Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#50981 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

andrijcar írta:ZenZo "A Milanos évei alatt a góljainak (most pontosan nem tudom, de) kb a 90-95 százalékát a tizenhatoson belülről szerezte, itt meg a félpályáig vissza kell másznia labdákért."

Ez egyáltalán nem igaz. Hatalmas gólokat lőtt messziről, jobbal-ballal. A szabadrúgásgóljairól nem is beszélve.

Ha befejezőcsatárt kellene mondani, akkor Inzaghi. Na ő tényleg az ötösön belülről lövi a góljait.

De Sheva. Ő a Milanban visszavont csatárt játszott. Rendszeresen lépett hátra labdáért és játszottak össze Kakával.

A legnagyobb gond, hogy a két klubnak teljesen más a mentalitása. A Milan egy nagy család, és ő teljesen megszokta, hogy ott ő volt a sztár, a kedvenc. Nálatok csak egy jó játékos. A sztárok a Chelseaben Lampard és Terry. Sheva sosem lesz olyan Londonban mint nálunk volt. Rajta csak az segítene ha visszajönne Milnóba és végre nyíltan elismerné mekkora hibát követett el.
Nem szállok vitába veled, ezt nyilván te tudod jobban, én minimális Milan meccset néztem, főleg Bl, nagyon ritkán olasz bajnoki. Hogy Londonban sztár e, vagy sem, én nem tudom, de nem hiszem, hogy hibát követett el azzal, hogy ide igazolt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9431
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#50982 Hozzászólás Szerző: Bubi »

undertow írta:
zirkonium írta:
undertow írta:istenem, ez hihetelen.
hogy a francba villogjon sheva, ha egyszeruen nem jatszik ala a csapat? nem tomik labdakkal, nem kapja a gyors, rovid passzokat. egyszeruen nem jatszunk ugy, hogy fekudjon shevanak. crespot is elpazarultuk, ha jatszott is, hosszu labdakkal tomtuk, mint drogbat. nem erre valok. villaval se lehet levest enni.
sheva moge egy igazi iranyito kell. kreativ, technikas, aki jol lat a palyan. egy kaka, egy totti, egy deco(bar ot ruhellem :)... ballack nem ez a jatekos.

nem sheva fejlodott vissza az egy evvel ezelotti onmagahoz kepest, mi nem tudjuk ugy hasznalni ot, ahogy a milan tette.
Kaká OK, de Totti, ő már egy kivénhedt ember és nem szeret sokat futni....
hogy egyertelmu legyek: a jatekstilusarol beszelek. nem azt mondom, hogy oket kene megvenni :)
totti tenyleg rohadt inkonzisztens, de ha jo napja van akkor pont az a fajta jatekos, akire szuksegunk lenne a gyemant elejen. peldanak szerintem megfelelo.
Aki a mi gyemantunk elejere kell, az Robben. A holland valogatottban mar tobbszor is, és a Chelsea-ben is megmutatta mar, hogy van tehetsege az iranyitashoz.Ha arra a posztra kerul a labdaval veletlenul, meccs kozben, es elotte van 1-2 jatekosunk, mar biztos, hogy valami jot fog huzni, amellett hogy a bal laba eletveszelyes.
Joey sztem nem lenne jo arra, hogy Shevat tomje labdakkal, de ha rarugdosnia, es tamadnia kene, kihasznalva a gyorsasagat, cselezokeszseget, siman jo lenne.Szoval arra a posztra van 2 tokeletes jatekosunk is, Kalout nem szamitva, aki ha belejon, es megy majd neki ugy mint a Feyenoord-ban (ahol kicsit baloldalra huzodo iranyito volt, és istenien osztogatott) akkor kiraly lesz.En igy allnek fol, ha mindenki egeszseges + Richard vagy Jhono:

--------------Cech
Richards-Terry-Carvalho-Cole
-----------Makelele-------------
---Essien-----------Lampard--
------------J.Cole--------------
------Drogba----Robben

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#50983 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Az én meglátásom szerint, riportokból, interjúkból, Seva mentes minden sztárallűrtől. Milanóbain is így volt, és ez Londonban sem változott. JM mindenkit egyformán kezel, ezt többször kihangsúlyozta. Nála nincsenek sztárok. Tudta ezt Seva is.

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#50984 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Nagyjából igazat adok neked, egy dolgot kivéve: Seva igenis sztár Londonban, mégpedig csupa nagybetűvel. Én sem hittem a szememnek, amikor októberben mentünk a meccsre, és az emberek 80-90%-a Shevchenko-s mezben feszített. Én is azt hittem, hogy mindenki Lampard, Terry és J. Cole nevét íratja a mezére, de nem. A szurkolók nagyon szeretik, és bíznak benne. Legalábbis én ezt láttam.

Avatar
andrijcar
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Pécs

#50985 Hozzászólás Szerző: andrijcar »

ZenZo "A Milanos évei alatt a góljainak (most pontosan nem tudom, de) kb a 90-95 százalékát a tizenhatoson belülről szerezte, itt meg a félpályáig vissza kell másznia labdákért."

Ez egyáltalán nem igaz. Hatalmas gólokat lőtt messziről, jobbal-ballal. A szabadrúgásgóljairól nem is beszélve.

Ha befejezőcsatárt kellene mondani, akkor Inzaghi. Na ő tényleg az ötösön belülről lövi a góljait.

De Sheva. Ő a Milanban visszavont csatárt játszott. Rendszeresen lépett hátra labdáért és játszottak össze Kakával.

A legnagyobb gond, hogy a két klubnak teljesen más a mentalitása. A Milan egy nagy család, és ő teljesen megszokta, hogy ott ő volt a sztár, a kedvenc. Nálatok csak egy jó játékos. A sztárok a Chelseaben Lampard és Terry. Sheva sosem lesz olyan Londonban mint nálunk volt. Rajta csak az segítene ha visszajönne Milnóba és végre nyíltan elismerné mekkora hibát követett el.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#50986 Hozzászólás Szerző: undertow »

zirkonium írta:
Zsoca87 írta:"Shaun Wright-Phillips has apparently turned down Aston Villa". f365

Na ezek után találja ki valaki hogy elmegy-e vagy marad...
A Villa-ba biztos nem, de a West Ham is érdeklődik
a villa csak kolcsonbe vitte volna, a spammerekkel meg mar beszelt sweep es nemet mondott nekik.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#50987 Hozzászólás Szerző: undertow »

zirkonium írta:
undertow írta:istenem, ez hihetelen.
hogy a francba villogjon sheva, ha egyszeruen nem jatszik ala a csapat? nem tomik labdakkal, nem kapja a gyors, rovid passzokat. egyszeruen nem jatszunk ugy, hogy fekudjon shevanak. crespot is elpazarultuk, ha jatszott is, hosszu labdakkal tomtuk, mint drogbat. nem erre valok. villaval se lehet levest enni.
sheva moge egy igazi iranyito kell. kreativ, technikas, aki jol lat a palyan. egy kaka, egy totti, egy deco(bar ot ruhellem :)... ballack nem ez a jatekos.

nem sheva fejlodott vissza az egy evvel ezelotti onmagahoz kepest, mi nem tudjuk ugy hasznalni ot, ahogy a milan tette.
Kaká OK, de Totti, ő már egy kivénhedt ember és nem szeret sokat futni....
hogy egyertelmu legyek: a jatekstilusarol beszelek. nem azt mondom, hogy oket kene megvenni :)
totti tenyleg rohadt inkonzisztens, de ha jo napja van akkor pont az a fajta jatekos, akire szuksegunk lenne a gyemant elejen. peldanak szerintem megfelelo.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#50988 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Zsoca87 írta:"Shaun Wright-Phillips has apparently turned down Aston Villa". f365

Na ezek után találja ki valaki hogy elmegy-e vagy marad...
A Villa-ba biztos nem, de a West Ham is érdeklődik

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#50989 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

undertow írta:istenem, ez hihetelen.
hogy a francba villogjon sheva, ha egyszeruen nem jatszik ala a csapat? nem tomik labdakkal, nem kapja a gyors, rovid passzokat. egyszeruen nem jatszunk ugy, hogy fekudjon shevanak. crespot is elpazarultuk, ha jatszott is, hosszu labdakkal tomtuk, mint drogbat. nem erre valok. villaval se lehet levest enni.
sheva moge egy igazi iranyito kell. kreativ, technikas, aki jol lat a palyan. egy kaka, egy totti, egy deco(bar ot ruhellem :)... ballack nem ez a jatekos.

nem sheva fejlodott vissza az egy evvel ezelotti onmagahoz kepest, mi nem tudjuk ugy hasznalni ot, ahogy a milan tette.
Kaká OK, de Totti, ő már egy kivénhedt ember és nem szeret sokat futni....

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#50990 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

"Shaun Wright-Phillips has apparently turned down Aston Villa". f365

Na ezek után találja ki valaki hogy elmegy-e vagy marad...

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#50991 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

undertow írta:istenem, ez hihetelen.
hogy a francba villogjon sheva, ha egyszeruen nem jatszik ala a csapat? nem tomik labdakkal, nem kapja a gyors, rovid passzokat. egyszeruen nem jatszunk ugy, hogy fekudjon shevanak. crespot is elpazarultuk, ha jatszott is, hosszu labdakkal tomtuk, mint drogbat. nem erre valok. villaval se lehet levest enni.
sheva moge egy igazi iranyito kell. kreativ, technikas, aki jol lat a palyan. egy kaka, egy totti, egy deco(bar ot ruhellem :)... ballack nem ez a jatekos.

nem sheva fejlodott vissza az egy evvel ezelotti onmagahoz kepest, mi nem tudjuk ugy hasznalni ot, ahogy a milan tette.
Való igaz, Kakával remekül megértették egymást, tömték labdával a társak, viszont abban is biztos vagyok, hogy Sheva nem lesz mindig ilyen, mint most, előbb-utóbb megfogják vele találni az összhangot a társak.
Csak nehogy túl késő legyen...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#50992 Hozzászólás Szerző: undertow »

istenem, ez hihetelen.
hogy a francba villogjon sheva, ha egyszeruen nem jatszik ala a csapat? nem tomik labdakkal, nem kapja a gyors, rovid passzokat. egyszeruen nem jatszunk ugy, hogy fekudjon shevanak. crespot is elpazarultuk, ha jatszott is, hosszu labdakkal tomtuk, mint drogbat. nem erre valok. villaval se lehet levest enni.
sheva moge egy igazi iranyito kell. kreativ, technikas, aki jol lat a palyan. egy kaka, egy totti, egy deco(bar ot ruhellem :)... ballack nem ez a jatekos.

nem sheva fejlodott vissza az egy evvel ezelotti onmagahoz kepest, mi nem tudjuk ugy hasznalni ot, ahogy a milan tette.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#50993 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ebben - ha nem is teljesen, de - egyetértek veled. Ellenben a padon ülve senki nem képes teljesíteni - SWP esetében is mindig ez a kifogás, akkor Sheva esetében miért lenne jobb? Azért tényleg kár volt megvenni, hogy ott üljön a sapijában, és lesse a meccset, aztán a végén minden mindegy alapon beálljon tíz percre és csináljon csodát. Itt a nagy sérüléshullám, de mi SWP-vel kezdünk, meg Kalouval. Még ha Robben és Joey lenne a két kezdő, meg is érteném. Én nem azt mondom, hogy Sheva jól teljesít, de - hangsúlyozom újfent - ő befejező csatár. A Milanos évei alatt a góljainak (most pontosan nem tudom, de) kb a 90-95 százalékát a tizenhatoson belülről szerezte, itt meg a félpályáig vissza kell másznia labdákért. Ha volt lehetősége (kvázi kapott jó labdákat) nem volt baj a góllövéssel vagy a gólpasszokkal. Ehhez viszont Lampard, Ballack, Essien és Drogba jó játékára van szükség. Nem feltétlenül egyszerre. Emlékezz: ha Balle vagy Lamps jó labdát gurított neki a tizenhatoson belül, abból gól lett. Bezony. Ha egyre többet játszanának együtt élesben, szerintem nem lenne gond. Persze lehet, hogy tévedek, de az eddigi kép nem ezt sugallja.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#50994 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:
bilhacica írta:remélem az a hir hogy seva kikerül a csapatbol ha nem lö a köv meccsen golt igaz...
Persze, sőt. Aki nem lő gólt, eladjuk. Nem is, kölcsönbe mennek a QPR-be. Nem tudom, mi bajod van ennyire Shevával, és nem is értem. Carvalhoról gólt kaptunk a legutóbbi meccsen. Menjen? Cech is kapott gólt a Levszki ellen. Kispad? Bridge nem tudja beverekedni magát a kezdőbe. Tartalék? JC sérült. Felfüggesszük? :roll: És ez nem csak neked szól, hanem minden kritizálónak. Érdekes módon SWP két éve nem csinál nálunk semmit, mégis csak most akarja mindenki eladni. Drogba sem sok mindent csinált nálunk az első évében, Essien sem, mégsem akarta senki elküldeni. Shevát meg mindenki elzavarná már egy félév után; de ez is túlzás, mert már a tizedik forduló környékén is ez volt a helyzet. Ejnye!
aki saját magához képest jo az maradjon és játszon... ez nem kérdés!
Seva nem egy vagy két évig volt klasszis 8-9 évig... nah jo ha csak a milanosat nézzük akkor 7. nállunk egy senki, nem rossz formába van, hanem egy semmire nem jo játékos... majd ha ugy fog játszani (hozzáállást és teljesitményt tekintve) mint az előző 7 év Sevájának a 80% os teljesitménye akkor majd kedvelni fogom. SWP ugyanez, tudása meg van hozzá csak nállunk olyan mintha tehetségtelen lenne... rálép a labdára minden "szoloja" közben.
Ballackot pl nem cikizem ki mert ha nem is megy neki legalább akkor is hajtja magát és legalább védekezik, de az elmult évek Ballackjának 80% át hozza. ha visszatudná rá rakni a maradék 20 at akkor qrva jol menne neki.
Még egyszer mondom amit már máshol irtam, szeretem a játékosokat és igazi Chelsea drukker vagyok, semmi pénzért nem pártolnék el a csapattol, de a pofátlanságnak is van határa és aki 30-40 millio Ft ot kap egy hétre az JÁTSZON! Ráadásul qrva nagy az elvárás... hisz ezek világklasszisok csak azt várjuk el töllük amihez a legjobban értenek..
anyum orvos már 25 éve, majd Ő is holnap azt mondja a hozzátartozonak: értsen meg én már nem vagyok motivált bocs hogy nem voltam annyira koncentrált amikor az férjét vizsgáltam...
Ha Ő téved és 99%ot teljesit akkor megöli minden 100. betegét és nem 30 milliot kap ezért munkáért hetente...
vagy egy "klasszis" könyvelő átmegy a Pepsi cégtől a MOL hoz és az első 3 honap "probaidő" alatt elkönyvel 100 000 000 eurot... és majd jajj bocsi még nem szoktam meg milyen itt...
Ezzel csak azt akarom mondani hogy lehet elvakultnak lenni, de a küzdés a minimum elvárhatoság aszem...
Seva se hitte sztem 10 éves korába hogy egynap 50 millio eurot fog érni... tul gyorsan elfeljtik a sztárok hogy gyerekkorukba örültek ha a piaciértéküknek csak az első két száma a zsebükbe volt költöpénznek...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#50995 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
bilhacica írta:remélem az a hir hogy seva kikerül a csapatbol ha nem lö a köv meccsen golt igaz...
Persze, sőt. Aki nem lő gólt, eladjuk. Nem is, kölcsönbe mennek a QPR-be. Nem tudom, mi bajod van ennyire Shevával, és nem is értem. Carvalhoról gólt kaptunk a legutóbbi meccsen. Menjen? Cech is kapott gólt a Levszki ellen. Kispad? Bridge nem tudja beverekedni magát a kezdőbe. Tartalék? JC sérült. Felfüggesszük? :roll: És ez nem csak neked szól, hanem minden kritizálónak. Érdekes módon SWP két éve nem csinál nálunk semmit, mégis csak most akarja mindenki eladni. Drogba sem sok mindent csinált nálunk az első évében, Essien sem, mégsem akarta senki elküldeni. Shevát meg mindenki elzavarná már egy félév után; de ez is túlzás, mert már a tizedik forduló környékén is ez volt a helyzet. Ejnye!
Én nem akarom eladni SWP-t :wink: főleg ennyi sérültnél!
Sztem mostanság kifejezetten jó,mert játszik!Reading ellen gólpassz,kupába gól!
Amugy meg picit vitatkozva Seva többet játszott fél év alatt mint SWP 2év
alatt !
Seva is bele fog jönni!Majd ha lenyugszik a média!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#50996 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:remélem az a hir hogy seva kikerül a csapatbol ha nem lö a köv meccsen golt igaz...
Persze, sőt. Aki nem lő gólt, eladjuk. Nem is, kölcsönbe mennek a QPR-be. Nem tudom, mi bajod van ennyire Shevával, és nem is értem. Carvalhoról gólt kaptunk a legutóbbi meccsen. Menjen? Cech is kapott gólt a Levszki ellen. Kispad? Bridge nem tudja beverekedni magát a kezdőbe. Tartalék? JC sérült. Felfüggesszük? :roll: És ez nem csak neked szól, hanem minden kritizálónak. Érdekes módon SWP két éve nem csinál nálunk semmit, mégis csak most akarja mindenki eladni. Drogba sem sok mindent csinált nálunk az első évében, Essien sem, mégsem akarta senki elküldeni. Shevát meg mindenki elzavarná már egy félév után; de ez is túlzás, mert már a tizedik forduló környékén is ez volt a helyzet. Ejnye!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#50997 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:Na, mára megtalálták JM új helyét is médiailag: Real :lol: Amúgy ha végignézek az összes szennylapon szinte mindenkit eladtak a csapatból (újfent), ez bazi jó... :D Eddig ha jól számolom összevissza Terry, Cech és Bridge távozásáról nem olvastam csak. Hehejjj! Pletykákban nincs ellenfél!
remélem az a hir hogy seva kikerül a csapatbol ha nem lö a köv meccsen golt igaz...
meg hogy jön richards 8) ;)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#50998 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Na, mára megtalálták JM új helyét is médiailag: Real :lol: Amúgy ha végignézek az összes szennylapon szinte mindenkit eladtak a csapatból (újfent), ez bazi jó... :D Eddig ha jól számolom összevissza Terry, Cech és Bridge távozásáról nem olvastam csak. Hehejjj! Pletykákban nincs ellenfél!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#50999 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Sajnos nem tudtam jegyet szerezni.. :(

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#51000 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ma meg már Ronaldo (A DAGADTABB) Seva cseréről ír egy magyar szennylap... röhögnöm kell..

Válasz küldése