Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Egykori edzőink

#4481 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Reálnáé soha sem volt eddig felszabadult..1x nem láttam tőlle ilyeneket a Margitnál. Nálunk és az Internél érezte magát a legjobban szvsz.
http://www.youtube.com/watch?v=cgrOLjOucr0" onclick="window.open(this.href);return false;
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Egykori játékosaink

#4482 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Persze, szimpatikus volt és örültem is, amikor néha pályára lépett, de nem volt Chelsea szint. Furcsállottam is, hogy miért Kassáról igazolgatunk. :)

Witsel távozása valóban kapra jött neki, ahogy írta Николаевич, de azért azt megnézem, hogy ki tesz le érte akárcsak 10-et is... :) (bár ez a gól biztos dobott az értékén)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Egykori játékosaink

#4483 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ők jól jártak, aki elvinné, az otthagy egy valag pénzt, ha meg marad, akkor az egy benficának jó, oda jó Matic, bár én elnéztem volna nálunk a padon, szimpatikus volt [190+, szerb, mi kell még? :P ], de ide nem fért be sajnos.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Egykori játékosaink

#4484 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha Matic kivásárlási ára 45 (!!!) millió euró, akkor Gaitan-é mennyi, 6000 ??? :o :shock:
Barmok...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Egykori játékosaink

#4485 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Azért nagyon kapóra jőtt neki, hogy Witsel szeptemberben távozott = mem tudtak senkit venni a helyére, így maradt ez a nagy benga szerb. 5 millióért megérte eladni.
És úgy tűnik belőle is nagy hasznot akarnak majd húzni, akárcsak Witselből:

Chelsea Youth ‏@chelseayouth
#formerblue RT @benshave: Nemanja Matic has renewed his contract with Benfica until 2018, with a new €45M release clause.

Avatar
bence714
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 10:59
Kedvenc játékos: Drogba Sturridge
Kedvenc exjátékos: Robben Joe Cole Crespo

Re: Egykori edzőink

#4486 Hozzászólás Szerző: bence714 »

Spring írta:Csak én vagyok hülye, hogy ha ma egy olyan jutott az eszembe, hogy gyakorlatilag RDM-et azért rúgta ki Abra, hogy Lampard és AC mehessen nyáron? Ha RDM-nél van ez, hogy nem ajánlanak szerződést nekik akkor ugyan úgy lázadás lett volna meg szar eredmények végig, viszont Benítez csak most került ide, ő nem tehet semmiről, ezért őt nem is akarják/fogják megbuktatni. Ha ebből a szemszögből nézem akkor sajnos igaza van Abra-nak, mert akkor RDM-et baszogatta volna mindenki nem Abra-t. De ez egy nagyon pozitív összeesküvés lenne..
Ez így nagyon szép lenne, de sajnos be kell látnunk, hogy itt a háttérben nem más áll, minthogy Abranak nincs érzéke a focihoz. Nem arra törekszik, hogy legyen egy olyan biztos pontja a csapatnak, mint pl Fergie vagy David Moyes. Mourinhot, Ancelottit és RDM-et is elküldte, mert épp nem jött össze valami, amit szeretett volna.(RDM-ig ez a BL volt, viszont idén láttuk már az sem elég) Abba meg nem is akarok belemenni, hogy el akarják engedni Lampardot. Más csapat foggal körömmel próbálná megtartani az élő legendáit, ők meg..
Az meg, hogy egy olyan edzőt hoz ide, aki 1-2 éve azt nyilatkozta bármelyik csapatnál dolgozna, csak a Chelseanél a hab a tortán. Úgyhogy nagyon jó lenne, ha azért küldtél volna el Di Matteót amit lent említettél, de attól tartok nem emiatt történt..
Chelsea;Tennessee Titans Are The Greatest Teams Ever

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori edzőink

#4487 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Bizony. Azt az Arsenalt senki nem tudta volna megállítani. (csak mi a BL-ben:-)
Only one Di Matteo!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Egykori játékosaink

#4488 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Azért nagyon kapóra jőtt neki, hogy Witsel szeptemberben távozott = mem tudtak senkit venni a helyére, így maradt ez a nagy benga szerb. 5 millióért megérte eladni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Egykori játékosaink

#4489 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Te jó ég, Matic milyen gólt akasztott tegnap a Portonak: :shock: :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=xP9qGBUmxmM" onclick="window.open(this.href);return false;

Igaz, hogy 5 milliót kaptunk érte, de nem néztem volna ki belőle, hogy ennyire bejátssza magát a Benficaba.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2306
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Egykori edzőink

#4490 Hozzászólás Szerző: Anti »

Ha jól emlékszem, ráadásul abban a szezonban az Arsenal veretlenül volt bajnok...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori edzőink

#4491 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért egy cseppet meredek kijelenti, hogy Ranieri-nek nem volt köze a két bajnoki címhez. Ne feledjétek, az akkori csapat legnagyobb részét Tinkerman hozta, többek között Lamps-ot.
Biztos vagyok benne, hogy bajnok lett volna, ha kap még egy évet...
Nagyon sokat köszönhetünk Ranieri-nek!
Only one Di Matteo!

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Átigazolások

#4492 Hozzászólás Szerző: bules »

Egyet kell értenem azzal hogy Grant 'majdnemsikerei' még Mourinhónak volt köszönhető.
Mourinho győzelmei pedig nem Ranieri miatt jöttek össze. Mikor idejött José 2004 nyarán egy új csapatot épített., felépített egy f*sza kis 4-3-3-as rendszert. Akkor jött pl. Cech, Ferreira, Carvalho, Robben, Drogba, Tiago :arrow: :lol: ... Nem sokkal később Essien, Mikel, A.Cole, Kalou, Ballack ezek a játékosok mind Mourinho alatt jöttek ide. Ezzel ellentétben Grant nem hozott ide senki, nem vezetett be új játékrendszert nem épített csapatot csak vitte tovább Mourinho örökségét és szerencsés sorsolással bejutott a bl döntőbe. Az ezüst pedig edző nélkül is meglett volna az akkori erőviszonyokat nézve.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4493 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

becus2 írta:
Pat326 írta:
frentzen írta:
Ő se volt olyan szar :D A PL és a BL se sokon múlt, ráadásul most a kerete is jobb lenne
hàt igaz, bàr sztem az még Mourinho keze munkàjànak volt köszönhetö :D
Murinho győzelmei meg Ranierinek. Boasnak meg a Bl.
Grant-nek a rengeteg sérült ellenére majdnem sikerültek a bravúrok. Sajnáltam nagyon.
Félre értés ne essék, nem volt bajom Grant-tel, csak sztem nem épp egy edzöi zseni volt...

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#4494 Hozzászólás Szerző: becus2 »

Pat326 írta:
frentzen írta:
Pat326 írta:Vaaaaaagy, visszahozzuk Avram Grant-et 8) 8) 8)
Ő se volt olyan szar :D A PL és a BL se sokon múlt, ráadásul most a kerete is jobb lenne
hàt igaz, bàr sztem az még Mourinho keze munkàjànak volt köszönhetö :D
Murinho győzelmei meg Ranierinek. Boasnak meg a Bl.
Grant-nek a rengeteg sérült ellenére majdnem sikerültek a bravúrok. Sajnáltam nagyon.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#4495 Hozzászólás Szerző: Mister »

dankodavid írta:Vaaaaaagy, marad a kis pocakos 8) 8) 8)

cöhh....Scolarit vissza..... :D
One Life,One Love,One Club

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4496 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

frentzen írta:
Pat326 írta:Vaaaaaagy, visszahozzuk Avram Grant-et 8) 8) 8)
Ő se volt olyan szar :D A PL és a BL se sokon múlt, ráadásul most a kerete is jobb lenne
hàt igaz, bàr sztem az még Mourinho keze munkàjànak volt köszönhetö :D

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#4497 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Pat326 írta:Vaaaaaagy, visszahozzuk Avram Grant-et 8) 8) 8)
Ő se volt olyan szar :D A PL és a BL se sokon múlt, ráadásul most a kerete is jobb lenne
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

NoSurrender
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012. szeptember 22., szombat 22:50
Kedvenc játékos: F.L.
Tartózkodási hely: East London

Re: Egykori edzőink

#4498 Hozzászólás Szerző: NoSurrender »

egy kis off: 3 napja jött a melóhelyemre kajálni R.Di Matteo. Persze pont ezt volt az egyetlen szabadnapom, kollegáim egyből hívtak telón de mire odaértem már elment. Nagy élmény lett volna vele is személyesen találkozni Lampard után. ON

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Egykori játékosaink

#4499 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Buluska írta:
Sasur írta:Sturridge azt nyilatkozta,hogy a legnagyobb klub amiben valaha játszott.
Akk Dombi Tibinek el kéne igazolnia a bajnokesélyes Debrecenből,az Újpestbe/Fradiba,hogy Magyarország legnagyobb csapatába játsszon. Csak kérdés mikor lenne akár dobogó közelben.
Javaslom hagyatkozz inkabb az eredeti nyelven (angol) leadott interjura, mert itthon szeretik atkolteni az ilyen dolgokat. Ha meg angolul is igy hangzott, nem szoltam egy szot se. Nem olvastam az eredeti intejut, csak furcsanak tunik igy ahogy leirod.
Én úgy tudom az eredetiben is így hangzott hogy a legnagyobb klub ahol játszott valaha is. És ebben nincs semmi kivetni való, a klub megalapítása óta Anglia legsikeresebb klubja.
We are the famous, the famous Chelsea!

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Egykori játékosaink

#4500 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

KáJé írta:Interjú Stoch-al.
BÁR felbasz, hogy nem tudja, hogy a cím amit nyert kitől, honnan származik.. :roll:

A Puskás-díj győztese, a 23 éves Fenerbahce-játékos, Miroslav Stoch az Aranylabda-gála után interjút adott a FourFourTwo.hu-nak. A beszélgetést a FourFourTwo magazin főszerkesztője, Szöllősi György készítette Zürichben, és később a Magyar Rádióban is hallható lesz.



A magyar FourFourTwo-tól vagyok. Feltehetek neked pár kérdést?
Éppen Magyarországról? Hogyhogy?

Számunkra azért vagy különösen érdekes, mert a díjad névadója, Puskás Ferenc magyar volt.
Ja! Már értem.

A díj átvételekor azt mondtad, nagyon hálás vagy a családodnak és a csapatodnak, hogy a tiéd lehet a kitüntetés.
Elsősorban a szurkolóknak tartozom hálával. Igaz a gólt én szereztem, nekem kellett jól eltalálnom a labdát, de a sok-sok támogató szavazat nélkül nem kaphattam volna meg a Puskás-díjat.

Gondoltad volna, hogy Neymart és Falcaót megelőzve te fogsz nyerni?
Nem, egyáltalán nem gondoltam volna. Sőt, korábban azt sem hittem volna, hogy majd együtt emlegetnek két ilyen világhírű játékossal.

Szóval meglepetés volt a győzelmed?
Igen, óriási meglepetés volt. Nem hittem volna, hogy az internetes szavazók engem választanak, de nagyon hálás vagyok nekik.

Pontosan honnan származol Szlovákián belül?
Egy Pozsonytől 25-30 percre lévő városból, Nyitrából. Arrafele élnek magyarok is.

Milyen magyar szavakat ismersz?
Nagyon sok magyar barátom és ismerősöm van, de őszintén szólva én egyáltalán nem tudok magyarul.

Egy-két szó azért biztosan menne!
Rendben: "Koszonom szepen!"


forrás.442
Engem is,Puskás Ferenc nagy név a fociban. Olyan legendák köré sorolják(nem csak én,vagy magyar szakértők,hanem külföldiek is) ezért fura,h nem ismeri. Ha ettől eltekintünk szimpatikus nyilatkozat és megérdemelten nyert.
Stone haxleader!

Válasz küldése