Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#11721 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Na Matic 25.000.000 €.
http://web3.cmvm.pt/sdi2004/emitentes/docs/FR48184.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#11722 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Szerintem alig alig van magas emberünk elöl, akire lehetne számítani.
Arról volt szó, hogy ki van, nem arról hogy ki lesz, nem lesz a jövőben.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11723 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Ami nagyon durva, hogy messze Matic futotta a legtöbbet a BL-ben az UEFA statisztikája alapján. Míg Matic 540 perc alatt 78926 m tett meg, addig például Pogba ugyanennyi idő alatt 69082 m, hozzáteszem, hogy Pogba is bőven benne van ezzel a teljesítménnyel az első 10-ben, de szembetűnő, hogy Matic a második legtöbbet futó játékosnál is vagy 8 km-el többet futott.

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#11724 Hozzászólás Szerző: almos »

Daniel írta:http://www.sport.net/chelsea-transfer-n ... tic_109115

Ez ütős lenne, kár, hogy csak itt hozták le :?
Az ő leigazolását 100%-ban támogatnám, Terry jövőben megüresedő helyére be ehetne épiteni.
LAMPARD#8

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11725 Hozzászólás Szerző: Daniel »

http://www.sport.net/chelsea-transfer-n ... tic_109115" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez ütős lenne, kár, hogy csak itt hozták le :?
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#11726 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:
Bubi írta:Alig van 175 centinél magasabb ember a védelmünktől felfelé haladva...
OFF: Mikel 189, Ramires 180, Lampard 184, Essien 183, Van Ginkel 186, Schürrle 184, Oscar 179, Eto'o 179, Ba 189, Torres 184 cm. Szerintem van magas emberünk elöl is.
Jogos volt OFFal kezdeni, mert ennek a fele tényleg off. Mikelt eladjuk, az ziher, Lampard nem fog beférni, Essien most se játstik, Ginkel egyelőre "?", Eto nulla, tutira megy, Torres csak pislákol.

Szerintem alig alig van magas emberünk elöl, akire lehetne számítani.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11727 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Hatalmas, kibebaszottjo, nagyon orulok neki, vegre egy ujabb szerb srac, kellenek az ilyenek Hazard es tarsai melle... Nagyon orulok.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#11728 Hozzászólás Szerző: béla »

makraemil írta: Akkor a wiki ez esetben rosszul mondja. Legalábbis szerbül biztos, h különbség van a két betű között, ami lehet, h magyarra fordításkor elveszik. A cheese meg a church pedig nem tudom hogy jönnek ide.
Na de mindegy, ez már nagyon off, legalább is ebben a topikban. Ha valakire ragadt valami, annak örülök, de ha nem az sem baj részemről.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/brani ... 36827.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ћ = ć = ty

http://www.transfermarkt.co.uk/en/neman ... 74683.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ћ = ć = ty
Ezeket hozták példának az adott betűkhöz wikin.

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Átigazolások

#11729 Hozzászólás Szerző: makraemil »

kiskacsa08 írta:
jkopfner írta:
makraemil írta: Nem akarok szőrszálhasogató lenni, meg tudom hogy a kommentátorok is folyamatosan így ejtik a szláv neveket, meg lényegtelen, de valójában nem MátiCS, hanem MátiTY. Ahogy Iva sem IvánoviCS, hanem IvánoviTY.
Ezt már többször akartam írni Iva esetében, de most hogy 99%-ban két játékosunknál is előfordulhat ez az eset még aktuálisabb és mégjobban kikívánkozott.
Szóval semmi offenz, csak egy megjegyzés. Köszöntem! :)
Nem mindegy, hogy č vagy ć van a nevek végén. Az előbbi a magyar "cs" megfelelője utóbbi pedig a "ty"-jé.
http://en.wikipedia.org/wiki/Help:IPA_f ... o-Croatian" onclick="window.open(this.href);return false;

Wikipédia szerint teljesen mindegy, hogy č vagy ć, mindkettő 'cs'-nek felel meg (legalábbis én a 'cheese' és a 'church' szavakat is 'cs'-vel ejtem).
Akkor a wiki ez esetben rosszul mondja. Legalábbis szerbül biztos, h különbség van a két betű között, ami lehet, h magyarra fordításkor elveszik. A cheese meg a church pedig nem tudom hogy jönnek ide.
Na de mindegy, ez már nagyon off, legalább is ebben a topikban. Ha valakire ragadt valami, annak örülök, de ha nem az sem baj részemről.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/brani ... 36827.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ћ = ć = ty

http://www.transfermarkt.co.uk/en/neman ... 74683.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ћ = ć = ty

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Átigazolások

#11730 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

jkopfner írta:
makraemil írta: Nem akarok szőrszálhasogató lenni, meg tudom hogy a kommentátorok is folyamatosan így ejtik a szláv neveket, meg lényegtelen, de valójában nem MátiCS, hanem MátiTY. Ahogy Iva sem IvánoviCS, hanem IvánoviTY.
Ezt már többször akartam írni Iva esetében, de most hogy 99%-ban két játékosunknál is előfordulhat ez az eset még aktuálisabb és mégjobban kikívánkozott.
Szóval semmi offenz, csak egy megjegyzés. Köszöntem! :)
Nem mindegy, hogy č vagy ć van a nevek végén. Az előbbi a magyar "cs" megfelelője utóbbi pedig a "ty"-jé.
http://en.wikipedia.org/wiki/Help:IPA_f ... o-Croatian" onclick="window.open(this.href);return false;

Wikipédia szerint teljesen mindegy, hogy č vagy ć, mindkettő 'cs'-nek felel meg (legalábbis én a 'cheese' és a 'church' szavakat is 'cs'-vel ejtem).
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11731 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

makraemil írta:
Bubi írta:Maticccccs, ezaaaz!!! Kár, hogy nem sajátnevelés...
Nem akarok szőrszálhasogató lenni, meg tudom hogy a kommentátorok is folyamatosan így ejtik a szláv neveket, meg lényegtelen, de valójában nem MátiCS, hanem MátiTY. Ahogy Iva sem IvánoviCS, hanem IvánoviTY.
Ezt már többször akartam írni Iva esetében, de most hogy 99%-ban két játékosunknál is előfordulhat ez az eset még aktuálisabb és mégjobban kikívánkozott.
Szóval semmi offenz, csak egy megjegyzés. Köszöntem! :)
Nem mindegy, hogy č vagy ć van a nevek végén. Az előbbi a magyar "cs" megfelelője utóbbi pedig a "ty"-jé.

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Átigazolások

#11732 Hozzászólás Szerző: makraemil »

Bubi írta:Maticccccs, ezaaaz!!! Kár, hogy nem sajátnevelés...
Nem akarok szőrszálhasogató lenni, meg tudom hogy a kommentátorok is folyamatosan így ejtik a szláv neveket, meg lényegtelen, de valójában nem MátiCS, hanem MátiTY. Ahogy Iva sem IvánoviCS, hanem IvánoviTY.
Ezt már többször akartam írni Iva esetében, de most hogy 99%-ban két játékosunknál is előfordulhat ez az eset még aktuálisabb és mégjobban kikívánkozott.
Szóval semmi offenz, csak egy megjegyzés. Köszöntem! :)

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Átigazolások

#11733 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

A Chelsea és a Benfica közt elég erős kötődés van. Matic visszaérkezése több mint valószínű már a Benficába igazolásakor is egy opició kellett legyen a szerződésében. Amúgy a Benfica TV szinte az összes Chelsea PL meccset élőben közvetíti.. Mondjuk Portugáliában övék a jogok, de ha meccsünk van ott szinte mindig látni :)

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#11734 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Fasza h kb 5ert eladtuk 30ert vissza. Meg mindig nagy a szerelem a klub irant ezert nem mondom ki de mas csapat eseten az ilyen miatt idiota balf#sz jelzoznek
Nyugodj bekeben Mister !

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11735 Hozzászólás Szerző: langidave »

Portugáliából még nem nagyon vettünk rossz játékost, nem is értem miért nem erőltetjük jobban a Benfica, Portó lerablását.

Örülök Maticnak, kellett oda már valaki nagyon. Beilleszkednie se kell csak bizonyítania Josénak.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#11736 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Alig van 175 centinél magasabb ember a védelmünktől felfelé haladva...
OFF: Mikel 189, Ramires 180, Lampard 184, Essien 183, Van Ginkel 186, Schürrle 184, Oscar 179, Eto'o 179, Ba 189, Torres 184 cm. Szerintem van magas emberünk elöl is.

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#11737 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Matic before flying to London.
Kép

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Átigazolások

#11738 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Bubi írta:Maticccccs, ezaaaz!!! Kár, hogy nem sajátnevelés...

Szerintem egyelőre csak egy jó játékos, viszont ezzel már veri az egész középpályánkat. Ami nagyon fontos, hogy utcalány magas és jól fejel. Alig van 175 centinél magasabb ember a védelmünktől felfelé haladva, rengeteg labdát le fog majd sikerrel - minden erőfeszítés nélkül - fejelni a csatárainknak, ráadásul rohadt erős és nem lassú!!

Nagyon kiváncsi leszek, remélem a Manu ellen becseréli.
Szerintem is jó lenne már a manure ellen a padon látni, de ilyenkor szokott jönni a tipikus pöcsölés - amit nem is értek - és még vagy másfél hét lesz mire tényleg nálunk lesz vagy a deadline alatt jelentik be!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#11739 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Maticccccs, ezaaaz!!! Kár, hogy nem sajátnevelés...

Szerintem egyelőre csak egy jó játékos, viszont ezzel már veri az egész középpályánkat. Ami nagyon fontos, hogy utcalány magas és jól fejel. Alig van 175 centinél magasabb ember a védelmünktől felfelé haladva, rengeteg labdát le fog majd sikerrel - minden erőfeszítés nélkül - fejelni a csatárainknak, ráadásul rohadt erős és nem lassú!!

Nagyon kiváncsi leszek, remélem a Manu ellen becseréli.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#11740 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:És elvileg adunk mellé két játékost is, vélhetően Kakuta lesz az egyik. Hogy kölcsönbe mennének ezek a játékosok vagy végleg azt nem tudom, de azonnal rögzítsenek a szerződésükbe maximum 10 milliós visszavásárlási opciót! :D
Kakuta mehet, meg mondjuk Piazon kölcsönbe király lenne. Mondjuk ő jó helyen van a Vitesse-ben is,de hát mégis csak Benfica...

Válasz küldése