Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#15041 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Volt már neked valami építő hozzászólásod is vagy csak mindig a trollkodás ? Örüljünk h van valami pletyka, már az is pozitív ezekben az időkben

Kép
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#15042 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

grimrieper írta:erkezok ; Falcao .Felliani, Wallcott

tavozok ; sturridge, malouda, lehetseges torres az atleticoba
Ja, meg Terry megy a Citybe, és az edzőnk meg Redknapp lesz... Abra testőre mondta?

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#15043 Hozzászólás Szerző: chiedis »

grimrieper írta:erkezok ; Falcao .Felliani, Wallcott

tavozok ; sturridge, malouda, lehetseges torres az atleticoba
Egy kávét kérnék már csak !
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#15044 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Walcott remek kiegészítő ember LENNE, ha Marin nem jött volna, és abban is biztos vagyok, hogy a német jobb mint az angol..Aztán ha nyáron jön ingyen, probáljuk ki, de télen én nem fizetnék érte 1 forintot se..inkább vegyük meg Fellaini-t meg egy csatár és kész.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#15045 Hozzászólás Szerző: Chester »

Oszt a Walcott mi a f.sznak kéne ide?? Többi érkezővel nincs gond, csak az ő leigazolása hagy bennem egy hatalmas kérdőjelet.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#15046 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

grimrieper írta:erkezok ; Falcao .Felliani, Wallcott

tavozok ; sturridge, malouda, lehetseges torres az atleticoba
in: Falcao(kicsi az esélye szezon közben), Demba Ba, Fellaini, (Whalcott-Stu távozása esetén)

out: Sturridge, Malouda, Torres (csak ha érkezik Falcao és Ba)

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#15047 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

grimrieper írta:erkezok ; Falcao .Felliani, Wallcott

tavozok ; sturridge, malouda, lehetseges torres az atleticoba
Nem lenne rossz, sőőőt. De nem tartom valószínűnek, hogy egy téli átigazoláskor ennyi pénzt kirakna bárki is.
Falcao tuti nem lenne olcsó, Fellaini szintén, s Walcottat sem olcsón adnák riválisnak..

Felőlem amúgy jöhetne Walcott, mert ugye Moses is elmegy (azt mondogatják ANK) és akkor kellene egy szélső még, mert Bruyne-t tuti nem hívjuk vissza, bár én sokkal jobbnak tartom tőle Adam Johnsont, mármint Walcotttól, csak ő sajna nagyon egylábas..

Mindenesetre örülnék az érkezőknek nagyon! Az viszont nem tetszik, hogy Sturridge és Torres is lehet, hogy menne.. Egyik mindenképp maradjon!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KenderJ 2012. december 18., kedd 11:08-kor.
»» KTBFFH! CHELSEA ««

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#15048 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

erkezok ; Falcao .Felliani, Wallcott

tavozok ; sturridge, malouda, lehetseges torres az atleticoba

rock2070
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010. augusztus 25., szerda 16:22
Kedvenc játékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#15049 Hozzászólás Szerző: rock2070 »

we need neymar, or falcao... :)

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#15050 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

koni0725 írta:
Николаевич írta:Most olvastam az NSO-n, hogy Demba Ba után érdeklődik az Arsenal, de ami még fontosabb, hogy a szerződésében vagy egy pont miszerint 7.5 millió Fontért távozhat.

Meg kéne venni! Sturridge-ra nem nagyon lehet számítani sajnos, Torres meg Torres :)

Ba talán nem egy világklasszis, de tudja hogy kell gólokat lőni, és akkor sem lenne nagy bukás anyagilag ha nyáron az új edzőnek nem kellene.

Komoly csatárt(Falcao vagy Cavani pl.) úgysem tudunk januárban elhozni, Lukaku meg maradjon csak a WBA-ban januárig. Csapjunk le rá!
Jöhetnének Cissével karöltve, kapnának érte egy VB/EB/BL győztes csatárt. Még jól is hagzik! :D
Ja, az meg bebaszna ha valami csoda folytán Alejandro gólkirály lenne, a két feka meg gól nélküli. :mrgreen:
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#15051 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Николаевич írta:Most olvastam az NSO-n, hogy Demba Ba után érdeklődik az Arsenal, de ami még fontosabb, hogy a szerződésében vagy egy pont miszerint 7.5 millió Fontért távozhat.

Meg kéne venni! Sturridge-ra nem nagyon lehet számítani sajnos, Torres meg Torres :)

Ba talán nem egy világklasszis, de tudja hogy kell gólokat lőni, és akkor sem lenne nagy bukás anyagilag ha nyáron az új edzőnek nem kellene.

Komoly csatárt(Falcao vagy Cavani pl.) úgysem tudunk januárban elhozni, Lukaku meg maradjon csak a WBA-ban januárig. Csapjunk le rá!
Jöhetnének Cissével karöltve, kapnának érte egy VB/EB/BL győztes csatárt. Még jól is hagzik! :D
211! NEW RECORD!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#15052 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Most olvastam az NSO-n, hogy Demba Ba után érdeklődik az Arsenal, de ami még fontosabb, hogy a szerződésében vagy egy pont miszerint 7.5 millió Fontért távozhat.

Meg kéne venni! Sturridge-ra nem nagyon lehet számítani sajnos, Torres meg Torres :)

Ba talán nem egy világklasszis, de tudja hogy kell gólokat lőni, és akkor sem lenne nagy bukás anyagilag ha nyáron az új edzőnek nem kellene.

Komoly csatárt(Falcao vagy Cavani pl.) úgysem tudunk januárban elhozni, Lukaku meg maradjon csak a WBA-ban januárig. Csapjunk le rá!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#15053 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

focimark írta:
albundy írta:http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... lcott.html

Remélem csak kacsa, nem kell ide mégegy lókötő
Moses megy ANK ra, és rajta kívül nincs is igazi szélső jelenleg a keretben, ott van Marin, de ki tudja, hogy mikor sérül meg legközelebb, szerintem elférne itt Walcott.
Whalcott meg amúgy csatárt akar játszani arsenalban is, áll. ehhez és fizetése megemeléséhez kötötte maradását szerintem ugyanaz a szitu lenne mint sturridge-al fiatal, angol, sérülékeny és egy idő után elégedetlenkedne mert nem játszhat csatárt...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#15054 Hozzászólás Szerző: Dízel »

mata - hazard jók szélen is, oscar el lesz középen ramival vagy / és lampardal.
nem a szivem csücske ez nyámnyila a theo gyerek, maradjon ahol van szvsz.
vegyünk mar inkább egy csatárt inkább basszameg!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#15055 Hozzászólás Szerző: focimark »

albundy írta:http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... lcott.html

Remélem csak kacsa, nem kell ide mégegy lókötő
Moses megy ANK ra, és rajta kívül nincs is igazi szélső jelenleg a keretben, ott van Marin, de ki tudja, hogy mikor sérül meg legközelebb, szerintem elférne itt Walcott.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#15056 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bubi írta:
albundy írta:http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... lcott.html

Remélem csak kacsa, nem kell ide mégegy lókötő
Vilag vicce. Minek kellene megegy szelso? A keretben annyi van hogy nehanyan jatekhoz se jutnak, raadasul Kakuta/De Bruyne kolcsonben...
Kakuta :mrgreen: :mrgreen: Inkább hagyjuk azt a gyereket, a kertemben nem dolgoztatnám, mert azt is ellógná... Büdös, lusta csigazabáló.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#15057 Hozzászólás Szerző: Bubi »

albundy írta:http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... lcott.html

Remélem csak kacsa, nem kell ide mégegy lókötő
Vilag vicce. Minek kellene megegy szelso? A keretben annyi van hogy nehanyan jatekhoz se jutnak, raadasul Kakuta/De Bruyne kolcsonben...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Átigazolások

#15058 Hozzászólás Szerző: albundy »

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... lcott.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Remélem csak kacsa, nem kell ide mégegy lókötő

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#15059 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egy valamire volt jó ez a meccs, végre megtudtam ki az a Paulinho, mert már itt, és más újságokban is felvetődött a neve. Nos, tényleg jó a srác, ő volt a legszimpatikusabb az egész buzeráns csürhéből, ő legalább nem dobálta magát meg nem pofázott. Hiányposztra jönne ha jönne...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#15060 Hozzászólás Szerző: Chester »

focimark írta:
Jaki10 írta:Mit szólnátok ahhoz, hogy igazolnánk egy középhátvédet, és Luiz-t egy sorral előrébb toljuk?
Nem kell KH, ott van Bruma,Kalas,... azon a poszton van jó pár tehetséges játékosunk.
Én is így voltam vele... csak rájöttem, hogy nem most lesz annak az ideje, hogy ők kezdő emberek lesznek. Egy védőnél nagyon sokat számít a tapasztalat, Brumából szvsz nem lesz Chelsea játékos, viszont Kalas több, min ígéretes. 2 év neki sem árthat még meg a Vitesse-ben, 19 éves a srác, bőven ráér 21-22 évesen számolni vele. Aké és Chalobah még fiatalabbak, velük is kb 3-4 év múlva számolhatunk.

És akárhogy nézzük, vannak a csatárposztra is ígéretek, de ha nincs rutinjuk, akkor nem sokat érnek. Minden évben van több kemény időszakunk, nem állhatunk ki egy nagyon fiatal védősorral, mert úgy járunk, mint az Arsenal. Szimpatikus, hogy a fiatalokat erőltetik, a Pool szintén, de láthatjuk, mire mennek velük. A MU is szenved ha a fiatalok játszanak náluk.

Úgyhogy én akármennyire támogatom a fiatalokat, mindenképp kellene erősítés a csapatnak, és sajnos számolni kell a távozókkal is, bár remélem mindkét nagyágyúnkat sikerül maradásra bírni.

Válasz küldése