Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#17681 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Ha Modric is érkezne, akkor olyan támadó focit tudnánk bemutatni, amitől kirázna a hideg. Modric, Marin, Mata, Hazard, Torres egyszerre lenne a pályán, de még lehet Hulk is jön. Még belegondolni is durva.
Why always me?

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#17682 Hozzászólás Szerző: focimark »

Shady60 írta:Kis pletykák:
A Sky Italia azt állítja, hogy Maicon közel van ahhoz, hogy aláírjon a Chelsea-be!

€25m ajánlatot tettünk Jovetic-ért de a Fiorentina elutasította! [La Gazetta dello Sport]

A hírek szerint mi nyertük a versenyt Modric-ért..
£ 36m érkezhet!
M betűsekből vásárlunk be? :D Marin,Moses(??),Maicon(??),Modric(??) Én nem bánnám. :D

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Átigazolások

#17683 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Én sztem Jovetic tök fölösleges lenne. Az én véleményem szerint nem is akkora durranás bár nem sok meccsét láttam.
Úgyhogy örülnék ha nem jönne.

Ha Modrics érkezne,akkor fölösleges ábrándokat kergetek Götzével kapcsolatban? :|
Én a németnek elképesztő módon örülnék!
Stone haxleader!

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Átigazolások

#17684 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Kis pletykák:
A Sky Italia azt állítja, hogy Maicon közel van ahhoz, hogy aláírjon a Chelsea-be!

€25m ajánlatot tettünk Jovetic-ért de a Fiorentina elutasította! [La Gazetta dello Sport]

A hírek szerint mi nyertük a versenyt Modric-ért..
£ 36m érkezhet!
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#17685 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ZsoltiLuiz írta:
emsanya írta:És 5 millio fontért, Malouda helyett őt tartani a keretben, okos döntés lenne...
ráadásul angol is nem?! így a nevezésével sem lenne semmi gond, padra simán elférne, és szerintem még tűrné is.
Most látom hogy utánpótlás válogatottakban Anglia színeiben játszott, viszont felnőtt válogatottban Nigériát választotta. 3 szoros Nigériai válogatott.
Volt U16, U17, U19, U21 - es angol válogatott, de felnőtteknél már bemutatkozott Nigéria színeiben, szóval szerintem nem számít angol játékosnak, bár kettős állampolgár. :roll: De cáfoljatok rám :)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Átigazolások

#17686 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

emsanya írta:És 5 millio fontért, Malouda helyett őt tartani a keretben, okos döntés lenne...
ráadásul angol is nem?! így a nevezésével sem lenne semmi gond, padra simán elférne, és szerintem még tűrné is.
Most látom hogy utánpótlás válogatottakban Anglia színeiben játszott, viszont felnőtt válogatottban Nigériát választotta. 3 szoros Nigériai válogatott.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#17687 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta:Egybehangzó hírek szerint újabb ajánlatot teszünk Mosesért. A hírek arról szólnak, hogy 1-2 millió fonttal ajánlunk többet, mint múltkor. Amúgy Moses állítólag Malouda helyére jönne.
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... Moses.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Moses center vagy szélső? Sajnos még nem láttam játszani. :D
Általában szélről indul, mindkét szélen bevethető, de középről is játszott már. Piszok gyors és 1-az-1-be nagyon megy neki. Elég csak arra gondolni, hogy a két wigan elleni meccsünkön simán átment Cole-ékon...

És 5 millio fontért, Malouda helyett őt tartani a keretben, okos döntés lenne...

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17688 Hozzászólás Szerző: kiki »

Amazing24 írta:Amúgy Moses állítólag Malouda helyére jönne.
akkor innentől kezdve támogatom a leigazolását 8)
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2497
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#17689 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Egybehangzó hírek szerint újabb ajánlatot teszünk Mosesért. A hírek arról szólnak, hogy 1-2 millió fonttal ajánlunk többet, mint múltkor. Amúgy Moses állítólag Malouda helyére jönne.
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... Moses.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Moses center vagy szélső? Sajnos még nem láttam játszani. :D

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#17690 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

chiedis írta:Előző hsz-ek: Na igen, de Del Piero még most is bárhonnan odalövi a labdát ahova akarja. Ilyen játékost én még nem láttam mint ő, hogy tényleg oda lövi mindig ahova akarja. Szerencsétlent meg kirakták.

Modric már tényleg sagasagasaga szaga van a dolognak, nagyon unalmas. Hulkról meg lassan mondhatok le, pedig ő kéne inkább. De jó lesz nézni Sturridge-ot, juhhéjj
Marint ne felejtsd el...szerintem inkább Marin-Mata-Hazard lesz mint Studge.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#17691 Hozzászólás Szerző: Bon »

Tavaly örültem volna Modricnak de most már azt mondom, hogy nem kell. Sokkal inkább Hulk!!

becus
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 19:23
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: deco

Re: Átigazolások

#17692 Hozzászólás Szerző: becus »

frentzen írta:
cfclegend2 írta:Ha azt vesszük, hogy Balotelli még csak 21 éves, de már egy életveszélyes támadó, akkor jó igazolás. De megbontaná a rendet a csapaton belül. Hiányzik nekünk, hogy minden edzésen összeverekszik, meg minden meccsen kiállítattja magát?
Ha a kiállítás előtt lő 2 gólt akkor nem baj :D
minden 2-3-ik meccsén lő gólt.

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17693 Hozzászólás Szerző: frentzen »

cfclegend2 írta:Ha azt vesszük, hogy Balotelli még csak 21 éves, de már egy életveszélyes támadó, akkor jó igazolás. De megbontaná a rendet a csapaton belül. Hiányzik nekünk, hogy minden edzésen összeverekszik, meg minden meccsen kiállítattja magát?
Ha a kiállítás előtt lő 2 gólt akkor nem baj :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#17694 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Ha azt vesszük, hogy Balotelli még csak 21 éves, de már egy életveszélyes támadó, akkor jó igazolás. De megbontaná a rendet a csapaton belül. Hiányzik nekünk, hogy minden edzésen összeverekszik, meg minden meccsen kiállítattja magát?
Why always me?

becus
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 19:23
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: deco

Re: Átigazolások

#17695 Hozzászólás Szerző: becus »

ZsoltiLuiz írta:
focimark írta:az egy álom lenne(na meg persze Balotelli :lol: )
Hidd el, ha itt lenne nem örülne neki 10ből 8 szurkoló, mert hiába kiváló focista kinek hiányzik az hogy minden második-harmadik meccsen ki álítassa magát... nem kell nekünk az ő hülyesége (szerintem) addig a jó még más csapatnál csinálja...addig élvezet nézni.
egy ilyen játékos sok gondot okoz az ellenfélnek és a csapatnak is. én most sem esek tőle hasra. az interben és a city-ben sem. én sem örülnék neki, bár nagyon fiatal. akár mi lehet belőle. talán tényleg feltalálják az agyátültetést.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára becus 2012. június 30., szombat 11:04-kor.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Átigazolások

#17696 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

focimark írta:az egy álom lenne(na meg persze Balotelli :lol: )
Hidd el, ha itt lenne nem örülne neki 10ből 8 szurkoló, mert hiába kiváló focista kinek hiányzik az hogy minden második-harmadik meccsen ki álítassa magát... nem kell nekünk az ő hülyesége (szerintem) addig a jó még más csapatnál csinálja...addig élvezet nézni.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#17697 Hozzászólás Szerző: focimark »

chiedis írta:Előző hsz-ek: Na igen, de Del Piero még most is bárhonnan odalövi a labdát ahova akarja. Ilyen játékost én még nem láttam mint ő, hogy tényleg oda lövi mindig ahova akarja. Szerencsétlent meg kirakták.

Modric már tényleg sagasagasaga szaga van a dolognak, nagyon unalmas. Hulkról meg lassan mondhatok le, pedig ő kéne inkább. De jó lesz nézni Sturridge-ot, juhhéjj

Szerintem Ramires marad ott, vagy Marin is tud akár jobbszélsőt játszani, Studge meg lesz a második számú csatár.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17698 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Előző hsz-ek: Na igen, de Del Piero még most is bárhonnan odalövi a labdát ahova akarja. Ilyen játékost én még nem láttam mint ő, hogy tényleg oda lövi mindig ahova akarja. Szerencsétlent meg kirakták.

Modric már tényleg sagasagasaga szaga van a dolognak, nagyon unalmas. Hulkról meg lassan mondhatok le, pedig ő kéne inkább. De jó lesz nézni Sturridge-ot, juhhéjj
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#17699 Hozzászólás Szerző: focimark »

:D Ha Modric jönne, az egy álom lenne(na meg persze Balotelli :lol: ) középcsatár se kell mert éjjel az álmodtam , hogy Torres jövőre beindul. :D :D

becus
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 19:23
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: deco

Re: Átigazolások

#17700 Hozzászólás Szerző: becus »

egyetértek. halkan megjegyzem, nagy sansza van, hogy mind kettő benne volt az edzőbuktatásban.

Válasz küldése