Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Átigazolások

#35661 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

dankodavid írta:Bravó CA, bravó... Csak gratulálni tudok ahhoz, hogy leigazoltuk ezt az öreg zsidót... Csodás...
Nem is tudok hova lenni attól a nagy örömtől, amit ez a transfer jelent számomra :evil: :evil:
:lol: :lol:

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#35662 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Benji írta:
dankodavid írta:Bravó CA, bravó... Csak gratulálni tudok ahhoz, hogy leigazoltuk ezt az öreg zsidót... Csodás...
Nem is tudok hova lenni attól a nagy örömtől, amit ez a transfer jelent számomra :evil: :evil:
nem ártana leállni a zsidózásoddal én nem akarok vitába keveredni veled de mi a bajod velük?emberek mint TE nem tudom nem vagyok jövőbe látó ahogy gondolom te sem lehet hogy tud még majd valamit tenni a csapatért!
Tanulj meg helyesen írni, és beszélgetünk :wink: Arra nem is mondok semmit, hogy kedvenc exjátékosnak beírtad Lampardot...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Benji
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 15:00
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#35663 Hozzászólás Szerző: Benji »

dankodavid írta:Bravó CA, bravó... Csak gratulálni tudok ahhoz, hogy leigazoltuk ezt az öreg zsidót... Csodás...
Nem is tudok hova lenni attól a nagy örömtől, amit ez a transfer jelent számomra :evil: :evil:
nem ártana leállni a zsidózásoddal én nem akarok vitába keveredni veled de mi a bajod velük?emberek mint TE nem tudom nem vagyok jövőbe látó ahogy gondolom te sem lehet hogy tud még majd valamit tenni a csapatért!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#35664 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Nem értem, hogy miért kell ennyit rinyálni egy játékos miatt. :roll: A mai árakhoz képest nagyon kevés pénzért jött, így még ha nem válna be, akkor sem lenne nagy veszteség a leigazolása. A PL-ben már bizonyított, szerintem tökéletes lesz kiegészítő embernek. Majd akkor lesz ésszerű síránkozni, ha ez volt az idei utolsó igazolásunk, addig nem. :)
211! NEW RECORD!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#35665 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Keppi írta:
kiskacsa08 írta:HIVATALOS: Leigazoltuk Benayoun-t!
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 80,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Remélem első körben Bosingwával mennek, és megisznak egy sört, a szép emlékekre :roll:
Remélem kap még pár olyat.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#35666 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

my_bad írta:
Csibe írta:
http://chelseafc.hu/index.php?p=showarticle&id=2397" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez már nem pletyka.......
"Roye Hodgson nem tart igényt a 30 éves izraeli támadó szolgálataira."

akkor nekünk miért kellett?

De jólvan, így ennyire előre leírni azért nem szép dolog, bocsánat. Remélem hogy nem bánja meg CA.
Remélem, megbánja, és páros lábbal rugdalja egészen Tel-Avivig.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#35667 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

"Nana 2007-ben kapott profi szerződést a Chelsea-től, az elmúlt szezont a Dagenham, majd a Redbridge csapatánál töltötte kölcsönben."

istokbeci...nem kotozkodesbol, biztos gepelesi hiba...nem Dagenham majd a Redbridge, mert ez egyetlen csapat a Dagenham&Redbridge

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#35668 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bravó CA, bravó... Csak gratulálni tudok ahhoz, hogy leigazoltuk ezt az öreg zsidót... Csodás...
Nem is tudok hova lenni attól a nagy örömtől, amit ez a transfer jelent számomra :evil: :evil:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#35669 Hozzászólás Szerző: emsanya »

De legalább végre posztra igazoltunk.

Azt az erőlködést, amit Joe Cole, Anelka, Deco csinált a jobb oldalon, vastagon megjátsza sztem...

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#35670 Hozzászólás Szerző: Gereb »

kiskacsa08 írta:HIVATALOS: Leigazoltuk Benayoun-t!
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 80,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez kiábrándító. Hogy lehet ilyen szar az átigazolási stratégiánk. Komolyan nem értem, mért nem lehet egy Torres félét igazolni.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#35671 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

redrum írta:Akik látták annak idején Benajunt a West Hamben játszani azok tudhatják hogy milyen jó játékos. Abszolút nem kell leírni a srácot. Nem valószínű hogy folyamatosan kezdőember lesz, de én remek játékosnak tartom.
Ugyanakor tény hogy nem egy klasszist igazoltunk a személyében, márpedig ha a Chelsea idén sem fog klasszis játékost igazolni, mint ahogy az elmúlt 3 évben sem, akkor jövőre nem sok esélyünk lesz PL-t vagy BL-t nyerni.
Tökéletesen egyetértek, nekem is ez a véleményem.

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#35672 Hozzászólás Szerző: redrum »

Akik látták annak idején Benajunt a West Hamben játszani azok tudhatják hogy milyen jó játékos. Abszolút nem kell leírni a srácot. Nem valószínű hogy folyamatosan kezdőember lesz, de én remek játékosnak tartom.
Ugyanakor tény hogy nem egy klasszist igazoltunk a személyében, márpedig ha a Chelsea idén sem fog klasszis játékost igazolni, mint ahogy az elmúlt 3 évben sem, akkor jövőre nem sok esélyünk lesz PL-t vagy BL-t nyerni.
I'm goin' down down down down

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#35673 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

kiskacsa08 írta:HIVATALOS: Leigazoltuk Benayoun-t!
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 80,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
koszonjuk mar alig varom a mega storeban az uj termekeket saba sipka,f..z metszes es hasonlo etnikus ajandekok. minek egy 30 eves csere jatekos . koszonjuk ancsa a zsenialitasod ismet kibontakozott.

Avatar
Csibe
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2010. július 1., csütörtök 14:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Átigazolások

#35674 Hozzászólás Szerző: Csibe »

Reméljük nálunk is ilyen labdákat fog osztogatni Drogbának :)

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Átigazolások

#35675 Hozzászólás Szerző: Mendez »

http://www.youtube.com/watch?v=pqwdGQw1 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

my_bad
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2009. szeptember 30., szerda 20:03
Kedvenc játékos: sokan
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen

Re: Átigazolások

#35676 Hozzászólás Szerző: my_bad »

Csibe írta:
http://chelseafc.hu/index.php?p=showarticle&id=2397" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez már nem pletyka.......
"Roye Hodgson nem tart igényt a 30 éves izraeli támadó szolgálataira."

akkor nekünk miért kellett?

De jólvan, így ennyire előre leírni azért nem szép dolog, bocsánat. Remélem hogy nem bánja meg CA.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára my_bad 2010. július 2., péntek 18:49-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#35677 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem sem lesz kezdo ember, hisz ha lenne eselye ra egy jobbszelsonek, Stoch is maradt volna.

Ez van arcok, mostmar Chelsea jatekos, meg biztos jonnek masok is!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Csibe
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2010. július 1., csütörtök 14:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Átigazolások

#35678 Hozzászólás Szerző: Csibe »

Nem lennék meglepődve ha jönne Ramos...Abrát megint látták Ramos testvérével és ügynökével.... :shock: :shock:

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#35679 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Nem örülök túlságosan neki, bár az az igazság, hogy egy igen jó játékost vettünk, aki élete formájában játszik mostanában... Elmentek páran a csapatból (és még fognak is), azt meg azért gondolom nem gondolta senki, hogy minden egyes távozó helyére 40-50 millióért igazolunk majd világklasszisokat...

Nem értem, úgy látom páran nem a teljesítmény és a tudás, hanem a név (ismertség, reklám stb.) alapján mondják meg, hogy egy játékos jó-e vagy sz*r. Vicc.


Jahm, amúgy meg azért jött, hogy Torresnek könnyeb legyen majd beilleszkedni :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2010. július 2., péntek 18:32-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Átigazolások

#35680 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Na azért... nem rossz játékos ő lényegében véve, vannak akiket ilyen képességekkel felsztároltak..most hirtelen nem tudok mondani egyet sem de vannak.. és azt se felejtsük el h ő végig hajtja azt az időt amennyire az edzője pályára küldte..(ellentétbe mondjuk Decoval) Én szvsz kíváncsian várom hogy milyen teljesítmény fog nyújtani..:) egy csupa szív játékossal sosem jár rosszul a csapat..
Sok Sikert Yossi :)
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Válasz küldése