Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#5301 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Holnap a BIZTOS gyõzelemre kell menni, szóval a Hazard-Willian-Mata kell kezdjen, mivel a Steaua tud szívós is lenni, valamint ugye ha kikapunk másodikként végzünk ami akár a 16 közüli kiesést is jelenthetné..
-=Kék vér=-

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Bajnokok Ligája

#5302 Hozzászólás Szerző: focimark »

Hawaii írta:Holnap a Napoli-Arsenal meccs helyett a Schalke-Basel "szuperrangadót" közvetítik. Vicc... :roll:
Szalai talán kap 5percet csereként, szóval nem meglepő. :D

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#5303 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Holnap a Napoli-Arsenal meccs helyett a Schalke-Basel "szuperrangadót" közvetítik. Vicc... :roll:
Az, hogy a mi meccsünket nem adják, az oké, mert ahhoz kezdek már hozzászokni, de hogy egy Napoli-Arsenal-t se...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hawaii 2013. december 10., kedd 21:27-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7038
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#5304 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Remélem mou nem ezt a 4 védőt fogja a bl-ben pályára küldeni nem csak azért mert rosszak hanem mert fáradtak is.És hazard is pihenhetne.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#5305 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Az én kezdőm ilyen lenne ha én lennék az edző

---Mikel---
Oscar-Mata
Willian-Hazard
---Scurrle---

Gyors passzok,letámadás,labdabirtoklás lenne a jelmondatom.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Bajnokok Ligája

#5306 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

ChesterB írta:
Pilgrim írta:A másik, hogy ehhez a kerethet a 4-3-3 vagy a Bayern féle 4-1-4-1 illenne a leginkább, nem ez a defenzívebb 4-2-3-1. Tele vagyunk kreatív játékosokkal, akkor használjuk is ki.
Jó felállások, de már nem nekünk. Nálunk azért volt hatékony mert erőemberek voltak a középpályán, fizikálisan hatalmas fölényben voltunk és esélye sem volt senkinek, nem mellesleg egy ilyen középpályán játszott egy fénykorában lévő Lampard és Essien is.

A barcénél meg a Bayernnél azért működik ennyire jól ez a felállás erőemberek nélkül mert nekik más a játékstílusuk, ők az egész pályán letámadnak és mindenki visszazár védekezni, míg nálunk egyrészt nincs teljes letámadás, vagy ha van akkor teljesen sikertelen, vagy nem védekezik mindenki, de leginkább az a baj hogy stílusunk sincsen.

Hiába pakolnánk fel egy 4-1-4-1-het a középpályára egy Willian-Mata-Oscar-Hazard sor [spontán elélveznék egy ilyentől amúgy], teljesen átszaladnának a középpályánkon, mert közölük csak Oscar és Willian végez normális védőmunkát, Mata az csak zavarni tud, Hazard meg szinte egyáltalán nem védekezik idén [tavaly azért ez máshogy volt].

Jó ez a 4-2-3-1, de kipróbálnám úgy hogy Oscar Lampard helyén játszana, és Mata lenne a 10-es.
Nem szaladnának át a kp-n, ha egy normális taktikát kitalálna Mourinho ami illik a kerethez. Be kell ismerni a játékosösszetétel inkább egy Klopphoz vagy Guardiolához illik, mintsem Mourinhohoz. Alkalmasak lennénk egy csodálatos, kreatív támadófocihoz, ennek ellenére 1 épkézlább támadást se nagyon tudunk levezényelni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#5307 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pilgrim írta:A másik, hogy ehhez a kerethet a 4-3-3 vagy a Bayern féle 4-1-4-1 illenne a leginkább, nem ez a defenzívebb 4-2-3-1. Tele vagyunk kreatív játékosokkal, akkor használjuk is ki.
Jó felállások, de már nem nekünk. Nálunk azért volt hatékony mert erőemberek voltak a középpályán, fizikálisan hatalmas fölényben voltunk és esélye sem volt senkinek, nem mellesleg egy ilyen középpályán játszott egy fénykorában lévő Lampard és Essien is.

A barcénél meg a Bayernnél azért működik ennyire jól ez a felállás erőemberek nélkül mert nekik más a játékstílusuk, ők az egész pályán letámadnak és mindenki visszazár védekezni, míg nálunk egyrészt nincs teljes letámadás, vagy ha van akkor teljesen sikertelen, vagy nem védekezik mindenki, de leginkább az a baj hogy stílusunk sincsen.

Hiába pakolnánk fel egy 4-1-4-1-het a középpályára egy Willian-Mata-Oscar-Hazard sor [spontán elélveznék egy ilyentől amúgy], teljesen átszaladnának a középpályánkon, mert közölük csak Oscar és Willian végez normális védőmunkát, Mata az csak zavarni tud, Hazard meg szinte egyáltalán nem védekezik idén [tavaly azért ez máshogy volt].

Jó ez a 4-2-3-1, de kipróbálnám úgy hogy Oscar Lampard helyén játszana, és Mata lenne a 10-es.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Bajnokok Ligája

#5308 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Óriási baromság lenne kirúgni Mourinhot. Kell hozni télen egy klasszis csatárt, és Matát vissza kell tenni a csapatba. Nincs Mata nélkül Chelsea, ennyi az egész és ezt Mourinho is befogja látni, a kérdés csak az, hogy nem lesz e már késő? A másik, hogy ehhez a kerethet a 4-3-3 vagy a Bayern féle 4-1-4-1 illenne a leginkább, nem ez a defenzívebb 4-2-3-1. Tele vagyunk kreatív játékosokkal, akkor használjuk is ki.

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#5309 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

cfc17 írta:Ahogy Abramo-t ismerem, ha január végére nem változik a játék képe Mou-nak mennie kell majd. Ebben úgyis világelsők vagyunk és a statisztika is azt mutatja, hogy ilyenkor megtáltosodik a csapat. Szerintem Mou már ott elkúrta, hogy kitette Mata-t. Sok ellenszenvet szült az öltözőben, csak eddig senki sem szólalt fel. De ahogy ismerjük a szólást: ami késik, az nem múlik. Blue is da color
Bullshit! Ha kirakjuk Mou-t azzal aláírjuk a bajnokság elvesztését és a jövõbeli változásokat. Idõ kell ember és Mou az akinek 3 évet is kéne adni anélkül hogy PLt vagy BLt nyerjen a csapattal, VISZONT már most harcban vagyunk a PL elsõségért, a BL kiesési szakaszban nagy mértékben változni fog a játék képe. Egy-két taktikai hiba, lehangoltság miatt nehogymár a világ legjobbját kirùgjuk és..hmm..igen, kit is hoznánk helyére? Klopp nem fogja ott hagyni a Dortmundot!
-=Kék vér=-

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Bajnokok Ligája

#5310 Hozzászólás Szerző: almos »

Drogba parádés gólpasszt adott.
LAMPARD#8

cfc17
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. november 10., vasárnap 7:09

Re: Bajnokok Ligája

#5311 Hozzászólás Szerző: cfc17 »

Ahogy Abramo-t ismerem, ha január végére nem változik a játék képe Mou-nak mennie kell majd. Ebben úgyis világelsők vagyunk és a statisztika is azt mutatja, hogy ilyenkor megtáltosodik a csapat. Szerintem Mou már ott elkúrta, hogy kitette Mata-t. Sok ellenszenvet szült az öltözőben, csak eddig senki sem szólalt fel. De ahogy ismerjük a szólást: ami késik, az nem múlik. Blue is da color

cfc17
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. november 10., vasárnap 7:09

Re: Bajnokok Ligája

#5312 Hozzászólás Szerző: cfc17 »

szabolevente írta:
chiedis írta:Hallo en nem a csapatunkat minositettem, hanem a Baselt ami igenis jo csapat
Arrol inkabb nem irtam h mekkora balfaszok voltunk mar megint. Utobbi a Basel es kiscsapatunk egyuttes erdeme
Egyetértek veled, csak azért írtam, mert elegem lett a szaracsapatszarmurinnyólustapénzesgecik-ből. Unalmas. Mi továbbjutunk 1. helyen a Basel meg kiesik és törölhetik a seggüket azzal, hogy oda-vissza vertek. A Bl meg februárban kezdődik.
nagyon örülnék ha februárban már egy másik chelsea-t látnék. de ami itt folyik már két hónapja, az nem azt vetíti előre, hogy februárban jobbak leszünk.

szabolevente
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 18:59
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#5313 Hozzászólás Szerző: szabolevente »

chiedis írta:Hallo en nem a csapatunkat minositettem, hanem a Baselt ami igenis jo csapat
Arrol inkabb nem irtam h mekkora balfaszok voltunk mar megint. Utobbi a Basel es kiscsapatunk egyuttes erdeme
Egyetértek veled, csak azért írtam, mert elegem lett a szaracsapatszarmurinnyólustapénzesgecik-ből. Unalmas. Mi továbbjutunk 1. helyen a Basel meg kiesik és törölhetik a seggüket azzal, hogy oda-vissza vertek. A Bl meg februárban kezdődik.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#5314 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Hallo en nem a csapatunkat minositettem, hanem a Baselt ami igenis jo csapat
Arrol inkabb nem irtam h mekkora balfaszok voltunk mar megint. Utobbi a Basel es kiscsapatunk egyuttes erdeme
Nyugodj bekeben Mister !

szabolevente
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 18:59
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#5315 Hozzászólás Szerző: szabolevente »

Akkor most a Videoton jobb, mint a Manchester United meg a Chelsea?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#5316 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Amazing24 írta:Én nem sírom vissza Benit, de sokkal jobb volt a csapat az ő írányítása alatt. Meg amúgy teljesen felesleges vitatkozni. Én Abramovics véleményére lennék kíváncsi, nem ártana elbeszélgetnie a játékosokkal és Mourinhoval vagy nem adni nekik fizetést. Azt meg senki ne higyje, hogyha folytatódik ez a semmi, akkor Abra nem fog kitenni valakit. Ha most nem Mourinho lenne az edző, már rég kitette volna az orosz a szűrét!

Nekem csak az a csalódás hogy kirúgták Di Matteo-t, Benitez és Mourinho viszont nem igazán hoztak semmi újat, folytatják az ő munkáját. Bobby idején jött ide Hazard, Oscar, Azpi, ő kezdte el a 4-2-3-1-et is(Boas 4-3-3-at nyomott). A Mourinho-féle csapatban kb. annyi újítás van hogy kirakta Mata-t(változtassunk azon ami működik), helyette Rami, Schürrle vagy Willy játszik. Nem rúgunk több gólt, nem kapunk kevesebbet, nem is állunk jobban a bajnokságban mint tavaly amikor kirúgák Di Matteot.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#5317 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Amazing24 írta:Én nem sírom vissza Benit, de sokkal jobb volt a csapat az ő írányítása alatt. Meg amúgy teljesen felesleges vitatkozni. Én Abramovics véleményére lennék kíváncsi, nem ártana elbeszélgetnie a játékosokkal és Mourinhoval vagy nem adni nekik fizetést. Azt meg senki ne higyje, hogyha folytatódik ez a semmi, akkor Abra nem fog kitenni valakit. Ha most nem Mourinho lenne az edző, már rég kitette volna az orosz a szűrét!
Biztos vagyok benne hogy ha idén nem lesz meg legalább a 2. hely meg egy kupa, akkor Mourinho már nem sokáig lesz Happy One (bár én őszintén remélem hogy ez nem fog megtörténni)

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#5318 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Én nem sírom vissza Benit, de sokkal jobb volt a csapat az ő írányítása alatt. Meg amúgy teljesen felesleges vitatkozni. Én Abramovics véleményére lennék kíváncsi, nem ártana elbeszélgetnie a játékosokkal és Mourinhoval vagy nem adni nekik fizetést. Azt meg senki ne higyje, hogyha folytatódik ez a semmi, akkor Abra nem fog kitenni valakit. Ha most nem Mourinho lenne az edző, már rég kitette volna az orosz a szűrét!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#5319 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azért abba a túlzásokba sem kellene esni, hogy Benitezt sírjuk vissza, mert hogy nála jobban ment a foci, itt nem kéne tartani.

Az viszont tény, hogy José eddig tényleg nem azt mutatja amit vártunk tőle. Van egy bombaerős keretünk, talán a BL mezőnyében is TOP3-as, főleg a cserepadot nézve. Egy ilyen kerettel - akármennyire is építkezünk - nem azt várná az ember, hogy kaput eltaláló lövés nélkül hozunk le egy Basel - nem Dortmund, Real, barca vagy Bayern - ellen, Ramiressel a jobbszélen, mikor a padon ül Schürrle, De Bruyne, Hazard vagy Mata.

De ez az építkezés is egy nettó baromság, a kezdőnk az csak egy helyen tér el, hogy kivette Matat és helyette Schürrle vagy Willian játszik, még Torrest és Eto'ot szokta rotálni, de ennyi, a többi hely a kezdőben be van betonozva.

Akinek itt mostanában építkeznie kellet az Di Matteo és Benitez, mert náluk lett meg ez az új hármas a csatár mögött. Még ha fiatalokat is építene be José az is más lenne, de erről sincs szó, ráadásul annyira a jövő csapatát építjük, hogy egy Mata vagy De Bruyne már távozni szeretne, akikre még 5-6 év múlva is bőven kulcsjátékosok lennének nálunk.

Nem akarom a fejét venni amiért nem vezetjük 10 ponttal a bajnokságot, de az hiszem egy ennél sz*rabb kerettel is elvárható lenne egy ilyen BL csoport megnyerése, vagy az hogy ne focizzon le minket egy West Brom hazai pályán.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#5320 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Tavaly csak nehezen vertük meg a Baselt Benitezzel 2-1-re de akkor ő a nyereség ellenére is milyen oltást kapott. Aztán a Stamford Bridge-n lefociztuk őket. Be kell látni, Benítez egy gyengébb kerettel jobban muzsikált mint Mou.

Basel - Chelsea 1-2 (Benítez)
Chelsea - Basel 3-1 (Benítez)

Chelsea - Basel 1-2 (Mourinho)
Basel - Chelsea 1-0 (Mourinho)

Válasz küldése