FA-kupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: FA-kupa

#1681 Hozzászólás Szerző: makraemil »

szerintem nem arról kéne vitatkozni, h gól-e vagy sem. túl határeset ahhoz. de az biztos, h megadható, főleg akkor ha a bíró nem nézegeti előtte 10 percig több szögből a lassított felvételeken.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: FA-kupa

#1682 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Hegeee írta:
tiszi írta:Biztos nem volt a bent a labda? :D
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 9452_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Ennyit a köcsög médiáról ;) :D Ez bizony gólocska :P
Gól az, amikor a labda teljes terjedelménem áthalad a gólvonalon. Itt viszont egyértelmű hogy nem ment át teljesen..
Ha megnézed akkor Assou-Ekoto stoplisa a gólvonalon túl van (legalább is úgy látszik) és a labda a lábai között van. Még ez a kép sem egyértelmű.

Már 10 perce nézem egyfolytában a képet, de nem tudom eldönteni. Talán arra jutottam, hogy ez nem gól, de csak centikről van szó.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
White
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: FA-kupa

#1683 Hozzászólás Szerző: White »

Hegee nem legyél már vak az isten szerelmére..
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Hegeee
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2011. július 19., kedd 18:41
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: FA-kupa

#1684 Hozzászólás Szerző: Hegeee »

Gyebi írta:
Hegeee írta:
tiszi írta:Biztos nem volt a bent a labda? :D
Kép
Ennyit a köcsög médiáról ;) :D Ez bizony gólocska :P
Gól az, amikor a labda teljes terjedelménem áthalad a gólvonalon. Itt viszont egyértelmű hogy nem ment át teljesen..
Terry adidas címere van a vonal szélén... annál beljebb van a labda!
Kb. pont egy vonalba van vele a labda. Mivel nem oldalról lehet látni a képet ezért tűnik úgy hogy beljebb van, de szvsz nincs.
John Terry: Captain, leader, legend.

Gyebi
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 1:21
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: FA-kupa

#1685 Hozzászólás Szerző: Gyebi »

Hegeee írta:
tiszi írta:Biztos nem volt a bent a labda? :D
Kép
Ennyit a köcsög médiáról ;) :D Ez bizony gólocska :P
Gól az, amikor a labda teljes terjedelménem áthalad a gólvonalon. Itt viszont egyértelmű hogy nem ment át teljesen..
Terry adidas címere van a vonal szélén... annál beljebb van a labda!

Avatar
Hegeee
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2011. július 19., kedd 18:41
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: FA-kupa

#1686 Hozzászólás Szerző: Hegeee »

tiszi írta:Biztos nem volt a bent a labda? :D
Kép
Ennyit a köcsög médiáról ;) :D Ez bizony gólocska :P
Gól az, amikor a labda teljes terjedelménem áthalad a gólvonalon. Itt viszont egyértelmű hogy nem ment át teljesen..
John Terry: Captain, leader, legend.

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: FA-kupa

#1687 Hozzászólás Szerző: makraemil »

szerintem nem volt a bírónak sem könnyű dolga. ekotto lába nem volt a földön, h a vonalhoz lehessen viszonyítani. így meg, h a levegőben tartotta, és valljuk be a kép alapján inkább bent volt a labda mint nem + a bíró nem állt annyira közel az alaphoz, h totál lássa a történéseket (a kapufához vagy a golvonalhoz viszonyítva), így a gól abszolút megadható volt. meg ha jól emlékszem a lesbíró a tumultus másik felén volt ugyhogy ő aztán tényleg nem láthatott semmit.
egy biztos: ennél kevésbé egyértelmű helyzetekre is fújtak már be penált, vagy nem adtak meg gólt lesre hivatkozva, holott az szabályos volt. csak ez most jobban szúrja a szemet, mert nem egy átlagos hétvégi ligameccs volt hanem egy FA-kupa elődöntő.
ha pedig a többi gólba patrik és társai továbbra is belekívánják magyarázni, h nem születtek volna meg: Lampard szabadrúgásgóljához nemhiszem, h sok köze lett volna a csapatmorálnak vagy effélének. az bemegy így is, úgy is!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: FA-kupa

#1688 Hozzászólás Szerző: Chester »

5-1 után, nem tök mindegy, mit ír a média meg a sok sp*rs drukker? most az utóbbi meccseken végre nem csak rajtunk van a szopóálarc, hanem nekünk is kedveznek a bírók. barca ellen úgysem lesz, úgyhogy kár pattogni a médiának... legalább rájönnek, hogy az angol játékvezetés katasztrófa, és hiába esne emiatt vissza a barca, be kéne vezetni azt a videóbírót.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: FA-kupa

#1689 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Hát ez innen tényleg gólnak tűnik. :D
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FA-kupa

#1690 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Biztos nem volt a bent a labda? :D
Kép
Ennyit a köcsög médiáról ;) :D Ez bizony gólocska :P

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: FA-kupa

#1691 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

marknagy írta:A Barcát is sokan vádolják hogy tolják a bírók, holott a bajnokságban rendre a Real javára tévednek. (Igaz tegnap a Barca kapott egy kamu 11-est.)
ezt kifejthetnéd nekem az arra alkalmas topikban. :)

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: FA-kupa

#1692 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Николаевич írta:
ChesterB írta:egy malouda is gólt lőtt ennek a sp*rsnek. szerintem ennél nagyobb oltás és kritika nincs. :lol: :lol: pedig még vártam egy bosingwa beadásból szerzett kalou gólt, de ennyire nem aláztuk meg őket..... DE! :D

:D Szinte előttem van:

Bosingwa végigvágtáz a szélen, Balet és Assou-Ekottot maga mögött hagyva mesterien tekeri be a jobb szélről, amit Sturridge szépen lekezel, és lepasszolja Kalounak a labdát, aki bebombázza a Sp*rs kapujába.
Rabonával :D
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: FA-kupa

#1693 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Patrik17 írta:Gondoljatok bele hogyha ma ugyanezek történnek csak mondjuk a Chelsea helyett a MU játszik. Egy ilyen gólt után 6napig az menne minden hozzászólásban hogy a MU megvette a bírókat és tolja őket az egész angol labdarúgó szövetség.
Én nem azt mondom hogy a Chelseat tolja mert egyáltalán nem, csak már megfigyeltem hogyha a MUnak kedveznek a játékvezetők vagy a szerencse akkor napokig az a téma hogy milyen undorító a MU, meg az FA meg hogy fortuna velük van de hogyha a Chelseanek van egy kis szerencséje, vagy a Chelsea javára tévednek a bírók akkor elintézitek annyival hogy benne van.
Nem a kettősmércével van bajom mert nyilván elfogultak vagytok ami normális is, csak ezek a meccsek szerintem azért jussanak majd eszetekbe akkor amikor legközelebb a MU javára tévednek és itt mindenki szitkozódik. Mert amúgy nyilván nem fizetik le a bírókat, meg nem veszik meg az FA-t...


u.i. és légyszíves kíméljetek az olyan privátoktól/ hozzászólásoktól hogy takarodjak innen, meg kussoljak, pusztán gondoljátok át amit írok mert szerintem egyáltalán nem hülyeség.
A Barcát is sokan vádolják hogy tolják a bírók, holott a bajnokságban rendre a Real javára tévednek. (Igaz tegnap a Barca kapott egy kamu 11-est.)

Más: Ez a játék elég lesz ahhoz hogy a Liverpool, Arsenalt, Newcastle-t üssük, viszont a Barca ellen ez is kevés. Ott önkívületi állapotban kell játszaniuk a fiúknak. :roll:
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: FA-kupa

#1694 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

ChesterB írta:Nem várok 3-0-ás parádét, de egy 1-0 simán bennünk van.
Az a lényeg hogy ne legyen idegenben lőtt góljuk, és a Chelsea szerezzen legalább egy gólt a Camp Nouba. Ez döntő lehet szerintem, mert én egyáltalán nem egyoldalú párharccal számolok.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: FA-kupa

#1695 Hozzászólás Szerző: Chester »

van egy olyan érzésem, hogy nem lesz egyszerű meccs ez a döntő :? kíváncsi vagyok, ez a mai csoda hogy hat majd szerdán a srácokra. Nem várok 3-0-ás parádét, de egy 1-0 simán bennünk van. Az ötödik gólunknál már szakadtam :lol: jó kis meccs lesz szerdán :P

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: FA-kupa

#1696 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

tru23 írta:de a Sp*rs találata a fantomgól után született, 2-0s állásnál, tehát nem volt 1-1.
0-1 volt amikor megadták Mata gólját. Ha nem adják meg 0-1, és ha így lő gólt a Sp*rs akkor 1-1.
tru23 írta:Ha meg abban maradunk, hogy egy teljesen más meccs lett volna, akkor az sem biztos, hogy egyáltalán megszületik a Sp*rs gólja bármikor is.
ezt mondtam hogy teljesen más meccs lett volna.akár 1-1-el. de lehet úgy 0-7 lett volna. nem lehet tudni.

u.i. visszaolvasva, azt írtam hogy 1-1-el más lett volna a meccs. nyilván nem biztos hogy 1-1 lett volna csak esélyes hogy másképp alakult volna a meccs. rosszul fogalmaztam az előbb.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: FA-kupa

#1697 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

2012.05.05, szombat 13:45Liverpool, Anfield LiverpoolChelsea
Azért dúrva, hogy pont kupadöntő napján játszottunk volna pool-al PL-ben is nem kis véletlen :shock: :o :D

Avatar
White
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: FA-kupa

#1698 Hozzászólás Szerző: White »

Give me five Tottenham fan
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: FA-kupa

#1699 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Patrik17 írta:Gondoljatok bele hogyha ma ugyanezek történnek csak mondjuk a Chelsea helyett a MU játszik. Egy ilyen gólt után 6napig az menne minden hozzászólásban hogy a MU megvette a bírókat és tolja őket az egész angol labdarúgó szövetség.
Én nem azt mondom hogy a Chelseat tolja mert egyáltalán nem, csak már megfigyeltem hogyha a MUnak kedveznek a játékvezetők vagy a szerencse akkor napokig az a téma hogy milyen undorító a MU, meg az FA meg hogy fortuna velük van de hogyha a Chelseanek van egy kis szerencséje, vagy a Chelsea javára tévednek a bírók akkor elintézitek annyival hogy benne van.
Nem a kettősmércével van bajom mert nyilván elfogultak vagytok ami normális is, csak ezek a meccsek szerintem azért jussanak majd eszetekbe akkor amikor legközelebb a MU javára tévednek és itt mindenki szitkozódik. Mert amúgy nyilván nem fizetik le a bírókat, meg nem veszik meg az FA-t...


u.i. és légyszíves kíméljetek az olyan privátoktól/ hozzászólásoktól hogy takarodjak innen, meg kussoljak, pusztán gondoljátok át amit írok mert szerintem egyáltalán nem hülyeség.
Nem rossz amiket írtál,de akkor lenne igaz,ha ezzel a góllal nyertünk volna,DE NEM !!! Egy kissebbfajta alázás volt a vége ! Nem ugyanaz mikor 3 góllal vezetünk a MU ellen és 10 perc alatt befújnak nekik 2 tizit és két vitatott esetnél mi egyet sem kapunk ! Asszem ez egy másik kávéház !

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: FA-kupa

#1700 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Patrik17 írta: Nyert volna a Chelsea ez a gól nélkül is. Csak teljesen más meccs lett volna. Főleg 1-1 után. Mert ha így nézzük hogy -1 gól a végeredményből, akkor sima 1-4, úgyis sima, így is. Csak azért 1-1nél más lett volna a meccs. Nem mondom hogy EZ volt a döntő, csak merően befolyásolta a végeredményt és a mérkőzés alakulását.
Összességében igazad van, de a Sp*rs találata a fantomgól után született, 2-0s állásnál, tehát nem volt 1-1. Ha meg abban maradunk, hogy egy teljesen más meccs lett volna, akkor az sem biztos, hogy egyáltalán megszületik a Sp*rs gólja bármikor is.
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Válasz küldése