Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#9981 Hozzászólás Szerző: Chester »

putthelime írta:azaz Kurti a VB után egyenesen a Bridgere jön. Ez minden bizonnyal azt jelenti, hogy idén nyáron Cech-től is elbúcsúzunk, mivel mindkét kapus elmondta már, hogy nem fog padozni.
Attól még hogy visszajön a Bridge-re, még bőven el/kölcsönadhatjuk, ahogy Lukakut is.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#9982 Hozzászólás Szerző: putthelime »

José a Marcának nyilatkozott és elég konkrét volt:

A Ramires - Modric cseréről: "He stays at Chelsea, he's not for sale.", azaz Ramires nem eladó.

Fabregas érkezéséről: "Cesc is a good player who brings a new dimension to our squad. He's different to Matic, Ramires, and Oscar. With him we'll have a more complete midfield. When buying Cesc, I was looking for a certain type of central midfielder, and with him, I'll have it. ", azaz Cesc pont az a típusú játékos, akire szüksége volt, mivel a mostani játékosainktól teljesen különböző kvalitásokban kiemelkedő.

Diego Costaról: "He's a player I'd love to have in my team. I asked the club to sign him, and I have total confidence we'll agree a deal and finally sign him.", azaz megkérte a klubot, hogy igazoljuk le és biztos benne, hogy sikerül majd megegyezni.

És a legérdekesebb, Courtoisról: "There is no story. After the World Cup, Courtois will return directly to Stamford Bridge.", azaz Kurti a VB után egyenesen a Bridgere jön. Ez minden bizonnyal azt jelenti, hogy idén nyáron Cech-től is elbúcsúzunk, mivel mindkét kapus elmondta már, hogy nem fog padozni.
They do now.

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Átigazolások

#9983 Hozzászólás Szerző: royston »

[quote="kakas19"]Ramires lelep, most orvendjek vagy sirjak?[/quo
Én örvendenék ha így lenne :lol:
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#9984 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

ChesterB írta:
galferenc írta:Rami+10M-Modric :lol:. Adná Isten.
Esélytelennek tartom, de ha valóban sikerülne akár 30-40 millió fontért eladni, akár belevonni Modricot az üzletbe, én szerintem szeptemberig Joker arccal fogok járkálni. :D :D :D Végre okosan próbálunk igazolni és nem hülye módjára.
Én meg Dave arccal, nyertem! :)
211! NEW RECORD!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#9985 Hozzászólás Szerző: Chester »

galferenc írta:Rami+10M-Modric :lol:. Adná Isten.
Esélytelennek tartom, de ha valóban sikerülne akár 30-40 millió fontért eladni, akár belevonni Modricot az üzletbe, én szerintem szeptemberig Joker arccal fogok járkálni. :D :D :D Végre okosan próbálunk igazolni és nem hülye módjára.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Átigazolások

#9986 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Állitólag: Real 30Mért vinné, MOU: csere, Rami+10M-Modric :lol:. Adná Isten.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#9987 Hozzászólás Szerző: Chester »

A digisek ugyan úgy pletykákat olvasnak be mint a legtöbb szennyoldal, erre kapja fel mindenki a fejét, csupán média fogás. Az nyílt titok, hogy Carlo leigazolná, de nem hiszem hogy azt olyan könnyen engedjük.

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#9988 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

A digisek azt mondjak, nem hiszem tok hujek alaptalanul mondanak.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#9989 Hozzászólás Szerző: béla »

kakas19 írta:Ramires lelep, most orvendjek vagy sirjak?
Mi?

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#9990 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Ramires lelep, most orvendjek vagy sirjak?

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#9991 Hozzászólás Szerző: mateja »

bárcsak willianek, ramiresnek, lampardnak lett volna olyan fos 13/14-es szezonja mint neki

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#9992 Hozzászólás Szerző: emsanya »

GereZsolt írta:
emsanya írta:Ha a korábbi Fabregas lesz, aki tarolt a PL-ben, mindenképp jó fogás. Ha az aki tavaly volt, meg az elmúlt időkben, gyakorlatilag Torres 2....
Abszolút nem csípem a srácot, de torreshez hasonlítani borzasztó nagy túlzás. Az elmúlt évekből nem tudok mondani olyan embert, aki ennyibe került és ekkora baki lett/volt/és jelenleg is az. És itt a világfutballra gondolok nem a Chelsea-re.
Majd kiderül. Bízunk benne nem lesz belőle Torres sztori (nagy premier league tapasztalat, egy spanyol csillag, majd az elmúlt szezonja már fos, sérülések, fomán kívűliség, chelsea-be igazolás, és ezzel a futball tudás teljes elfeledése...)

Avatar
Cruncher
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009. január 11., vasárnap 18:37
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#9993 Hozzászólás Szerző: Cruncher »

ChesterB írta:A barcás szobatársammal beszéltem, ő azt mondta, hogy örül hogy elment, mert baromi rossz volt náluk. Hát nem tudom milyen magasan van nála a mérce, de elfogadnám azt az 57 gólpasszt, amit 3 év alatt termelt katalán mezben.
Furcsa, hogy ennyire eltérnek a vélemények a Barcelona szurkolói között is, mert az én drukker barátom konkrétan fel van háborodva a transzfer miatt. Nagyon jónak tartja Farbregast és nagyon csalódott, hogy eladták, nagyon fog szerinte hiányozni. Ezt a statisztikát másolta be nekem (nem tudom honnan):

CSAK FABREGAS: 1514 perc - 52 rúgott gól - 11 kapott gól - 29,12 percenként egy rúgott gól - 137,64 percenként egy kapott gól - 90 percre levetítve: 3,09 - 0,65
CSAK XAVI: 1344 perc - 38 rúgott gól - 16 kapott gól - 35,37 percenként egy rúgott gól - 84 percenként egy kapott gól - 90 percre levetítve: 2,54 - 1,07
MINDKETTŐ: 2257 perc - 50 rúgott gól - 18 kapott gól - 45,14 percenként egy rúgott gól - 125,39 percenként egy kapott gól - 90 percre levetítve: 1,99 - 0,72

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#9994 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Kaká és Torres is bőven visszahozta a pénzét mezeladásokkal. Lehet szidni hogy szarul játszik vagy akármi de pénzügyileg nem volt rossz igazolás egyik sem.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#9995 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

blackjack04 írta:
GereZsolt írta:
emsanya írta:Ha a korábbi Fabregas lesz, aki tarolt a PL-ben, mindenképp jó fogás. Ha az aki tavaly volt, meg az elmúlt időkben, gyakorlatilag Torres 2....
Abszolút nem csípem a srácot, de torreshez hasonlítani borzasztó nagy túlzás. Az elmúlt évekből nem tudok mondani olyan embert, aki ennyibe került és ekkora baki lett/volt/és jelenleg is az. És itt a világfutballra gondolok nem a Chelsea-re.
Kaká

Carroll

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#9996 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

GereZsolt írta:
emsanya írta:Ha a korábbi Fabregas lesz, aki tarolt a PL-ben, mindenképp jó fogás. Ha az aki tavaly volt, meg az elmúlt időkben, gyakorlatilag Torres 2....
Abszolút nem csípem a srácot, de torreshez hasonlítani borzasztó nagy túlzás. Az elmúlt évekből nem tudok mondani olyan embert, aki ennyibe került és ekkora baki lett/volt/és jelenleg is az. És itt a világfutballra gondolok nem a Chelsea-re.
Kaká
One ball to rule them all!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#9997 Hozzászólás Szerző: Chester »

A barcás szobatársammal beszéltem, ő azt mondta, hogy örül hogy elment, mert baromi rossz volt náluk. Hát nem tudom milyen magasan van nála a mérce, de elfogadnám azt az 57 gólpasszt, amit 3 év alatt termelt katalán mezben.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#9998 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

emsanya írta:Ha a korábbi Fabregas lesz, aki tarolt a PL-ben, mindenképp jó fogás. Ha az aki tavaly volt, meg az elmúlt időkben, gyakorlatilag Torres 2....
Abszolút nem csípem a srácot, de torreshez hasonlítani borzasztó nagy túlzás. Az elmúlt évekből nem tudok mondani olyan embert, aki ennyibe került és ekkora baki lett/volt/és jelenleg is az. És itt a világfutballra gondolok nem a Chelsea-re.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#9999 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha a korábbi Fabregas lesz, aki tarolt a PL-ben, mindenképp jó fogás. Ha az aki tavaly volt, meg az elmúlt időkben, gyakorlatilag Torres 2....

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#10000 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

kecske01 írta:Egyébként az arsenal mennyi pénzt lát ebből az üzletből?
Épp ez a lényeg, hogy egy vasat se. Ha 36 milla felett vitték volna akkor kapott volna belőle 50%-ot, így meg lófaszt se.

Válasz küldése