Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#25241 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

shade3 írta:Túl hosszú ez a forum, szerintem a leírt hosszú mondatok helyett az alábbi számok beírásával is nagyszerűen ki lehetne váltani.

1, Úristen, senkit nem fogunk igazolni
2, Jövő héten biztos, hogy igazolunk
3, Egyre közelebb vagyunk Lukaku leigazolásához
4, Megint többet ajánlottunk Modric-ért
5, Le akartunk vkit igazolni, de mást választott
6, Adjuk el Anelkát
7, Adjuk el Kalou-t
8, Végre vettünk vkit, de kölcsön is adtuk
9, A vezetőség hülye, én ezt jobban csináltam a Fifa manager-ben
0, Szerintem az alábbiakat kéne megvenni (minimum 10 fős lista)
Ez jó! :lol:
211! NEW RECORD!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#25242 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

makrincracing írta:
Patrik17 írta:
Bubi írta:Nem varom el, hogy ilyen bonyolult dolgokat megerts. Csak az arcodra vigyazz fiam, arra nagyon vigyazz.
Úgy van flegmázzál mert te vagy az jólvan.Gratulálok neked..Én értelmesen reagálok te meg itt flegmázol.büszke lehetsz magadra.

de ez itt most ez mi? amikor másfél éve beregeltem a fórum színvonala magasan jobb volt mint a mostanában..ez mi hogy ő ír valamit én reagálok azt itt elkezd keménykedni hogy vigyázzak?ez mi ez?
a te helyed itt van:
http://www.madridista.hu/web/forum/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Teljesen felesleges, hogy megpróbáld ezt neki elmagyarázni. Ha tudnád, hogy már hányan megpróbálták...

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Átigazolások

#25243 Hozzászólás Szerző: makraemil »

Patrik17 írta:
Bubi írta:Nem varom el, hogy ilyen bonyolult dolgokat megerts. Csak az arcodra vigyazz fiam, arra nagyon vigyazz.
Úgy van flegmázzál mert te vagy az jólvan.Gratulálok neked..Én értelmesen reagálok te meg itt flegmázol.büszke lehetsz magadra.

de ez itt most ez mi? amikor másfél éve beregeltem a fórum színvonala magasan jobb volt mint a mostanában..ez mi hogy ő ír valamit én reagálok azt itt elkezd keménykedni hogy vigyázzak?ez mi ez?
a te helyed itt van:
http://www.madridista.hu/web/forum/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

shade3
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010. október 3., vasárnap 19:03
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#25244 Hozzászólás Szerző: shade3 »

Túl hosszú ez a forum, szerintem a leírt hosszú mondatok helyett az alábbi számok beírásával is nagyszerűen ki lehetne váltani.

1, Úristen, senkit nem fogunk igazolni
2, Jövő héten biztos, hogy igazolunk
3, Egyre közelebb vagyunk Lukaku leigazolásához
4, Megint többet ajánlottunk Modric-ért
5, Le akartunk vkit igazolni, de mást választott
6, Adjuk el Anelkát
7, Adjuk el Kalou-t
8, Végre vettünk vkit, de kölcsön is adtuk
9, A vezetőség hülye, én ezt jobban csináltam a Fifa manager-ben
0, Szerintem az alábbiakat kéne megvenni (minimum 10 fős lista)

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#25245 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Pastore azt nyilatkozta hogy azért nem jött a Chelseabe mert szerinte nem kapott volna annyi játéklehetőséget mint a PSG-be
Blue is the Colour

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Átigazolások

#25246 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Bubi írta:Nem varom el, hogy ilyen bonyolult dolgokat megerts. Csak az arcodra vigyazz fiam, arra nagyon vigyazz.
Úgy van flegmázzál mert te vagy az jólvan.Gratulálok neked..Én értelmesen reagálok te meg itt flegmázol.büszke lehetsz magadra.

de ez itt most ez mi? amikor másfél éve beregeltem a fórum színvonala magasan jobb volt mint a mostanában..ez mi hogy ő ír valamit én reagálok azt itt elkezd keménykedni hogy vigyázzak?ez mi ez?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#25247 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

A leheto legjobb lenne, ha a Rangersbe/QPR-ba(de inkabb a tesokhoz) menne Ryan kozlegeny, mert akarmennyire is kedvelem, PvA jobbnak tunik egyelore, de Cash jovore lehet, hogy mar nem lesz eleg jo (vagy mar iden sem), es akkor szep csata lesz a ket fiatal kozott a kezdobe kerulesert, amibol mi csapatszinten csak jol johetunk ki.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#25248 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Patrik17 írta:
Bubi írta:Evi 30 meccsel meg Ronaldo vagy Messi is kiegyezne.
Tavaly Ronaldo 54,Messi pedig 55 tétmeccsen játszott...nem tudom miről beszélsz.
Nem varom el, hogy ilyen bonyolult dolgokat megerts. Csak az arcodra vigyazz fiam, arra nagyon vigyazz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Átigazolások

#25249 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Bubi írta:Evi 30 meccsel meg Ronaldo vagy Messi is kiegyezne.
Tavaly Ronaldo 54,Messi pedig 55 tétmeccsen játszott...nem tudom miről beszélsz.
Drogbert írta:AVB huje meg Di Matteo is
:( :(

láthattátok,mostanában nem voltam túl aktív(bár régebben sem nagyon) de azt hittem mire hazaérek, Pastore vagy Modric a tietek...erre Pastore meg elmegy a PSG-be :D :D :D :D szép döntés tőle mondhatom...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#25250 Hozzászólás Szerző: béla »

bb888 írta:http://www.skysports.com/story/0,,11668_7083112,00.html

Bertand.... Nem lenne rossz
na ez jó lenne :D és maradhatna PvA :D

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#25251 Hozzászólás Szerző: bb888 »

http://www.skysports.com/story/0,,11668_7083112,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Bertand.... Nem lenne rossz

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#25252 Hozzászólás Szerző: béla »

Bubi írta:
béla írta:
Gábor írta:Ki mondta, hogy közben nem kap lehetőséget?
Ki mondta,hogy Cechnek még 5-6 jó éve van?
ki mondta hogy Cechnek nem lesz még 10 jó éve?:D 40 éves koráig ő is húzhatja,ahogy pl vdS :D
Rendben, hogy megfelelo odafigyelessel, etrenddel, pihenessel egy 30 folotti jatekos is sokideig jatszhat profi szinten. Az is rendben van, hogy a kapusok 27-28 eves korukra erik el a csucsot altalaban, de azert VDS igy is egy genetikai csoda, hogy 40 evesen nem hogy profinak, megfelelonek, hanem a vilag legjobbjanak szamitott...
oké,de 36 éves koráig minden kapus csúcsformában tud lenni..ha nem is annyira mint 30 évesen,de nagyon jó formában...5-6 éve biztos hogy van Cech-nek... :D szerintem :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#25253 Hozzászólás Szerző: Bubi »

béla írta:
Gábor írta:Ki mondta, hogy közben nem kap lehetőséget?
Ki mondta,hogy Cechnek még 5-6 jó éve van?
ki mondta hogy Cechnek nem lesz még 10 jó éve?:D 40 éves koráig ő is húzhatja,ahogy pl vdS :D
Rendben, hogy megfelelo odafigyelessel, etrenddel, pihenessel egy 30 folotti jatekos is sokideig jatszhat profi szinten. Az is rendben van, hogy a kapusok 27-28 eves korukra erik el a csucsot altalaban, de azert VDS igy is egy genetikai csoda, hogy 40 evesen nem hogy profinak, megfelelonek, hanem a vilag legjobbjanak szamitott...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#25254 Hozzászólás Szerző: béla »

Gábor írta:Ki mondta, hogy közben nem kap lehetőséget?
Ki mondta,hogy Cechnek még 5-6 jó éve van?
ki mondta hogy Cechnek nem lesz még 10 jó éve?:D 40 éves koráig ő is húzhatja,ahogy pl vdS :D

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#25255 Hozzászólás Szerző: Gábor »

béla írta:
Gábor írta:
béla írta: Courtois-t vedd ki : Cechnek lesz még vagy 5-6 éve minimum.. :D szóval mire Courtois kezdő lehetne,addigra nem lesz DL meg Mikel :D maximum 2-3 évet játszhatnak együtt... :D de már akkor nagyon benne lesznek a korban Mikelék :D
Mikel és DL is pontosan 30 évesek lesznek. Ilyen alapon most kéne kib@sznunk Terryt. :D Courtois meg 25. Miről beszélsz? :D
hát Courtois és Mikel nem sokat játszhatnak együtt,kb 2-3 évet,annál többet nem hiszem :D
Ki mondta, hogy közben nem kap lehetőséget?
Ki mondta,hogy Cechnek még 5-6 jó éve van?
Farewell Didier!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#25256 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Lukaku gólt szerzett közben... 3-1 az Anderlecht-nek.

shade3
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010. október 3., vasárnap 19:03
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#25257 Hozzászólás Szerző: shade3 »

tru23 írta:Lukakunak nagyon örülni fogok. Remek srác, szerintem a nyár igazolása lesz. Nem csak mert wonderkid, szerintem nem fogunk benne csalódni. Odatesz majd magát. Épül az új tengely srácok, látja más is? :D

Courtois - DL - Mikel - Meki - Lukaku

Ők lehetnek a jövő Chelsea-jének alappillérei...
Egyetértek, plusz Ramires, Aanholt

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#25258 Hozzászólás Szerző: béla »

Gábor írta:
béla írta: Courtois-t vedd ki : Cechnek lesz még vagy 5-6 éve minimum.. :D szóval mire Courtois kezdő lehetne,addigra nem lesz DL meg Mikel :D maximum 2-3 évet játszhatnak együtt... :D de már akkor nagyon benne lesznek a korban Mikelék :D
Mikel és DL is pontosan 30 évesek lesznek. Ilyen alapon most kéne kib@sznunk Terryt. :D Courtois meg 25. Miről beszélsz? :D
hát Courtois és Mikel nem sokat játszhatnak együtt,kb 2-3 évet,annál többet nem hiszem :D

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#25259 Hozzászólás Szerző: Gábor »

béla írta:
tru23 írta:Lukakunak nagyon örülni fogok. Remek srác, szerintem a nyár igazolása lesz. Nem csak mert wonderkid, szerintem nem fogunk benne csalódni. Odatesz majd magát. Épül az új tengely srácok, látja más is? :D

Courtois - DL - Mikel - Meki - Lukaku

Ők lehetnek a jövő Chelsea-jének alappillérei...
Courtois-t vedd ki : Cechnek lesz még vagy 5-6 éve minimum.. :D szóval mire Courtois kezdő lehetne,addigra nem lesz DL meg Mikel :D maximum 2-3 évet játszhatnak együtt... :D de már akkor nagyon benne lesznek a korban Mikelék :D
Mikel és DL is pontosan 30 évesek lesznek. Ilyen alapon most kéne kib@sznunk Terryt. :D Courtois meg 25. Miről beszélsz? :D
Farewell Didier!

Avatar
otto138
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2011. április 2., szombat 10:46
Kedvenc játékos: Lamps Terry Cech
Kedvenc exjátékos: Robben Zola Carvalho
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#25260 Hozzászólás Szerző: otto138 »

béla írta:
tru23 írta:Lukakunak nagyon örülni fogok. Remek srác, szerintem a nyár igazolása lesz. Nem csak mert wonderkid, szerintem nem fogunk benne csalódni. Odatesz majd magát. Épül az új tengely srácok, látja más is? :D

Courtois - DL - Mikel - Meki - Lukaku

Ők lehetnek a jövő Chelsea-jének alappillérei...
Courtois-t vedd ki : Cechnek lesz még vagy 5-6 éve minimum.. :D szóval mire Courtois kezdő lehetne,addigra nem lesz DL meg Mikel :D maximum 2-3 évet játszhatnak együtt... :D de már akkor nagyon benne lesznek a korban Mikelék :D
Courtois, amennyiben beigazolódik a tehetsége, Josék generációjában lehet vezéregyéniség, gondolok itt még Chalobah, Clifford, van Aanholt, Lukaku(?)ékra

offot elkerülendő, irányítónak a Dortmundból akár Kagavát, akár Götzét el lehetne hozni, nem kérnének érte sok pénzt (lsd. Sahin, akit 10 millióért engedtek el a Madridhoz, pedig ő volt a legnagyobb sztár), bőven megoldaná a problémáinkat, a jelenlegi középpályásainkkal kiegészülve semmi problémánk nem lenne..most nézem a meccset, szenzációsan játszanak mindketten. És nem kéne 30 milliókkal hiába dobálózni, mint Luka esetében..

Válasz küldése