Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1181 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dante írta:"You can watch your favourite Blues in action FOR FREE on all platforms as they take on Real Sociedad in the final pre-season friendly on Tuesday 12 August" - Ez egy jó dolognak tűnik.
Eddig is volt hozzá stream...
Gaben3000 írta:És ez nem tiszteletlenség a fradival szemben,hanem tisztelet a chelseavel szemben....
Ha beülsz Chelsea mezben 100 Fradista közé, az szerintem eléggé proliság, fordított esetben is fura lenne ha belegondolsz. Ráadásul tényleg megjegyezhetnek, tudjuk, hogy hülyék mindenhol vannak sajnos, a Népliget meg amúgy sem túl vidám környék bármelyik napon...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1703
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1182 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Gaben3000 írta:
kecske01 írta:Nekem az edzoteremben mondta egy fradista hogy a szoglet presszot keruljem el ha lehet o is ott lesz de nem valoszinu hogy megtudna vedeni ha nekem jonnenek.Ja es a chelseas cuccokat mindenki hagyja otthon.
Végülis érthető a sok indulat,hisz az újpest után a chelsea a második nagy rivális a fradi számára.
Én minden esetre vállalom a kockázatot,hátha sikerül begyűjteni egy autogramot a mezemre :)
És ez nem tiszteletlenség a fradival szemben,hanem tisztelet a chelseavel szemben....
9 éve várok rá,hogy kijussak egy chelsea meccsre szóval na...
autogramra elég kicsi az esélyed

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#1183 Hozzászólás Szerző: Dante »

"You can watch your favourite Blues in action FOR FREE on all platforms as they take on Real Sociedad in the final pre-season friendly on Tuesday 12 August" - Ez egy jó dolognak tűnik.

Gaben3000
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. augusztus 5., kedd 19:00
Kedvenc játékos: Schurle
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#1184 Hozzászólás Szerző: Gaben3000 »

kecske01 írta:Nekem az edzoteremben mondta egy fradista hogy a szoglet presszot keruljem el ha lehet o is ott lesz de nem valoszinu hogy megtudna vedeni ha nekem jonnenek.Ja es a chelseas cuccokat mindenki hagyja otthon.
Végülis érthető a sok indulat,hisz az újpest után a chelsea a második nagy rivális a fradi számára.
Én minden esetre vállalom a kockázatot,hátha sikerül begyűjteni egy autogramot a mezemre :)
És ez nem tiszteletlenség a fradival szemben,hanem tisztelet a chelseavel szemben....
9 éve várok rá,hogy kijussak egy chelsea meccsre szóval na...

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Felkészülési meccsek

#1185 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Traxver írta:
soni írta:És fehér póló vagy fekete? Gondolom nem kell feltétlenül zöld.
Azt meg lehet valahol nézni hogy melyik szektorokban mennyi szabad jegy van még?
fehér :)
ha van szurkolói kártyád és még nem vettél jegyet akkor megtod nézni online :)
am aki a kártya ellen tüntet az pár km-re odébb a BKV pályánál lesz (jó magam is) 16:00 Fradi-Rapid majd Romantikus Erőszak koncert
szóval előtte nem hiszem, hogy lesz vmi a stadion környékén meg tele lesz rendőrrel...
a sálakat nem ajánlom vinni főleg ne a Chelsea Hungary-sat mert azé lehet tényleg harapni fognak. Mezt vihettek max a meccs végén felvesztek rá egy pulcsit amíg az autóhoz/buszhoz/vonathoz értek stadionba fizikai erő 100% h nem lesz mert tele van full HD kamerával mindenhol...és 1-2 ittas fickó lehet tényleg átmegy majd a BKV pályáról csak azé h belekössön 1-2 emberbe de kötve hiszem, h ez előfordul...max a ligetben bent
Én se javaslom h bárki Chelsea-s szerelésben jöjjön ki főleg a hazai szektorokba. A tábor eléggé fel van húzva,különösen a radikális csoportok. Bele lehet olvasni kommentekbe, többek szerint megalkuvó divatgenya mindenki aki kimegy. Azt nem mondom h a stadionban bárkire ráugranának, de bent megjegyezhetnek és hazafelé tartva mikor már nincs kamera, rendőr akkor durrr....

Avatar
Beni17
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 22:07
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Felkészülési meccsek

#1186 Hozzászólás Szerző: Beni17 »

kecske01 írta:Nekem az edzoteremben mondta egy fradista hogy a szoglet presszot keruljem el ha lehet o is ott lesz de nem valoszinu hogy megtudna vedeni ha nekem jonnenek.Ja es a chelseas cuccokat mindenki hagyja otthon.
Jó látni, hogy ennyi intelligens ember van... :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7009
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#1187 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nekem az edzoteremben mondta egy fradista hogy a szoglet presszot keruljem el ha lehet o is ott lesz de nem valoszinu hogy megtudna vedeni ha nekem jonnenek.Ja es a chelseas cuccokat mindenki hagyja otthon.

Avatar
tomi888
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008. május 11., vasárnap 22:11
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#1188 Hozzászólás Szerző: tomi888 »

Bambusz írta:Arról tud esetleg valaki, hogy személyes találkozásra (autogram, fénykép) lesz e lehetőség a játékosokkal a reptérnél, vagy ott ahol megszállnak?
Ha igaz,hogy a Meridien-ben lesznek,akkor ellehet kapni őket előtte.Én legalábbis nem egy F1 versenyzőt csíptem már meg ott :) Viszont erről jó lenne egy kicsivel több infó.Azt ugye tudjuk,hogy szombaton jönnek,és már aznap tartanak egy edzést.De vajon mikor jönnek?Egész nap figyelgessem a twitter,és ha kiposztolták,hogy felszálltunk,induljak a szállodához? :D Szóval aki tud valamit,az ne tartsa magába

turboo21
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2008. április 16., szerda 9:50
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Felkészülési meccsek

#1189 Hozzászólás Szerző: turboo21 »

Sziasztok!

Szegedről, vagy környékéről nem jön valaki a meccsre? Esetleg Kecskemétről?

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1703
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1190 Hozzászólás Szerző: Traxver »

soni írta:És fehér póló vagy fekete? Gondolom nem kell feltétlenül zöld.
Azt meg lehet valahol nézni hogy melyik szektorokban mennyi szabad jegy van még?
fehér :)
ha van szurkolói kártyád és még nem vettél jegyet akkor megtod nézni online :)
am aki a kártya ellen tüntet az pár km-re odébb a BKV pályánál lesz (jó magam is) 16:00 Fradi-Rapid majd Romantikus Erőszak koncert
szóval előtte nem hiszem, hogy lesz vmi a stadion környékén meg tele lesz rendőrrel...
a sálakat nem ajánlom vinni főleg ne a Chelsea Hungary-sat mert azé lehet tényleg harapni fognak. Mezt vihettek max a meccs végén felvesztek rá egy pulcsit amíg az autóhoz/buszhoz/vonathoz értek stadionba fizikai erő 100% h nem lesz mert tele van full HD kamerával mindenhol...és 1-2 ittas fickó lehet tényleg átmegy majd a BKV pályáról csak azé h belekössön 1-2 emberbe de kötve hiszem, h ez előfordul...max a ligetben bent

Bambusz
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. április 13., kedd 15:25
Kedvenc játékos: Zhirkov
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Felkészülési meccsek

#1191 Hozzászólás Szerző: Bambusz »

Arról tud esetleg valaki, hogy személyes találkozásra (autogram, fénykép) lesz e lehetőség a játékosokkal a reptérnél, vagy ott ahol megszállnak?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1192 Hozzászólás Szerző: Chester »

A .com-on 20:45-ös kezdést írnak, a Sport TV 19:00-tól közvetít, mert előtte lesz egy kisebb megnyitóféleség. A kapunyitást viszont jó lenne tudni, nincs túl sok kedvem sorban állni.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Felkészülési meccsek

#1193 Hozzászólás Szerző: langidave »

Most amúgy mikor kezdődik pontosan a meccs? 19 , 19:45 v 20:45?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1194 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem is írtam, hogy a stadionban balhé lesz, hanem, hogy LEHET hogy a stadion környékén, tüntetve a szkenner meg miegymás ellen, lesz egy kisebb csoport, akik ha tombolni akarnak, elképzelhető, hogy keresik a konfliktust, ha már a sálakat is el szokták venni a vendégdrukkerektől, de ez is csak az én spekulációm, és lehet, hogy vakon vagyok. Ha a vendégbe mennék, én is vennék mezt, de így nem, afféle "tiszteletből".

Gaben3000
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. augusztus 5., kedd 19:00
Kedvenc játékos: Schurle
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#1195 Hozzászólás Szerző: Gaben3000 »

Nem tudom,ki hogy van vele,de én biztos,hogy Drogba 15-ös számú mezembe megyek,ami ugye sok év után újra aktuális lett :D
Ma vettem jegyet a főtaxis akció keretein belül,volt bent jó pár törzs fradista. Eléggé bosszankodtak,hogy megvették már a 28ezer körüli jegyüket,de most vettek még a családnak is.
Kérdeztem őket,meg egy jó barátomat is aki a "szélsőséges" szurkolók közé tartozik,hogy mit gondol a chelsea mezről.
Akikkel a taxinál találkoztam,csak röhögtek "30 éve járok meccsre,egy bunyót nem láttam a stadionban" a barátom annyit mondott maximum a biztonságiak szólnak a mez miatt,vigyek váltás pólót :)
Szóval szerintem nem kell aggódni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1196 Hozzászólás Szerző: Chester »

mYkr0 írta:Valaki felvilágosítana az ideutazó keretről?
A Chelsea hivatalos twittercsatornája most pakolt fel képeket, hogy utaznak Isztambulba, és ugye onnan jönnek majd Budapestre. Willian is a gépen van, következtetésképpen a brazilok és Schürrle is itt lesz Budapesten, az már más kérdés, hogy játszani fognak-e.

Az eddig egyetlen biztos az, hogy az egyik félidőben Cech véd, a másikban Courtois.

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Felkészülési meccsek

#1197 Hozzászólás Szerző: lazaac »

chelseafan01 írta:
Beni17 írta:
ChesterB írta:Ha valaki még akarna jegyet: https://www.facebook.com/events/731548313571777/" onclick="window.open(this.href);return false;

Azért elmehetnek a f*szomba, hogy ennyiért hozzád vágják a jegyed azért, mert nincs telt ház.
Pff szánalmas akkor, inkább ne legyen telt ház, csak mert én ott szenvedtem a sorba és vettem geci drágán a sarokba 15 000 ért jegyet most valaki meg 5000 ért beül középre hát nagyszerű csak A FRADI -.- (Y)
Ha ezt most meg merik csinálni,mmint elkezdik "osztogatni" a jegyeket felismervén h elqrták... Nekem nem az fáj hogy valaki olcsóbban bejut mint én,még így is jobb egy telt házas meccs mint egy foghíjas...DE szekereséknek,kubatovéknak tudni kellene VESZÍTENI. Le kellene az árakat szállítani ,és mondjuk aki eddig "aranyárban" megvette az mehessen be plusszban egy "A"-s vagy "A"+-os meccsre ingyen.Szvsz...
http://ultrasliberi.hu/szanalmas-igy-pr ... i-kubatov/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1198 Hozzászólás Szerző: Chester »

soni írta:És fehér póló vagy fekete? Gondolom nem kell feltétlenül zöld.
Azt meg lehet valahol nézni hogy melyik szektorokban mennyi szabad jegy van még?
Azért nem kell Fradimezben vagy egyenruhában lenni, csak ne Újpest vagy Chelsea mezben menj be. :D Főleg, ha nem a vendégszektorban leszel.
Korábban leírtam hol vannak szabad helyek, pár oldallal lapozz vissza. :wink: Mondjuk ha így osztogatják a jegyeket innen-onnan, akkor nem biztos, hogy marad neked vasárnapra. :?
tomi888 írta:Na szóval akkor.....Van két eladó jegyem a vasárnapi meccsre. (22 ezres jegy,D szektor)12 ezer/darab.Átvétel személyesen Kispesten,vagy a stadionnál holnap,vagy holnapután.
Nem a kártya és tenyered alapján tudsz menni a meccsre? Vagy hogy osztották ezeket a jegyeket?

Avatar
tomi888
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008. május 11., vasárnap 22:11
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#1199 Hozzászólás Szerző: tomi888 »

Na szóval akkor.....Van két eladó jegyem a vasárnapi meccsre. (22 ezres jegy,D szektor)12 ezer/darab.Átvétel személyesen Kispesten,vagy a stadionnál holnap,vagy holnapután.

Avatar
soni
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2007. július 11., szerda 18:16

Re: Felkészülési meccsek

#1200 Hozzászólás Szerző: soni »

És fehér póló vagy fekete? Gondolom nem kell feltétlenül zöld.
Azt meg lehet valahol nézni hogy melyik szektorokban mennyi szabad jegy van még?

Válasz küldése