Ligakupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
artaence
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 21:25
Kedvenc játékos: Romelu Menama Lukaku
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Ligakupa

#901 Hozzászólás Szerző: artaence »

Abszolút megérdemelték, ők tettek érte.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Ligakupa

#902 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Szééééép!!!!!
Ezaz fiúkkkk!
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Ligakupa

#903 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Ez valami elkepeszto amit iden muvel a csapat, sehol egy szeretheto jatekos kb... Mister laba parazslik a tetovalas helyen
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Ligakupa

#904 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Valami pozitívumot is említsünk Willian játéka tetszik bejönnek a cselei, gyorsan megindul, helyzetbe hozza csatárokat csak sajnos a gól nem jön össze marad még 15 perc!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Ligakupa

#905 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Blueflag írta:

Azt viszont én nem értem, hogy mikor egy kontránál látszik, hogy nemhogy az egész védelmünk, de az egész csapatunk azt se tudja, hogy merre van az előre, akkor miért Luiz terpeszével kell foglalkozni. :) Állhatott volna ott bármilyen lábakkal, nem az ő hibája a gól, de valamibe bele kell kötni. Egyébként a védekezése nem valami jó ma, elég bizonytalan és izgulós, de előrejátékban tetszik. Tényleg ideális középpályás lenne.

Nem a terpeszre gondoltam, az tényleg csak szerencse kérdése volt hog beleakad-e. Nézd meg újra a gólt: össze-vissza rohangált a tizenhatoson belül, de hozzá sem tudott szagolni a labdához.

Nem akarom csak az ő nyakába varrni a gólt, de elsőre elég szembetűnő volt a hiba.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Ligakupa

#906 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Essien az iment bamulatosan betekerte a kapu ele, melle, meg ellenfel se volt ott. Mi a faszt keres meg itt ez a nevebol elo egyen ?
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Ligakupa

#907 Hozzászólás Szerző: galferenc »

KI tiltja meg vajon a kpéknak, hogy az ellenfél kapuja fele is passzoljanak?Etoó,Ba kapott 1! (egy) használható labdát? Nem hinném, hogy MOU lecseszné valamelyiket, ha gólpasszszerüséget elkövetnének.Nem lehet véletlen, hogy 3 csatár itt elfelejt gólt rúgni. Na, szerencsénk is van.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Ligakupa

#908 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Blueflag írta: Azt viszont én nem értem, hogy mikor egy kontránál látszik, hogy nemhogy az egész védelmünk, de az egész csapatunk azt se tudja, hogy merre van az előre, akkor miért Luiz terpeszével kell foglalkozni. :) Állhatott volna ott bármilyen lábakkal, nem az ő hibája a gól, de valamibe bele kell kötni. Egyébként a védekezése nem valami jó ma, elég bizonytalan és izgulós, de előrejátékban tetszik. Tényleg ideális középpályás lenne.
Tökéletesen egyetértek, és végre vki, aki átlátja, miről beszélek már hónapok óta, köszönöm. :)
Télen igazolni kell vkit a kp-ra Luiz mellé, plusz egy NORMÁLIS csatárt (Rooney, Falcao, Costa) és meg is vagyunk, mert perpill ez a csapat botrányos... Vannak bíztató csapatrészek, de ez így max egy BL negyeddöntőre elég, mert ott már úgyis kapunk vmi erőset.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Ligakupa

#909 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Николаевич írta:
Hawaii írta:
Николаевич írta: Vicc, amit Luiz művelt a gólnál, rohangált össze-vissza mint egy kisgyerek a fogócskában.
Na és, amit Cahill csinált a gólnál, arra aztán büszke lehet...

Tudom, hogy hogy Luiz nálad szent, én is kedvelem, de miért kell rögtön ugrani ha valaki kritizálja?
Nem ugrottam, de a kritika ne csak egy oldalú legyen. Ha Cahill hibájából indul az egész, akkor ne azt az embert kritizáljuk már, aki megakadályozhatta volna, de nem sikerült neki. Nem luiz hibázott nagyobbat, és mégis ő van most itt kikezdve.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Ligakupa

#910 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ChesterB írta:Hogy Luiznak mi a lóf*szért kell pózolnia a kapufánál ahelyett hogy megállna zárt lábbal hihetetlen... megint egy világklasszis Borini talál be nekünk. Hawaii én is nagyon bírom Luizt de lásd be hogy rengeteg hiba van mostanság a játékában, amikor oxy-val átvette úgy hogy mögötte ott volt Altidore... azt hittem infarktust kapok.
Lampard és Mikel között olyan folyosó volt és olyan szépen végignézték, ahogy elment mellettük a gyerek, hogy botrány, utána egyből majdnem kaptunk még egyet, akkor is csak egymás sasolták. Kibaszott szégyen amit meccsről meccsre produkálunk, meg hogy ezek a hulladékok 4 gólt lőttek nekünk. Szánalmas a középpályánk, egyszerűen nézhetetlen a Lampard/Mikel/Ramires trio.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ligakupa

#911 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Imádkoztam egy gólért az 5 perc hosszabbításban, mert reggel korán kelek... tökéletesen leszarom, hogy melyik csapat jut tovább, de nagyon nem vágytam erre a +30 percre. :D Remélem legalább egy kiseséssel koronázzuk meg magunkat, sok hűhó semmiért.
Николаевич írta:
Hawaii írta:
Николаевич írta: Vicc, amit Luiz művelt a gólnál, rohangált össze-vissza mint egy kisgyerek a fogócskában.
Na és, amit Cahill csinált a gólnál, arra aztán büszke lehet...

Tudom, hogy hogy Luiz nálad szent, én is kedvelem, de miért kell rögtön ugrani ha valaki kritizálja?
Azt viszont én nem értem, hogy mikor egy kontránál látszik, hogy nemhogy az egész védelmünk, de az egész csapatunk azt se tudja, hogy merre van az előre, akkor miért Luiz terpeszével kell foglalkozni. :) Állhatott volna ott bármilyen lábakkal, nem az ő hibája a gól, de valamibe bele kell kötni. Egyébként a védekezése nem valami jó ma, elég bizonytalan és izgulós, de előrejátékban tetszik. Tényleg ideális középpályás lenne.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Ligakupa

#912 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

gerawba írta: Te vak vagy?
Teljesen szabályos volt, becsúszott Borini elé, a buta olasz meg bele is lőtte Cahillbe a labdát.

Egyébként egy rakat sz*r az egész.
Már a becsúszás is kételyeket ébresztett bennem, hogy szabályos volt-e, aztán meg beleért a kezével is, de valóban szabályos volt, legalább annyira, mint Piqué vs Ballack anno 2009.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Ligakupa

#913 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Én nem értem esküszöm. A vezetőség, Abramovic, Mourinho, mindenki olyan vak, hogy nem veszi észre azt ami mit tudom én hány éve zajlik? Ez nem foci amit ez a csapat játszik. Esküszöm az európai nagy csapatokat végiggondolva mindenhol vannak kialakított dolgok, van egy stílusuk, lehet valamire számítani tőlük. Mi olyanok vagyok, mint egy nagy adag fos: loccs ide, loccs oda. A lehető legnagyobb nulla vagyunk és ez évek óta minden edző alatt így megy.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Ligakupa

#914 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Hawaii írta:
zzzzz írta:Nem Cahillt akartam dicsérni, arra az egy esetre gondoltam, mikor Lampard eladta a labdát és utána Cahill ért oda tisztázni, Luizt meg nem láttam sehol. De egyébként örülök, hogy csak a harmadrangú, mellékesen megemlített dologba tudtál belekötni, ezek szerint igazam volt :wink:
Igazad volt, mert tényleg úgy volt, de most ilyet felróni vkinek, hogy volt egy labdavesztése, és egy felesleges szabálytalansága, hát te tudod. Hazard-nak pl lehet, hogy van meccsenként 10 eladott labdája van, mégse érdekel senkit...
Közben a Cahill-Luiz védőpáros sikeresen összehozta a gólt... Agyfaszt kapok, ha ezért is CSAK Luiz lesz a hibás.
Azért van "elnézve" neki, mert ő tkp, elöl többet veszít az ember labdát. Őt is ekéztük rendesen, mikor a Shakhtar ellen eladta Fernandinhonak. Védőként nem illik ilyet csinálni.
Ja, és nem csak Luiz lesz a hibás, ezért a gólért nálam Cole a leginkább hibás, nagyon beragadt, de Cahill valószínűleg nagyobb osztályzatot fog kapni (a Borini-szerelésért is). KDB-nek meg már most megajánlom a hármast.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Ligakupa

#915 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hawaii írta:
Николаевич írta: Vicc, amit Luiz művelt a gólnál, rohangált össze-vissza mint egy kisgyerek a fogócskában.
Na és, amit Cahill csinált a gólnál, arra aztán büszke lehet...

Tudom, hogy hogy Luiz nálad szent, én is kedvelem, de miért kell rögtön ugrani ha valaki kritizálja?

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Ligakupa

#916 Hozzászólás Szerző: langidave »

Miért kell ezeket az utolsó perces szarokat bekapni mostanában? nem tudom felfogni....

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Ligakupa

#917 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Hawaii írta:
cech19960320 írta:
Hawaii írta: Igazad volt, mert tényleg úgy volt, de most ilyet felróni vkinek, hogy volt egy labdavesztése, és egy felesleges szabálytalansága, hát te tudod. Hazard-nak pl lehet, hogy van meccsenként 10 eladott labdája van, mégse érdekel senkit...
Közben a Cahill-Luiz védőpáros sikeresen összehozta a gólt... Agyfaszt kapok, ha ezért is CSAK Luiz lesz a hibás.

ceahill szarul lépett ki, luiz meg nem csukta össze a lábát... itt cahill hibázott nyagyobbat, sőt, az utána lévő helyzetben is benne voltak mindketten, és kb ugyanolyan szarul helyezkedtek ;)
Utána meg Cahill majdnem összehozott egy tizenegyest, mert hogy az minden volt, csak nem szabályos, de szerencsénk volt, hogy a bíró nem adta meg.
Te vak vagy?
Teljesen szabályos volt, becsúszott Borini elé, a buta olasz meg bele is lőtte Cahillbe a labdát.

Egyébként egy rakat sz*r az egész.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Ligakupa

#918 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Az lenne csoda ha nem kapnánk gólt egyszer :?
Cahill szerelése meg nagyon is fontos volt mert különben megnyerték volna és szabályos is volt szerintem nem ért lábat és kezével sem vitte el a labdát!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Ligakupa

#919 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Николаевич írta: Vicc, amit Luiz művelt a gólnál, rohangált össze-vissza mint egy kisgyerek a fogócskában.
Na és, amit Cahill csinált a gólnál, arra aztán büszke lehet...
ChesterB írta:Hogy Luiznak mi a lóf*szért kell pózolnia a kapufánál ahelyett hogy megállna zárt lábbal hihetetlen... megint egy világklasszis Borini talál be nekünk. Hawaii én is nagyon bírom Luizt de lásd be hogy rengeteg hiba van mostanság a játékában, amikor oxy-val átvette úgy hogy mögötte ott volt Altidore... azt hittem infarktust kapok.
Én belátom, hogy szarabb, mint tavaly, de ti meg olyan szintű túlzásokba estek, és már hihetetlen, hogy mindig megtaláljátok, még akkor is, ha épp vétlen vagy csak alig-alig hibás egy-egy gólnál. Kb senki se volt a helyén a gólnál, és Cahill úgy lehet nagyobbat is hibázott, na mindegy.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hawaii 2013. december 17., kedd 23:40-kor.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Ligakupa

#920 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Hawaii írta:
cech19960320 írta:
Hawaii írta: Igazad volt, mert tényleg úgy volt, de most ilyet felróni vkinek, hogy volt egy labdavesztése, és egy felesleges szabálytalansága, hát te tudod. Hazard-nak pl lehet, hogy van meccsenként 10 eladott labdája van, mégse érdekel senkit...
Közben a Cahill-Luiz védőpáros sikeresen összehozta a gólt... Agyfaszt kapok, ha ezért is CSAK Luiz lesz a hibás.

ceahill szarul lépett ki, luiz meg nem csukta össze a lábát... itt cahill hibázott nyagyobbat, sőt, az utána lévő helyzetben is benne voltak mindketten, és kb ugyanolyan szarul helyezkedtek ;)
Utána meg Cahill majdnem összehozott egy tizenegyest, mert hogy az minden volt, csak nem szabályos, de szerencsénk volt, hogy a bíró nem adta meg.
én szabályosnak láttam, de ludas volt előtte

Válasz küldése