Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9440
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#3661 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ToreAndre írta:Újabb hatalmas hiba lenne a vezetőségtől, ha eladnánk de Bruyne-t a Dortmund-nak. Túl jó játékos ahhoz, hogy csak így túladjunk rajta. Azt hiszem bizonyított. Ha nagyon nem fér bele sehova, adjuk kölcsön még egy évre a Dortmundnak. Mikor jövőre visszajönne, még mindig csak 23 lenne, remek kor.
Nem csak Hazard, hanem Mata rotálása is könnyebb lenne, márpedig jövőre is sok meccs lesz, kellenek az emberek.
Annak meg semmi értelme, ha eladjuk és hozunk helyette egy hasonló képességűt. Ráadásul Hazard-dal, Lukaku-val remekül megértenék egymást.
Én igazán szívesen látnám ezt a belga-brazil-angol vonalat a csapatban!
Stochot úgy adtuk el, hogy a torténelmetíró bajnok twente egyik legjobbja volt hugyos pénzért.... Kitellik tőlünk sajnos...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#3662 Hozzászólás Szerző: béla »

Thorganék épp az Anderlechttel játszanak. Ha nyernek,akkor bajnokok.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#3663 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

sztem bertrand-chalobah-meki trióra gondolhatott...

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#3664 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

ToreAndre írta: Én igazán szívesen látnám ezt a belga-brazil-angol vonalat a csapatban!
Angol????? :D Milyen angol? Van 5 angol játékosunk, ebből hárman kiöregedőben. Inkább belga-brazil-spanyol vonal van kialakulóban.
One ball to rule them all!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#3665 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nem hiszem hogy nincs helye a csapatban. Benayoun ès Marin helyett simán elfér.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#3666 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Újabb hatalmas hiba lenne a vezetőségtől, ha eladnánk de Bruyne-t a Dortmund-nak. Túl jó játékos ahhoz, hogy csak így túladjunk rajta. Azt hiszem bizonyított. Ha nagyon nem fér bele sehova, adjuk kölcsön még egy évre a Dortmundnak. Mikor jövőre visszajönne, még mindig csak 23 lenne, remek kor.
Nem csak Hazard, hanem Mata rotálása is könnyebb lenne, márpedig jövőre is sok meccs lesz, kellenek az emberek.
Annak meg semmi értelme, ha eladjuk és hozunk helyette egy hasonló képességűt. Ráadásul Hazard-dal, Lukaku-val remekül megértenék egymást.
Én igazán szívesen látnám ezt a belga-brazil-angol vonalat a csapatban!
Only one Di Matteo!

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#3667 Hozzászólás Szerző: frentzen »

ChesterB írta:Legendának legenda Cech, írtam is, hogy nem lehet neki elégszer megköszönni azokat a címeket, amiket sokszor ő nyert meg nekünk. De a jövőre is kell gondolni, és az nem Cech, hanem Courtois. Valaki korábban felhozta a remek példát, hogy anno Cech is hasonló korban került ide, és kiszorította Cudicinit, amire nem számítottunk. Pedig Cech kevésbé volt tapasztalt és sikeres akkor, mint most Courtois.

Nem mondom, hogy rosszat tenne hogyha még egy évet kölcsönadnánk, de a végtelenségig nem tehetjük ezt meg, 21 éves lett a srác egy hete, ennyi idős korban már bőven be lehet vetni, lásd De Gea vagy Cseresznye a szarziban. Cechben valóban van még 3 év legalább TOP szinten, Courtoisban meg 13... Ha nem hosszabbítottunk volna Cech-vel '16-ig simán el lenne döntve a kérdés [a régi kontaktus jövő nyáron járt volna le], így viszont fel van adva a lecke.

Csak egy esetben jövünk ki ebből szarul, hogyha eladjuk Courtoist, amire remélem nem fog sor kerülni. Cechből meg nem nézem ki, hogy duzzogva lelépne mert nem véd, a helye a válogatottban biztos. Meglátjuk mi lesz. :)
Nekem a mai napig Cech a kedvencem, de bevetném Courtoist, nem szabad elpazarolni. És valóban, benne van a jövő, ki kéne használni.
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#3668 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nurnberg - Werder összefoglaló:

http://rutube.ru/video/bdaa0d331fa9eecc ... 249c89b61/" onclick="window.open(this.href);return false;

Érdemes megnézni, benne vannak Kevin góljai, meg pár gyönörű mozdulat(csel, köténypassz, lövések) tőle.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#3669 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Shady60 írta:szerintetek Lukaku,De Bruyne és a többi kölcsön játékosunk jönnek Amerikába ?
Szerintem nem, de Ázsiába már valószínűleg jönnek! :)
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#3670 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Shady60 írta:szerintetek Lukaku,De Bruyne és a többi kölcsön játékosunk jönnek Amerikába ?

Nem hiszem :) Oda elvileg Benitezzel megyünk még, a jelenlegi kerettel, nem?

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Kölcsönjátékosok

#3671 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

szerintetek Lukaku,De Bruyne és a többi kölcsön játékosunk jönnek Amerikába ?
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#3672 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

De Bruyne még egy gólt vágot!!!! 10 góllal és 10 gólpasszal fejezi be a szezont :)

Jó nagy hülyék vagyunk ha 15 millióért elpasszoljuk a Dortmundnak.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#3673 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

http://www.youtube.com/watch?v=YCVA2JPTynM" onclick="window.open(this.href);return false; Azért ezt a kettőt Cech pont kurvára kiszedi.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#3674 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Én is úgy gondolom, hogy ha egy kapus elég tehetséges akkor már ennyi idősen be lehet dobni. Cech 22 évesen PL-rekordokat döntött, pedig előtte a Rennes-ben játszott csak kèt szezont, nem topcsapatban edződött.

Sokan hozzàk fel, hogy Van der Sar 40 éves koráig topformàban vèdett. Ez tényleg így van, de nagyon ritka. Cech nagyon jó kapus, de sajnos vannak olyan dolgok amikben 10 év alatt sem tudott fejlődni(helyezkedési hibák, lábjáték, rövid sarok).

A legjobb az lenne ha az új edző mindkét kapust elvinni a pre-season meccsekre, dolgozzon velük, és döntstőn ő hogy ki a jobb.

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Kölcsönjátékosok

#3675 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Nagyon remélem h nem adjuk el bőven elférne itt is
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kölcsönjátékosok

#3676 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

De Bruyne zsinórban a 3. mérkőzésén rúgott gólt. Remélem nem herdáljuk el.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#3677 Hozzászólás Szerző: Chester »

Legendának legenda Cech, írtam is, hogy nem lehet neki elégszer megköszönni azokat a címeket, amiket sokszor ő nyert meg nekünk. De a jövőre is kell gondolni, és az nem Cech, hanem Courtois. Valaki korábban felhozta a remek példát, hogy anno Cech is hasonló korban került ide, és kiszorította Cudicinit, amire nem számítottunk. Pedig Cech kevésbé volt tapasztalt és sikeres akkor, mint most Courtois.

Nem mondom, hogy rosszat tenne hogyha még egy évet kölcsönadnánk, de a végtelenségig nem tehetjük ezt meg, 21 éves lett a srác egy hete, ennyi idős korban már bőven be lehet vetni, lásd De Gea vagy Cseresznye a szarziban. Cechben valóban van még 3 év legalább TOP szinten, Courtoisban meg 13... Ha nem hosszabbítottunk volna Cech-vel '16-ig simán el lenne döntve a kérdés [a régi kontaktus jövő nyáron járt volna le], így viszont fel van adva a lecke.

Csak egy esetben jövünk ki ebből szarul, hogyha eladjuk Courtoist, amire remélem nem fog sor kerülni. Cechből meg nem nézem ki, hogy duzzogva lelépne mert nem véd, a helye a válogatottban biztos. Meglátjuk mi lesz. :)

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kölcsönjátékosok

#3678 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Tényleg szenzációsan véd Courtoius de Cechben még simán van jó pár év a topon nem tudom mi lenne a jó döntés...
Előbbi még csak 21 tehát érdemes lenne mindenképp megtartani főleg, hogy már most milyen érdemeket gyűjtött be és milyen tapasztalata van 2-3 éven belül simán első számú kapus lehetne nálunk de én még nem mondanák le Cech-ről ő is még csak 30 és nem egy meccs volt idén is ahol kiemelkedőt hozott tavalyi BL menetelésről nem is beszélve!!!
Nekem azzal se lenne bajom ha mindkettő megkapná szerepét a csapatban és versenyhelyzet lenne de sztem marad a status qou atleticoban jövőre BL-ben is szerepelhet ami plusz tapasztalatot jelenthet legrangosabb kupában!!!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kölcsönjátékosok

#3679 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

emsanya írta:Szerintem valamelyiküket el kéne adni, jó pénzért. Az már egyéni választás melyiket. Nem tudunk két TOP kapust fenntartani , hogy mindenkinek jó legyen, ez tényleg olyan poszt, hogy ebben a sportban nem lehet...
Szerintem még beleférne 1-2 év kölcsön. Tudom, hogy Cech mostanában többször hibázik, de attól még ő is egy legendánk, akiről hajlamosak megfeledkezni az emberek Drogba, Lampard és Terry mellett. Ő, Drogba, Cole és Ramires nélkül biztos nem lett volna BL. Courtois nem eladását meg nem kell magyarázni, pár év és a világ legjobb kapusa lesz, de azért ne akarjuk már Cech-t rögtön kidobni. Arról nem is beszélve, hogy nem adnám egyiket se jó szívvel se az Arsenalba, se a Barcába, se a Monacoba (tudtommal ezek a csapatok keresnek kapust, a többi meg úgyse tudná megvenni).
Viszont ha a belga tényleg kölcsönbe megy, akkor érdekes lesz jövőre a cserekapus poszt, mivel Turnbull és Hilário szerződése is lejár most nyáron.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#3680 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem valamelyiküket el kéne adni, jó pénzért. Az már egyéni választás melyiket. Nem tudunk két TOP kapust fenntartani , hogy mindenkinek jó legyen, ez tényleg olyan poszt, hogy ebben a sportban nem lehet...

Több jó kapusunk van, mint középcsatárunk :D.

Válasz küldése