Andre Villas-Boas

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Andre Villas-Boas

#1061 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Látod? Pont erről pofázok. Ki kell próbálni??? De a mostanit elküldenéd 5 hónap után. Gratulálok!!!! Hiddinkről meg elmondtam már a véleményem. De a gyengébbek kedvéért itt egy kicsi emlékeztető: Amikor jött, akkor megmondta, hogy csak szezon végéig. Nem maradna, mert neki teher egy klubot irányítani. Aztán, amikor gázos lett a szitu a válogatottnál, akkor már dolgozna egy klub csapat élén. Majd nyáron, amikor szóba hozták velünk, hogy kéne, akkor ismét csak a száját húzta. Majd nem is olyan régen ismét azt mondta, hogy jót tenne neki, ha egy klubot vezethetne. Őszintén? Baromira nem akart ő ide jönni! Ha akarta volna, már ő lett volna nyáron is! Sőt!!! El sem ment volna.

Avatar
dotta98
Hozzászólások: 284
Csatlakozott: 2010. december 29., szerda 22:36
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Mohács
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1062 Hozzászólás Szerző: dotta98 »

Chucky írta:
dotta98 írta:
mikel12 írta:Boas takarodj már és ne a imádott csapatomat tedd tönkre!!!
Hiddink sokkal jobb lett volna már akkor mondtam amikor Boas jött.
a Portugál bajnokságot egy senki edzővel is nyerte volna a Porto, EL-be se voltak nagy ellenfelei, Braga kb egy Everton-nal rakható össze, a Villareal meg már akkor nagyon cseszett formába volt...15 milka megint rossz helyre ment!!

HIDINK-ET!!!
Van Basten se lett volna rossz döntés Boas helyett.
Van Basten??? Hiszen egy gyenge holland bajnokságban tönkre vágta az Ajaxot! Tényleg ő kell ide. Fasza....
Tavaly jobb volt,de szerintem még mindig jobb,mint Boas,ki kell próbálni. :D
Hajrá Chelsea!

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Andre Villas-Boas

#1063 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Az a vicc, hogy valaki még azt mondja, hogy Boas igéretes edző. Ide nem igéret kell, hanem érett és határozott edző kell, mint Hiddink. Olyan ember aki fel tudja építeni a csapatot egy jó 10 évre. Erre Boas egyértelműen képtelen. Ha sokan a fél keretet le akarják cserélni akkor edzőt is kéne, mert a jelenlegi keretben több van annál, amit Boas kihoz belőle.
Ha a télen nem változik semmi, akkor örülhetünk a 6. helynek
Why always me?

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Andre Villas-Boas

#1064 Hozzászólás Szerző: Chucky »

dotta98 írta:
mikel12 írta:Boas takarodj már és ne a imádott csapatomat tedd tönkre!!!
Hiddink sokkal jobb lett volna már akkor mondtam amikor Boas jött.
a Portugál bajnokságot egy senki edzővel is nyerte volna a Porto, EL-be se voltak nagy ellenfelei, Braga kb egy Everton-nal rakható össze, a Villareal meg már akkor nagyon cseszett formába volt...15 milka megint rossz helyre ment!!

HIDINK-ET!!!
Van Basten se lett volna rossz döntés Boas helyett.
Van Basten??? Hiszen egy gyenge holland bajnokságban tönkre vágta az Ajaxot! Tényleg ő kell ide. Fasza....

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Andre Villas-Boas

#1065 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Azért érdekesek vagytok ám! "Ha nem igazol 2-3 játékost..." Még jó, hogy ti szabtok feltételt! Annyira nehéz felfogni, hogy nem úgy működik az élet, hogy AKAROM, és az már meg is van? Odahaza lehet így megy, de sajnos alapvetően ez nem működik. Én is akarok egy jobb állást! Akarom, hogy ne menjen fel most 2 hét alatt 10 egységgel a benzin ára? ÉS??? Így lesz?

Az igazolás sem így megy. Nem hiszem el, hogy ilyen hamar elfelejtettétek Pastore, Modric, vagy a ropi brazil gennygócot! De ha már ennyire hőbörög mindenki, akkor megkérdezném, hogy kit kellett volna akkor hozni ide?? És nekem ne jöjjön senki azzal, hogy CA-nak maradnia kellett volna, mert itt nem ezek a mondatok hangzottak el tavasszal! Szóval akkor ki? Hiddink? Ugyan már! Nyáron is megmondtam, hogy ne is jöjjön ide, ha ennyire kéreti magát. Egy valag kifogást hozott fel, aztán most meg örömmel lenne egy klub edzője. Hogy van ez? Hozzáteszem Tore is leírta a nagy igazságot, hogy 65 éves!

Avatar
dotta98
Hozzászólások: 284
Csatlakozott: 2010. december 29., szerda 22:36
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Mohács
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1066 Hozzászólás Szerző: dotta98 »

mikel12 írta:Boas takarodj már és ne a imádott csapatomat tedd tönkre!!!
Hiddink sokkal jobb lett volna már akkor mondtam amikor Boas jött.
a Portugál bajnokságot egy senki edzővel is nyerte volna a Porto, EL-be se voltak nagy ellenfelei, Braga kb egy Everton-nal rakható össze, a Villareal meg már akkor nagyon cseszett formába volt...15 milka megint rossz helyre ment!!

HIDINK-ET!!!
Van Basten se lett volna rossz döntés Boas helyett.
Hajrá Chelsea!

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Andre Villas-Boas

#1067 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

mikel12 írta:Boas takarodj már és ne a imádott csapatomat tedd tönkre!!!
Hiddink sokkal jobb lett volna már akkor mondtam amikor Boas jött.
a Portugál bajnokságot egy senki edzővel is nyerte volna a Porto, EL-be se voltak nagy ellenfelei, Braga kb egy Everton-nal rakható össze, a Villareal meg már akkor nagyon cseszett formába volt...15 milka megint rossz helyre ment!!

HIDINK-ET!!!
Ezt jó,h kiemelted,elfelejtettem bele írni a mondandómba :)
Stone haxleader!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Andre Villas-Boas

#1068 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Boas takarodj már és ne a imádott csapatomat tedd tönkre!!!
Hiddink sokkal jobb lett volna már akkor mondtam amikor Boas jött.
a Portugál bajnokságot egy senki edzővel is nyerte volna a Porto, EL-be se voltak nagy ellenfelei, Braga kb egy Everton-nal rakható össze, a Villareal meg már akkor nagyon cseszett formába volt...15 milka megint rossz helyre ment!!

HIDINK-ET!!!
Ohh Chelsea we love you..

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Andre Villas-Boas

#1069 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

AVB túl van értékelve,és csak az igazságot mondta,akkor amikor azt mondta,h ezzel a kerettel (Porto),meg ezzel a feltétellel más is sikeres lett vna.Elképzelés nélkül játszva,nyomorékul kikapunk egy Villátol,előtte lehozunk 3 döntetlent,és lassan tényleg egy középcsapattá válunk.Lehet,h túldramatizálom,de azt most így látom.Boas gyenge ember a Chelsea kispadjára,és ez nem most pattant ki az agyamból.Scolarinál is gyengébb... :?
Stone haxleader!

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Andre Villas-Boas

#1070 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Kíváncsi lennék rá, hogy mi játszódik le Boas fejében egy vesztes meccs után :?:
Taktikailag a csapat nem állt a helyzet magaslatán és finomat fogalmaztam... A helyzetkihasználásunk az a mai napon is gyér volt (pl:Torres a kapufát forgácsolta szét...). Hiába akar a Boss(Abramovics) FC Barcelona-féle támadófocit játszatni velünk, mikor lerí rólunk hogy erre MÉG nem nagyon vagyunk képesek!!
Andrés helyében visszatérnék a nyerő taktikához, amivel nyertünk meg bajnokságokat és kupákat egyaránt! Ha ez így megy tovább, akkor hiába Abramovics szava, akkor a Portugáltól fájdalmas búcsút kell majd vennünk Január közepén... Mielőtt még valaki nekem esne, hogy mit okoskodok, annak csak annyit hogy emlékezzünk rá hogy hány edzőt biztosított arról hogy "Maradni fogsz" és ezek közül hány is maradt nálunk.

Könyörgök térjünk vissza a régi bevált játékunkhoz!!! :(
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Andre Villas-Boas

#1071 Hozzászólás Szerző: Chester »

kiki írta: Jobbhátvéd:Iva-t padoztatnád?Padra tudsz jó jobbhátvédet,aki tűri a padot,és nem szar?
Hutchinson. :wink:
kiki írta:Rodwell:egy újabb vkp? Meireles,Mikel,Essien,Romeu-->egy posztra
romeu úgy is elcammog innen, essien a fene se tudja milyen formában lesz, mikelt egy romeu kiszorította, rodwell pedig jobb romeunál, meireles meg a középpálya közepén amolyan mindenes, de én tartalékként venném számításba. -> meg is van rodwell helye.

tkp meg jelenleg nincs a keretben ezért götze/hazard/mata/modric bármelyike játszatná, mceachrant már most is lehetne játszatni, de nem meri boas, + kiöregedőben van lamps meireles akik ezt a posztot próbálták ellátni, szóval egy tkp is elférne. kivéve, ha mata játsza azt a posztot, mert akkor szélső kell.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Andre Villas-Boas

#1072 Hozzászólás Szerző: béla »

Adamvv írta:
kiki írta:
pulci03 írta: Cahill, jobbhátvéd, Rodwell, Hazard, Götze, Hulk, Cavani
Cahill: jönni fog.
Jobbhátvéd:Iva-t padoztatnád?Padra tudsz jó jobbhátvédet,aki tűri a padot,és nem szar?
Rodwell:egy újabb vkp? Meireles,Mikel,Essien,Romeu-->egy posztra
Hulk:Ragaszkodnak hozzá,(és k*rva drága)
Cavani:ő nem akar ide jönni úgy érzem, befejezőcsatár is van.Mi értelme/esélye lenne Lukakunak,ha előtte van Torres és Cavani?
Götze: Egy tkp kell a 4-3-3-ba, és az hosszútávon Josh.2-3 év múlva melyik legyen padon?
Hazard oké,de azt olvastam,hogy a Real az álma.

Nem olyan egyszerű ez,mint a Football Manager 2012.
ezek szerint neked senki nem kell!akkor te csak nézd tovább ezt a gyenge csapattot, ez a keret mar kiégett....
De amúgy az tényleg érdekes,hogy kit raknánk ki a kezdőből... Védelem jó úgy ahogy van,Iva-Luiz-Terry-Cole(Mondjuk nálam Bertrand játszana,mindenhol ott van a srác.Támad,de amikor védekezni kell akkor már a helyén van. +még nem láttam hogy úgy megforgatták volna,mint Ashley-t szokták néha)
Kp-n sztem Ramires és Romeu helye megkérdőjelezhetetlen. Ide 1 ember férne be. Két szélső adott,esetleg egy csatár jöhetne még,de akkor Drogbát le KELL ültetni,3. számúnak,mert Torres egyszerűen gyorsabb,veszélyesebb nála(+ Torres nem rest LEPASSZOLNI a labdát,nem úgy mint Didi.Komolyan mondom, ha látnom kell mégegyszer Didi elégetlenkedő, öntelt fejét,amit akkor vág,amikor nem kap tökéletes labdát... és nem elküldeni akarom,csak padon akarom látni)
vagy jöhetne egy szélső(Hazard/Hulk/ Mertens/Wijnaldum vagy valaki,tökmind1, csak gyors legyen,mozgékony,tudjon váratlant húzni) és Mata oszthatná a labdákat középről...

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1073 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Cahill, egy kreatív irányító és egy befejező csatár
Ennyi, nem kell felvásárolni az egész piacot
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
Adamvv
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2009. augusztus 18., kedd 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Nincs
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

Re: Andre Villas-Boas

#1074 Hozzászólás Szerző: Adamvv »

kiki írta:
pulci03 írta: Cahill, jobbhátvéd, Rodwell, Hazard, Götze, Hulk, Cavani
Cahill: jönni fog.
Jobbhátvéd:Iva-t padoztatnád?Padra tudsz jó jobbhátvédet,aki tűri a padot,és nem szar?
Rodwell:egy újabb vkp? Meireles,Mikel,Essien,Romeu-->egy posztra
Hulk:Ragaszkodnak hozzá,(és k*rva drága)
Cavani:ő nem akar ide jönni úgy érzem, befejezőcsatár is van.Mi értelme/esélye lenne Lukakunak,ha előtte van Torres és Cavani?
Götze: Egy tkp kell a 4-3-3-ba, és az hosszútávon Josh.2-3 év múlva melyik legyen padon?
Hazard oké,de azt olvastam,hogy a Real az álma.

Nem olyan egyszerű ez,mint a Football Manager 2012.
ezek szerint neked senki nem kell!akkor te csak nézd tovább ezt a gyenge csapattot, ez a keret mar kiégett....

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Andre Villas-Boas

#1075 Hozzászólás Szerző: béla »

kiki írta:
pulci03 írta: Cahill, jobbhátvéd, Rodwell, Hazard, Götze, Hulk, Cavani
Cahill: jönni fog.
Jobbhátvéd:Iva-t padoztatnád?Padra tudsz jó jobbhátvédet,aki tűri a padot,és nem szar?
Rodwell:egy újabb vkp? Meireles,Mikel,Essien,Romeu-->egy posztra
Hulk:Ragaszkodnak hozzá,(és k*rva drága)
Cavani:ő nem akar ide jönni úgy érzem, befejezőcsatár is van.Mi értelme/esélye lenne Lukakunak,ha előtte van Torres és Cavani?
Götze: Egy tkp kell a 4-3-3-ba, és az hosszútávon Josh.2-3 év múlva melyik legyen padon?
Hazard oké,de azt olvastam,hogy a Real az álma.

Nem olyan egyszerű ez,mint a Football Manager 2012.
Götze tud szélen is játszani :D Studge elöl,Mata-Götze szélen,Josh középen :D Meg esetleg Piazón is ott lehet még :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Andre Villas-Boas

#1076 Hozzászólás Szerző: béla »

Blueflag írta:
miller írta:Lehet, hogy nem kellene a világ legjobb klubtulajának kurvára folyton beleinvesztálni fontmilliókat a csapatba, ha rohadtul tudna 1-2 szezont ülni a picsáján és megvárni, hogy egyetlen rohadt edző (most Boastól függetlenül) véghez tudja vinni elképzeléseit. Nem mindent rögtön, azonnal. Erről nem fogsz tudni meggyőzni. És nem kell itt rögtön Arsenalt meg Poolt felhozni. Az egyik 6 éve, a másik 5 éve nem nyert semmit. Mi még csak 1-nél tartunk tudtommal.

Blueflagnek szólt válaszként.
Mourinho óta senki nem is költött horibilis pénzeket... bőven a topcsapat-átlag alatt voltunk, viszont most a vak is látja, hogy szükség van a költekezésre. Már nem visz minket a Drogba-Lampard vonat, ami évekig vitt. Lerobbant, kész vége. És ha ők nem játszanak jól, akkor a köréjük vett töltelékek is csak keresik a helyüket... lásd mondjuk Malouda, Kalou, Meireles. Utóbbi ma is mit csinált, botrányos volt, mindegy. El kell költeni 150-200 milliót, ahogy megtette a City, vagy 2 éve a Real. Én is sokkal nyugodtabb lennék, ha azt hallanám, hogy meg leszünk erősítve, ahelyett, hogy folyton a "nem igazolunk" dumát kapom.

Észre kell venni, ha egy keretből elfogyott a szufla. Ha meg AVB erre nem képes, akkor tényleg maximum arra jó, hogy Mourinhónak kihordja edzés előtt a bólyákat és a megkülönböztető mezeket.
Lehet,hogy AVB is észre vette,csaknem teheti meg December közepén-végén,hogy játékost igazol,MERT NEM LEHET...Szerintem igazolni fog.Lehet hogy Januárban nem lesz túl sok érkező,de az se feltétlenül AVB hibája lesz(ha így lesz egyáltalán).Lehet,hogy egyszerűen nem akarnak majd játékosok hozzánk jönni,és ennek AVB nem tud mit csinálni.És ha már nem tud olyan játékost igazolni,aki lendít a csapaton,akkor inkább ne is igazoljon még két-három Meirelest vagy Maloudát.

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1077 Hozzászólás Szerző: kiki »

pulci03 írta: Cahill, jobbhátvéd, Rodwell, Hazard, Götze, Hulk, Cavani
Cahill: jönni fog.
Jobbhátvéd:Iva-t padoztatnád?Padra tudsz jó jobbhátvédet,aki tűri a padot,és nem szar?
Rodwell:egy újabb vkp? Meireles,Mikel,Essien,Romeu-->egy posztra
Hulk:Ragaszkodnak hozzá,(és k*rva drága)
Cavani:ő nem akar ide jönni úgy érzem, befejezőcsatár is van.Mi értelme/esélye lenne Lukakunak,ha előtte van Torres és Cavani?
Götze: Egy tkp kell a 4-3-3-ba, és az hosszútávon Josh.2-3 év múlva melyik legyen padon?
Hazard oké,de azt olvastam,hogy a Real az álma.

Nem olyan egyszerű ez,mint a Football Manager 2012.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiki 2011. december 31., szombat 20:00-kor.
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Andre Villas-Boas

#1078 Hozzászólás Szerző: Chester »

én azért Drogbat előbb hoztam volna le, mint Sturridget, a többi csere jogos volt.

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Andre Villas-Boas

#1079 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

pulci03 írta:
kiki írta:Carlonak az első éve szuper, a második éve nagyszar.Lehet,hogy AVB-nél ez pont fordítva lesz,és egy pocsék év után egy fasza lesz. Legalább jövő télig tartsunk ki mellette. :wink: Senki ne vágja fel az ereit,ha a szezon közepén nem tud majd új csapatot építeni.
Most már elkezdett valamit akkor folytassa is ha nem tudná megmondom neki mit kéne csinálni:

1. Bosingwa, PF, Alex, Lampard, Malouda, Kalou mehetnek jó pénzért meg kell válni tőlük és a begyűjtött 50-60 millióból plusz abra amit ad BE KELL VÁSÁROLNI!!! ilyen egyszerű...

2. Cahill, jobbhátvéd, Rodwell, Hazard, Götze, Hulk, Cavani van elég választási lehetőség meg kell szerezni őket és akkor lesz egy kész keret csapatépítésre!

ENNYI és az edző dolga,hogy a keretből csapatot építsen nem az enyém vagy a tulajé ja és meg kéne tanulni cserélni...
Egyedul a cserek voltak jok Boastol ugyhogy, lol.
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Andre Villas-Boas

#1080 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

kiki írta:Carlonak az első éve szuper, a második éve nagyszar.Lehet,hogy AVB-nél ez pont fordítva lesz,és egy pocsék év után egy fasza lesz. Legalább jövő télig tartsunk ki mellette. :wink: Senki ne vágja fel az ereit,ha a szezon közepén nem tud majd új csapatot építeni.
Most már elkezdett valamit akkor folytassa is ha nem tudná megmondom neki mit kéne csinálni:

1. Bosingwa, PF, Alex, Lampard, Malouda, Kalou mehetnek jó pénzért meg kell válni tőlük és a begyűjtött 50-60 millióból plusz abra amit ad BE KELL VÁSÁROLNI!!! ilyen egyszerű...

2. Cahill, jobbhátvéd, Rodwell, Hazard, Götze, Hulk, Cavani van elég választási lehetőség meg kell szerezni őket és akkor lesz egy kész keret csapatépítésre!

ENNYI és az edző dolga,hogy a keretből csapatot építsen nem az enyém vagy a tulajé ja és meg kéne tanulni cserélni...

Lezárt