Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#16521 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

AwayRoller írta:
mikel12 írta:Ez mekkora cink már.
Kinek? És miért is?
Direkt figyeltem Navast spanyol-haiti meccsen nem volt egy jó beadása sem, gyors mint az állat de vagy kirúgta pályáról vagy hosszú volt a társaknak nem kell ő ide...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#16522 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

mikel12 írta:Ez mekkora cink már.
Kinek? És miért is?

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#16523 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ez mekkora cink már.
Kép
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#16524 Hozzászólás Szerző: putthelime »

They do now.

Bane28
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 11:39
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#16525 Hozzászólás Szerző: Bane28 »

Most olvastam az Eurobarca.hu oldalán hogy a Spanyol bajnokság 2013-2014-es szezonját már Augusztus 17.-én elkezdik, és Május 18.-ig tart majd.
Várható lesz az Angol Premier League szezonkezdés beütemezése is ilyen téren a jövő évi nyári foci vb végett.
Sőt! Még szerintem az se kizárt hogy még a PL-t előbb is elkezdik mint a Spanyol bajnokságot. Bár ha azt nézzük alapból mindig előbb kezdődik
az Angol pontvadászat mint a Spanyol, vagy Olasz, Német.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#16526 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Nem tudom, én szeretem nézni ahogy a londoni riválisaink szenvednek. Inkább a Pool lenne ilyen helyzetben, ők jobban megérdemelnék, mint ezt a évek óta tartó süllyedést.
Egyrészt igazad van, de másrészt ebben a Pool is vastagon benne van. Carroll igazolás 40 milla körül, Továbbá Downing és Henderson megint 35-40 millió körül jött, abban az évben 80 milliót gyakorlatilag kidobtak az ablakon. EGyik Pool-os haverom azóta is nyavajog :lol:

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#16527 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

andrewm93 írta:
ChesterB írta:
Mister írta:Van meghatározó alakjuk jelenleg?!?! :mrgreen:
Ha leveszed a szemellenzőt akkor be kell látni, hogy Cazorla hatalmas vétel volt nekik, ugyan olyan szezonja volt a bajnokságban, mint Matanak. Beérett a védelmük is, Mertesacker idén tanár volt, Arteta is fontos láncszem nekik, de Podolski és Walcott is jó szezon produkált. Talán ez az az öt játékos, akik ott most meghatározó alakok, és vélhetően egyik sem távozik, ha ehez jön még mondjuk egy Rooney vagy Fabregas kaliberű játékos, akkor bizony Boas felkötheti a gatyót, hacsak ő sem lép nagyokat a piacon.
Valóban, nagyon jól jártak Cazorlával, hihetetlen, hogy kiket összevásárolnak minden évben szotyipénzből :D Kicsit azért örülök, hogy vesznek most már egy-két minőségi játékost, legalább jobb lesz majd a londoni derbik színvonala :)
Nem tudom, én szeretem nézni ahogy a londoni riválisaink szenvednek. Inkább a Pool lenne ilyen helyzetben, ők jobban megérdemelnék, mint ezt a évek óta tartó süllyedést.
One ball to rule them all!

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#16528 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

ChesterB írta:
Mister írta:Van meghatározó alakjuk jelenleg?!?! :mrgreen:
Ha leveszed a szemellenzőt akkor be kell látni, hogy Cazorla hatalmas vétel volt nekik, ugyan olyan szezonja volt a bajnokságban, mint Matanak. Beérett a védelmük is, Mertesacker idén tanár volt, Arteta is fontos láncszem nekik, de Podolski és Walcott is jó szezon produkált. Talán ez az az öt játékos, akik ott most meghatározó alakok, és vélhetően egyik sem távozik, ha ehez jön még mondjuk egy Rooney vagy Fabregas kaliberű játékos, akkor bizony Boas felkötheti a gatyót, hacsak ő sem lép nagyokat a piacon.
Valóban, nagyon jól jártak Cazorlával, hihetetlen, hogy kiket összevásárolnak minden évben szotyipénzből :D Kicsit azért örülök, hogy vesznek most már egy-két minőségi játékost, legalább jobb lesz majd a londoni derbik színvonala :)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#16529 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:
Mister írta:Van meghatározó alakjuk jelenleg?!?! :mrgreen:
Ha leveszed a szemellenzőt akkor be kell látni, hogy Cazorla hatalmas vétel volt nekik, ugyan olyan szezonja volt a bajnokságban, mint Matanak. Beérett a védelmük is, Mertesacker idén tanár volt, Arteta is fontos láncszem nekik, de Podolski és Walcott is jó szezon produkált. Talán ez az az öt játékos, akik ott most meghatározó alakok, és vélhetően egyik sem távozik, ha ehez jön még mondjuk egy Rooney vagy Fabregas kaliberű játékos, akkor bizony Boas felkötheti a gatyót, hacsak ő sem lép nagyokat a piacon.
Én szerintem Podolski nem meghatározó játékos, de Koscielny és Wilshere is szerintem meghatározó alak az Arsenalban.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#16530 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mister írta:Van meghatározó alakjuk jelenleg?!?! :mrgreen:
Ha leveszed a szemellenzőt akkor be kell látni, hogy Cazorla hatalmas vétel volt nekik, ugyan olyan szezonja volt a bajnokságban, mint Matanak. Beérett a védelmük is, Mertesacker idén tanár volt, Arteta is fontos láncszem nekik, de Podolski és Walcott is jó szezon produkált. Talán ez az az öt játékos, akik ott most meghatározó alakok, és vélhetően egyik sem távozik, ha ehez jön még mondjuk egy Rooney vagy Fabregas kaliberű játékos, akkor bizony Boas felkötheti a gatyót, hacsak ő sem lép nagyokat a piacon.

Bane28
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 11:39
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#16531 Hozzászólás Szerző: Bane28 »

Mister írta:
ChesterB írta:Kicsit keveslem érte azt a 25-öt, szerintem a MU jobban ki akar jönni az üzletből. Azt viszont nem tartom kizártnak, hogy az Arsenal komoly transzferekre készül, most annyi pénz jött házhoz, hogy megtehetik, és talán zárhatnak egy olyan nyarat, ahol egy meghatározó alak sem távozik.

Van meghatározó alakjuk jelenleg?!?! :mrgreen:

Hát ha Podolski, Cazorla, Arteta, Walcott, vagy esetleg egy Gervinho az lenne....... :D
De nem hiszem.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Premier League

#16532 Hozzászólás Szerző: Mister »

ChesterB írta:Kicsit keveslem érte azt a 25-öt, szerintem a MU jobban ki akar jönni az üzletből. Azt viszont nem tartom kizártnak, hogy az Arsenal komoly transzferekre készül, most annyi pénz jött házhoz, hogy megtehetik, és talán zárhatnak egy olyan nyarat, ahol egy meghatározó alak sem távozik.

Van meghatározó alakjuk jelenleg?!?! :mrgreen:
One Life,One Love,One Club

Bane28
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 11:39
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#16533 Hozzászólás Szerző: Bane28 »

chiedis írta:
ChesterB írta:A Juve 11 millió euróért megveszi Tevezt a Cityből minden valószínűség szerint.
Ne kurj fel, 11-ert ? Beszallok a gyujtesbe a 12-es ajanlatunkert. Kozben idekint nagyon nyomatjak, hogy Rooney lehet tenyleg Arsenalba megy, 25 misit adnanak, heti 200k-s fizetest, es a szponzori penzekkel is rendelkezhet. Durva lesz. Probalkoznak meg a csalodott Cesc visszahozatalan is, ha ebbol csak egy is igaz, AVB jovore is felul az EL szoporollerre meg Bale-lel is :D

Grimrieperrel mizu, vmi hir ?

Már ha Bale is persze marad a Spursben kezdjük ott! ;) Ugyan is nem hiszem hogy a Wales-i egy EL indulással beéri s valszeg tudatni fogja távozási szándékát a Realba. :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#16534 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kicsit keveslem érte azt a 25-öt, szerintem a MU jobban ki akar jönni az üzletből. Azt viszont nem tartom kizártnak, hogy az Arsenal komoly transzferekre készül, most annyi pénz jött házhoz, hogy megtehetik, és talán zárhatnak egy olyan nyarat, ahol egy meghatározó alak sem távozik.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#16535 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ChesterB írta:A Juve 11 millió euróért megveszi Tevezt a Cityből minden valószínűség szerint.
Ne kurj fel, 11-ert ? Beszallok a gyujtesbe a 12-es ajanlatunkert. Kozben idekint nagyon nyomatjak, hogy Rooney lehet tenyleg Arsenalba megy, 25 misit adnanak, heti 200k-s fizetest, es a szponzori penzekkel is rendelkezhet. Durva lesz. Probalkoznak meg a csalodott Cesc visszahozatalan is, ha ebbol csak egy is igaz, AVB jovore is felul az EL szoporollerre meg Bale-lel is :D

Grimrieperrel mizu, vmi hir ?
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Premier League

#16536 Hozzászólás Szerző: Keppi »

pulci03 írta:
mikel12 írta:
ChesterB írta:Fernandinho közben hivatalosan is a Cityé:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... eb8913d0bc" onclick="window.open(this.href);return false;
Állítólag 35-ért vették..Elég érdekes..Mi 32-ért vettük Hazardot, akit már kb mindenki ismert..
Shakhtar mindig ezt csinálja ők mindenképp jó üzletet csináltak vele, hogy city is majd kiderül :?:
Azért nem szar, hogy 70 millát már el is költöttek és még csak június első hete van!
Nagyon ki akarják használni, hogy Ferguson távozott ill. az új edzőnek nagy választékot biztosítani és most megfoghatóvá válnak a vörösök jövőre sokkal élesebb csatát várok elől a két manchesteri gárda és köztünk!
Szerintem jövőre a tehenek nem lesznek első 3-ban. City toronymagas esélyes, ha otthon hozni tudjuk az összes meccsünket akkor idegenben 1-2 vereség még talán beleférhet, bár jósolni nem sok értelme van. Mou ide vagy oda, szerintem jövőre a city fogja a pl-t megnyerni (de a BL-t mi, hehe).
:)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#16537 Hozzászólás Szerző: marknagy »

White írta:Cityben ki igazolhat , a nem létezo edzo?
Pellegrini.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
White
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#16538 Hozzászólás Szerző: White »

Cityben ki igazolhat , a nem létezo edzo?
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#16539 Hozzászólás Szerző: focimark »

ChesterB írta:A Juve 11 millió euróért megveszi Tevezt a Cityből minden valószínűség szerint.
Akkor biztos, hogy ők is rá fognak hajtani Cavanira.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#16540 Hozzászólás Szerző: Chester »

A Juve 11 millió euróért megveszi Tevezt a Cityből minden valószínűség szerint.

Válasz küldése