Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#14081 Hozzászólás Szerző: Mister »

gerawba írta:
putthelime írta:Ha ez igaz, akkor viszont a Mikel / Romeu / Essien már sok és felesleges luxus. Vagy a spanyol megy kölcsönbe, vagy búcsúzunk Essientől. Az meg azért valljuk be, elég fájdalmas lenne :(
Az lenne, de sajnos itt lenne az ideje. Halvány jelét se mutatja annak, hogy fele olyan formában lesz, mint 3-4 éve. (meg ő is mindjárt 31 éves)
Bár ezt a megoldást nem tartom túl valószínűnek, JM szerintem ragaszkodni fog hozzá.
Tuti,h a spanyol távozna ez esetben.Essien szerintem is kedvenc Josénál,Mikel meg egyszerűen sokkal jobb nála.
One Life,One Love,One Club

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#14082 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

ChesterB írta:
marknagy írta:Transfer Central TNC ‏@TransferNewsCen
Hulk's agent says two unnamed Premier League sides have contacted him to ask about his avaliability. -Ash

Szerintem mi vagyunk az egyik klub.
A sp*rs meg a másik. :wink: Csak úgy, mint tavaly. Úgyis a Monacoba fog majd menni....
Menjen is oda, tavaly is kiderült, hogy csak egy zsoldos. Tavaly is mehetett volna máshova, végül döntött a della. Inkább kéne olyat venni, aki bizonyítani akar és hajt és nem csak a heti milliókat akarja bezsebelni...

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#14083 Hozzászólás Szerző: bela2 »

marknagy írta:Daniele De Rossi could leave Roma this summer and join Jose Mourinho's Chelsea for £10m. (Express)

Ennyi pénzért el kell hozni, simán megérné, még mindig világklasszis, ráadásul posztján Schweinin meg Touré-n kívül nem nagyon tudnék nála jobbat mondani...
A németnél még talán jobb is. Sokoldalúbb.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14084 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:Transfer Central TNC ‏@TransferNewsCen
Hulk's agent says two unnamed Premier League sides have contacted him to ask about his avaliability. -Ash

Szerintem mi vagyunk az egyik klub.
A sp*rs meg a másik. :wink: Csak úgy, mint tavaly. Úgyis a Monacoba fog majd menni....

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#14085 Hozzászólás Szerző: gerawba »

putthelime írta:Ha ez igaz, akkor viszont a Mikel / Romeu / Essien már sok és felesleges luxus. Vagy a spanyol megy kölcsönbe, vagy búcsúzunk Essientől. Az meg azért valljuk be, elég fájdalmas lenne :(
Az lenne, de sajnos itt lenne az ideje. Halvány jelét se mutatja annak, hogy fele olyan formában lesz, mint 3-4 éve. (meg ő is mindjárt 31 éves)
Bár ezt a megoldást nem tartom túl valószínűnek, JM szerintem ragaszkodni fog hozzá.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14086 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

marknagy írta:Transfer Central TNC ‏@TransferNewsCen
Hulk's agent says two unnamed Premier League sides have contacted him to ask about his avaliability. -Ash

Szerintem mi vagyunk az egyik klub.
màsik meg talàn a Sp*rs, AVB...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#14087 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Transfer Central TNC ‏@TransferNewsCen
Hulk's agent says two unnamed Premier League sides have contacted him to ask about his avaliability. -Ash

Szerintem mi vagyunk az egyik klub.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14088 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

ezek szerint egyre több helyen olvasni, h ilyen olcson megszerezhetjük. Ha ez igaz, az év üzlete lehet, vilàgklasszis, igaz, h 30 lesz, de simàn benne van még 3-4 év, na meg azér egy csapatba kellenek idösebb jàtékosok is.
putthelime írta:Ha ez igaz, akkor viszont a Mikel / Romeu / Essien már sok és felesleges luxus. Vagy a spanyol megy kölcsönbe, vagy búcsúzunk Essientől. Az meg azért valljuk be, elég fájdalmas lenne :(
Sztem Romeu fog tàvozni, kölcsönbe menni, Mou Essien-t megtartja, ha sérüléshullàm van a csapatban, joformàn bàrhol bevethetö(jo lehet picit erös tulzàs, de a lényeget értitek :D).

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14089 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Ha ez igaz, akkor viszont a Mikel / Romeu / Essien már sok és felesleges luxus. Vagy a spanyol megy kölcsönbe, vagy búcsúzunk Essientől. Az meg azért valljuk be, elég fájdalmas lenne :(
They do now.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#14090 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Daniele De Rossi could leave Roma this summer and join Jose Mourinho's Chelsea for £10m. (Express)

Ennyi pénzért el kell hozni, simán megérné, még mindig világklasszis, ráadásul posztján Schweinin meg Touré-n kívül nem nagyon tudnék nála jobbat mondani...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14091 Hozzászólás Szerző: Chester »

Örülnék De Rossinak, mert minőségi játékos, de félek hogy így Mikel nem fog játszani. :? Ezért nem szeretem a 4-2-3-1-et, mert arra a két helyre annyi játékost betennék, de nem lehet. Jobban szerettem a 4-3-3-at, de ilyen támadó középpályásokkal hiba lenne azt játszatni.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#14092 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

sadam14 írta:
Amazing24 írta:"Chelsea have completed the signing of Italian playmaker Daniele De Rossi from AS Roma. The 29-year-old joins the July 1 in a deal reported to be worth £12 million. - Transfer News"

Mit gondoltok? Ez szerintem Romeu távozását vetíti elő :D
Ááááh ennyiért ajándék lenne, nem hiszem hogy eladják, legfőbb képen nem ennyiért.
Kizárt dolog, hogy ennyiért adják tavaly 50 milliót ajánlott érte city akkor nem adták most meg majd szinte ingyen elengedik valószínű...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#14093 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Николаевич írta:
gerawba írta:Ilyen 10-12 milláért elférne, de többet értelmetlen érte adni. 4-5 éve kellett volna megvenni, mostmár túlságosan sok értelme nem lenne.
Bár mondjuk ha úgy nézzük, hogy azért a kutyaütő Meirelesért is adtunk 12 vagy hány millát, akkor De Rossi alsó hangon megér ennyit, még akkor is, ha 2 évvel idősebben érkezne (0 légiós múlttal a háta mögött).

Mindegy, ha bármi is igaz a hírből, akkor gondolom Mourinho akarja őt (és nem mondjuk Abra fejéből pattant ki, neki amúgy is csak Schürrle körül jár az esze mostanság), ő meg tudja mit csinál.

Szerintem jó igazolás lenne. Igazi vezéralkat, amire szükségünk is van a sok fiatal játékos mellett. Ballack is 30 évesen igazolt ide(igaz ő ingyen jött), és négy szép évet töltött itt, fontos gólokat szerzett, karizmatikus volt és a szurkolók is megszerették.

Én nem bánnám egyáltalán ha jönne.
Én is így vagyok vele, ha nem b*szunk ki rá sok pénzt akkor jöjjön.

A Ballackos rész igaz, de Balle sokkal nagyobb játékos (volt), mint De Rossi. Meg ingyen volt...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14094 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

gerawba írta:Ilyen 10-12 milláért elférne, de többet értelmetlen érte adni. 4-5 éve kellett volna megvenni, mostmár túlságosan sok értelme nem lenne.
Bár mondjuk ha úgy nézzük, hogy azért a kutyaütő Meirelesért is adtunk 12 vagy hány millát, akkor De Rossi alsó hangon megér ennyit, még akkor is, ha 2 évvel idősebben érkezne (0 légiós múlttal a háta mögött).

Mindegy, ha bármi is igaz a hírből, akkor gondolom Mourinho akarja őt (és nem mondjuk Abra fejéből pattant ki, neki amúgy is csak Schürrle körül jár az esze mostanság), ő meg tudja mit csinál.
Én azért visszasírom azt a kutyaütő Meirelest! A mentalitása nagyon hiányzott az idei csapatból.

De Rossit pedig ennyi pénzért én simán elhoznám.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14095 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:Ilyen 10-12 milláért elférne, de többet értelmetlen érte adni. 4-5 éve kellett volna megvenni, mostmár túlságosan sok értelme nem lenne.
Bár mondjuk ha úgy nézzük, hogy azért a kutyaütő Meirelesért is adtunk 12 vagy hány millát, akkor De Rossi alsó hangon megér ennyit, még akkor is, ha 2 évvel idősebben érkezne (0 légiós múlttal a háta mögött).

Mindegy, ha bármi is igaz a hírből, akkor gondolom Mourinho akarja őt (és nem mondjuk Abra fejéből pattant ki, neki amúgy is csak Schürrle körül jár az esze mostanság), ő meg tudja mit csinál.

Szerintem jó igazolás lenne. Igazi vezéralkat, amire szükségünk is van a sok fiatal játékos mellett. Ballack is 30 évesen igazolt ide(igaz ő ingyen jött), és négy szép évet töltött itt, fontos gólokat szerzett, karizmatikus volt és a szurkolók is megszerették.

Én nem bánnám egyáltalán ha jönne.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#14096 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ilyen 10-12 milláért elférne, de többet értelmetlen érte adni. 4-5 éve kellett volna megvenni, mostmár túlságosan sok értelme nem lenne.
Bár mondjuk ha úgy nézzük, hogy azért a kutyaütő Meirelesért is adtunk 12 vagy hány millát, akkor De Rossi alsó hangon megér ennyit, még akkor is, ha 2 évvel idősebben érkezne (0 légiós múlttal a háta mögött).

Mindegy, ha bármi is igaz a hírből, akkor gondolom Mourinho akarja őt (és nem mondjuk Abra fejéből pattant ki, neki amúgy is csak Schürrle körül jár az esze mostanság), ő meg tudja mit csinál.
HAZARD = Messi+Ronaldo

sadam14
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. május 5., csütörtök 13:30
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: robben

Re: Átigazolások

#14097 Hozzászólás Szerző: sadam14 »

Amazing24 írta:"Chelsea have completed the signing of Italian playmaker Daniele De Rossi from AS Roma. The 29-year-old joins the July 1 in a deal reported to be worth £12 million. - Transfer News"

Mit gondoltok? Ez szerintem Romeu távozását vetíti elő :D
Ááááh ennyiért ajándék lenne, nem hiszem hogy eladják, legfőbb képen nem ennyiért.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#14098 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

bela2 írta:
focimark írta:
Amazing24 írta:"Chelsea have completed the signing of Italian playmaker Daniele De Rossi from AS Roma. The 29-year-old joins the July 1 in a deal reported to be worth £12 million. - Transfer News"

Mit gondoltok? Ez szerintem Romeu távozását vetíti elő :D
Jó játékos De Rossi, de már 30 lesz, nem biztos, hogy ő rá van szükségünk, én Gündogant látnám itt szívesen.
Nem láttam már rég, de amikor láttam szenzációsan játszott. Nagy kérdés meddig tud toppon lenni. 3 év még benne lehet.
...kivéve, ha jól játszana, mindenki megszeretné, ezért 2014 szeptember 2-án eladnánk mondjuk a Fenernek.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#14099 Hozzászólás Szerző: bela2 »

focimark írta:
Amazing24 írta:"Chelsea have completed the signing of Italian playmaker Daniele De Rossi from AS Roma. The 29-year-old joins the July 1 in a deal reported to be worth £12 million. - Transfer News"

Mit gondoltok? Ez szerintem Romeu távozását vetíti elő :D
Jó játékos De Rossi, de már 30 lesz, nem biztos, hogy ő rá van szükségünk, én Gündogant látnám itt szívesen.
Nem láttam már rég, de amikor láttam szenzációsan játszott. Nagy kérdés meddig tud toppon lenni. 3 év még benne lehet.

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Átigazolások

#14100 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

David Luiz: "A Barca olyan, mint egy csaj. Folyamatosan próbálkoznak, de én mindig kikosarazom őket."
Nagy arc a Csávó!

Válasz küldése