Andre Villas-Boas

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2497
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Andre Villas-Boas

#1701 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pilgrim írta:AVB-nek min 1 FA kupát kell nyernie és min 2. helyen végezni a bajnokságba és min a 8 között lenni a BLbe hogy maradhasson. Tegyük fel nem nyer semmit de szépen játszunk és be van építve pár fiatal akkor Abra azt mondja neki hogy maradj még 1 évet. De ha sem a fiatalok,sem a szép játék sem a trófea(trófeák) nem jönnek akkor jövőre új edzőnk lesz és ebbe 100%-ig biztos vagyok.
Ez igaz,de szerintem már elég egy trófea nélküli szezon is, hogy elküldje Abra papa. Két egymáskövető szezonban nem nyernénk semmit, Abra utcalány ideges lenne és most már tényleg kirúgna szinte mindenkit. Abra rengeteg pénzt beleölt ebbe a klubba és türelmetlen, kellennek az eredmények,trófeák.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Andre Villas-Boas

#1702 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

AVB-nek min 1 FA kupát kell nyernie és min 2. helyen végezni a bajnokságba és min a 8 között lenni a BLbe hogy maradhasson. Tegyük fel nem nyer semmit de szépen játszunk és be van építve pár fiatal akkor Abra azt mondja neki hogy maradj még 1 évet. De ha sem a fiatalok,sem a szép játék sem a trófea(trófeák) nem jönnek akkor jövőre új edzőnk lesz és ebbe 100%-ig biztos vagyok.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Andre Villas-Boas

#1703 Hozzászólás Szerző: Pethy »

zoli0415 írta:Ma is lesz sajtótájékoztató :D 13:45-től
http://www.chelseafc.com/page/LivePress ... -newspromo" onclick="window.open(this.href);return false;
Ma is megkérdik a Modric ügyet és ma se fog mondani semmit rá :D
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Andre Villas-Boas

#1704 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

zoli0415 írta:Ma is lesz sajtótájékoztató :D 13:45-től
http://www.chelseafc.com/page/LivePress ... -newspromo" onclick="window.open(this.href);return false;
sztem,elmondaja a hétvégi meccsel kapcsolatos tudni valókat AVB,és még ott lesz Mata sztem és kérdeznek tőle :D
Stone haxleader!

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Andre Villas-Boas

#1705 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Ma is lesz sajtótájékoztató :D 13:45-től
http://www.chelseafc.com/page/LivePress ... -newspromo" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Andre Villas-Boas

#1706 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Ma is lesz 14.30-kor sajtótájékoztató: http://www.chelseafc.com/page/LivePress ... 68,00.html

Lukakut és Oriolt biztos bemutatják, ha kis szerencsénk van akkor Matat is.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Andre Villas-Boas

#1707 Hozzászólás Szerző: blueman »

chelseaforce írta:visszatérve a témához, remélem hatnak az atyai szavak Abrára, én komolyan fejbe lövöm magam, ha az idén nem nyerünk semmit és ezért Andrét is elküldik ...
Nem mindegy, hogy nem nyerünk semmit. Ha ott vagyunk a legjobbak között, akkor biztos nem küldi el. Ellenkező esetben Villas-Boas is lenyilatkozta, hogy tudja mi lesz a sorsa.
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1708 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

visszatérve a témához, remélem hatnak az atyai szavak Abrára, én komolyan fejbe lövöm magam, ha az idén nem nyerünk semmit és ezért Andrét is elküldik ...
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1709 Hozzászólás Szerző: chiedis »

chelseaforce írta:hát ahhoz képest, hogy angol védők voltak, jópárszor csinált belőlük bolondot, első meccsen és most is, eddigi legjobb cselezőnk szerintem ...
Szerintem jó vétel volt, igaz drága, de ennyit is érnek a befutott VB/EB győztes top támadók manapság. Van még 5 év a szerződéséből, van ideje bizonyítani. Most hogy fiatalítva és okosan igazolunk (hihetetlen!) Január óta, látszik egy koncepció. Boás is jött, remek. Könyörgöm ne qrja már ki Abra, ha a csapat összeállása ezen múlik, most kiegyezek egy ezüsttel. Aztán jövőre meg alázunk. De Abra vegyen vissza. Mondjuk eddig egész jó az orosz, mintha változna. Hiddinket a nyakára kell küldeni mindig.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1710 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

hát ahhoz képest, hogy angol védők voltak, jópárszor csinált belőlük bolondot, első meccsen és most is, eddigi legjobb cselezőnk szerintem ...
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#1711 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Torres remek volt, csak magányos. Egy csatár akkor van formában, ha jól helyezkedik, és 1v1-ben bárkit lealáz. Ezzel nem is volt probléma, volt hogy 3v1-ben alázott, de nem tudott eljutni komoly lövőhelyzetig. Se a szélről, se középről nem kapott nagy labdát, általában magának kellett megcsinálnia. Sajnos nem a spanyol bajnokság védőivel került szembe, mert akkor láttunk volna egy Messi-szólót.

Matával biztos megértik majd egymást. Ha Modricot is leigazoljuk, Torres gólkirály lesz.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1712 Hozzászólás Szerző: chiedis »

KáJé írta:
chiedis írta: Én nagyon is Torres párti vagyok, de elég szarul ment neki, elpuskázta a dolgait. Érett neki a csere. Más kérdés, hogy a becserélt Drogba meg bűnrossz. Nem tudom hogy az egójával van-e probléma, de már nem is félősen leírva - igenis, leküzdötte magát csereembernek. Ha Drogba ennyit tud nyújtani, és vágja a pofákat, nem érdekel, hogy legenda, el mehet. Kezd igaza lenni Griempiernek.
Ez már szánalmas.. Ha már valakinek 1-2 meccsen nem megy jól akkor küldjük el :lol: Húúú, na fuss neki még egyszer ahogy te mondanád, ezt te sem gondoltad komolyan !
Következő meccsen Didi betalál, akkor már majd ő a legnagyobb mi ?
Anelka is gólt vert pedig már elküldte volna mindenki...
Leküzdötte magát csereembernek ? Egyszerűen csak annyi, hogy Torrest kell játszatni mert ő 50 millió. De következő meccsen szvsz Didi kezd.
Nem futok neki még egyszer, a maláriája óta nulla. Kész tény. Itt van Lukaku is, minek erőltessük.
Amúgy hegyezd a szemed, a következő meccsen is Torres kezd, mert még mindig többet letesz az asztalra ebben az idényben.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Andre Villas-Boas

#1713 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

chiedis írta: Én nagyon is Torres párti vagyok, de elég szarul ment neki, elpuskázta a dolgait. Érett neki a csere. Más kérdés, hogy a becserélt Drogba meg bűnrossz. Nem tudom hogy az egójával van-e probléma, de már nem is félősen leírva - igenis, leküzdötte magát csereembernek. Ha Drogba ennyit tud nyújtani, és vágja a pofákat, nem érdekel, hogy legenda, el mehet. Kezd igaza lenni Griempiernek.
Ez már szánalmas.. Ha már valakinek 1-2 meccsen nem megy jól akkor küldjük el :lol: Húúú, na fuss neki még egyszer ahogy te mondanád, ezt te sem gondoltad komolyan !
Következő meccsen Didi betalál, akkor már majd ő a legnagyobb mi ?
Anelka is gólt vert pedig már elküldte volna mindenki...
Leküzdötte magát csereembernek ? Egyszerűen csak annyi, hogy Torrest kell játszatni mert ő 50 millió. De következő meccsen szvsz Didi kezd.
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1714 Hozzászólás Szerző: chiedis »

albundy írta:
Chris22 írta:Sokan istenítjük AVB-t, de vannak nagyon érdekes húzásai.
Pl: nem hiszem el, hogy nem látja amit mindenki lát, mégpedig azt, hogy Kalou, Anelka, és sajnos már (és ezt nagyon fáj kimondani) Lampard sem való a kezdőbe.
A másik meg, hogy lehozza Torres-t mikor a csapat egyik legjobbja volt, pedig simán lehozhatta volna Anelkát is.
A következő meg, hogy behozza Ivanovic-ot, ahelyett, hogy behozta volna Benayoun-t aki sokat dobott volna ezen a pocsék játékon.
Azt meg senki ne mondja, hogy össze állt a csapat, meg, hogy jó úton haladunk, mert ez undorító kínszenvedős és akadozó játék volt, ami elég lehet egy Európa Ligás helyre.
Egyetértek az előttem szólóval.Mikor megláttam az összeállítást meccs előtt infarktust kaptam.Boas mégsem olyan tökös forradalmár,ha az lenne akkor a középpályán Josh,Benayoun,Mikel hármas lett volna,hát a Torres csere meg vicc volt.
Én nagyon is Torres párti vagyok, de elég szarul ment neki, elpuskázta a dolgait. Érett neki a csere. Más kérdés, hogy a becserélt Drogba meg bűnrossz. Nem tudom hogy az egójával van-e probléma, de már nem is félősen leírva - igenis, leküzdötte magát csereembernek. Ha Drogba ennyit tud nyújtani, és vágja a pofákat, nem érdekel, hogy legenda, el mehet. Kezd igaza lenni Griempiernek.
Nyugodj bekeben Mister !

shade3
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010. október 3., vasárnap 19:03
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Andre Villas-Boas

#1715 Hozzászólás Szerző: shade3 »

mikel12 írta:AVB-be aztlátom h olyan mint SAF, ha félidőbe nem vezetünk ugy üvőlt a játékosokkal mint a sakál és elmondja mindnekinek h mi a dolga mert ha nem akkor...És ennek örülök nagyon :)
Nem hiszem, hogy az üvöltés a legcélravezetőbb, bár lehet hogy van akinél használ.
AVB nyilatkozatából az derült ki, hogy pont hogy megnyugtatta a játékosokat, de tényleg úgy néz ki, hogy szünetben tud hatni a játékosokra
és változtatni formáción, mentalitáson, amit Ancelottinál hiányoltam.
És azok a gólörömök :)

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Andre Villas-Boas

#1716 Hozzászólás Szerző: albundy »

Chris22 írta:Sokan istenítjük AVB-t, de vannak nagyon érdekes húzásai.
Pl: nem hiszem el, hogy nem látja amit mindenki lát, mégpedig azt, hogy Kalou, Anelka, és sajnos már (és ezt nagyon fáj kimondani) Lampard sem való a kezdőbe.
A másik meg, hogy lehozza Torres-t mikor a csapat egyik legjobbja volt, pedig simán lehozhatta volna Anelkát is.
A következő meg, hogy behozza Ivanovic-ot, ahelyett, hogy behozta volna Benayoun-t aki sokat dobott volna ezen a pocsék játékon.
Azt meg senki ne mondja, hogy össze állt a csapat, meg, hogy jó úton haladunk, mert ez undorító kínszenvedős és akadozó játék volt, ami elég lehet egy Európa Ligás helyre.
Egyetértek az előttem szólóval.Mikor megláttam az összeállítást meccs előtt infarktust kaptam.Boas mégsem olyan tökös forradalmár,ha az lenne akkor a középpályán Josh,Benayoun,Mikel hármas lett volna,hát a Torres csere meg vicc volt.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Andre Villas-Boas

#1717 Hozzászólás Szerző: Pethy »

emsanya írta:AVB-nek több húzása is tetszett és bátor volt.

Az hogy le merte cserélni Kalou-t már az első félidőben, hatalmas nagy ötlet volt és a többieknek is üzenet volt, hogy ilyen alibi fos játékkal nem lehet játszani. Bátor volt hogy ezt meghúzta.

Meccs közben váltott 2 belső ékre és Malouda-t kitette a vonal mellé, szintén remek döntés. Malouda azért is játszott jól, mert nem úgy mindt Carlo-nál, mindenhol játszott (karácsnyofa teteje, belső irányító, meg tököm tudja még mi), hanem szimplán a szélen...
Igen, Malouda végre normális helyre került a pályán, szerintem neki maradnia is kell legalább télig, Mata ha jön tökéletes lesz jobb oldalra is, amiket néztem videókat, bal és jobb szélen is játszott. Elég gólerős, befelé cselezve többet ér mint egy Malouda.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Andre Villas-Boas

#1718 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AVB-nek több húzása is tetszett és bátor volt.

Az hogy le merte cserélni Kalou-t már az első félidőben, hatalmas nagy ötlet volt és a többieknek is üzenet volt, hogy ilyen alibi fos játékkal nem lehet játszani. Bátor volt hogy ezt meghúzta.

Meccs közben váltott 2 belső ékre és Malouda-t kitette a vonal mellé, szintén remek döntés. Malouda azért is játszott jól, mert nem úgy mindt Carlo-nál, mindenhol játszott (karácsnyofa teteje, belső irányító, meg tököm tudja még mi), hanem szimplán a szélen...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Andre Villas-Boas

#1719 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chris22 írta:Sokan istenítjük AVB-t, de vannak nagyon érdekes húzásai.
Pl: nem hiszem el, hogy nem látja amit mindenki lát, mégpedig azt, hogy Kalou, Anelka, és sajnos már (és ezt nagyon fáj kimondani) Lampard sem való a kezdőbe.
A másik meg, hogy lehozza Torres-t mikor a csapat egyik legjobbja volt, pedig simán lehozhatta volna Anelkát is.
A következő meg, hogy behozza Ivanovic-ot, ahelyett, hogy behozta volna Benayoun-t aki sokat dobott volna ezen a pocsék játékon.
Azt meg senki ne mondja, hogy össze állt a csapat, meg, hogy jó úton haladunk, mert ez undorító kínszenvedős és akadozó játék volt, ami elég lehet egy Európa Ligás helyre.
Lampard ma nem játszott rosszul, sőt Anelka is megemberelte magát, habár Kalou teljesítménye hagyott némi kívánnivalót maga után...
Torrest szvsz azért hozta le, mert a Drogba-Torres duó még nem muzsikál úgy ahogyan kellene.
Ivanovic behozatala pedig a legjobb döntése volt. A bizonytalan Alex helyett, így sikerült stabilizálnia a védelmet. Lehet, hogy ha nem hozza le, most egy 2-2-ről (vagy rosszabb eredményről) beszélgetnénk.

Tény, hogy van hova fejlődnünk, de én több emberen azt veszem észre, hogy javul(t) a formája, úgyhogy igenis jó úton haladunk és azt sem kellene elfelejteni, hogy az átigazolási szezonnak sincs még vége.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Andre Villas-Boas

#1720 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ramox írta:'We have done good quality passing when we trained but we just couldn't do it and this was much more due to a mental block.'

Ez egy igen érdekes csapat... Edzéseken mindenki brutálisan jól teljesít, de egyszer ezt meccsen is megmutathatnák. :D
Szerintem a hazai meccseket Cobhamben kéne játszani, közönség nélkül, csütörtökönként, edzőfelszerelésben :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Lezárt