küldése