Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Átigazolások

#17541 Hozzászólás Szerző: Greench »

Becus - https://www.facebook.com/fociblog" onclick="window.open(this.href);return false;

háp háp
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

becus
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 19:23
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: deco

Re: Átigazolások

#17542 Hozzászólás Szerző: becus »

Shady60 írta:Pff ha ez igaz akkor ide ne jöjjön:

Az Inter brazil védője Maicon a Chelsea helyett szívesebben választaná a Real Madridot és az évi 4 millió fizetése helyett 3 millióval is megelégedne Madridban.
forrás?

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Átigazolások

#17543 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Pff ha ez igaz akkor ide ne jöjjön:

Az Inter brazil védője Maicon a Chelsea helyett szívesebben választaná a Real Madridot és az évi 4 millió fizetése helyett 3 millióval is megelégedne Madridban.
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#17544 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Daniel írta:
BlueBlood1993 írta:Blueflag! Daniel!

Én nem azt mondom, hogy nincs ezeknél jobb játékos, de

Romeu: mindenki dicsérte tök jogosan AVB alatt, hogy jó védekezésben és Mikellel ellentétben néha előre játékban is produkál valamit, csak nem felejtett el focizni azóta
Mikel: (ez főleg Danielnek szól) oké, manapság már nem árt, hogy a vkp is tudjon támadni, de ha ott van Ramires, Hazard, Hulk és Mata is mellette, akkor minek? Megszerzi a labdát, lepasszolja nekik és mehet a támadás. Őt is csak dicsérni tudtuk, hogy mennyit fejlődött az évek során, tanárivá érett a játéka. Azt az árat nem tom honnan szedted, nem is érdekel, meg sztem nem is reális. Arról nem is beszélve, hogy ha a nyakára hoznánk mondjuk Fellainit, akkor akár még padra is kerülne korunk egyik legjobb labdaszerző középpályása. Baromira nincs szükség olyan vkp-ra NEKÜNK, aki tud támadni, mert tele van kreatív játékosokkal a csapat
Ramires: róla csak annyit, hogy egyszerűen nem érdemli meg a padot. A leglátványosabban fejlődő középpályásunk, kb (régi) Essieni magasságokban
Essien: tőle speciel én is elbúcsúznék, kiégett sajnos
Josh: megy kölcsönbe, nem kérdés
Meireles: abszolút a hasznos kiegészítő kategória, nem rinyál ha padozik, EZT IS KALKULÁLJÁTOK BELE! Nem lehet az, hogy klasszisok ülnek a padon (Modric érkeztével Ramires), mert az elégedetlenséghez vezet. Pláne egy átalakuló csapatnál fontos, hogy tudja mindenki, hol a helye, különben nem alakul ki a jó csapategység
Mata: vagy ő vagy Hazard lesz a kezdő irányítónk (nyilván végig ismét Hulk érkeztével számolok, nem tudom elképzelni, hogy előbb vagy utóbb ne itt kössön ki, mármint a nyáron), rá nem is fecsérelem a szót
Lampard: az ikonunk, aki RDM alatt alapemberként kitette a szívét a pályára. El kell fogadnia, hogy csere lesz jövőre, de nem mindegy, hogy egy baromi keveset játszó csere (mert mondjuk érkezik a horvát), vagy egy olyan, aki azért szóhoz jut rendszeresen

Összegezve, én is jobban szeretném, ha simán lehet, hogy jön Modric vagy Fellaini, mert erősebb lenne a csapat, de a játékosok egoja nem engedi ezt meg. Mit szólna Ramires egy olyan szezon után, mint a tavalyi, hogy padra kerülne? Oké, van rotáció, híve vagyok én is, de nem mindegy, hogy kit rotálsz. 1 klasszis és egy jó kiegészítő tökéletes. 2 klasszis közül viszont a pados mindig elégedetlen lesz.

Egyébként meg Witsel ide ne jöjjön, egy favágó az az ember, baromi durván játszik. A liegeben láttam jó párszor, a Benficában már kevesebbet, szerintem nem is erősítés.
Witselt kezd el nézni azt mondom neked, hozzáteszem, hogy a BL oda-visszavágón messze a legjobb játékos volt a mezőnyben. :wink: Zseni a gyerek, szerintem irtó nagy játékos lesz belőle (ha nem akkora állat, hogy elmegy a Realba)

Ramires-t pedig direkt nem írtam, ugyanis alapember nálam, a Mikel-féle poszt amiről beszélek, plusz esetleg, ha más felállásba is játszunk a szezon során szerintem simán elfér.
RDM azt mondta minden játékost meg akar tartani, remélem viccnek szánta. Romeuval és Essiennel látszólag nem számolt tavaly se (olyannyira, hogy Maloudát sokszor előbb becserélte középre, mint őket), Meireles/Lampard/Mikel akik inkább játszottak, nameg Ramires sokszor kényszerből szélen (remélem idén Hulk és Moses érkezésével visszakerül a helyére :) )

Hiába távozott Kalou, Bos és Drogba, szerintem Essien, Malouda és Bennayoun se Chelsea szint, rájuk sincs szükségünk (fájó ezt mondanom, mert Essien mindig is nagy kedvencem volt)
A witseles dolgot elfogadom, csak egy patkány, szóval ide ne :)

Ramirest ha betesze vkp-ra és mondjuk Modric és Mata is ott van a kp-n, akkor az túl támadó szellemű. Bár tárgytalan, mert úgy tűnik Modric a Realé.

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Átigazolások

#17545 Hozzászólás Szerző: Greench »

BREAKING: Luka Modric agrees terms with Real Madrid according to Mirror Football

70%ban "tart felénk" Hulk a transfermarkt szerint.
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#17546 Hozzászólás Szerző: Daniel »

BlueBlood1993 írta:Blueflag! Daniel!

Én nem azt mondom, hogy nincs ezeknél jobb játékos, de

Romeu: mindenki dicsérte tök jogosan AVB alatt, hogy jó védekezésben és Mikellel ellentétben néha előre játékban is produkál valamit, csak nem felejtett el focizni azóta
Mikel: (ez főleg Danielnek szól) oké, manapság már nem árt, hogy a vkp is tudjon támadni, de ha ott van Ramires, Hazard, Hulk és Mata is mellette, akkor minek? Megszerzi a labdát, lepasszolja nekik és mehet a támadás. Őt is csak dicsérni tudtuk, hogy mennyit fejlődött az évek során, tanárivá érett a játéka. Azt az árat nem tom honnan szedted, nem is érdekel, meg sztem nem is reális. Arról nem is beszélve, hogy ha a nyakára hoznánk mondjuk Fellainit, akkor akár még padra is kerülne korunk egyik legjobb labdaszerző középpályása. Baromira nincs szükség olyan vkp-ra NEKÜNK, aki tud támadni, mert tele van kreatív játékosokkal a csapat
Ramires: róla csak annyit, hogy egyszerűen nem érdemli meg a padot. A leglátványosabban fejlődő középpályásunk, kb (régi) Essieni magasságokban
Essien: tőle speciel én is elbúcsúznék, kiégett sajnos
Josh: megy kölcsönbe, nem kérdés
Meireles: abszolút a hasznos kiegészítő kategória, nem rinyál ha padozik, EZT IS KALKULÁLJÁTOK BELE! Nem lehet az, hogy klasszisok ülnek a padon (Modric érkeztével Ramires), mert az elégedetlenséghez vezet. Pláne egy átalakuló csapatnál fontos, hogy tudja mindenki, hol a helye, különben nem alakul ki a jó csapategység
Mata: vagy ő vagy Hazard lesz a kezdő irányítónk (nyilván végig ismét Hulk érkeztével számolok, nem tudom elképzelni, hogy előbb vagy utóbb ne itt kössön ki, mármint a nyáron), rá nem is fecsérelem a szót
Lampard: az ikonunk, aki RDM alatt alapemberként kitette a szívét a pályára. El kell fogadnia, hogy csere lesz jövőre, de nem mindegy, hogy egy baromi keveset játszó csere (mert mondjuk érkezik a horvát), vagy egy olyan, aki azért szóhoz jut rendszeresen

Összegezve, én is jobban szeretném, ha simán lehet, hogy jön Modric vagy Fellaini, mert erősebb lenne a csapat, de a játékosok egoja nem engedi ezt meg. Mit szólna Ramires egy olyan szezon után, mint a tavalyi, hogy padra kerülne? Oké, van rotáció, híve vagyok én is, de nem mindegy, hogy kit rotálsz. 1 klasszis és egy jó kiegészítő tökéletes. 2 klasszis közül viszont a pados mindig elégedetlen lesz.

Egyébként meg Witsel ide ne jöjjön, egy favágó az az ember, baromi durván játszik. A liegeben láttam jó párszor, a Benficában már kevesebbet, szerintem nem is erősítés.
Witselt kezd el nézni azt mondom neked, hozzáteszem, hogy a BL oda-visszavágón messze a legjobb játékos volt a mezőnyben. :wink: Zseni a gyerek, szerintem irtó nagy játékos lesz belőle (ha nem akkora állat, hogy elmegy a Realba)

Ramires-t pedig direkt nem írtam, ugyanis alapember nálam, a Mikel-féle poszt amiről beszélek, plusz esetleg, ha más felállásba is játszunk a szezon során szerintem simán elfér.
RDM azt mondta minden játékost meg akar tartani, remélem viccnek szánta. Romeuval és Essiennel látszólag nem számolt tavaly se (olyannyira, hogy Maloudát sokszor előbb becserélte középre, mint őket), Meireles/Lampard/Mikel akik inkább játszottak, nameg Ramires sokszor kényszerből szélen (remélem idén Hulk és Moses érkezésével visszakerül a helyére :) )

Hiába távozott Kalou, Bos és Drogba, szerintem Essien, Malouda és Bennayoun se Chelsea szint, rájuk sincs szükségünk (fájó ezt mondanom, mert Essien mindig is nagy kedvencem volt)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#17547 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Hegeee írta:Nekem van egy olyan érzésem hogy nem igazoljuk le Hulkot. Ha jól tudom még ajánlatot sem tettünk érte, valamint erről a Moses gyerekről is egyre többt cikkeznek, és Ő is szélső posztra érkezne. Nem tudom miért vagytok olyan biztosak Hulk érkezésében. :roll:
Ráadásul gyors, technikás, (félig)angol, és még csak 21 éves, míg Hulk 25. Ettől függetlenül én még bízom a brazil érkezésében.
Why always me?

Avatar
Hegeee
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2011. július 19., kedd 18:41
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Átigazolások

#17548 Hozzászólás Szerző: Hegeee »

Nekem van egy olyan érzésem hogy nem igazoljuk le Hulkot. Ha jól tudom még ajánlatot sem tettünk érte, valamint erről a Moses gyerekről is egyre többt cikkeznek, és Ő is szélső posztra érkezne. Nem tudom miért vagytok olyan biztosak Hulk érkezésében. :roll:
John Terry: Captain, leader, legend.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Átigazolások

#17549 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Nagyrészt egyetértek az előttem szólóval! Én is eképp gondolkodok az igazolásainkat, meg a saját jelenlegi játékosainkat.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#17550 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Blueflag! Daniel!

Én nem azt mondom, hogy nincs ezeknél jobb játékos, de

Romeu: mindenki dicsérte tök jogosan AVB alatt, hogy jó védekezésben és Mikellel ellentétben néha előre játékban is produkál valamit, csak nem felejtett el focizni azóta
Mikel: (ez főleg Danielnek szól) oké, manapság már nem árt, hogy a vkp is tudjon támadni, de ha ott van Ramires, Hazard, Hulk és Mata is mellette, akkor minek? Megszerzi a labdát, lepasszolja nekik és mehet a támadás. Őt is csak dicsérni tudtuk, hogy mennyit fejlődött az évek során, tanárivá érett a játéka. Azt az árat nem tom honnan szedted, nem is érdekel, meg sztem nem is reális. Arról nem is beszélve, hogy ha a nyakára hoznánk mondjuk Fellainit, akkor akár még padra is kerülne korunk egyik legjobb labdaszerző középpályása. Baromira nincs szükség olyan vkp-ra NEKÜNK, aki tud támadni, mert tele van kreatív játékosokkal a csapat
Ramires: róla csak annyit, hogy egyszerűen nem érdemli meg a padot. A leglátványosabban fejlődő középpályásunk, kb (régi) Essieni magasságokban
Essien: tőle speciel én is elbúcsúznék, kiégett sajnos
Josh: megy kölcsönbe, nem kérdés
Meireles: abszolút a hasznos kiegészítő kategória, nem rinyál ha padozik, EZT IS KALKULÁLJÁTOK BELE! Nem lehet az, hogy klasszisok ülnek a padon (Modric érkeztével Ramires), mert az elégedetlenséghez vezet. Pláne egy átalakuló csapatnál fontos, hogy tudja mindenki, hol a helye, különben nem alakul ki a jó csapategység
Mata: vagy ő vagy Hazard lesz a kezdő irányítónk (nyilván végig ismét Hulk érkeztével számolok, nem tudom elképzelni, hogy előbb vagy utóbb ne itt kössön ki, mármint a nyáron), rá nem is fecsérelem a szót
Lampard: az ikonunk, aki RDM alatt alapemberként kitette a szívét a pályára. El kell fogadnia, hogy csere lesz jövőre, de nem mindegy, hogy egy baromi keveset játszó csere (mert mondjuk érkezik a horvát), vagy egy olyan, aki azért szóhoz jut rendszeresen

Összegezve, én is jobban szeretném, ha simán lehet, hogy jön Modric vagy Fellaini, mert erősebb lenne a csapat, de a játékosok egoja nem engedi ezt meg. Mit szólna Ramires egy olyan szezon után, mint a tavalyi, hogy padra kerülne? Oké, van rotáció, híve vagyok én is, de nem mindegy, hogy kit rotálsz. 1 klasszis és egy jó kiegészítő tökéletes. 2 klasszis közül viszont a pados mindig elégedetlen lesz.

Egyébként meg Witsel ide ne jöjjön, egy favágó az az ember, baromi durván játszik. A liegeben láttam jó párszor, a Benficában már kevesebbet, szerintem nem is erősítés.

Szerk:

Tibi0707 írta:Chelsea boss Roberto Di Matteo wants to push through the capture of Wigan forward Victor Moses in the next 24 hours in a deal worth up to £10million, writes the Daily Mirror.
na ez érdekes. Szerintem Hulktól független a dolog, meg nem rossz, de szerintem ez 2 dolgot jelenthet:
- De Bruyne megy kölcsönbe, így vele lenne meg a 4 szélsőnk
- nem bízunk a Studge/Lukaku kettősben, úgyhogy kell valaki Torres mögé

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Átigazolások

#17551 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Tibi0707 írta:Chelsea boss Roberto Di Matteo wants to push through the capture of Wigan forward Victor Moses in the next 24 hours in a deal worth up to £10million, writes the Daily Mirror.
Szerintem jó lenne, kiegészítő embernek a padra. Ha megsérülne valaki úgy érzem megfelelően bírná pótolni.Jobb mint Kalou, Jobb mint Malouda, szvsz. Jobb mint Walcott.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Tibi0707
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2009. január 9., péntek 17:20
Tartózkodási hely: Sárbogárd

Re: Átigazolások

#17552 Hozzászólás Szerző: Tibi0707 »

Chelsea boss Roberto Di Matteo wants to push through the capture of Wigan forward Victor Moses in the next 24 hours in a deal worth up to £10million, writes the Daily Mirror.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Átigazolások

#17553 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Didier90 írta:Ashley colenál nem sok embert utálnak jobban az arsenalnal, ktlem h ágyusnak érezné magát.Ellenben a chelsea-hez hüséges volt nem ment el mou-val a madridba és nagyon nehéz lessz őt potolni ha elmegy
nehéz lesz, de én Bertrand személyében már megtaláltam. szerintem Ryan és Cole 1az1-ben ugyan azok...
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#17554 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Ashley colenál nem sok embert utálnak jobban az arsenalnal, ktlem h ágyusnak érezné magát.Ellenben a chelsea-hez hüséges volt nem ment el mou-val a madridba és nagyon nehéz lessz őt potolni ha elmegy
WE ARE ALL CHELSEA

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17555 Hozzászólás Szerző: tiszi »

frentzen írta:
Greench írta:Andriy Shevchenko is set to return to Chelsea to work under owner Roman Abramovich, according to his club side Dynamo Kiev.

Jön Sheva dolgozni hozzánk :)
Csatáredző lesz :D
Ez már biztos? :O

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17556 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Greench írta:Andriy Shevchenko is set to return to Chelsea to work under owner Roman Abramovich, according to his club side Dynamo Kiev.

Jön Sheva dolgozni hozzánk :)
Csatáredző lesz :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Átigazolások

#17557 Hozzászólás Szerző: Greench »

Andriy Shevchenko is set to return to Chelsea to work under owner Roman Abramovich, according to his club side Dynamo Kiev.

Jön Sheva dolgozni hozzánk :)
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
White
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#17558 Hozzászólás Szerző: White »

10-s poszton lesz Hazard,Mata szélen,másikon vagy Hulk vagy ha nem jon akkor Ramires,a 2 KK meg egyik Essien/Mikel és egy kreativ (Lampard/Josh elég lehet) .... Meireles meg beugró Romeu-val
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#17559 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Blueflag írta:Ne mennyiségre, hanem minőségre számoljatok szerintem is. Romeu előre nulla, Meireles is nagy százalékban az, Lampardnak már nem kell 70 meccs, Essien 14 éves korában is hasznosabban focizott, Josh ligakupás vagy kölcsönadós lesz, Mikel deffenzív. Marad Ramires, aki tud valamit előrefelé is alkotni, plusz Mata, aki Hazard érkeztével inkább balszélső lesz. Szóval tulajdonképpen Hazardot vegyük támadó szellemű, kreatív középpályásnak, valamint Lampardot és Ramirest. Senki ne mondja, hogy ez elég.

Mondjuk ha Hulk és Modric érkezne, az nekem felérne egy lottó 5-össel, és akkor tényleg azt mondom, hogy készen állunk. Persze ha csak egyikük jön, akkor is ott van még a január, viszont akkor a másikukat se igazolják le időközben.
Modric a real-ba fog menni de ahogy így felvázoltad lehet igazad van...nem ártana még 1 kreatívabb féle középpályás, sérülés is jöhet.
Egyébként az a götze pontosan milyen poszton játszik? Meg Marin? marin nemtud véletlenül irányítot is játszani? v csak szélső? Nem igazán nézem a bundesligát...
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#17560 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Szerintem Mikel mellett, Ramires, és Lampard cserélgetésével is simán meg lehet oldani a középpályát. Az már más kérdés, hogy nem lesz a legerősebb kp.
Why always me?

Válasz küldése