Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#17901 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Én nem adnám kölcsön lukakut, hanem játszatnám torres mögött
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#17902 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Moses egyébként jó lenne cserének, elég jó csatár... Sturridge pedig Hulk cseréje lenne a jobboldalt, ráadásul egyik jobbszélsőnknek sem lenne idegen a csatárposzt. Óriási csapatot rakhatna össze ebből Di Matteo.

Lukaku egyelőre kölcsönbe mehetne, Belgiumból nem lehet a BL-győztes csapatba beugrani, ez tény. Viszonylag kevesen cserélik a H Astrájukat egy Ferrarira. 3 év múlva, mikor már baromi idős lesz (éppen 22), átveheti Torres szerepét elöl.
focimark írta:És mi van akkor ha éppenTorres (aki eddig nem sok mindent mutatott) továbbra is hozza a formáját?
Akkor majd télen lehet kapkodni, de lehet hogy addigra meg már eluszott a PL.
És mi van akkor, hogyha nem Malouda és Kalou eszére (?!?!?!????!!?!? van?) lenne bízva a támadójátékunk, akkor Torres 40 gólt fog rúgni az első 15 meccsen? Nem találgatni kell baszod, hogy mi lenne meg mi nem lenne, hanem bízni a játékosunkban. Torres már bizonyított annyit, hogy ilyen üzbegisztáni gólkirályok miatt ne rakjuk a padra.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#17903 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Daniel írta:Rumour on Twitter from Agent007ITK (who some people seem to trust)
"I've been informed that Daniel Sturridge will be staying at Chelsea after being assured he will be given more opportunities as a striker."

Angol forumon találtam, ha ez igaz, akkor Moses vélhetőleg jobb szélsőnek jönne, és oda is csak cserének. Hulk-ban még mindig biztos vagyok hogy érkezik, csak valahogy a brazil játékosokkal mindig megy a huzavona, itt a legfrissebb:

Hulk's transfer to #CFC is being delayed by disagreements over the agent fee and the fact 'Rentistas' own 10% of Hulk's rights,says 'DN'. (via @cynegeticus)

Szerintem nem lenne rossz, ha jönne Hulk/Moses--Hazard/Piazón--Mata/Marin--Torres/Sturridge

Így, hogy maradt Di Matteo Lukaku szerintem tuti elmegy kölcsönbe, hisz tavaly se nagyon adott neki lehetőséget. Valószínűleg követi de Bruyne és Meki is.
Agent007ITK ezt a tagot megéri követni twitteren. Elég jó dolgokat szokott kiírni, amik általában be is jönnek. Hetekkel előre megmondott 3-4 igazolást eddig, ahogy néztem. Plusz már kb 3 hete folyamatosan mondja, hogy Hulk chelsea játékos lesz :)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#17904 Hozzászólás Szerző: focimark »

Blueflag írta:Torrest a padra... :lol: Megvesszük neki azt a kiszolgáló személyzetet Hazard, Hulk, Mata, Marin, De Bruyne személyében, amivel talán a világ összes csatára megelégedne... elmegy az a Didier Drogba, aki London kék, de talán piros felén is egy futballisten, a Chelsea legendája, az első számú csatár... minden adott lenne, hogy Torres jövőre szétalázza a világot két év böjt után, erre ÜLTESSÜK A PADRA?!!?!?!?! Lefordulok a székről mindjárt...
És mi van akkor ha éppenTorres (aki eddig nem sok mindent mutatott) továbbra is hozza a formáját?
Akkor majd télen lehet kapkodni, de lehet hogy addigra meg már eluszott a PL.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#17905 Hozzászólás Szerző: marknagy »

cfclegend2 írta:Szerintem Moses nem egy olyan rossz játékos, pláne, hogy csak a padra jönne. Ha Sturridge megy simán jó lenne helyette, mivel még csak 21 éves, és képességei alapján már régen kinőtte a Wigant.
Valencia is a Wiganban játszott, a MU-nak már első évében bevált, sőt mára már a PL legjobb jobbszélsője. Szerintem nem lesz rossz vétel Moses.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#17906 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... G-bid.html" onclick="window.open(this.href);return false;
remélem nem engedjük át nekik:@ mondjuk hulk sztem inkább játszana a chelseaben mint abba a retekben
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#17907 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Szerintem Moses nem egy olyan rossz játékos, pláne, hogy csak a padra jönne. Ha Sturridge megy simán jó lenne helyette, mivel még csak 21 éves, és képességei alapján már régen kinőtte a Wigant.
Why always me?

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#17908 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Torrest a padra... :lol: Megvesszük neki azt a kiszolgáló személyzetet Hazard, Hulk, Mata, Marin, De Bruyne személyében, amivel talán a világ összes csatára megelégedne... elmegy az a Didier Drogba, aki London kék, de talán piros felén is egy futballisten, a Chelsea legendája, az első számú csatár... minden adott lenne, hogy Torres jövőre szétalázza a világot két év böjt után, erre ÜLTESSÜK A PADRA?!!?!?!?! Lefordulok a székről mindjárt...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#17909 Hozzászólás Szerző: focimark »

marknagy írta:
focimark írta:
Bon írta:Moses? Megint töltelékekkel akarják feltölteni a csapatot? :| Azt hittem végre minőségi játékosok fognak jönni, de tévedtem. :?
Hol látod te hogy Hivatalosan idejött? Sztem Huntelaar kéne, Torres meg mehetne a padra.
Akkor adjuk el Torrest, ha a padra tervezünk vele...
Felőlem el adhatjuk, de 1 csatár kell Torres mellé, sztem Huntelaar pont jó lenne, és akár Felváltva is játszhatnának, vagy mitomén. :D

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#17910 Hozzászólás Szerző: marknagy »

focimark írta:
Bon írta:Moses? Megint töltelékekkel akarják feltölteni a csapatot? :| Azt hittem végre minőségi játékosok fognak jönni, de tévedtem. :?
Hol látod te hogy Hivatalosan idejött? Sztem Huntelaar kéne, Torres meg mehetne a padra.
Akkor adjuk el Torrest, ha a padra tervezünk vele...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#17911 Hozzászólás Szerző: béla »

Bon írta:Moses? Megint töltelékekkel akarják feltölteni a csapatot? :| Azt hittem végre minőségi játékosok fognak jönni, de tévedtem. :?
cserének tökéletes. Már 19 évesen a Wigan egyetlen értelmes játékosa volt... és még mindig csak 22...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#17912 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Rumour on Twitter from Agent007ITK (who some people seem to trust)
"I've been informed that Daniel Sturridge will be staying at Chelsea after being assured he will be given more opportunities as a striker."

Angol forumon találtam, ha ez igaz, akkor Moses vélhetőleg jobb szélsőnek jönne, és oda is csak cserének. Hulk-ban még mindig biztos vagyok hogy érkezik, csak valahogy a brazil játékosokkal mindig megy a huzavona, itt a legfrissebb:

Hulk's transfer to #CFC is being delayed by disagreements over the agent fee and the fact 'Rentistas' own 10% of Hulk's rights,says 'DN'. (via @cynegeticus)

Szerintem nem lenne rossz, ha jönne Hulk/Moses--Hazard/Piazón--Mata/Marin--Torres/Sturridge

Így, hogy maradt Di Matteo Lukaku szerintem tuti elmegy kölcsönbe, hisz tavaly se nagyon adott neki lehetőséget. Valószínűleg követi de Bruyne és Meki is.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17913 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Amazing24 írta:Mit szólnátok Srna-hoz? Már Carletto is leakarta igazolni és az EB-n is jól tolta. És nem utolsó sorban még a kp-n is bevethető. Vélemény?
Zenzo imádná !
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#17914 Hozzászólás Szerző: focimark »

Bon írta:Moses? Megint töltelékekkel akarják feltölteni a csapatot? :| Azt hittem végre minőségi játékosok fognak jönni, de tévedtem. :?
Hol látod te hogy Hivatalosan idejött? Sztem Huntelaar kéne, Torres meg mehetne a padra.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#17915 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Николаевич írta:
ChesterB írta:újabb jelölt jobbhátvédnek:

Chelsea Rumours ‏@ChelseaRumours
Looks like Newcastle are in pole position to sign Debuchy, while we're looking at Piszczek - rumours of £9m + Lukaku on loan. #CFC

Piszczek sem rossz kis játékos, akár ő is jöhetne.
Lukaku a Dortmundban? Hm, nem lenne rossz :) Lucas Barrios úgyis távozott, Lewandowski is lehet hogy elmegy. Ráadásul a BVB is 4-2-3-1-et játszana.
Egyetértek lehet mindkét csapat jól járna mert Barrios, Kagawa és úgy néz ki Lewandowski is távozik dortmundból így jól jöhet nekik egy csatár belgaként még meg is tudná értetni magát német közegben.
Piszczek jó lenne de áll. real is figyeli nálunk meg ki tudja mennyit játszana Iva mellett de még sok idő van lesz itt még elég játékosmozgás...

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#17916 Hozzászólás Szerző: Bon »

Moses? Megint töltelékekkel akarják feltölteni a csapatot? :| Azt hittem végre minőségi játékosok fognak jönni, de tévedtem. :?

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17917 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Ez meg más téma:

http://www1.skysports.com/football/news ... -Moses-bid" onclick="window.open(this.href);return false;

Konkrét ajánlatot tettünk Victor Mosesért. Gondolom cserecsatár posztra keresgélünk, puhatolózunk, ha Studge annyira elégedetlen a padozással, hogy lelécel. Nagy kár lenne, végre bizonyíthatna az igazi posztján, nagyon megnézném ott.
They do now.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#17918 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Mit szólnátok Srna-hoz? Már Carletto is leakarta igazolni és az EB-n is jól tolta. És nem utolsó sorban még a kp-n is bevethető. Vélemény?

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17919 Hozzászólás Szerző: putthelime »

emsanya írta:
putthelime írta:
emsanya írta:Az ajax meccsein Erikssen-el együtt a legjobbak voltak, most a 3 darab EB meccsen az egész kalapszar holland válogatottban ő is gyenge. Szóval csalóka és nem lehet 3 meccsen megítélni valakit, úgy hogy a másik 10 ember is nulla volt a pályán...
De egy védőt nem húznak úgy le a társak, ahogy egy irányítóval vagy csatárral tehetnék. A másik tíztől teljesen függetlenül bénázta el az 1v1-eket, helyezkedett rosszul, cumizott be cseleket. Ezek egyéni hiányosságok és a többségnek itt most pont ez a baja vele. Szerintem teljesen jogosan.
Van Persie meg másfél méterrel mellé lőtt minden labdát, Huntelaar hozzá sem ért a labdához, Sneijder-nek meg nem volt értékelhető átadása...

Értem amit mondasz, de a holland válogatott szerkezetileg is olyan rosszul volt felállítva, fejetlenség volt az egész válogatottban. 20 percig játszott előtte Robben, aztán átment másik oldalra, majd Van Perie-vel kellett volna a jobb szélen működnie és hasonlók, semmi elképzelés nem volt abban a csapatban, akárkit állítanak be, a fossal volt egyenlő...
Értem én is, Téged is marknagy, nem földbe döngölni akartam a szerencsétlent, vagy mindenért Őt hibáztatni, de ha már mindenképpen akarunk igazolni valakit Hutch és Iva "közé", akkor szerintem a jelenlegi forma és előző szezon alapján is van jobb megoldás.
They do now.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#17920 Hozzászólás Szerző: marknagy »

putthelime írta:
emsanya írta:Az ajax meccsein Erikssen-el együtt a legjobbak voltak, most a 3 darab EB meccsen az egész kalapszar holland válogatottban ő is gyenge. Szóval csalóka és nem lehet 3 meccsen megítélni valakit, úgy hogy a másik 10 ember is nulla volt a pályán...
De egy védőt nem húznak úgy le a társak, ahogy egy irányítóval vagy csatárral tehetnék. A másik tíztől teljesen függetlenül bénázta el az 1v1-eket, helyezkedett rosszul, cumizott be cseleket. Ezek egyéni hiányosságok és a többségnek itt most pont ez a baja vele. Szerintem teljesen jogosan.
Az a baj Wiel egyedül maradt az ellenfél szélsőjével szemben, mert nem zárt vissza Robben hogy segítsen. Pedig minden normális csapat védekezésénél a szélső is visszazár nehogy 1v2-be hagyják a szélsőhátvédet...
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése