Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Patrik223
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2009. március 4., szerda 16:43
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Solymár

Re: Bajnokok Ligája

#14041 Hozzászólás Szerző: Patrik223 »

durva lett ez a sorsolás:D fel kell kötni a gatyánkat az Inter ellen;) HAJRÁ
!!!HAJRÁ CHELSEA!!!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#14042 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ZenZo írta:Közben sorsolják az EL-t is, hu de jó kis meccsek lesznek, Atletico-Galata, Ajax-Juve, Hamburg-PSV, Twente-Werder, PAna-Roma, Pool-Unirea, Fulham-Sahtar, Lille-Fener, Everton-Sporting...
Jahm, elég jó meccsek, bár szerintem ilyen szinten, ilyen csapatoknál már mindegyik meccs igen jónak tűnik...
Remélem tényleg komolyan fogják venni ezt a sorozatot is a csapatok (bár eddig nem nagyon tűnt úgy), na akkor lesz valóban magas a színvonal.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#14043 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Közben sorsolják az EL-t is, hu de jó kis meccsek lesznek, Atletico-Galata, Ajax-Juve, Hamburg-PSV, Twente-Werder, PAna-Roma, Pool-Unirea, Fulham-Sahtar, Lille-Fener, Everton-Sporting...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#14044 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

WizzAir-rel Milánó február végén, oda-vissza 9360 forint minden illetékkel együtt! Foglaljatok gyorsan, míg meg nem telik és nem lesz drágább!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#14045 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Dani1905 írta: hehe, én nem mondtam egy szóval se hogy Mouri nem ismeri a csapatot (vagy hol olvastál ilyet? :P )Én csak annyit mondtam hogy ne vészmadárkodj, mert a monológodból az derül ki számomra hogy csak nem mondtam azzal hülyeséget, hogy Carlo legalább annyira ismeri az Intert mint Mouri minket :wink:
Hogy mi hülyeség, vagy mi nem, az szubjektív, én nem hülyeségnek mondanám amit írtál, de nem, szerintem Ancelotti nem ismeri úgy az Intert, mint José minket. (vegyél a saját életedből valami hasonló dolgot, legprimitívebb pl. 4 évig vagy évfolyamtársa valakinek, látásból ismered (jó esetben), vagy mondjuk 1 évig valaki a padtársad...)
Ez nem azt jelenti, hogy kiesünk, de ennél nehezebb ellenfelet nem kaphattunk volna, főleg, hogy a tavalyihoz képest erősödött az Inter. Zlatan már lesz*rta a csapatát, meg akkor focizott ha volt kedve, míg Eto'o nem ilyen... Van egy Sneijderük is, aki szintén előrelépés a tavalyi kerethez képest... (azt meg csak zárójelben jegyzem meg, hogy azért az utolsó fél évet Quaresma is itt töltötte, ez is számíthat valamit, majd meglátjuk...)

Valószínűleg, JM-nek ez az utolsó sansza, ha idén is rögtön kiesnek, akkor kirúgják Milánóból... (már most is kifelé áll a szénája)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2009. december 18., péntek 14:32-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#14046 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Megvan az időpont is:
Internazionale Milano v Chelsea at the San Siro - Wednesday 24 February.

Chelsea v Internazionale Milano at Stamford Bridge - Tuesday 16 March
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#14047 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ZenZo írta:Inter szurker egy másik fórumon:
"az meg külön jó hogy sorsolás előtt tavaly José MU-t akart megkapta, idén a Chelsea-t, szintén. Legközelebb kérhetné az Olympiakost..." :lol:
Jaja én is átkukkantottam, jópofa dolgokat írnak..."srácok lehet reménykedni hogy az ANK-n Esien-t, Drogbá-t és Mikel-t lerúgják, mert amúgy semmi esélyünk" :roll: :lol:
*knock, and it shall be opened unto you*

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#14048 Hozzászólás Szerző: Daniel »

gerawba írta:Nem tudom te hogy vagy vele, de szerintem egy kicsit más, hogy az edzője vagy évekig egy csapatnak (gyakorlatilag te teszed világklasszissá néhány játékosát és a csapatot is), nap mint nap találkozol velük, vagy pedig játszol ellenük mondjuk 20 meccset pályafutásod során, meg néha megnézed a meccsüket videón...

Nehogy azt mond már, hogy évekig játszol egy csapat ellen évente két meccset, és jobban ismered, mintha szintén évekig (bár kevesebbig) az edzője lennél :D :lol: :) 8)
hehe, én nem mondtam egy szóval se hogy Mouri nem ismeri a csapatot (vagy hol olvastál ilyet? :P )Én csak annyit mondtam hogy ne vészmadárkodj, mert a monológodból az derül ki számomra hogy csak nem mondtam azzal hülyeséget, hogy Carlo legalább annyira ismeri az Intert mint Mouri minket :wink:
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#14049 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Inter szurker egy másik fórumon:
"az meg külön jó hogy sorsolás előtt tavaly José MU-t akart megkapta, idén a Chelsea-t, szintén. Legközelebb kérhetné az Olympiakost..." :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Bajnokok Ligája

#14050 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
gerawba írta:... nála jobban semelyik lehetséges ellenfelünk edzője nem ismeri jobban a játékosainkat, mint ő (sőt, szerintem még jobban ismeri, mint Ancelotti)
Hát erre még én is egész nagy összeget fel mernék tenni. Jelenleg még talán SAF és Wenger is jobban ismeri őket. Ez azonban nem feltétlenül szükséges a győzelemhez. Elméletileg a ManU játékosait is ismernie kellett tavaly... szerintem is a legnagyobb csörte ez lesz, meg esetleg a Milan-ManU, de azért a masszív esélyesek mi vagyunk. Főleg ugye, ha a végén is nyerni akarunk, akkor azért innentől már csak nehezebb ellenfelek jönnek. Ha meg nyerünk, senki nem jöhet a hülyeségével, hogy ilyen-olyan ellenfeleket kaptunk...

Föleg h utóbbi 2évben az elején azért laza volt a sorsolásunk:)

(olasz edzővel meg illene megverni egy olasz csapatot)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Oziris 2009. december 18., péntek 14:14-kor.
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#14051 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ZenZo írta:
gerawba írta:... nála jobban semelyik lehetséges ellenfelünk edzője nem ismeri jobban a játékosainkat, mint ő (sőt, szerintem még jobban ismeri, mint Ancelotti)
Hát erre még én is egész nagy összeget fel mernék tenni. Jelenleg még talán SAF és Wenger is jobban ismeri őket. Ez azonban nem feltétlenül szükséges a győzelemhez. Elméletileg a ManU játékosait is ismernie kellett tavaly... szerintem is a legnagyobb csörte ez lesz, meg esetleg a Milan-ManU, de azért a masszív esélyesek mi vagyunk. Főleg ugye, ha a végén is nyerni akarunk, akkor azért innentől már csak nehezebb ellenfelek jönnek. Ha meg nyerünk, senki nem jöhet a hülyeségével, hogy ilyen-olyan ellenfeleket kaptunk...
Természetesen olyan edzőre gondoltam itt, aki mint lehetséges ellenfelünk lett volna (rosszul fogalmaztam) Bár ahogy végül írtam, úgy is megállja a helyét, lásd dani1905-nek a választ...

Dani1905 írta:gerawba ne vészmadárkodj :P :) Szerinted Carlonál ki ismeri jobban az Intert, mert szerintem senki :) . Ez szükségszerű volt, mármint hogy megkapjuk a kék-fekete milánóiakat. Nehéz meccs lesz, de simán hoznunk kell, én úgy érzem.
Nem tudom te hogy vagy vele, de szerintem egy kicsit más, hogy az edzője vagy évekig egy csapatnak (gyakorlatilag te teszed világklasszissá néhány játékosát és a csapatot is), nap mint nap találkozol velük, vagy pedig játszol ellenük mondjuk 20 meccset pályafutásod során, meg néha megnézed a meccsüket videón...

Nehogy azt mond már, hogy évekig játszol egy csapat ellen évente két meccset, és jobban ismered, mintha szintén évekig (bár kevesebbig) az edzője lennél :D :lol: :) 8)
Chelseafan írta:De azt is nézzétek, hogy idegenben kezdünk, szóval így azért kicsit jobb a helyzetünk. :wink:
Idegenben jobb kezdeni? Szerintem sokkal szarabb, mivel az első meccs után már tudod, hogy mi a helyzet az idegenben lőtt gólok terén (azt hiszem jobb példa, mint a tavalyi Barca elleni elődöntő nincs is...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2009. december 18., péntek 14:11-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#14052 Hozzászólás Szerző: Daniel »

gerawba ne vészmadárkodj :P :) Szerinted Carlonál ki ismeri jobban az Intert, mert szerintem senki :) . Ez szükségszerű volt, mármint hogy megkapjuk a kék-fekete milánóiakat. Nehéz meccs lesz, de simán hoznunk kell, én úgy érzem.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#14053 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

gerawba írta:... nála jobban semelyik lehetséges ellenfelünk edzője nem ismeri jobban a játékosainkat, mint ő (sőt, szerintem még jobban ismeri, mint Ancelotti)
Hát erre még én is egész nagy összeget fel mernék tenni. Jelenleg még talán SAF és Wenger is jobban ismeri őket. Ez azonban nem feltétlenül szükséges a győzelemhez. Elméletileg a ManU játékosait is ismernie kellett tavaly... szerintem is a legnagyobb csörte ez lesz, meg esetleg a Milan-ManU, de azért a masszív esélyesek mi vagyunk. Főleg ugye, ha a végén is nyerni akarunk, akkor azért innentől már csak nehezebb ellenfelek jönnek. Ha meg nyerünk, senki nem jöhet a hülyeségével, hogy ilyen-olyan ellenfeleket kaptunk...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Bajnokok Ligája

#14054 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

De azt is nézzétek, hogy idegenben kezdünk, szóval így azért kicsit jobb a helyzetünk. :wink:

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#14055 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Remek baze, hogy mindig így belehúzunk...
Szerintem az ég világon semmi okunk nincs az örömre, rosszabbul nem is járhattunk volna...
Mourinho már tavaly is kiesett nagyon korán a BL-ből az Interrel (és ugye azért vitték oda, mert a nemzetközi porondon Mancinivel semmit nem alkottak), szóval ha idén is ennyit tud majd felmutatni, akkor lassan szedheti is a sátorfáját... Az pedig a másik, hogy ellenünk nyilván duplán nyerni akar, már csak azért is, mert gyakorlatilag kirúgták innen... Arról nem is beszélve, hogy nála jobban szerintem egy edző sem ismeri jobban a játékosainkat, mint ő (még Ancelotti sem)

A Barca elmehet a pics*aba, hogy egy ilyen nevetséges csapatot kaptak...

Baromi nehéz lesz.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Bajnokok Ligája

#14056 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Dani írta:Beleolvastam az Inter fórumba az NSO-n, már most összesz@rták a bokájukat és a kiesésről beszélnek :D jó hozzá állás... :roll:
Hát elég volt megnézniük a BL-statisztikájukat az utóbbi pár évben :lol:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#14057 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Dani1905 írta:...Fc börszalonna persze megint a leggagyibb ellenfelet kapta, meg se lepődök rajta.
A Barca jól járt, de igazából tök mind1, kit kaptak volna, úgyis továbbmennek. Az elődöntőben mivel nincs Pool, őket kell kapnunk, ez a törvény... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#14058 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Etelkozi írta:
putthelime írta:Ha nem egy napra rakják a Milan-Manchestert az Inter-Chelseavel, akkor szinte biztos,hogy a mi meccsünk tv-s meccs lesz.
És az jó.
Az igen mókás lenne, ha egy napra raknák.
Az egyik térfélen a mi meccsünk lesz, a másikon a a manuré... :)
Ééééééééés éééélllll!!! :)
Isten hozott.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Bajnokok Ligája

#14059 Hozzászólás Szerző: Dani »

Beleolvastam az Inter fórumba az NSO-n, már most összesz@rták a bokájukat és a kiesésről beszélnek :D jó hozzá állás... :roll:
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Bajnokok Ligája

#14060 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Etelkozi :) megelőztél :D

Válasz küldése