Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13901 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dízel írta:Hulk meg a masik vicc. 35 millio egy olyan jatekosert aki semmit nem nyujtott egy orosz bajnoksagba?! : )
Transfermartk.de szerint 41 meccsén 16 gólt szerzett, és 10 gólpasszt adott ebben a szezonban minden sorozatot figyelembe véve. Ha a posztját nézem, akkor egy inverted wingertől ez egy jó statisztika, neki elsősorban a góllövés a feladata, és nálunk még jobban kiteljesedne. Nem indokolt a leigazolása persze, de nem is hátrány, ha végül megszerezzük.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#13902 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Mikor meglattam mata tavozasaval kapcsolatos pletykakat hangosan felnevettem. Ez az ami tuti nem tortenne meg. bar a vezetoseg van olyan balfasz h. 22-25millaert eladja ami piti osszeg erte. dehat a mi jatekos politikank fantasztikus. tudjuk. Hulk meg a masik vicc. 35 millio egy olyan jatekosert aki semmit nem nyujtott egy orosz bajnoksagba?! : ) az 50misi meg olyan mintha minden vezeto beszivott volna. leszarom tartsuk meg torrestegy evre h. meglassuk mit hoz ki belole jose. bar szvsz akarmekkora mester mourinho erre a csodara o sem kepes :D hozzuk el cavanit meg lukaku is jojjon szepen, ba meg nem erdekel. essien is itt lesz nem lehet olyan rosz ha a realba os jatszott vegig. bar lehet.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#13903 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Zsolti írta:Tettünk egy 35 millió fontos ajánlatot Hulkért de a Zenit 50-hez közeli összeget akarna érte.
http://www1.skysports.com/football/news ... id-reports
EDIT:
Közben Cavani iránt is erősen érdeklődünk "There is interest from Chelsea in Cavani, they'll call me in the next few hours"
http://www1.skysports.com/football/news ... son-Cavani
Ha őket megszereznénk, onnantól kezdve már csak KDB és Lukaku kellene, meg talán egy normális cserekapus, esetleg még egy vkp vagy box-to-box.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolások

#13904 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Tettünk egy 35 millió fontos ajánlatot Hulkért de a Zenit 50-hez közeli összeget akarna érte.
http://www1.skysports.com/football/news ... id-reports
EDIT:
Közben Cavani iránt is erősen érdeklődünk "There is interest from Chelsea in Cavani, they'll call me in the next few hours"
http://www1.skysports.com/football/news ... son-Cavani

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#13905 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Hawaii írta:
pulci03 írta:Már most elegem a sok pletykából meg igazolási hírből :x
Tényeket akarok, bejelentett igazolásokat és nem foly. pletykákat arról, hogy hány százmilliót fogunk költeni amire nincs is szükség maradjon nálunk Lukaku és akkor nem kell Cavanit meg Joveticet üldözni hozzon José még egy vkp.-t meg egy igazi szélsőt de sajnos ez hiú ábránd :?
Hallgathatjuk augusztusig a kamu híreket aminek nagy része vagy nem igaz vagy nem valósul meg én a bejelentéseket várom!!!
Szerintem mind így vagyunk vele, de amíg nincsenek hivatalos bejelentések, addig kénytelenek vagyunk pletykákat olvasni.
Jah, engemet eléggé idegesít ez a Mata távozásával kapcsolatos szar, és hogy helyette jönne Jovetic, meg Dzeko(jó, valószínűleg a spanyol távozása csak pletyka), én is inkább annak örülnék, ha adnánk esélyt Lukaku-nak, KDB-t megtartjuk és esetleg Lampard mellett vagy mögött neki is adnánk esélyt a kezdőben. Nem hiszem, hogy olyan hatalmas igazolásokra lenne idén szükség.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13906 Hozzászólás Szerző: Chester »

pulci03 írta:Már most elegem a sok pletykából meg igazolási hírből :x
Tényeket akarok, bejelentett igazolásokat és nem foly. pletykákat arról, hogy hány százmilliót fogunk költeni amire nincs is szükség maradjon nálunk Lukaku és akkor nem kell Cavanit meg Joveticet üldözni hozzon José még egy vkp.-t meg egy igazi szélsőt de sajnos ez hiú ábránd :?
Hallgathatjuk augusztusig a kamu híreket aminek nagy része vagy nem igaz vagy nem valósul meg én a bejelentéseket várom!!!
Egyelőre csak az a hivatalos, hogy Cavaniról tárgyalunk. Az is megeshet, hogy végül nem igazol át, mert mondjuk mi nem adunk érte ennyit, nekik meg nem kell Torres, ez csak egy példa. :) Június eleje van, persze hogy ez ilyenkor a pletykáké, ma vannak az utolsó VB selejtezők aztán mindenki megy szabadságra, vagy akit meghívtak az a Konföderációs Kupára. A megfigyelők azt a tornát is figyelni fogják, hátha ott robban be valaki a köztudatba, vagy az a torna kell ahhoz, hogy megbizonyosodjanak arról, hogy érdemes leigazolni az illetőt. Aki már ilyenkor hivatalos átigazolásokat vár annak a feje tönkre fog menni szeptember elsejére. :) :) Majd augusztusban lesz a sok nagy üzlet, amikor reális képet kap José a keretről, addig fölösleges a bejelentéseket várni. Az sem kizárt, hogy Cavaniról holnap megegyeznek, de csak júliusban jelentik be.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#13907 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

pulci03 írta:Már most elegem a sok pletykából meg igazolási hírből :x
Tényeket akarok, bejelentett igazolásokat és nem foly. pletykákat arról, hogy hány százmilliót fogunk költeni amire nincs is szükség maradjon nálunk Lukaku és akkor nem kell Cavanit meg Joveticet üldözni hozzon José még egy vkp.-t meg egy igazi szélsőt de sajnos ez hiú ábránd :?
Hallgathatjuk augusztusig a kamu híreket aminek nagy része vagy nem igaz vagy nem valósul meg én a bejelentéseket várom!!!
Szerintem mind így vagyunk vele, de amíg nincsenek hivatalos bejelentések, addig kénytelenek vagyunk pletykákat olvasni.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#13908 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Már most elegem a sok pletykából meg igazolási hírből :x
Tényeket akarok, bejelentett igazolásokat és nem foly. pletykákat arról, hogy hány százmilliót fogunk költeni amire nincs is szükség maradjon nálunk Lukaku és akkor nem kell Cavanit meg Joveticet üldözni hozzon José még egy vkp.-t meg egy igazi szélsőt de sajnos ez hiú ábránd :?
Hallgathatjuk augusztusig a kamu híreket aminek nagy része vagy nem igaz vagy nem valósul meg én a bejelentéseket várom!!!

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13909 Hozzászólás Szerző: bela2 »

kecske01 írta:Hulk ugyanazt játsza a médiával ,mint tavaly hogy majd a konf. kupa után foglalkozik az átigazolásával....tavaly meg olimpia volt. :)
Vagy a média játssza ugyan azt.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7049
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13910 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hulk ugyanazt játsza a médiával ,mint tavaly hogy majd a konf. kupa után foglalkozik az átigazolásával....tavaly meg olimpia volt. :)

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13911 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Hawaii írta:
jkopfner írta:Szerintem ne kapkodjunk ennyire. Jön Mourinho és tudjuk, hogy rendet tud tenni a fejekben. Bármelyik játékossal el tudja hitetni, hogy Ő a világ legjobbja a saját posztján. Láttuk, hogy Torres egy hulladék mióta itt van, de nem is a képességeivel volt a legnagyobb baj, hanem az önbizalmával, amit MOU rendbe tud tenni.
Ha jól emlékszem, Benítez is rendbe tudta tenni... Én még egy szezont nem szeretnék ezzel a hulladékkal leszenvedni, ide egy normális csatár kell, kivéve persze, ha jövőre is megelégszünk egy EL-lel...
Azért Benitez-t nem említeném egy lapon Mourinho-val. Eddig én is csak szidtam Torrest, de ha abból indulunk ki, hogy Mou rendbe tette Higuain-t és Benzemát, akkor még bármi lehet. Ettől függetlenül Cavani-nak örülnék nagyon és nem hullajtanék könnyeket, ha Torres-t eladnánk.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#13912 Hozzászólás Szerző: Mister »

Imádom ezt a topicot.... :mrgreen: (Főleg ha zárva van)

Nem tudom sokan mit látnak még Torresben.Mellette csupán a már említett mez eladások szólnak,semmi más.Bár szerintem is tartsuk meg,PL tuti lő majd jövőre is kb 6 gólt,talán a ligakupában is ereszt egy-két hálószaggató lövést pár 4.,5. osztályú csapatnak.A BL nem EL,ott nem holmi közepesen szar csapatok méregetik a hímvesszőjüket.

Hogy ne legyen off,én per pill örülnék Cavaninak.Álmom csak úgy mint sokaknak Lukaku,de őt szép fokozatosan kell beépíteni.Egy Cavani,Lukaku,Ba,(+még egy Ba szintű csatár) és azt mondom,hogy nyugodtan neki vághatunk a szezonnak.
Nagyon bízom benne,hogy Cavani jön egy pár tízmilkós+Torres transfer keretein belül.
One Life,One Love,One Club

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#13913 Hozzászólás Szerző: laczze »

norbbiiii írta:
edeskeves írta: Ja, csak az a nem mindegy, hogy Lukaku vagy 10 évig szolgálhatja a csapatot egyrészt. Másrészt kedvenc klubja és gyerekkori álma, hogy itt játszhasson. Szarom le Cavanit, Ibrat, meg akárkit, Lukaku jöjjön vissza építsük a jövőt, fejlődjön nálunk, szokjon hozzá a nagy nyomáshoz.
Hiába jön vissza, ha még mindig ketten lesznek előtte - mert így lesz/van. Ahhoz, hogy ne csak a Ligakupába játsszon el kell adni Torrest. Az ő szintje az Európa Ligás közepesen gyenge csapatok, nem hiszem hogy egy olyan csatárt kell tartogatni, aki fél évente lő gólt a bajnokságban. Ráadásul, akkor Demba Ba is játszhatna és nem minden második/harmadik meccset csak és vissza nyerné a formáját. Talán neki nem kéne 3 év hozzá (ha egyáltalán Torres visszanyerte...).
Pedig ha valakitől meg kell szabadulni az Ba, mit lehet tőle várni ? sokat nem én maradjon Torres (Azért Fernando mégis csak világklasszis csatár és döntőket dönt el amíg Ba csak egy középszerű játékos és kétségbe esetten igazoltuk a szezon hátralevő részére persze maximum cserének jó ) , Cavani esetlegesen és Lukaku ez így tökéletes is lenne, és még ha jön Hulk akkor iszonyat erős csapat leszünk!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13914 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Telegraph-rol napi pletykak:

Chelsea manager Jose Mourinho has made a £35m move for Zenit St Petersburg's Brazil forward Hulk, having missed out on top target Radamel Falcao. (Daily Mirror)

Chelsea are set to bid for Porto defender Eliaquim Mangala after hearing that John Terry is a target of Monaco. (Touchline Talk)

Jose Mourinho has made Manchester City striker Edin Dzeko his top transfer target this summer. (Star)

Romelu Lukaku is keen on another loan deal away from Chelsea next season as he targets Belgium's World Cup squad. (Guardian)

Chelsea are hoping to hijack Arsenal's move for Fiorentina stiker Steven Jovetic. (Times)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13915 Hozzászólás Szerző: Chester »

Már egyszer belinkelték amúgy. :roll: Én majd próbálom azokat a híreket belinkelni a jövőben, aminek tényleg van valóság alapja, vagy hivatalos oldalak tették közzé [pl a Cavanis]. Ha belinkelném azokat amiket twitteren látok, akkor 10 percenként linkelném az újabbnál újabb híreket velünk kapcsolatban, amiknek annyi a valóságalapja, mintha irántam érdeklődne a klub. Próbáljatok meg ti is figyelni erre, és akkor nem lehet kifogás afelől, hogy nyitva van a topik. :) :)

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#13916 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

http://www1.skysports.com/football/news/11095/8760853/" onclick="window.open(this.href);return false;
Közben Hulk is elismerte, hogy érdeklődünk iránta... Jézusom mi folyik itt. Mondjuk neki nagyon örülnék. Tavaly nagyon szerettem volna ha leigazoljuk. Idén reális áron el lehetne hozni. Nem szeret a zenitben játszani... a csapattársai kinézik a fizetése miatt, a szurkolók rasszisták, az edzővel sincs kibékülve. Hulk nem lett rosszabb focista és nagyon jó korban van.
WE ARE ALL CHELSEA

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13917 Hozzászólás Szerző: bela2 »

szaszadam írta:
ChesterB írta:
szaszadam írta:Oszinten nem ezt a focit vartam el 70 milka ert ... mindenki ugy gondolja ahogy akarja de szerintem nem lessz klasszis a chelsea be egyikuk sem...
Az árukkal én sem voltam kibékülve, de nekem személyes kedvenc lett mindkettő első évében, mikor nem csípem a támadó játékosokat annyira, mint a védekezőket. Mindkettő hozta azt, amit a szezon elején vártunk tőlük, a második szezonjuk meg még jobb lesz! :)

Maga a jatekosokat nagyon birom csak az arukkal van baj, alternativanak eltudnam kepzelni Reus t ,es remelem egy szep nap hozzank igazol.
Nagy álmom. Ugyan az mint Hazard, de ő sem olcsó. 30M EU. 25 éves. Akkor meg ugyan ott vagyunk. Sőt.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13918 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Didier90 írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ol-2251541
tárgyalunk Cavaniról
Na ezzel a palival alkudozz! Nagyon kemény.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#13919 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ol-2251541" onclick="window.open(this.href);return false;
tárgyalunk Cavaniról
WE ARE ALL CHELSEA

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#13920 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Hulk:
http://www1.skysports.com/football/news ... id-reports" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése