Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#2241 Hozzászólás Szerző: kiki »

Ivanovic beszélt Mourinhoról. Azért az nem rossz jel, ha a Chelseanél is napi téma már a visszatérése.
8)

"I think, for a top club, for a big club like Chelsea, we need the best from the players and from the manager and maybe one day it will be a pleasure to work with him," he told Sky Sports.

"We'll see. You never know and it's not time for us to speak.

"He was a success and for him personally he's said that Chelsea is his home and that he loved the club. This is something positive and with that atmosphere you can have good, positive things for the club."
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Edzőkérdés

#2242 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Blueflag írta:Tán Hulk a Zenitbe akart menni? Meg azt is pontosan tudjuk, hogy Robinho is szinte kampányolt a Chelsea szerződés mellett. Mindketten hányingerrel vették fel az új mezt. Ezek rossz példák, néhány gusztustalan klubvezető átírta a forgatókönyveket, de Mourinho oda megy, ahova akar.
A Zenit közel sem annyiért vitte el, mint amennyit a Porto a kivásárlási összegben meghatározott, meg amikről hónapokon keresztül nyilatkozgattak, szóval szerintem mivel más igazán komoly kérője nem akadt, aki legalább 40 milla környékén volt, ezért adták el oda. Hulk pedig azért mindig is előtérbe helyezte, hogy mennyi a fizetése, így bár nyilván nem az orosz anyaföld volt az álma, de azért aláírt simán, nem hiszem, hogy egy évet még ne tudott/akart volna várni a Porto, hátha jön egy jobb ajánlat.

Én szinte biztos vagyok benne, hogy Abra amolyan ,,jóvátevésként'' bárkit megvesz Josénak a nyáron, akit kér azt szinte 100%, hogy idehozza (lehet, hogy még CR-t is, ha kérné). Talán eszébe jut majd Hulk is, én reménykedem benne.
HAZARD = Messi+Ronaldo

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2243 Hozzászólás Szerző: kdako »

Sok jel mutat arra, hogy José tényleg jön, de én még mindig nem merem beleélni magam, mert koppanás lesz a vége.
GO BLUES!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2244 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Tán Hulk a Zenitbe akart menni? Meg azt is pontosan tudjuk, hogy Robinho is szinte kampányolt a Chelsea szerződés mellett. Mindketten hányingerrel vették fel az új mezt. Ezek rossz példák, néhány gusztustalan klubvezető átírta a forgatókönyveket, de Mourinho oda megy, ahova akar.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#2245 Hozzászólás Szerző: langidave »

emsanya írta:

Meg 100 videóinterjúban láttam, hogy Angliában szeretné befejezni az "unfinished business"-t, és és tutira itt lesz a következő állomáshelye. Az órás baromságok engem se érdekelnek, de hogy a Madridból Angliába vezet majd az útja, arra mérget vennék. :wink: Hát baszki, csak nem a Szitibe!!
Láttam én már Robinho-t a stamfordon és "hát baszki" Sziti lett belőle...
Meg Hulkot Chelsea mezt dedikálni stb.

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2246 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

Jövőre biztos a mi edzőnk lessz Mou!
One life, one love, one club!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#2247 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Blueflag írta:
emsanya írta:
laczze írta:Londonban járt, Abra órát ajándékozott neki, azt nyilatkozta egy olyan klubhoz megy ahol már dolgozott, végülis befejezetlen ügye itt van, Angol csapattal BL-t nyerni :) akkor lenne a világ egyedülálló edző ( persze ha Madridal megnyeri most )
Szerintem ezek olyan jelek amik szinte biztossá teszik, hogy hozzánk jön, de ettől függetlenül sem vagyok benne biztos csak reménykedem!
Ebből annyi igaz hogy londonban járt...
Meg 100 videóinterjúban láttam, hogy Angliában szeretné befejezni az "unfinished business"-t, és és tutira itt lesz a következő állomáshelye. Az órás baromságok engem se érdekelnek, de hogy a Madridból Angliába vezet majd az útja, arra mérget vennék. :wink: Hát baszki, csak nem a Szitibe!!
Láttam én már Robinho-t a stamfordon és "hát baszki" Sziti lett belőle...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2248 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

emsanya írta:
laczze írta:Londonban járt, Abra órát ajándékozott neki, azt nyilatkozta egy olyan klubhoz megy ahol már dolgozott, végülis befejezetlen ügye itt van, Angol csapattal BL-t nyerni :) akkor lenne a világ egyedülálló edző ( persze ha Madridal megnyeri most )
Szerintem ezek olyan jelek amik szinte biztossá teszik, hogy hozzánk jön, de ettől függetlenül sem vagyok benne biztos csak reménykedem!
Ebből annyi igaz hogy londonban járt...
Meg 100 videóinterjúban láttam, hogy Angliában szeretné befejezni az "unfinished business"-t, és és tutira itt lesz a következő állomáshelye. Az órás baromságok engem se érdekelnek, de hogy a Madridból Angliába vezet majd az útja, arra mérget vennék. :wink: Hát baszki, csak nem a Szitibe!!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#2249 Hozzászólás Szerző: emsanya »

laczze írta:Londonban járt, Abra órát ajándékozott neki, azt nyilatkozta egy olyan klubhoz megy ahol már dolgozott, végülis befejezetlen ügye itt van, Angol csapattal BL-t nyerni :) akkor lenne a világ egyedülálló edző ( persze ha Madridal megnyeri most )
Szerintem ezek olyan jelek amik szinte biztossá teszik, hogy hozzánk jön, de ettől függetlenül sem vagyok benne biztos csak reménykedem!
Ebből annyi igaz hogy londonban járt...

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edzőkérdés

#2250 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Abra ha elakar kezdeni egy kicsit is torleszteni a szurkoloknak akkor megszerzi Mou-t kerul amibe kerul, a penz itt nem akadaly az biztos.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Edzőkérdés

#2251 Hozzászólás Szerző: laczze »

Londonban járt, Abra órát ajándékozott neki, azt nyilatkozta egy olyan klubhoz megy ahol már dolgozott, végülis befejezetlen ügye itt van, Angol csapattal BL-t nyerni :) akkor lenne a világ egyedülálló edző ( persze ha Madridal megnyeri most )
Szerintem ezek olyan jelek amik szinte biztossá teszik, hogy hozzánk jön, de ettől függetlenül sem vagyok benne biztos csak reménykedem!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Edzőkérdés

#2252 Hozzászólás Szerző: albundy »

koni0725 írta:
ChesterB írta:Én továbbra is azt mondom, hogy várjunk vele... ma már nincs megbízható forrás, a Sky is elkurvult.
Azért egy személyes interjúnak videóval alátámasztva hihetsz, tényleg ezt nyilatkozta. :wink:
Félek nincs olyan szerencsénk hogy visszajöjjön,megint 1 balfasz lesz majd a padon :(

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7038
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2253 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

csabi1229 írta:
marknagy írta:Mourinho tegnap felmondta július 1-vel a madridi albérletét:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... et-2228983" onclick="window.open(this.href);return false;

,,Talán egy olyan klubhoz igazolok, amelyben már dolgoztam korábban. Figyeljenek jól, nehogy nagy meglepetés érje önöket"
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ek-2229453" onclick="window.open(this.href);return false;
Lehet epp azert mondta ezt mert most mindenki azt hiszi hozzank jon..aztan bumm jon a nagy meglepetes..:D
Ja azt megy a Portoba! :D durva lenne.... :D

csabi1229
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. november 4., vasárnap 21:20
Kedvenc játékos: cech
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Edzőkérdés

#2254 Hozzászólás Szerző: csabi1229 »

marknagy írta:Mourinho tegnap felmondta július 1-vel a madridi albérletét:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... et-2228983" onclick="window.open(this.href);return false;

,,Talán egy olyan klubhoz igazolok, amelyben már dolgoztam korábban. Figyeljenek jól, nehogy nagy meglepetés érje önöket"
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ek-2229453" onclick="window.open(this.href);return false;
Lehet epp azert mondta ezt mert most mindenki azt hiszi hozzank jon..aztan bumm jon a nagy meglepetes..:D

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Edzőkérdés

#2255 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

ChesterB írta:Én továbbra is azt mondom, hogy várjunk vele... ma már nincs megbízható forrás, a Sky is elkurvult.
Azért egy személyes interjúnak videóval alátámasztva hihetsz, tényleg ezt nyilatkozta. :wink:
211! NEW RECORD!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#2256 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta:Hummels,Kompany,Chielinni,Ramos,Silva :D (Subotic,én Dantét már a gladbachban is nagy királynak tartottam,úh őt is ideírom.)
Nyilván ez mindenkinek más,majd' mindenkibe bele lehet kötni,de Piqué szerintem kilóg :D
ha már Chiellini és Juve, akkor Barzagli még inkább kiérdemelné a Top5-öt.

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Edzőkérdés

#2257 Hozzászólás Szerző: becus2 »

ChesterB írta:Én továbbra is azt mondom, hogy várjunk vele... ma már nincs megbízható forrás, a Sky is elkurvult.
Nagy manipulátor Mu.. a R:M-nál sem bírtak vele. Nem a munkáltatók álma. Él, vagy visszaél az eredményeivel, nézőpont kérdése. Egy biztos. Én az utolsó évében nem bírtam nézni a meccseit, az Internél dettó. Igaz a döntőben őrjöngtem Madridban.
Viszont az első évében cseszett jól játszottunk. Az eredményei viszont önmagukról beszélnek.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Edzőkérdés

#2258 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én továbbra is azt mondom, hogy várjunk vele... ma már nincs megbízható forrás, a Sky is elkurvult.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Edzőkérdés

#2259 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Mourinho nyilatkozott a Skynak hogy vissza fog térni (valamikor) a PL-be és nem kizárt hogy a Chelseahez. Ezek után már 90% hogy nyáron jönni fog. :)
http://www1.skysports.com/football/news ... to-Chelsea" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Edzőkérdés

#2260 Hozzászólás Szerző: béla »

BlueBlood1993 írta:
béla írta:
BlueBlood1993 írta:Az egyetlen értelmes ember a Barca védelmében. Meg Alba, ős is inkább támadásban jó. De akár Mascherano, akár Puyol, akár Alves nagyon messze van már a régi énjétől.

A mi csapatunkból meg...max akkor tudnám nyugodt szívvel mondani, hogy megelőzi valaki ha nem a jelenlegi formáról lenne szó. Mert tavaly jó volt Cahill pl , de idén a dagadék mellett senki se játszik jól. Iva úgyszintén vétett már csúnya hibákat.
Cahill idén is király amúgy... D
Piqué nem fér be a legjobb ötbe.
Varane is csak azért van így szopkodva,mert a Realban játszik,ha a Betisben hozta volna azt a Barca ellen,amit,akkor senki nem beszélne itt legjobb ötről... Amúgy felesleges erről beszélni,meg kell adni először Kalasnak az esélyt,nem kell Varane.
Ezen vitatkozhatnánk, de felesleges

Okés, esetleg elfogadom, de akkor írd le a te ötösödet.
Hummels,Kompany,Chielinni,Ramos,Silva :D (Subotic,én Dantét már a gladbachban is nagy királynak tartottam,úh őt is ideírom.)
Nyilván ez mindenkinek más,majd' mindenkibe bele lehet kötni,de Piqué szerintem kilóg :D

Lezárt