Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11921 Hozzászólás Szerző: Chester »

Salah is gólt szerzett Bosznia ellen!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#11922 Hozzászólás Szerző: Dante »

cfclegend2 írta:Oscar már az első negyed órában gólt szerzett. Rajta kívül még Luiz van ott a brazilok kezdőjében, Willian és Ramires csak kispados.
Ezek szerint ott van konkurencia.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Játékosok

#11923 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Oscar már az első negyed órában gólt szerzett. Rajta kívül még Luiz van ott a brazilok kezdőjében, Willian és Ramires csak kispados.
Why always me?

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#11924 Hozzászólás Szerző: almos »

Van Ginkel már az első csapattal edz, remélem ifiknél/tarcsiknál már játszani fog. Szoros lesz a bajnokság, igy szerintem a nagyokkal idén már nem játszik.
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11925 Hozzászólás Szerző: Chester »

Salah-nak esélye sincs egyelőre bizonyítani, nem túl könnyű meccsek jönnek mostanság, még a tegnapin sem volt a keretben. És ahogy Mourinhot ismerem nem nagyon fog változtatni a kezdőn, viszont emiatt remélem hogy Schürrle sokkal több lehetőséget kap mint idén bármikor, rászolgált szerdán is és tegnap is.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7041
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#11926 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

asderedsa írta:
cfclegend2 írta:Wiilliant kéne berakni középre, két szélre meg mehetne Hazard-Schürrle, ezt lehetne nyomatni egy 2-3 meccsre, aztán talán Oscar is észhez térne.
Meglátásom szerint ő is mostanában halovány,pontatlan,összeszedetlen.Hajt rendesen,ha elveszíti a labdát,megy egyből utána és űzi,de valahogy neki is visszaesett a teljesítménye.DE a kövi meccseken én is ezt a felállást támogatnám :)

Nem akarom előre megítélni Salah-t,hiszen még úgy nem bizonyíthatott,és a "Mata fájlt" sem akarom újra megnyitni,de most,amikor Oscar,és Willian is offon van,simán tudna bizonyítani Juan,persze ez feltételes mód.Várható volt,hogy valaki,aki ennyire nagy megterhelésen van túl(Oscar) kipukkad egy kicsit.Hónapokig nagyon működött a Willian-Hazard-Oscar hármas,de most kicsit leállt a sztori,ami nem baj,Mou is lenyilatkozta,h nekik most nagyon megy(ezt azt hiszem még január elején mondta),ezért nem tudja játszatni Mata-t(vagy a többieket). Most Mata ugye már nincs,Schürrle viszont berobbanhat... :)
Le kell igazolnunk David Silva-t és megoldódott a center problémánk. :) (60-ért elhozható) :D

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Játékosok

#11927 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

cfclegend2 írta:Wiilliant kéne berakni középre, két szélre meg mehetne Hazard-Schürrle, ezt lehetne nyomatni egy 2-3 meccsre, aztán talán Oscar is észhez térne.
Meglátásom szerint ő is mostanában halovány,pontatlan,összeszedetlen.Hajt rendesen,ha elveszíti a labdát,megy egyből utána és űzi,de valahogy neki is visszaesett a teljesítménye.DE a kövi meccseken én is ezt a felállást támogatnám :)

Nem akarom előre megítélni Salah-t,hiszen még úgy nem bizonyíthatott,és a "Mata fájlt" sem akarom újra megnyitni,de most,amikor Oscar,és Willian is offon van,simán tudna bizonyítani Juan,persze ez feltételes mód.Várható volt,hogy valaki,aki ennyire nagy megterhelésen van túl(Oscar) kipukkad egy kicsit.Hónapokig nagyon működött a Willian-Hazard-Oscar hármas,de most kicsit leállt a sztori,ami nem baj,Mou is lenyilatkozta,h nekik most nagyon megy(ezt azt hiszem még január elején mondta),ezért nem tudja játszatni Mata-t(vagy a többieket). Most Mata ugye már nincs,Schürrle viszont berobbanhat... :)
Stone haxleader!

focilap
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008. január 3., csütörtök 19:34

Re: Játékosok

#11928 Hozzászólás Szerző: focilap »

Nem lehet, hogy csak fizikailag van teljesen készen? Tavaly nyáron olimpiázott utána egész évet végig tolta, most nyáron konföderáció kupázott utána év elején is szinte minden meccsen játszott. Lehet sok volt ez neki így egybe, főleg, hogy előtte nem kapott akkora terhelést egyhuzamban. Ráadásul neki a stílusa is olyan ami jobban kimerítheti, hisz állandóan robotol, kiveszi a részét a védekezésből is.

Az idei és tavalyi évben összesen játszott kb. 9000 percet ez baromi durva és még ennek az idénynek nincs is vége.Az ezt megelőző két évben pedig összesen 4500 percet és ezt a rövidebb időt nem is ilyen szinten tolta. Sztem nagyon durva ez a kétszeres különbség.
2013. 09. 03. Özillel harcban a bajnoki címért.AFC

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Játékosok

#11929 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Wiilliant kéne berakni középre, két szélre meg mehetne Hazard-Schürrle, ezt lehetne nyomatni egy 2-3 meccsre, aztán talán Oscar is észhez térne.
Why always me?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#11930 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

kecske01 írta:
Hawaii írta:
almos írta:Oscarral kéne valamit kezdenie Mourinhónak, 2 hónapja nem volt kb. értékelhető teljesitménye...
Ilyenkor sajnálom még jobban, hogy Mata elment. Mi lett volna, ha most itt lenne?!
Én tippre azt gondolnám, hogy az egésznek a hátterében a bulik meg a nők állnak, twitter-en és fb-on is rengeteg ilyen jellegű képet oszt meg, talán többet is, mint amennyit kellene. Mondjuk, ha jól tudom, Oscar-nak van felesége, szóval így még érdekesebb, de nem akarok belefolyni a bulvár részébe, mert egyébként nagyon nem szeretem az ilyesmit... Csak azt nem értem, hogy ha tényleg ez a helyzet, akkor Mourinho miért nem próbálja meg fegyelmezni? Nem akarom, hogy Pato, Robinho vagy épp Ronaldinho sorsára jusson, kár lenne érte, hiszen hatalmas tehetség.

Azért R10-et ne vegyük ide mert ő rengeteg dolgot lerakott a karriere során, nagy bulizós de ő az aki megteheti és meg is érdemli :roll: . Egy isten.
Szép karrier volt, persze, de nem hinném, hogy 27 évesen megteheti vki - attól függetlenül, hogy aranylabdát és bl-t is nyert -, hogy teljesen szétcsússzon, még bőven lett volna benne 6-8 jó év, de ő inkább a bulikat és a nőket választotta a karrierje rovására.
Egyébként örülök, hogy megtaláltad a lényeget a mondandómban. :D :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7041
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#11931 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hawaii írta:
almos írta:Oscarral kéne valamit kezdenie Mourinhónak, 2 hónapja nem volt kb. értékelhető teljesitménye...
Ilyenkor sajnálom még jobban, hogy Mata elment. Mi lett volna, ha most itt lenne?!
Én tippre azt gondolnám, hogy az egésznek a hátterében a bulik meg a nők állnak, twitter-en és fb-on is rengeteg ilyen jellegű képet oszt meg, talán többet is, mint amennyit kellene. Mondjuk, ha jól tudom, Oscar-nak van felesége, szóval így még érdekesebb, de nem akarok belefolyni a bulvár részébe, mert egyébként nagyon nem szeretem az ilyesmit... Csak azt nem értem, hogy ha tényleg ez a helyzet, akkor Mourinho miért nem próbálja meg fegyelmezni? Nem akarom, hogy Pato, Robinho vagy épp Ronaldinho sorsára jusson, kár lenne érte, hiszen hatalmas tehetség.

Azért R10-et ne vegyük ide mert ő rengeteg dolgot lerakott a karriere során, nagy bulizós de ő az aki megteheti és meg is érdemli :roll: . Egy isten.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11932 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem ennyit számít hogy nincs konkurenciája. Sokkal jobb volt amikor vagy csak a jobb oldalra fért be, vagy amikor egy Mata-val kellett megküzdenie a kedvenc posztjáért. Az utóbbi meccseken még az általam szimpatikusnak vélt védekezés sem megy neki úgy mint idáig bármikor, szinte teljesen használhatatlan a mostani csapatban.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#11933 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

almos írta:Oscarral kéne valamit kezdenie Mourinhónak, 2 hónapja nem volt kb. értékelhető teljesitménye...
Ilyenkor sajnálom még jobban, hogy Mata elment. Mi lett volna, ha most itt lenne?!
Én tippre azt gondolnám, hogy az egésznek a hátterében a bulik meg a nők állnak, twitter-en és fb-on is rengeteg ilyen jellegű képet oszt meg, talán többet is, mint amennyit kellene. Mondjuk, ha jól tudom, Oscar-nak van felesége, szóval így még érdekesebb, de nem akarok belefolyni a bulvár részébe, mert egyébként nagyon nem szeretem az ilyesmit... Csak azt nem értem, hogy ha tényleg ez a helyzet, akkor Mourinho miért nem próbálja meg fegyelmezni? Nem akarom, hogy Pato, Robinho vagy épp Ronaldinho sorsára jusson, kár lenne érte, hiszen hatalmas tehetség.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#11934 Hozzászólás Szerző: almos »

Oscarral kéne valamit kezdenie Mourinhónak, 2 hónapja nem volt kb. értékelhető teljesitménye...
Ilyenkor sajnálom még jobban, hogy Mata elment. Mi lett volna, ha most itt lenne?!
LAMPARD#8

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Játékosok

#11935 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Kép
Szép volt srác,odadurrantottál rendesen! :)
Stone haxleader!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11936 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hazard 100. tétmeccsére készül Chelsea mezben, azért másfél év alatt ez elég kemény. :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11937 Hozzászólás Szerző: Chester »

Persze hogy nem villog, sokkal több taktikai utasítást kell ellátnia, főleg a védekezés terén, amit nagyon jól csinál. Mondjuk azt tényleg nem értem, hogy néhány játékos csak azért, mert új szerepkörbe került, mintha a régit teljesen elfelejtette volna. Williant továbbra is nagyon jó igazolásnak tartom, de úgy néz ki Matic lesz az év igazolása ebben a szezonban.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#11938 Hozzászólás Szerző: chiedis »

marknagy írta:
kecske01 írta:Amúgy szeretem williant meg minden ,de a Shaktarban jobban nyomta ,ha jól emlékszem nem?
Sokkal látványosabban játszott és többet lott kapura (több távoli gólja is volt).
Igaz. Nyilvan a taktika olte ki vagy a pozicioja, de en azt mondom fel evet mindenki erdemel bizonyitasra. Mekkora nulla volt Ramires az elso fel szezonjaban ? Amugy nem Willianen mulik, a kovetkezo eveket elbasszuk ha nem jon Costa nyaron es Lukaku vissza kolcsonbol. A harmasunknak meg lottek, plane latszik Mou nyilatkozata alapjan (ha en lennek Eto'o ezt totalis tiszteletlensegnek vennem a helyeben es lelepnek biztosan). Bar nem ertem, hogyan lehet h Falcao-t emlitette, lehetetlen lenne elhozni es nem is tudom miben jobb jelenleg, mint az atletico-s spanyol

Falcao 28 eves, Ligue 1: 16(1) meccs - 9 gol - 5 sarga (O assist, shots per game: 2.9 , successful passes: 84.7%, legiparbaj megnyerese: 0.9 - Ratings: 6.91)

Costa 25 eves, Primera: 24(1) meccs - 21 gol - 3 assist - 4 sarga - shots per game 3.2, successful passes: 75.5, legiparbaj megnyerese: 1.5/meccs, 4MOTM a szezonban, ratings: 7.57)
BL - 4 meccs 5 gol 1 assist 1 yellow card - 3.8 78.8 0.8 1MOTM Ratings: 8.3

Fizetese minimum harmada...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chiedis 2014. február 28., péntek 10:16-kor.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#11939 Hozzászólás Szerző: marknagy »

kecske01 írta:Amúgy szeretem williant meg minden ,de a Shaktarban jobban nyomta ,ha jól emlékszem nem?
Sokkal látványosabban játszott és többet lott kapura (több távoli gólja is volt).
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7041
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#11940 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amúgy szeretem williant meg minden ,de a Shaktarban jobban nyomta ,ha jól emlékszem nem?

Válasz küldése