Andre Villas-Boas

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#21 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Ron Gourlay-nél kevesebb ember volt az elmúlt 10 évben, aki ekkora klubfék lett volna. Buck is idejött, aztán elkényelmesedett. Emenalo meg maga egy revüműsor.
Ebben meg kell említeni a Bayern-t, korábbi csillagok ülnek, akik a családjuknak érzik a klubot. Úgy is dolgoznak, sztem reggel 7-től este 8-ig. Abra már sokszor bizonyította, hogy rossz emberismerő, és ilyenek sleppel veszi körül magát.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Roberto Di Matteo

#22 Hozzászólás Szerző: Bubi »

s_bala30 írta:
Igen te óriási bölcsességeket fogalmaztál meg:) Mindegy az érveiddel nem értettem egyet és bocs hogy a "feleannyi nyomást" szókapcsolatot kicsit kisebbnek éreztem mint ahogy te azt gondoltad:) Dehát megint olyanokat írsz hogy pl Di Matteonak nem kötelező játszatnia Lukakut, miért Boásnak kellett, be sem tette csak néha 5-10 percere. AVB úgy értelmezte a fiatalítást hogy adott pár percet Lukakunak, meg néha kezdett Romeu, és a fiatalítás jegyében kölcsönadta Josht. Hurrá. Inkább nem vitatkozom veled mert túl éles a logikád.
A te logikaddal vannak gyokeres problemak, ha azthiszed, hogy egy ilyen nyugger bandat aminek minden maradek ereje az osszeszokottsagaban rejlik fel ev alatt le lehet cserelni. Illetve le lehet, egesz egyszeruen jatszathatja kezdokent Bertrandot, Lukakut es Josht ha nincs az ott a "tavlati terveink" mellett, hogy eredmenyeket is elvarnak, gondolok itt BL indulasra, valami kupara es biztato jatekra.

Sokszor leirtam mar, hogy egy Manchester UTDbe, Barcelonaba vagy Real Madridba be lehet dobni a meccsek 90%an 1-1 fiatal jatekost, hogy hagy fejlodjon, mert a tobbi klasszis kompenzalja az esetleges hibait, tapasztalatlansagabol adodo hianyossagait, de egy haldoklo keretbe ahol az oregebbek lazadnak minden egyes percert amit a palyan kivul kell tolteniuk, nem lehet meg raadaskent kiserletezgetni.

Egyebkent is, van ket olyan csatarunk hogy Torres es Drogba. Oke, szr formaban vannak, de az ilyen jatekosokat jatszatni kell, mert 1-1 villanasuk 3 pontot erhet, es csak igy nyerhetik vissza azokat a klasszis erenyeiket, amiert annyiba kerulnek amennyibe. Raadasul meg Sturridge is Lukaku elott van a kozepcsatar rangsorban, mert szeretne ott jatszani, tud ott jatszani es a malouda ill. Kalou nyujtotta "lehetosegek" tenye vegett meg is teheti alkalomadtan, hogy ott jatszon.

Szoval Te azt mondod, hogy "Villas Boas aztmondta hogy fiatalitani akar, de nem fiatalitott amig itt volt", igen am, nagyon ravasz vagy... Korubelul mint egy tolgyfapolc. Azt leszamitva igy is van, hogy amig a vilag legjobb VKPjanak szeles korben elismert Essien fel nem epult, addig Romeu is gyakran jatszott, Sturridge-ot meg nemes egyszeruseggel beepitette a csapatba.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Andre Villas-Boas

#23 Hozzászólás Szerző: Bubi »

s_bala30 írta:A nagy változtatás annyi hogy a játékosokat Di Matteonak sikerült motiválni és elfogadtatnia magát velük.


"Folyamatosan kellett volna frissiteni a keretet 2007 utan, es nem olyan kozepszeru jatekosokat igazolni, mint Malouda, Anelka, Meireles, vagy a kiegett Ballack es Shevcsenko"
Ebből a felsorolásodból max Meireles és Shevcsenko nem volt jó választás, a többiekre meg elég merész azt írni hogy középszerű játékosok:) Anelka-t el sem kellett volna elküldeni az idény végéig, egyesek erre mondják hogy AVB tökös volt amiért kidobta, szerintem meg egy idióta, pláne úgy hogy helyette nem igazolt senkit és nem játszatta mondjuk Lukakut.

költői kérdés:
Miért legyen egy látszólag alkalmatlan edző évekig a kispadon?
Az a baj, hogy a vezetoseg is olyan emberekbol all, mint te, akik csak az orrukig latnak el, de tavlati tervekrol beszelnek.
Kovetkezetesseg nulla.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Roberto Di Matteo

#24 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Blueflag írta:Szerintem ha Lukaku nélkül szárnyaltunk volna, akkor Boason sem kéri számon senki, hogy nem játszik. Mivel volt két szemétszar centerünk, néha mindkettő sérült vagy beteg volt, persze hogy reklamáltunk... aki zsinórban öt döntetlen után is kiküldi ugyanazt a kezdő 11-et, az nyílvánvalóan nem normális.
Nem túlzás ez egy kicsit, h zsinórban 5 meccsig ugyanaz a kezdő? Lukakut meg lehet azért nem láttuk többet játszani mert a szemétszar centereink még így is jobbak voltak nála.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#25 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Szerintem ha Lukaku nélkül szárnyaltunk volna, akkor Boason sem kéri számon senki, hogy nem játszik. Mivel volt két szemétszar centerünk, néha mindkettő sérült vagy beteg volt, persze hogy reklamáltunk... aki zsinórban öt döntetlen után is kiküldi ugyanazt a kezdő 11-et, az nyílvánvalóan nem normális.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#26 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

http://www1.skysports.com/football/news ... h-with-AVB" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

shade3
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010. október 3., vasárnap 19:03
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Andre Villas-Boas

#27 Hozzászólás Szerző: shade3 »

jkopfner írta:Akkor is szerintem mellébeszélés az egész. Egyik napról a másikra megtanultak hajtani, küzdeni? AVB alatt lagymatag teszetoszáskodás volt a pályán, Di Matteo-nál meg felszántják a pályát? Nem a klubbért, a kék mezért és a szurkolókért kellene minden meccsen meghalniuk a pályán? Mocskos, szar emberek vannak a csapatban emberileg, akik túl nagy befolyással rendelkeznek, tisztelet a kivételnek. Abramovics-ot sem irigylem, amiért meg kellett hoznia szerintem eddigi legnehezebb döntését. Egyik oldalon a játékosok, másik oldalon AVB. És kérem, hogy ne gyertek már azzal, hogy mindig AVB után sírok, mert ebben az egészben nem az Ő személye a lényeg. Az AVB-t be lehet helyettesíteni tetszőleges más nevekkel.
Ha olyan szar emberek vannak itt, nem tudom miért ennek a csapatnak szurkolsz.
Azok a szar emberek egész jól játszanak, ha nincsenek elnyomva és belekényszerítve olyan helyzetbe, ami nem működik.

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Andre Villas-Boas

#28 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

A nagy változtatás annyi hogy a játékosokat Di Matteonak sikerült motiválni és elfogadtatnia magát velük.


"Folyamatosan kellett volna frissiteni a keretet 2007 utan, es nem olyan kozepszeru jatekosokat igazolni, mint Malouda, Anelka, Meireles, vagy a kiegett Ballack es Shevcsenko"
Ebből a felsorolásodból max Meireles és Shevcsenko nem volt jó választás, a többiekre meg elég merész azt írni hogy középszerű játékosok:) Anelka-t el sem kellett volna elküldeni az idény végéig, egyesek erre mondják hogy AVB tökös volt amiért kidobta, szerintem meg egy idióta, pláne úgy hogy helyette nem igazolt senkit és nem játszatta mondjuk Lukakut.

költői kérdés:
Miért legyen egy látszólag alkalmatlan edző évekig a kispadon?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Andre Villas-Boas

#29 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AVB minden lehetseges formaciot kiprobalt a csapattal, ami szobajohet a jelenlegi jatekosallomannyal. Nem tudom, hogy mik azok a nagy valtoztatasok jelenleg, amikert mar sirt a vilag honapok ota, hiszen oly egyertelmuek voltak, csak az ostoba portugal nem latta, de most vegre VAN. ... !?

Chiedis rovid es tomor velemenye hibatlan, mar szerintem.

AVB hosszutavra tervezett, ezert lett idehozva, es ezert vagyunk mi hatalmas bohocok. Nyilatkozzuk mar 2 eve orrba szajba a jovo csapata temat, fiatalok beepitese, utanpotlasbol taplalkozas, kezdobe es posztra FIATAL igazolasok realis aron... Most ezt vagy fel ev alatt vartak el, vagy egyszeruen hulyek ulnek ott folul. Bohocok. Sokaig vedtem a vezetoseget az olyan velemenyektol, miszerint dilettansak, befolyasolhatoak, de ma mar en is ezen a velemenyen vagyok.

Nem csak azert, mert most kirugtak AVBt fel ev utan. Nem is azert, mert hagytuk a keretet megoregedni, beposhadni. Nem is azert, mert ugy cserelgetjuk az edzoket mint mas az alsogatyat, vagy mert hagytuk, hogy a jatekosainkkal annyira elszaladjon a lo, hogy ma mar azthiszik hogy nelkuluk nem letezik a vilag, es meg sorolhatnam. Egyikert sem haragszom nagyon egyenkent, amiert nagyon haragszom, az ezeknek az egyvelege.

Folyamatosan kellett volna frissiteni a keretet 2007 utan, es nem olyan kozepszeru jatekosokat igazolni, mint Malouda, Anelka, Meireles, vagy a kiegett Ballack es Shevcsenko. Nem kellett volna hagyni itt olyan jatekosokat semmittenni mint Kalou... Nem kellett volna olyan jatekosokat elengedni mint Stoch, Tore vagy Duff. Duff meg a mai napig jobb mint Malouda, Kalou es Anelka egyuttveve! Csupa sziv jatekos, a palyan fog vegkimerulesben vagy szivrohamban elhunyni, es az lesz a legszebb halal szamara, amit el tud kepzelni, es ha bar mint edzo nem a kedvencem, nem kellett volna elengedni Mourinhot, mert o nem ment volna innen sehova.

Ne egyik pillanatrol a masikra akarjanak csapatotepiteni utanpotlasbol, es ezt "hosszutavu gondolkodasnak" nevezni, aztan ha meg is van 1-2 olyan hulye aki ezt megprobalja, akkor ne csodalkozzanak ha 5. helyen figyelunk januar vegen. Mit varnak ezek egyaltalan, mit gondolnak...? Ha nem folyamatos, fokozatos es nem "nyilt titokkent" kezelt a fiatalitas, akkor azon se csodalkozzanak ha nehany nagykepu nyugger, mit nehany, a tobbseg egy galerit alkot, es ezt megprobaljak, mitobb SZABOTALJAK. Persze, hogy nem tetszett nekik a "itt az ideje a tengerentuli kalandnak sracok" tema. Ez szepen jellemzi oket, de reszben meg tudom erteni, ebben a korban mar lehet egy kicsit onzobb a focista, talan gondolhatnak tobbet magukra.

Szar ez ahogy van, nagy szar, ideje kilapatolni! Nyaron valtozasokat varok, mert ha nem, akkor egy hajszalnyit sem leszek pozitiv agusztus vegen, elore el fogja bszni az evem masik felet is az, hogy tudom, a NO1 hobbim csak arra lesz jo, hogy elbssza a kedvemet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Andre Villas-Boas

#30 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

"It makes you laugh. All these senior players coming out with explanations of their relationship with AVB designed to show them in the best light. We only have to look at their performance against Napoli and compare that with their performance in previous matches to see that they were not trying. Spoilt brats comes to mind."

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#31 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Akkor is szerintem mellébeszélés az egész. Egyik napról a másikra megtanultak hajtani, küzdeni? AVB alatt lagymatag teszetoszáskodás volt a pályán, Di Matteo-nál meg felszántják a pályát? Nem a klubbért, a kék mezért és a szurkolókért kellene minden meccsen meghalniuk a pályán? Mocskos, szar emberek vannak a csapatban emberileg, akik túl nagy befolyással rendelkeznek, tisztelet a kivételnek. Abramovics-ot sem irigylem, amiért meg kellett hoznia szerintem eddigi legnehezebb döntését. Egyik oldalon a játékosok, másik oldalon AVB. És kérem, hogy ne gyertek már azzal, hogy mindig AVB után sírok, mert ebben az egészben nem az Ő személye a lényeg. Az AVB-t be lehet helyettesíteni tetszőleges más nevekkel.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Andre Villas-Boas

#32 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

chiedis írta: Most jön az utolsó kegyelemdöfésem: Giggs és Scholes többet értek el pályafutásaik alatt, mint itt az öregek, és egyik sem rinyapicsázik. Itt látszik h hatalmas ego-val vannak felveretezve a srácok, sajnos még többen is. Giggs 3 meccsenként kap 10 percet és abban a kis időben akar bizonyítani. Nem h nem kirúgatni akarnak, még csak be se szólnak az edzőnek. Hálás fajták.

Talán pont ez a baj. Giggs és Scholes ugyan ezer éve az Unitedben fociznak, de amikor felkerültek a Reservesből már Sir Alkesz volt az edzőjük. Itt meg jönnek-mennek az arcok, Lampard 12. éve van itt, és idehoztak egy vele egyidős portugál górét, valószínűleg ezt nem akarták lenyelni.

Bár ez szerintem sem mentség, a profi focistának az a dolga hogy focizzon, szerződés kötelezi erre. Ha nem tesz eleget a benne foglaltaknak akkor ennyi.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Andre Villas-Boas

#33 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Blueflag írta:marknagy: ennek a fele vagy máshogy van benne, vagy nincs is benne a Skysports-os cikkben, szóval ezt most nem tudom mire vélni. :) Lehet, hogy Facebook-os barátaink kicsit kiegészítették, ahogy szokták.
Sztem ez a guardianról lett átírva, most hogy utána néztem. A magyar fordítást a foufourtwo írta, csak nem tudom melyik angol lapból.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#34 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Blueflag írta:
gerawba írta:Lampard érdekes nyilatkozata AVB-ről:
http://www1.skysports.com/football/news ... -on-future" onclick="window.open(this.href);return false;
Szerintem semmi érdekes nincs ebben, legalábbis én hetek óta ezt mondom, amit most Lampard is elmondott. AVB egy olyan taktikát és felfogást húzott rá a keretre, ami a nyári bevásárlás után akár működhetett volna, de attól még idén csoda, ha elcsíptünk volna egy EL-helyet. Kétlem, hogy AVB jövő évi terveiben nem szerepelt egy BL-indulás, mégsem tett semmit azért, hogy a mostani keretből kihozza a maximumot. És kövezzetek meg, de faszság volt Anelka elküldése is, mert Kalou-t és Maloudát ha összeadjuk, akkor is Nico a jobb. Persze ez csak apróbetű egy nagyon hosszú lista végén.

"His plan was long-term. But somewhere in the middle of that, the present didn't go so well - and that's where the problems came."
"A lot of people think the players didn't play for him or respond. We did but it just didn't work out."


Számomra ez a két kulcsmondat. Profi játékosok nem csinálnak olyat, hogy na most direkt nem focizunk és kirugatjuk az edzőt. Akkor nem lett volna ennyi 3 centivel kimaradt ziccerünk, sokszor jobb statisztikánk az ellenfélnél. Egyszerűen AVB személye és taktikája alkalmatlan volt ehhez a csapathoz, és kár ennél többet belelátni.

marknagy: ennek a fele vagy máshogy van benne, vagy nincs is benne a Skysports-os cikkben, szóval ezt most nem tudom mire vélni. :) Lehet, hogy Facebook-os barátaink kicsit kiegészítették, ahogy szokták.
Scolari kirúgatása után nyíltan vállalták. Profik voltak akkor is. Ne mentsük azért a srácokat. De AVB-t sem értem h minek hozzák fel úgy kompletten a médiában, mert már iszonyatosan a múlt és 5 évig biztos nem lesz az edzőnk. Lampard hízelgőt nyilatkozott, de kétlem h bárki megmerte volna húzni AVB-n kívül h esélyt adjon másnak a helyén. Ébresztő Alice, a Napoli meccsen kívül már peremen fut 1 éve Lampard és nem hiszem h nyártól mondjuk miatta nem kéne igazolnunk egy Modric-ot mondjuk.
Most jön az utolsó kegyelemdöfésem: Giggs és Scholes többet értek el pályafutásaik alatt, mint itt az öregek, és egyik sem rinyapicsázik. Itt látszik h hatalmas ego-val vannak felveretezve a srácok, sajnos még többen is. Giggs 3 meccsenként kap 10 percet és abban a kis időben akar bizonyítani. Nem h nem kirúgatni akarnak, még csak be se szólnak az edzőnek. Hálás fajták.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#35 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

gerawba írta:Lampard érdekes nyilatkozata AVB-ről:
http://www1.skysports.com/football/news ... -on-future" onclick="window.open(this.href);return false;
Szerintem semmi érdekes nincs ebben, legalábbis én hetek óta ezt mondom, amit most Lampard is elmondott. AVB egy olyan taktikát és felfogást húzott rá a keretre, ami a nyári bevásárlás után akár működhetett volna, de attól még idén csoda, ha elcsíptünk volna egy EL-helyet. Kétlem, hogy AVB jövő évi terveiben nem szerepelt egy BL-indulás, mégsem tett semmit azért, hogy a mostani keretből kihozza a maximumot. És kövezzetek meg, de faszság volt Anelka elküldése is, mert Kalou-t és Maloudát ha összeadjuk, akkor is Nico a jobb. Persze ez csak apróbetű egy nagyon hosszú lista végén.

"His plan was long-term. But somewhere in the middle of that, the present didn't go so well - and that's where the problems came."
"A lot of people think the players didn't play for him or respond. We did but it just didn't work out."


Számomra ez a két kulcsmondat. Profi játékosok nem csinálnak olyat, hogy na most direkt nem focizunk és kirugatjuk az edzőt. Akkor nem lett volna ennyi 3 centivel kimaradt ziccerünk, sokszor jobb statisztikánk az ellenfélnél. Egyszerűen AVB személye és taktikája alkalmatlan volt ehhez a csapathoz, és kár ennél többet belelátni.

marknagy: ennek a fele vagy máshogy van benne, vagy nincs is benne a Skysports-os cikkben, szóval ezt most nem tudom mire vélni. :) Lehet, hogy Facebook-os barátaink kicsit kiegészítették, ahogy szokták.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Andre Villas-Boas

#36 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Magyarul a nyilatkozat:

Lampard kitálal Villas-Boasról

A Chelsea 33 éves középpályásától megtudjuk, mi volt a gondja Villas-Boassal, miét nem érzi magát öregnek és miért nem hagyta szó nélkül a mellőzését.

Mióta André Villas-Boast elküldték a Chelsea-től, a „Kékek” megállás nélkül nyernek, s aki az összeállítást böngészi, az rögvest kiszúrja, hogy más változások is történtek a portugál óta. Visszakerültek a régiek, az AVB becenevű edző szerint kiöregedett sztárok, Frank Lampard és John Terry. Lampardot megrohanta az angol média, hogy a három győztes meccs, főképp a Napoli elleni BL-továbbjutás, s leginkább saját szereplése fényében hogy értékeli a Villas-Boas–féle korszakot.

„Villas-Boas reggel héttől este hétig vagy még utána is dolgozott. Mindent jól akart csinálni és megpróbálta megreformálni a Chelsea-t. Hosszú távon gondolkodott, de a jelenben nem jöttek az eredmények. Hát, hogy lehet az, hogy csak ötödikek vagyunk a Premier League-ben? Rengeteg potenciál van bennünk és ennek ki kellett volna jönnie az összes angol csapat ellen.” – mondja Frank Lampard, aki 33 évesen az öregek közé tartozott, és aki kárvallottja volt Villas-Boas fiatalítási terveinek.

„A változásokat nem szabad erőltetni! Ha jönnek fiatalok, akik megharcoltak a helyükért és „letépik” róla a mezt, akkor átadom a helyet. Paul Scholes vagy Ryan Giggs tapasztalt játékosok, nem látom az okát, hogy miért ne játszhatnék még évekig.”
A Napoli elleni idegenbeli meccs előtt Villas-Boas kihirdette az Ashley Cole és Frank Lampard nélküli kezdőcsapatot, majd a Chelsea nyolcasa szóvá tette, hogy ilyen fontos meccsen talán neki is játszania kellene. „Megmondtam neki, hogy játszanom kellene. Nem én lettem volna, ha ezt nem teszem szóvá. Megtehetném, hogy ülök a kispadon, élvezem az életet és felveszem a fizetésemet, de én játszani akarok!”

Lampard megerősítette, nem volt jó kapcsolatban Villas-Boassal, de a kirúgása után sms-ben kívánt sok sikert a további pályafutásához és szinte azonnal érkezett a portugál válasza. „Úriemberként viselkedett.” – mondta a Lampard.

/forrás: facebook/
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2012. március 18., vasárnap 12:30-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Andre Villas-Boas

#37 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Lampard érdekes nyilatkozata AVB-ről:
http://www1.skysports.com/football/news ... -on-future" onclick="window.open(this.href);return false;

Sms-t küldött Boasnak a kirúgása után illetve tagadja, hogy nem tettek volna meg mindent AVB alatt a pályán.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Andre Villas-Boas

#38 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

s_bala30 írta:Nem mondtam hogy Carlo nem tudott motiválni, nála is volt egy hullámvölgy de utána, sikerült neki felrázni a csapatot és behúztuk a 2. helyet. El sem kellett volna küldeni. Minden csapatnál van hullámvölgy de AVB alatt ez csak elhúzódni látszott. Különben sem egyszerű hosszútávra jó edzőt találni lásd Real, Inter, Milan. Ezek a csapatok is váltogatták elég sűrűn az edzőt mire megtalálták a megfelelőt (Inter még mindig keresi:). Szóval még mindig nem értem miért sírnak itt egyesek Villás Boás után:)
Így van, szerintem sem kellett volna elküldeni Carlot, ellenben Boast meggondolatlanság volt idehozni. Igéretes edző, de pont az a baj, hogy még "csak" igéretes. Egy biztos, hogy nagy sikereket fog elérni, de ide még kevés volt.
Why always me?

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Andre Villas-Boas

#39 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Nem mondtam hogy Carlo nem tudott motiválni, nála is volt egy hullámvölgy de utána, sikerült neki felrázni a csapatot és behúztuk a 2. helyet. El sem kellett volna küldeni. Minden csapatnál van hullámvölgy de AVB alatt ez csak elhúzódni látszott. Különben sem egyszerű hosszútávra jó edzőt találni lásd Real, Inter, Milan. Ezek a csapatok is váltogatták elég sűrűn az edzőt mire megtalálták a megfelelőt (Inter még mindig keresi:). Szóval még mindig nem értem miért sírnak itt egyesek Villás Boás után:)

tru23

Re: Andre Villas-Boas

#40 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Se Carlo, se AVB nem tudott motiválni. Akkor ki tud? Tornyi Barna?

Minden edzőváltás kikerülhetetlen következménye az időszakos formajavulás, az edző személyétől függetlenül. Felkavarodik az állóvíz, mindenki a kezdőbe akar kerülni, be akar vágódni. Ez egy iszonyat fontos, sorsdöntő BL meccsen 2x-esen jön ki.

Nagyon örülök a továbbjutásunknak, és Robi sikereinek, de nem fogok magamaláfosni, és nem feledteti velem sem az eddigi szezont, sem azt, ahogy elbántunk AVB-vel. Ez a rövid ideig tartó siker semmit nem ér.

Sajnos erősen félek, hogy ha Robi nagyot alkot idén, kap egy szerződést, akkor jövőre megint belefog bukni ebbe az egészbe. Még mindig ugyanaz a rohadt edző és játékostemető csapat vagyunk, és Torres sem tanulta meg eltalálni a kaput.

Tudom, minek vészmadárkodok, most örüljek a győzelemnek meg minden, örültem is, de ma már a helyi érzéstelenítés hatása elmúlt. Ide komoly műtét, és alapos kivizsgálás kell, és akkor tényleg boldog leszek. Adná az ég, hogy Robi lesz a főorvos, és teljes lesz a felépülés. De ez alattomosabb mint a rák.

Lezárt