Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13941 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Didier90 írta:Bela2: Milyen listát? Egy titkos fekete listát a ferde hajlamu real játékosokról?
Gondolom voltak előzetes beszélgetések. Biztos, hogy felmerült az erősítés is. Gondolom van elképzelése. Te mit csináltál volna helyébe. Lekérnéd a csillagos eget is. Az edzők meg a dupláját.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#13942 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

bela2 írta:Persze, hogy lehet, nem is mondta senki, hogy nem. Nem hinném egyébként h félni kellene a FFP-től, csak csúnyán néz ki. A nagy klubbok úgyis kijátsszák, ahogy akarják.
Én nem igazán hiszem h egy majdnem 1gól/meccs átlaggal rendelkező fiatal minden színtéren jól teljesítő csatárral befürödhetünk úgy, mint a formán kívüli torressel vagy az anno lefelé tartó Shevával. Teljesen más kategória a kettő szerintem.
Ez a FFP tényleg csúnyán hangzik, és biztos vannak kiskapuk, csak nagyot lehet bukni. Hogy ad reklámra pénzt az alumínium gyára példul. Én is Így gondolom ahogy te, csak itt tényleg nagy a bukta.[/quote]
Szerintem azoknak a kluboknak pont nincs félnivalója, akik egy ember kezében vannak. Bármit meg tud oldani. Ahogy Boas is ki lett vásárolva annak idején fű alatt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13943 Hozzászólás Szerző: Chester »

Viszont ha megnézitek, a csapat kész van, nem kell minden áron igazolni. Ha most nem jönne senki, csak akik kölcsönből jönnek vissza, akkor is meglenne egy jó bő huszonöt fős keret minőségi játékosokkal. Meg biztos vagyok benne, hogy akik távoznak azok sem ingyen, tehát nem lesz akkora különbség az adás és a vétel között, nem mellesleg az EL miatt is kaptunk pénzt, noha nem is annyit, mint tavaly.

Gyakorlatilag mi nem tudunk szarul kijönni ebből az átigazolási időszakból, és ez megnyugtat. :)

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13944 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Persze, hogy lehet, nem is mondta senki, hogy nem. Nem hinném egyébként h félni kellene a FFP-től, csak csúnyán néz ki. A nagy klubbok úgyis kijátsszák, ahogy akarják.
Én nem igazán hiszem h egy majdnem 1gól/meccs átlaggal rendelkező fiatal minden színtéren jól teljesítő csatárral befürödhetünk úgy, mint a formán kívüli torressel vagy az anno lefelé tartó Shevával. Teljesen más kategória a kettő szerintem.[/quote]
Ez a FFP tényleg csúnyán hangzik, és biztos vannak kiskapuk, csak nagyot lehet bukni. Hogy ad reklámra pénzt az alumínium gyára példul. Én is Így gondolom ahogy te, csak itt tényleg nagy a bukta.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#13945 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Bela2: Milyen listát? Egy titkos fekete listát a ferde hajlamu real játékosokról?
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#13946 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Blueflag írta:Inkább egybe reagálok. Szóval én nem tartom nagyobb kockázatnak a már nálunk lévő, minden paraméterében szinte tökéletes, és fejlődése aranykorát élő Lukakut, mint egy 60 millás csatárt Olaszországból, aki bár nem öreg, de a franc se tudja, mennyire lenne könnyű átállni. Ha valaki itt lutri, az nem Lukaku.

Torresről meg nem is írok többet, nem kell a vita... bár meggyőződésem, hogy Mourinho "ráhatásával" és az elmúlt hónapokban végbemenő mentális és fizikai fejlődésével, utcalány jól járnánk vele jövőre.
Lényegtelen vitázni egyébként, bár én még továbbra is tartom h Lukaku túl fiatal egy top csapat élére még, 2-3 év múlva már talán érett lesz arra h pótolja Drogbát.
A Torres témához annyit még, hogy én azóta szeretem mióta szerepelt a Torrentében :D Örültem is neki anno, jobban szurkoltam az első félévében annak h verjen egy gólt, mint h nyerjen a csapat. De belőle sajnos nemhiszem h lesz már 1. számú csatárnak megfelelő emberke nálunk. Szó nélkül vonnám be a Cavani üzletbe.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13947 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Blueflag írta:Én szimplán visszahoznám Lukakut. Bakker, agyonverte a ligát gól/perc mutatóban, mire várunk még? Jövőre ha ötöt vág a MU-nak, akkor azért visszahozzuk?! :roll:

Torres utálók pedig mindig lesznek, de lássák már be, hogy a szezon végi Torres és a szezon végi Lukaku ha összecsiszolódik, igen fasza párost alkothatnak. A maradékot Ba megoldja. Nem vagyok egy FFP guru, de ha elhoznánk ennyi pénzért Cavanit, akkor bizony el is kell adni 1-2 játékost... kezdve De Bruyne-al gondolom, folytatva egyéb tehetséges fiatalokkal. Semmi kedvem ehhez.

Harmadrészt... RVP olyan heteket produkált a végén, ami a legsilányabb Torres formára emlékeztetett. Kihagyott mindent, ami elé került, majd végül egy tizivel törte meg a kb 1000 perces gólcsendet. A MU mégis nyert, akkor most mivan? Mikor juttok el odáig, hogy 11 ember munkáját (alias gólszerzés) nem csak a csatárra vezetitek le? Majd José kitalálja, mi kell a csatárainknak... Torresben még mindig benne van az, hogy hozzon egy 30-40 gólos szezont, csak klappolnia kéne annak a pár dolognak, amit az eddigi edzők nem ismertek fel. Kell a fasznak Cavani, na.

ui.: Ibra tényleg fasza lenne. :) Úgyis lelépne 1-2 éven belül az Anzsiba vagy a Monacoba, de addig mocskosul jól járnánk vele.
Kb így gondoltam én is Ibrát. Lukaku meg csiszolódna. Torres meg Lukaku nem lenne sokat a pályán (bármint a meccseken), mert egy csatárost játszat. Ha szorult a hurok Madridba, akkor is inkább a védekező kp-t cserélte át egy támadó szelleműre, vagy mind kettőt.
Kérdés, hogy megfejtette e a Torres rejtélyt, mert ha nem el fogja adatni.
Biztos agyalnak a fizetési, igazolási sapkával is vagy mi a szösz az. Nekem meggyőződésem, hogy aláírás előtt leadott egy listát. Nem hülye. Nyeregbe volt. Mi meg agyalunk itt fölöslegesen. De jól esik :D

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13948 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Inkább egybe reagálok. Szóval én nem tartom nagyobb kockázatnak a már nálunk lévő, minden paraméterében szinte tökéletes, és fejlődése aranykorát élő Lukakut, mint egy 60 millás csatárt Olaszországból, aki bár nem öreg, de a franc se tudja, mennyire lenne könnyű átállni. Ha valaki itt lutri, az nem Lukaku.

Torresről meg nem is írok többet, nem kell a vita... bár meggyőződésem, hogy Mourinho "ráhatásával" és az elmúlt hónapokban végbemenő mentális és fizikai fejlődésével, utcalány jól járnánk vele jövőre.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#13949 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

langidave írta:
GereZsolt írta:
langidave írta:nekem nem kell Cavani, ne vicceljünk már... 63millió??
Valóban megérné ezzel a "csatársorral" + egy Lukakuval nekimenni a kövi szezonnak, ahol Pl-t kéne nyerni és újra valamit mutatni a Bl-ben...
Jah és nem mellesleg a szokásos mondat, ami ilyenkor mindig elhangzik: nem a te pénzed, akkor miért sírsz. Biztos vagyok benne, hogy ha Roman megveszi a fél földrészt, te akkor is ugyanannyiért veszed a kenyeret.
véleményem attól függetlenül lehet.

kivételesen egyetértek azzal, amit blueflag ez alatt a post alatt leírt, én se akarok megvállni De Bruynetől vagy Courtitól azért, hogy legyen még egy 50milliós csatárunk.

Ha bevonjuk az üzletbe torrest azon még elgondolkodnék, de akkor is lutri.
Persze, hogy lehet, nem is mondta senki, hogy nem. Nem hinném egyébként h félni kellene a FFP-től, csak csúnyán néz ki. A nagy klubbok úgyis kijátsszák, ahogy akarják.
Én nem igazán hiszem h egy majdnem 1gól/meccs átlaggal rendelkező fiatal minden színtéren jól teljesítő csatárral befürödhetünk úgy, mint a formán kívüli torressel vagy az anno lefelé tartó Shevával. Teljesen más kategória a kettő szerintem.

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13950 Hozzászólás Szerző: kiki »

langidave írta: Ha bevonjuk az üzletbe torrest azon még elgondolkodnék, de akkor is lutri.
Nyilván nem fogunk 63 milliot fizetni érte, biztos vagyok benne hogy akkor Torrest bevonnánk az üzletbe (már csak Benitez miatt is esélyes). Ha 30 millió+Torres az úgy már egy kicsit más :roll:
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13951 Hozzászólás Szerző: Chester »

Blueflag írta:...
Egyetértek, de abban is igaza van az embereknek, hogy Torres-szel már annyiszor volt az, hogy majd amikor nem télen jön ide, majd a Boas támadófocija megoldja, majd Robi új igazolásai megoldják, majd Benitez aki alatt mindig jó megoldja... Ebből annyi teljesült, hogy az EL-ben hozta azt a minimumot, amit két és fél éve várunk tőle. Szerintem jogosan fogyott el a drukkerek türelme, csak lehet nyersen jön át az az üzenet, hogy "akurvaanyádattorreshogybazsnádmeg", de ha leveszed a káromkodást és mögé nézel, nem hülyeség. Örökké mi sem várhatunk arra, hogy hátha ez Torres idénye lesz, két és fél év alatt nem tudta bizonyítani.

Ha meg jön Cavani, akkor biztos Torres távozik, az átalad említett FFP miatt. Cavani sem keresne keveset, ő és Torres fizuja pedig nem férne bele.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#13952 Hozzászólás Szerző: langidave »

GereZsolt írta:
langidave írta:nekem nem kell Cavani, ne vicceljünk már... 63millió??
Valóban megérné ezzel a "csatársorral" + egy Lukakuval nekimenni a kövi szezonnak, ahol Pl-t kéne nyerni és újra valamit mutatni a Bl-ben...
Jah és nem mellesleg a szokásos mondat, ami ilyenkor mindig elhangzik: nem a te pénzed, akkor miért sírsz. Biztos vagyok benne, hogy ha Roman megveszi a fél földrészt, te akkor is ugyanannyiért veszed a kenyeret.
véleményem attól függetlenül lehet.

kivételesen egyetértek azzal, amit blueflag ez alatt a post alatt leírt, én se akarok megvállni De Bruynetől vagy Courtitól azért, hogy legyen még egy 50milliós csatárunk.

Ha bevonjuk az üzletbe torrest azon még elgondolkodnék, de akkor is lutri.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#13953 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Blueflag írta:Én szimplán visszahoznám Lukakut. Bakker, agyonverte a ligát gól/perc mutatóban, mire várunk még? Jövőre ha ötöt vág a MU-nak, akkor azért visszahozzuk?! :roll:

Torres utálók pedig mindig lesznek, de lássák már be, hogy a szezon végi Torres és a szezon végi Lukaku ha összecsiszolódik, igen fasza párost alkothatnak. A maradékot Ba megoldja. Nem vagyok egy FFP guru, de ha elhoznánk ennyi pénzért Cavanit, akkor bizony el is kell adni 1-2 játékost... kezdve De Bruyne-al gondolom, folytatva egyéb tehetséges fiatalokkal. Semmi kedvem ehhez.

Harmadrészt... RVP olyan heteket produkált a végén, ami a legsilányabb Torres formára emlékeztetett. Kihagyott mindent, ami elé került, majd végül egy tizivel törte meg a kb 1000 perces gólcsendet. A MU mégis nyert, akkor most mivan? Mikor juttok el odáig, hogy 11 ember munkáját (alias gólszerzés) nem csak a csatárra vezetitek le? Majd José kitalálja, mi kell a csatárainknak... Torresben még mindig benne van az, hogy hozzon egy 30-40 gólos szezont, csak klappolnia kéne annak a pár dolognak, amit az eddigi edzők nem ismertek fel. Kell a fasznak Cavani, na.

ui.: Ibra tényleg fasza lenne. :) Úgyis lelépne 1-2 éven belül az Anzsiba vagy a Monacoba, de addig mocskosul jól járnánk vele.
Lukakuban még túl nagy a kockázat, futhat jövőre drogbai karriert is, de studgeit is, ami rohadtul nem mindegy. Torres futhat olyat mint az első pár féléve és olyat is, mint a tavasz. Beláthatod te is, hogy könnyen összejöhet a kettő és akkor ott állunk csatár nélkül.
Azzal egyet értek h nem csak a csatár a gólfelelős, de egy normális felépítésű csapatban rá van minden kihegyezve (Ronaldo, Messi kivétel persze), ezért rohadt sokat számít h milyen minőség szerepel azon a poszton. RVPnek volt egy ratyi időszaka, de előtte meg baszott annyi gólt, hogy ha a szezon háromnegyedénél kiszáll, akkor is bajnok a MU. Ilyen kéne nekünk is, egy gólkirályi címre esélyes csatár, nem pedig az, hogy benne lehet ez, meg az és lehet h klappol majd minden, de ha nem akkor meg rúg 8 gólt a bajnokságban. Ti sem hihetitek ezt el, ha meg igen akkor csak szimplán nem látjátok be, hogy nincs értelme a dolognak.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13954 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Én szimplán visszahoznám Lukakut. Bakker, agyonverte a ligát gól/perc mutatóban, mire várunk még? Jövőre ha ötöt vág a MU-nak, akkor azért visszahozzuk?! :roll:

Torres utálók pedig mindig lesznek, de lássák már be, hogy a szezon végi Torres és a szezon végi Lukaku ha összecsiszolódik, igen fasza párost alkothatnak. A maradékot Ba megoldja. Nem vagyok egy FFP guru, de ha elhoznánk ennyi pénzért Cavanit, akkor bizony el is kell adni 1-2 játékost... kezdve De Bruyne-al gondolom, folytatva egyéb tehetséges fiatalokkal. Semmi kedvem ehhez.

Harmadrészt... RVP olyan heteket produkált a végén, ami a legsilányabb Torres formára emlékeztetett. Kihagyott mindent, ami elé került, majd végül egy tizivel törte meg a kb 1000 perces gólcsendet. A MU mégis nyert, akkor most mivan? Mikor juttok el odáig, hogy 11 ember munkáját (alias gólszerzés) nem csak a csatárra vezetitek le? Majd José kitalálja, mi kell a csatárainknak... Torresben még mindig benne van az, hogy hozzon egy 30-40 gólos szezont, csak klappolnia kéne annak a pár dolognak, amit az eddigi edzők nem ismertek fel. Kell a fasznak Cavani, na.

ui.: Ibra tényleg fasza lenne. :) Úgyis lelépne 1-2 éven belül az Anzsiba vagy a Monacoba, de addig mocskosul jól járnánk vele.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13955 Hozzászólás Szerző: bela2 »

ChesterB írta:
vmilan1 írta:
ChesterB írta:his £53m buy-out clause #CFC#chelsea
Egyébként a goal.com azt írják, hogy De Laurentiis 53 millió fontot kér érte.
http://www.goal.com/en-gb/news/2892/tra ... /4030486/-" onclick="window.open(this.href);return false;?
Az idézetben is ennyi szerepel. :) Gondolom ez euróban 60-63 körül mozog, bár nem vagyok otthon az árfolyamokban.

Sajnos nem vitás, hogy kellene nekünk egy top csatár, de a szívem szakad meg Lukakuért... :?
Ibra itt lehetne még 3 évet. Lukaku meg a cseréje. Ibra nem kerülne annyiba. Kisebb meccseken pihengetne. Ahogy nézegettem Mu. is átállt a 4-2-3-1-re. Így a csatároknak cumi van.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#13956 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

langidave írta:nekem nem kell Cavani, ne vicceljünk már... 63millió??
Valóban megérné ezzel a "csatársorral" + egy Lukakuval nekimenni a kövi szezonnak, ahol Pl-t kéne nyerni és újra valamit mutatni a Bl-ben...
Jah és nem mellesleg a szokásos mondat, ami ilyenkor mindig elhangzik: nem a te pénzed, akkor miért sírsz. Biztos vagyok benne, hogy ha Roman megveszi a fél földrészt, te akkor is ugyanannyiért veszed a kenyeret.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#13957 Hozzászólás Szerző: langidave »

nekem nem kell Cavani, ne vicceljünk már... 63millió??

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13958 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

ChesterB írta:
vmilan1 írta:
ChesterB írta:his £53m buy-out clause #CFC#chelsea
Egyébként a goal.com azt írják, hogy De Laurentiis 53 millió fontot kér érte.
http://www.goal.com/en-gb/news/2892/tra ... /4030486/-" onclick="window.open(this.href);return false;?
Az idézetben is ennyi szerepel. :) Gondolom ez euróban 60-63 körül mozog, bár nem vagyok otthon az árfolyamokban.

Sajnos nem vitás, hogy kellene nekünk egy top csatár, de a szívem szakad meg Lukakuért... :?
Jaja euróban 63-at kérnek.
One life, one love, one club!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13959 Hozzászólás Szerző: Chester »

vmilan1 írta:
ChesterB írta:his £53m buy-out clause #CFC#chelsea
Egyébként a goal.com azt írják, hogy De Laurentiis 53 millió fontot kér érte.
http://www.goal.com/en-gb/news/2892/tra ... /4030486/-" onclick="window.open(this.href);return false;?
Az idézetben is ennyi szerepel. :) Gondolom ez euróban 60-63 körül mozog, bár nem vagyok otthon az árfolyamokban.

Sajnos nem vitás, hogy kellene nekünk egy top csatár, de a szívem szakad meg Lukakuért... :?

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13960 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

GereZsolt írta:Sokan sírnak itt, csak azt nem értem miért, holott a napnál is világosabb, hogy vennünk kell egy világklasszis csatárt, annak meg sajnos, nem sajnos, megvan az ára. Cavani egy top5ös center, bomba korban van és nagyon jó formában, abszolút érthető az ára.
Azt meg a Lukaku mellett érvelők sem hiszik el, hogy ő elég lenne egy formahanyatlott Ba-val és egy impotens és formai-hullámvasutazó Torressel, amikor a riválisainknak Rooney-RVP-Csicskarito meg Dzeko-Tevez-Aguero féle csatáraik vannak.
És 53 millió font nem is sok érte, főleg ha azt vesszük Torres 50 volt... Kellet egy normális edző, és kell egy normális csatár, hsz ezen a két poszton voltunk nagyon hiányosak tavaly, és ezen a két ponton vert ránk ennyit a United, holott a keretünk a többi poszton erősebb.
One life, one love, one club!

Válasz küldése