Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#2061 Hozzászólás Szerző: Chester »

kezdő:

Chelsea Youth ‏@chelseayouth
RT @BluesChronicle: Chelsea team for Brighton: Cech, Ivanovic, Cahill, Terry, Cole, Essien, Ramires, Meireles, Lampard, Hazard, Torres.

Chelsea Youth ‏@chelseayouth
RT @BluesChronicle: Chelsea subs for Brighton: Turnbull, Luiz, Mikel, Lukaku, Ferreira, Hutchinson, Benayoun, Piazon.

NINCS MALOUDA, HALLELUJAH!!! :D :D

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#2062 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

Jaki írta:
Cudicini írta:A szombati Brighton elleni meccset 15.55-től élőben adja a DIGI Sport - mielőtt megkérdezitek, az amerikai meccseket azért nem adtuk, mert a jogtulajdonos nem kínálta fel eladásra.

A nagy klubok nyári edzőmeccseit csomagban árulják, nekünk a Man. United és a Liverpool csomagját kínálták fel, a Chelsea-ét nem.
15:55? Én néztem pár oldalt, de mindenhol 15:30 az időpont.
Inkább ezt az oldalt nézd: http://www.chelseafc.com/page/FixturesA ... 68,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

(16:00)

:wink:
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
Jaki
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2012. február 3., péntek 20:03
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Zidane

Re: Felkészülési meccsek

#2063 Hozzászólás Szerző: Jaki »

Cudicini írta:A szombati Brighton elleni meccset 15.55-től élőben adja a DIGI Sport - mielőtt megkérdezitek, az amerikai meccseket azért nem adtuk, mert a jogtulajdonos nem kínálta fel eladásra.

A nagy klubok nyári edzőmeccseit csomagban árulják, nekünk a Man. United és a Liverpool csomagját kínálták fel, a Chelsea-ét nem.
15:55? Én néztem pár oldalt, de mindenhol 15:30 az időpont.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#2064 Hozzászólás Szerző: béla »

mikel12 írta:Thorgan Hazard játszhat már a Brighton ellen? nagyon kiváncsi vagyok a kisebb Hazardra :D
Szerintem őt soha nem fogjuk a nagycsapatban pályára lépni,idén biztos nem... Talán felkészülésin... De ne legyen igazam :D

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Felkészülési meccsek

#2065 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

mikel12 írta:Thorgan Hazard játszhat már a Brighton ellen? nagyon kiváncsi vagyok a kisebb Hazardra :D
Sztem még korai lenne neki bár lehet,h orbitális spíler(amit én kétlek).
Stone haxleader!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#2066 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Thorgan Hazard játszhat már a Brighton ellen? nagyon kiváncsi vagyok a kisebb Hazardra :D
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Re: Felkészülési meccsek

#2067 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

A szombati Brighton elleni meccset 15.55-től élőben adja a DIGI Sport - mielőtt megkérdezitek, az amerikai meccseket azért nem adtuk, mert a jogtulajdonos nem kínálta fel eladásra.

A nagy klubok nyári edzőmeccseit csomagban árulják, nekünk a Man. United és a Liverpool csomagját kínálták fel, a Chelsea-ét nem.

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Felkészülési meccsek

#2068 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Én voltam olyan hülye,hogy a mindegyik megnéztem élőben,és szerintem egyedül a Seattle ellen az első félidőben és a Psg elleni 60 percben játszottunk jól.
A vereségek engem sem érdekelnek,de az inkább aggaszt,hogy a játék ezek kivételével,szerintem ugyanolyan volt mint az egész tavalyi szezonban,annyi különbséggel,hogy Hazard+Marin,(mikor meik) próbált valami váratlant húzni,de 2-en nem tudnak sokat csinálni.

Seattle elleni meccsen Meki adott egy gólpasszt annak a Montero gyereknek,azóta úgy nézz ki kiesett a pixisből Di Matteonál,pedig ő "csak" azért hibázott,mert próbálta nem ezt a utcalány alibizést nyomni,hogy vissza passz kapusnak,hanem próbált előre fele játszani,én ezért nem küldeném el.(Mármint kölcsönbe.)

A másik még amit mondani szeretnék,az hogy remélem Ramires nem jobb szélső lesz,mert tudjuk mit tett tavaly,hogy ő volt az egyik aki a vállán vitte a csapatott,de 1v1-ben nem jó és ez a szélső egyik legfőbb erény(szerintem),hogy az 1v1,meg tudja oldani.Használjuk inkább btb-nak..
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6295
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#2069 Hozzászólás Szerző: Szabi »

redrum írta:Én eddig minden felkészülési meccsünket másnap reggel néztem meg anélkül hogy előtte az eredményt tudtam volna. Így legalább a videó jó minőségű, én meg kipihent vagyok, és nem bosszankodok amiatt hogy ezért kár volt fennmaradni.
Én is, reggel fogtam, fullmatches.com-ról letöltöttem (ahol vannak annyira okosak, hogy nem írnak semmifélét a végeredményre utalva, sőt kezdőket is kiraknak), és úgy néztem, mintha élőben lett volna. Kiváló minőség és valóban nem kell attól félni, hogy bealszok.
redrum írta: Szerintem jobban játszottunk most, mint a legutóbbi meccsen, de ehhez kellett az hogy a Milan harmatgyenge volt. Sokkal többet birtokoltuk a labdát mint az olaszok, és a góljukhoz nagy szerencse kellett, amellett hogy egyértelműen les is volt.
Így van, egyértelmű les volt, bár szerintem azért inkább jó periódusokról, mintsem jó játékról beszélhetünk.
redrum írta: Lukaku nagyon keveset találkozott a labdával, de Torres még kevesebbet. Lukakunak legalább volt egy jó megmozdulása, amikor lövésre gurított vissza valakinek. Hazard és Marin kiemelkedtek a csapatból. Ramires, Ashley Cole, Meireles szerintem elég gyengék voltak, Essien pedig nagyon szar. Hutchinson nagyon szépen szállt be a játékba. PF a szokásos, ő nem Chelsea szint.
Lukaku nekem kicsit statikusnak tűnik, én betudom annak, hogy az elmúlt 1 évben keveset játszott a felnőttek között - reservesben még úgy ahogy játékban volt, góljai is voltak szépszámban -, vissza kell szoknia. Kapu előtt emberrel szemben nem igazán találja fel magát, viszont a Sounders ellen láthattuk, hogy azért nem nyeretlen kétéves.

Hazard komolyan jobban fordul le az emberről, mint kosárban egy All-Star irányító. :D Jól lát a pályán, sokszor csak szabálytalanul lehet megállítani, bár még érződik, hogy szoknia kell a társakat.

Marin pedig maradjon csak kint a balszélen, miután tegnap Malouda beállt, ő ment be többnyire középre, ott azért nem nagyon hallottunk róla.

Meireles szerintem nem volt rossz, sokat volt játékban, Essient pedig inkább az előbbi 3 meccsből ítélném meg, azokon hasznos volt, MLS-A-S ellen végre láttam azt, akit sajnos az utóbbi másfél évben nem.

Hutch pedig nem semmi, ha jól emlékszem krónikus térdproblémák miatt vonult vissza 2 éve, tegnap olyan keményen ment oda minden labdára, hogy az nekem fájt. Nálam is pályázik 2. számúnak jobbszélre, bőven jó.

PF pedig vszeg a mindenesünk lesz, ha a szükség úgy hozza, beugrásra kész, bárhova.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#2070 Hozzászólás Szerző: chiedis »

lehet, de fontosabb a top comment amit be is idézek:

"what was david luiz doing??... he really needs to improve in his positioning.... just look at him... where da fuck is he standing"
Nyugodj bekeben Mister !

koza
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2010. február 1., hétfő 22:16
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Felkészülési meccsek

#2071 Hozzászólás Szerző: koza »

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false; ...

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#2072 Hozzászólás Szerző: redrum »

Én eddig minden felkészülési meccsünket másnap reggel néztem meg anélkül hogy előtte az eredményt tudtam volna. Így legalább a videó jó minőségű, én meg kipihent vagyok, és nem bosszankodok amiatt hogy ezért kár volt fennmaradni.

Szerintem jobban játszottunk most, mint a legutóbbi meccsen, de ehhez kellett az hogy a Milan harmatgyenge volt. Sokkal többet birtokoltuk a labdát mint az olaszok, és a góljukhoz nagy szerencse kellett, amellett hogy egyértelműen les is volt.

Lukaku nagyon keveset találkozott a labdával, de Torres még kevesebbet. Lukakunak legalább volt egy jó megmozdulása, amikor lövésre gurított vissza valakinek. Hazard és Marin kiemelkedtek a csapatból. Ramires, Ashley Cole, Meireles szerintem elég gyengék voltak, Essien pedig nagyon szar. Hutchinson nagyon szépen szállt be a játékba. PF a szokásos, ő nem Chelsea szint.
I'm goin' down down down down

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Felkészülési meccsek

#2073 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Szerencsére vége az amerikai túrának, utcalány szar volt minden értelemben. 4 meccs alapján tisztán látszanak a problémák. Az, hogy nem tudják levenni a labdát az betudható annak, hogy kiestek a ritmusból, de az elég aggasztó, hogy semmilyen mozgás nincs. Robbie azt mondta, az MLS ALL STARS meccs után, hogy a csatár nem kap labdákat, ebben teljesen igaza van. Mindenki állva várja a labdát, nincs semmi bemozgás, egyszerűen semmi. Néha Hazard próbálná felgyorsítani a játékot, de a társak nem vevők rá. Jövőhéten minden nap ezt kellene gyakorolni az edzésen, gyors passzok, bemozgások, ritmusváltás, különböző kombinációk. Tele van a keret kreatív, ügyes, gyors játékosokkal és ezt ki kell használni.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Felkészülési meccsek

#2074 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Nem láttam a meccset, de talán jobb is. Megnéztem egy meccsösszefoglalót (minden helyzet benne volt, még az is ami nem), a videó alapján sokkal többet támadott és jobban játszott a Milan, megérdemelten győztek. Az 1. félidőben 2 helyzetünk volt...

A gólnál én nem tudom annyira hibáztatni Luizt a vidi alapján, igen fent volt a baloldalon és nem középen, de szerintem az az eladott labda amiatt volt a gól főleg, nem tudom már ki is volt az...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Felkészülési meccsek

#2075 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Én tegnap végignéztem meccset de nagyon nehezemre esett végig fennmaradni mert néhány kivétellel megint elég siralmas produkció volt. Azt is hozzáteszem, hogy nem szoktam túlértékelni felkészülési meccseket egyrészt mert páran még mindig úgy tűnik a májusi kupagyőzelmek emlékében élnek másrészt nagy a cserélgetés ezért nem vonnék le messzemenő következtetéseket ebből...

Ami pozitívum volt az Hazard és Marin játéka nagyon lendületes, jól cselező játékosok akiken látni, hogy bizonyítani szeretnének Robbienak reméljük ez átragad többiekre.
Sajnos ez nem mondható el Lukakuról aki első meccsen jó volt de most nem tudott mit kezdeni a sokkal tapasztaltabb védők ellen, Torrest meg még össze kell szoktatni a teljesen megújuló középpályánkkal!!!

A védelem még össze fog állni, szerintem Luiz-al azt kéne csinálni amit Mou Lucióval amikor megmondta neki, hogy nálam nincs előrefutkosás max. szögleteknél!
Nagyon jó játékos de sajnos a kelleténél többször jön elő belőle a szórakozás de neki is játékban kell lenni ha buzi fa mégis megbüntetné Terry-t :evil:

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#2076 Hozzászólás Szerző: béla »

Blueflag írta:
kiskacsa08 írta:Philipp Prosenik
Ő az, akit tavaly megvettek tőlünk, igaz? Valami fiatal csatár, akit sose láttam. :D
Igen,ő az.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#2077 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Érdekes, úgy gondoltam egy ideje h Cahill kiszorítja Luizt és nem is ok nélkül. Gary nagyon tud, Luiz meg visszaesett. Gary egyetlen hibája h akkora cula, hogy könnyen beforgatja 1-2 gyors pici emberke (nem írom le)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Felkészülési meccsek

#2078 Hozzászólás Szerző: focimark »

mikel12 írta:
focimark írta:
Didier90 írta:Szerintem Luiz volt a legrosszabb. Botrányosan gyenge volt egész meccsen de amit a golnál csinált....azért Robbie helyébe jol pofánbaxnám. A bal szélen sétálgat a középpályán és amikor látja, hogy eladtuk a labdát tétován elkezd kocogni... Tudom h felkészülési meccsek de 4 meccsen 7 golt kapni nem kéne. A védelmünk elvileg öszeszokott. Hazard minden megmozdulásán látszik h klasszis de nem tudtunk belőle profitálni az elöző 3 meccsen. Csapattá kell gyurni a játékosokat mert a keret most nagyon jo. A CS után majd okosabbak leszünk
A Védelem tavaly is szar volt, AVB alatt. Nálam Cahill lenne JT mellet a belső védő vagy Iva és egy normális jobbszélsővédő, mert Luiz kicsit olyan mint Anelka, hogy szarik mindenre és ez nem csak most, de tavaly is megfigyelhető volt, ráadásul sokat is hibázik.
szarik mindenbe? azért ez kicsit túlzás..
Lehet hogy túlzás, de nem raknám a kezdőbe, tudom, hogy sokaknak kedvence már állandóan hülyéskedik, de attól még a teljesítménye általában szar, nem hiába mondja rá az összes kommentár, hogy van 1 jobb meccse utána meg 2 rosszabb, kiszámíthatatlan, hogy mikor mi.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#2079 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

focimark írta:
Didier90 írta:Szerintem Luiz volt a legrosszabb. Botrányosan gyenge volt egész meccsen de amit a golnál csinált....azért Robbie helyébe jol pofánbaxnám. A bal szélen sétálgat a középpályán és amikor látja, hogy eladtuk a labdát tétován elkezd kocogni... Tudom h felkészülési meccsek de 4 meccsen 7 golt kapni nem kéne. A védelmünk elvileg öszeszokott. Hazard minden megmozdulásán látszik h klasszis de nem tudtunk belőle profitálni az elöző 3 meccsen. Csapattá kell gyurni a játékosokat mert a keret most nagyon jo. A CS után majd okosabbak leszünk
A Védelem tavaly is szar volt, AVB alatt. Nálam Cahill lenne JT mellet a belső védő vagy Iva és egy normális jobbszélsővédő, mert Luiz kicsit olyan mint Anelka, hogy szarik mindenre és ez nem csak most, de tavaly is megfigyelhető volt, ráadásul sokat is hibázik.
szarik mindenbe? azért ez kicsit túlzás..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Felkészülési meccsek

#2080 Hozzászólás Szerző: focimark »

Didier90 írta:Szerintem Luiz volt a legrosszabb. Botrányosan gyenge volt egész meccsen de amit a golnál csinált....azért Robbie helyébe jol pofánbaxnám. A bal szélen sétálgat a középpályán és amikor látja, hogy eladtuk a labdát tétován elkezd kocogni... Tudom h felkészülési meccsek de 4 meccsen 7 golt kapni nem kéne. A védelmünk elvileg öszeszokott. Hazard minden megmozdulásán látszik h klasszis de nem tudtunk belőle profitálni az elöző 3 meccsen. Csapattá kell gyurni a játékosokat mert a keret most nagyon jo. A CS után majd okosabbak leszünk
A Védelem tavaly is szar volt, AVB alatt. Nálam Cahill lenne JT mellet a belső védő vagy Iva és egy normális jobbszélsővédő, mert Luiz kicsit olyan mint Anelka, hogy szarik mindenre és ez nem csak most, de tavaly is megfigyelhető volt, ráadásul sokat is hibázik.

Válasz küldése