Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#12441 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Daily Express claims Chelsea boss Jose Mourinho has a £45million spending spree, after missing out on Wayne Rooney.

BBC claims it's unlikely that that Newcastle will sign Demba Ba on loan, but an enquiry has been made. (via @BenSmithBBC)

Transfer News Central
Anzhi's Samuel Eto'o has been in London since yesterday. Will sign for Chelsea on a 1-year deal. £7m per year season. Medical today.

The Times: Juan Mata will stay at Chelsea despite interest from Tottenham, Arsenal and Atletico Madrid.

Josh McEachran claims he will be loaned out by Chelsea, but has to regain fitness first before going out on loan.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#12442 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Nekem is vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban egyrészt utálom mint személyt de elismerem, hogy miket ért el és segíthet ha nem volt túl hosszú az a 3 év levezetés!
Semmi sem garantálja, hogy 32 évesen még topon tud lenni az orosz fos után, majd elfogadom ha ontja a gólokat különben meg torres sorsra jut...

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12443 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Blueflag írta:
jkopfner írta:Én örülök neki, a mostani csatárainknál jobb. Ahová megy ott fossa a gólokat.
Most komolyan csak ez számít? Mennyire örülni fogok, ha 5-6 patkány lóbálja majd a PL serleget Lampardék mellett... amúgy Lukakunál biztos nem jobb, végre kezdőként lehetőséget kaphatna ő is.
Nekem csak az számít, hogy legyen végre egy gólerős csatárunk. Ha ő sem válik be, akkor ugyanúgy elküldöm majd Őt is a utcalány anyjába. Nekem egyébként semmi bajom vele, nem egy Suarez.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12444 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egy Ibranak jobban örültem volna, ha már harmincon túli játékost igazolunk, de Eto'o is megteszi.

Nekem sem a szívem csüscke, de nem azért vettük/fogjuk megvenni hogy címert csókolgasson és itt töltse le karrierje nagyrészét, hanem hogy végre legyen olyan csatárunk akire bármikor számíthatunk, és erre jelenleg Torres és Ba nem alkalmas, Lukakuról pedig nem tudjuk eldönteni mivel nem kapott esélyt. Mindenképp kellett csatárt igazolni, annak örülök hogy csak két éves szerződést kap, és évi négy millió eurót! A húszhoz képest azért bőven engedett ő is a fizetéséből, vagyis durván heti 75 ezer font körül fog kapni a 325 ezer helyett, az ára olyan 4-5 millió euró lehet, szóval eljesen korrekt üzlet.

Majd ha komoly mennyiségű gólt lő, amit egy csatártól elvárunk akkor nem fog senki sem panaszkodni, ahogy Benitez EL tóreájával is megbarátkoztak jópáran. Akkor leszek ideges ha jön Eto'o és nem távozik csatár tőlünk, kaőásból elküldeném már most a Torres-Ba duót.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#12445 Hozzászólás Szerző: focimark »

Sokkal inkább Eto'o, mint Torres...Jó lesz az!

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12446 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

emsanya írta:Majd ha rugdossa a gólokat, megszeretitek szépen. Megtudjátok milyen amikor egy gyilkosösztönű gólgép lesz a 16-oson belül...

Nem érdekel milyen jellem, mit mondott a klubról (Benitez-nél is leszartam, szakmailag voltak vele bajaim) vagy hol játszott korábban. Elég volt nézni a szimpatikus szőke jófiú vergődését éveken át...
Természetesen szurkolni fogok neki, amennyiben ide kerül, nem fogok reménykedni, hogy besüljön, csak azért, hogy mondhassam, hogy én megmondtam. De szeretni az életben nem fogom. (mint embert, mert játékosként zseniális [volt], ez tény.)

Neked más az értékrended, neked nem számít, hogy honnan jött, mint mondott a klubról. Értem. Nekem viszont számít. Én nem akarok Chelsea mezben látni Eto'o-kat, Busquetseket, Suárezeket, legyenek akármilyen jó játékosok. (Abban is kételkedem, hogy a kameruni 2 év Dagesztán után, 32 évesen mennyire fogja itt rugdosni a gólokat.)

Amúgy meg pontosan tudom, hogy milyen az amikor egy gyilkosösztönű gólgép van a 16-oson belül. Őt imádtam, ő egy legenda, Eto'o fasorba sincs hozzá képest...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#12447 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Majd ha rugdossa a gólokat, megszeretitek szépen. Megtudjátok milyen amikor egy gyilkosösztönű gólgép lesz a 16-oson belül...

Nem érdekel milyen jellem, mit mondott a klubról (Benitez-nél is leszartam, szakmailag voltak vele bajaim) vagy hol játszott korábban. Elég volt nézni a szimpatikus szőke jófiú vergődését éveken át...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#12448 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én sem örülök Eto'o-nak, de eddig ő az egyedüli antipatikus igazolásunk a nyáron. Nem értem miért kell túllihegni, nem is olyan rég bőven voltak szararcúak a csapatban, kibírtuk, elhúztak. Sokak számára most is van, nem lesz azon a poszton olyan nagy változás a kamerunival sem. (max teljesítményben)

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12449 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

jkopfner írta:Én örülök neki, a mostani csatárainknál jobb. Ahová megy ott fossa a gólokat.
Ezzel az erővel akkor már Suárez is jöhetne. Sőt, vkp-t is akartunk, jöjjön Buzgecc, remek szűrő jobb mint a mostaniak, nem?

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12450 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

jkopfner írta:Én örülök neki, a mostani csatárainknál jobb. Ahová megy ott fossa a gólokat.
Most komolyan csak ez számít? Mennyire örülni fogok, ha 5-6 patkány lóbálja majd a PL serleget Lampardék mellett... amúgy Lukakunál biztos nem jobb, végre kezdőként lehetőséget kaphatna ő is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#12451 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon vicces lesz kék mezben:D Amúgy is mókás figura, ide illik. Kibírjátok ezt a 2-3 évet...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#12452 Hozzászólás Szerző: redrum »

chaoskid18 írta:
áteshet az orvosin ha nincs munkaválalásija?
Van spanyol útlevele így EU-s munkavállalóként kezelik, nem kell neki munkavállalási engedély.
I'm goin' down down down down

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#12453 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

áteshet az orvosin ha nincs munkaválalásija?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12454 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Én örülök neki, a mostani csatárainknál jobb. Ahová megy ott fossa a gólokat.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#12455 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

szabolevente írta:Egyre gusztustalanabbul folyik ez a "csapatépítés"
kifejezettem elégedett voltam az idei igazolásokkal(Rooneyt nem akartam) Willian leigazolásáig. Persze jó, hogy nem a spursbe került, de szerintem nem volt szükségünk rá. Most pluszba még Eto'o is...

szabolevente
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 18:59
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12456 Hozzászólás Szerző: szabolevente »

Egyre gusztustalanabbul folyik ez a "csapatépítés"

Avatar
BrollySSJ4
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. július 21., vasárnap 7:20
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Drogba
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#12457 Hozzászólás Szerző: BrollySSJ4 »

Ha valakit, akkor őt nagyon rühellem :)

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#12458 Hozzászólás Szerző: Anti »

Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#12459 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Mr-Moss írta:
szaszadam írta:Ti meg mirol beszeltek holnap Eto'o orvosit csinal Cobhambe,ez a tema lezarva decemberig...
Forrás?
Én ezt láttam fb-n.

Samuel Eto'o to Chelsea for 2 years. [Sky Sports]

Felőlem lőhet ezer gólt is akkor is gyűlölöm és mindig is utálni fogom. Nevetséges, hogy Lampardnak, egy klublegendának le kell mondani a fizuja nagy részéről és hónapokig könyörögni egy éves szerződésért ez a vén fasz meg kap két évet? (bocsi de nagyon ideges vagyok, ezzel a Rooney ügy is lezárul)
32 éves, orosz és angol színvonal közel sem azonos, hol van már ő olyan fizikai állapotban. ÁÁÁÁÁ :evil: :roll:
»» KTBFFH! CHELSEA ««

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12460 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

pulci03 írta:
szaszadam írta:Ti meg mirol beszeltek holnap Eto'o orvosit csinal Cobhambe,ez a tema lezarva decemberig...
Csirkék is azt hitték Willian téma lezárva azt orvosiról loptuk el előlük :D
Nálam már csak az számít ami hivatalos oldalon fenn van én is olvastam, hogy akár holnap már 2 éves szerződést írhat alá de várjunk még ezzel...
1 éves szerződést elvileg.

Válasz küldése